Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
JUVENIL
THOS I CODINA MATARÓ 1 4 ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ JUVENIL CR. RIERA DE CIRERA 57 (MATARÓ)
PISTA TERENCI THOS I CODINA
2021-10-09 16:00:00
Veure acta
ESCOLA BETANIA PATMOS 7 3 E F S RIPOLL SERVYCAT JUVENIL MONTEVIDEO, 13 (BARCELONA)
ESCOLA BETÀNIA PATMOS
2022-02-19 12:00:00
Veure acta
CLUB FUTSAL DANTE JUVENIL 1 8 BON SOLEIL CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA)
CEM EL TURO
2021-10-10 10:00:00
Veure acta
CAN TUSELL JUVENIL 9 4 CFS LA GARRIGA AV. BEJAR - CR. MATADEPERA (TERRASSA)
PISTA CRRUYFF COURT CAN TUSELL
2021-10-09 12:45:00
Veure acta
NEUROFUTBOL FS 2 5 CFS CORBERA AV CAN MARCET, SN (MEILAND) (BARCELONA)
MEILAND
2021-10-09 20:30:00
Veure acta
AE SALLENT JUVENIL A 1 1 AE SALLENT JUVENIL B CR. VERGE DEL PILAR S-N (SALLENT)
PAVELLO ESPORTIU AGUSTIN RUEDA
2021-10-09 13:00:00
Veure acta
AE SALLENT JUVENIL B 4 3 THOS I CODINA MATARÓ CR. VERGE DEL PILAR S-N (SALLENT)
PAVELLO ESPORTIU AGUSTIN RUEDA
2021-10-16 16:45:00
Veure acta
CFS CORBERA 2 0 AE SALLENT JUVENIL A JOSEP TARRADELLAS S/N (CORBERA DE LLOBREGAT)
PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
2021-10-16 12:00:00
Veure acta
CFS LA GARRIGA 4 4 NEUROFUTBOL FS AVI MUSQUERA (GARRIGA, LA)
PABELLO CAN NOGUERA
2021-10-17 12:00:00
Veure acta
BON SOLEIL 5 2 CAN TUSELL JUVENIL CAMI DE LA PAVA 15 (GAVA)
PISTA LYCEE FRANÇAIS
2021-10-23 12:00:00
Veure acta
E F S RIPOLL SERVYCAT JUVENIL 2 2 CLUB FUTSAL DANTE JUVENIL RONDA MAS D'EN BOSC S/N (RIPOLL)
C T E L'AVELLANEDA
2021-10-17 16:00:00
Veure acta
ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ JUVENIL 0 13 ESCOLA BETANIA PATMOS CR. SANT AGUSTI 59 (MATARÓ)
Escola Pia Santa Anna - Mataró
2021-10-16 17:00:00
Veure acta
THOS I CODINA MATARÓ 1 18 ESCOLA BETANIA PATMOS CR. RIERA DE CIRERA 57 (MATARÓ)
PISTA PEP TUNEU. INSTITUT THOS I CODINA
2021-10-23 16:00:00
Veure acta
CLUB FUTSAL DANTE JUVENIL 2 1 ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ JUVENIL CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA)
CEM EL TURO
2021-10-24 11:30:00
Veure acta
CAN TUSELL JUVENIL 11 1 E F S RIPOLL SERVYCAT JUVENIL AV. BEJAR - CR. MATADEPERA (TERRASSA)
PISTA CRRUYFF COURT CAN TUSELL
2021-10-24 11:45:00
Veure acta
NEUROFUTBOL FS 2 4 BON SOLEIL AV CAN MARCET, SN (MEILAND) (BARCELONA)
MEILAND
2022-02-20 16:30:00
Veure acta
AE SALLENT JUVENIL A 7 1 CFS LA GARRIGA CR. VERGE DEL PILAR S-N (SALLENT)
PAVELLO ESPORTIU AGUSTIN RUEDA
2021-10-23 15:30:00
Veure acta
AE SALLENT JUVENIL B 1 7 CFS CORBERA CR. VERGE DEL PILAR S-N (SALLENT)
PAVELLO ESPORTIU AGUSTIN RUEDA
2021-10-23 12:00:00
Veure acta
CFS CORBERA 13 1 THOS I CODINA MATARÓ JOSEP TARRADELLAS S/N (CORBERA DE LLOBREGAT)
PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
2021-11-06 12:00:00
Veure acta
CFS LA GARRIGA 1 2 AE SALLENT JUVENIL B AVI MUSQUERA (GARRIGA, LA)
PABELLO CAN NOGUERA
2021-11-07 12:30:00
Veure acta
BON SOLEIL 2 0 AE SALLENT JUVENIL A CAMI DE LA PAVA 15 (GAVA)
PISTA LYCEE FRANÇAIS
2021-11-06 12:00:00
Veure acta
E F S RIPOLL SERVYCAT JUVENIL 3 1 NEUROFUTBOL FS RONDA MAS D'EN BOSC S/N (RIPOLL)
C T E L'AVELLANEDA
2021-11-06 16:00:00
Veure acta
ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ JUVENIL 1 6 CAN TUSELL JUVENIL CR. SANT AGUSTI 59 (MATARÓ)
Escola Pia Santa Anna - Mataró
2021-11-06 17:00:00
Veure acta
ESCOLA BETANIA PATMOS 5 0 CLUB FUTSAL DANTE JUVENIL AVINGUDA DIAGONAL 695 (BARCELONA)
PAVELLO DE LA UB
2021-11-06 18:00:00
Veure acta
THOS I CODINA MATARÓ 2 12 CLUB FUTSAL DANTE JUVENIL CR. RIERA DE CIRERA 57 (MATARÓ)
PISTA PEP TUNEU. INSTITUT THOS I CODINA
2022-02-26 16:00:00
Veure acta
CAN TUSELL JUVENIL 3 4 ESCOLA BETANIA PATMOS AV. BEJAR - CR. MATADEPERA (TERRASSA)
PISTA CRRUYFF COURT CAN TUSELL
2021-11-14 11:45:00
Veure acta
NEUROFUTBOL FS 6 3 ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ JUVENIL AV CAN MARCET, SN (MEILAND) (BARCELONA)
MEILAND
2021-11-14 17:30:00
Veure acta
AE SALLENT JUVENIL A 2 1 E F S RIPOLL SERVYCAT JUVENIL CR. VERGE DEL PILAR S-N (SALLENT)
PAVELLO ESPORTIU AGUSTIN RUEDA
2021-11-14 11:00:00
Veure acta
AE SALLENT JUVENIL B 2 4 BON SOLEIL CR. VERGE DEL PILAR S-N (SALLENT)
PAVELLO ESPORTIU AGUSTIN RUEDA
2021-11-13 15:00:00
Veure acta
CFS CORBERA 3 3 CFS LA GARRIGA JOSEP TARRADELLAS S/N (CORBERA DE LLOBREGAT)
PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
2021-11-13 12:00:00
Veure acta
CFS LA GARRIGA 13 4 THOS I CODINA MATARÓ AVI MUSQUERA (GARRIGA, LA)
PABELLO CAN NOGUERA
2021-11-20 18:15:00
Veure acta
BON SOLEIL 8 0 CFS CORBERA CAMI DE LA PAVA 15 (GAVA)
PISTA LYCEE FRANÇAIS
2021-11-20 13:00:00
Veure acta
E F S RIPOLL SERVYCAT JUVENIL 4 2 AE SALLENT JUVENIL B RONDA MAS D'EN BOSC S/N (RIPOLL)
C T E L'AVELLANEDA
2021-11-21 17:30:00
Veure acta
ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ JUVENIL 1 3 AE SALLENT JUVENIL A CR. SANT AGUSTI 59 (MATARÓ)
Escola Pia Santa Anna - Mataró
2021-11-20 17:00:00
Veure acta
ESCOLA BETANIA PATMOS 11 3 NEUROFUTBOL FS AVINGUDA DIAGONAL 695 (BARCELONA)
PAVELLO DE LA UB
2021-11-20 18:00:00
Veure acta
CLUB FUTSAL DANTE JUVENIL 5 7 CAN TUSELL JUVENIL CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA)
CEM EL TURO
2021-11-21 11:30:00
Veure acta
THOS I CODINA MATARÓ 1 18 CAN TUSELL JUVENIL CR. RIERA DE CIRERA 57 (MATARÓ)
PISTA PEP TUNEU. INSTITUT THOS I CODINA
2021-11-27 16:00:00
Veure acta
NEUROFUTBOL FS 6 0 CLUB FUTSAL DANTE JUVENIL AV CAN MARCET, SN (MEILAND) (BARCELONA)
MEILAND
2021-11-28 16:30:00
Veure acta
AE SALLENT JUVENIL A 1 1 ESCOLA BETANIA PATMOS CR. VERGE DEL PILAR S-N (SALLENT)
PAVELLO ESPORTIU AGUSTIN RUEDA
2021-11-28 11:30:00
Veure acta
AE SALLENT JUVENIL B 1 4 ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ JUVENIL CR. VERGE DEL PILAR S-N (SALLENT)
PAVELLO ESPORTIU AGUSTIN RUEDA
2021-11-27 13:30:00
Veure acta
CFS CORBERA 4 4 E F S RIPOLL SERVYCAT JUVENIL JOSEP TARRADELLAS S/N (CORBERA DE LLOBREGAT)
PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
2021-11-27 12:00:00
Veure acta
CFS LA GARRIGA 1 6 BON SOLEIL AVI MUSQUERA (GARRIGA, LA)
PABELLO CAN NOGUERA
2022-01-22 16:00:00
Veure acta
BON SOLEIL 14 2 THOS I CODINA MATARÓ CAMI DE LA PAVA 15 (GAVA)
PISTA LYCEE FRANÇAIS
2021-12-11 12:00:00
Veure acta
E F S RIPOLL SERVYCAT JUVENIL 2 3 CFS LA GARRIGA CR. CONCEPCIÓ DUCLOX S/N (RIPOLL)
PAVELLO MUNICIPAL DE RIPOLL
2021-12-12 17:30:00
Veure acta
ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ JUVENIL 3 5 CFS CORBERA CR. SANT AGUSTI 59 (MATARÓ)
Escola Pia Santa Anna - Mataró
2021-12-11 17:00:00
Veure acta
ESCOLA BETANIA PATMOS 13 0 AE SALLENT JUVENIL B AVINGUDA DIAGONAL 695 (BARCELONA)
PAVELLO DE LA UB
2021-12-11 18:00:00
Veure acta
CLUB FUTSAL DANTE JUVENIL 4 3 AE SALLENT JUVENIL A CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA)
CEM EL TURO
2021-12-12 11:30:00
Veure acta
CAN TUSELL JUVENIL 5 0 NEUROFUTBOL FS AV. BEJAR - CR. MATADEPERA (TERRASSA)
PISTA CRRUYFF COURT CAN TUSELL
2022-01-22 11:00:00
Veure acta
NEUROFUTBOL FS 16 2