Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
SEGONA NACIONAL
ATLETIC ARRAHONA - CAN JONQUERAS "A" 4 1 C.E. SAGRERENC Ronda Collsalarca 4 (SABADELL)
Pavello del Nord
2021-10-10 12:30:00
Veure acta
TECLA FUTSAL CLUB ESPORTIU 9 1 PENYA RECREATIVA SANT FELIU DE LLOBREGAT A CR. PIUS X 7 (HOSPITALET DE LLOBREGAT,L')
PM JUAN ANTONIO BASTANTE
2021-10-10 12:00:00
Veure acta
F.S. RACING LLAVANERES 2 4 C.F.S. SANT FELIU DE CODINES CR. CONTRAVANDISTES S/N (SANT ANDREU DE LLAVANERES)
POLIESPORTIU DE SANT ANDREU DE LLAVANERES
2021-10-09 19:00:00
Veure acta
C.F.S. ÒRRIUS 5 2 PADRE DAMIAN SSCC "B" PLALA LA CENS 1 (ORRIUS)
PAVELLÓ MUNICIPAL MARIA BOSCA
2021-10-09 19:00:00
Veure acta
ESPLUGA DE FRANCOLI 2 5 A.E. CAN LLONG CR. SERE S/N (ESPLUGA DE FRANCOLI, L')
PAVELLO MUNICIPAL DAVID ROVIRA
2021-10-10 12:00:00
Veure acta
A.E. CENTELLES "A" 4 4 TEIÀ FUTBOL CINC "B" RONDA ESPORTS SN (CENTELLES)
PAVELLO MUNICIAPL DE CENTELLES
2021-10-09 19:00:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC "B" 5 7 ATLETIC ARRAHONA - CAN JONQUERAS "A" CR. JOSEP PUIGORIOL 68 (TEIA)
POLIESPORTIU EL CIM
2021-11-18 20:30:00
Veure acta
A.E. CAN LLONG 3 3 A.E. CENTELLES "A" SOL I PADRIS 59 (SABADELL)
PABELLON SOL I PADRIS
2021-10-17 16:00:00
Veure acta
PADRE DAMIAN SSCC "B" 7 3 ESPLUGA DE FRANCOLI AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA)
Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
2021-10-16 19:30:00
Veure acta
C.F.S. SANT FELIU DE CODINES 6 7 C.F.S. ÒRRIUS AVDA. ESCOLES S/N (SANT FELIU DE CODINES)
PAVELLO LLUIS VALLCORBA SEGALES
2021-10-16 17:00:00
Veure acta
PENYA RECREATIVA SANT FELIU DE LLOBREGAT A 7 2 F.S. RACING LLAVANERES CR. MATARO 4 (SANT FELIU DE LLOBREGAT)
PAVELLO ESPORTS ANDREY XEPKIN
2021-10-16 16:00:00
Veure acta
C.E. SAGRERENC 1 3 TECLA FUTSAL CLUB ESPORTIU HONDURES 2 (BARCELONA)
POLIESPORTIU MUNICIPAL LA SAGRERA
2021-10-17 19:00:00
Veure acta
ATLETIC ARRAHONA - CAN JONQUERAS "A" 5 4 TECLA FUTSAL CLUB ESPORTIU RONDA COLLSALARCA 4 (SABADELL)
PAVELLO DEL NORD
2022-01-22 16:00:00
Veure acta
F.S. RACING LLAVANERES 5 3 C.E. SAGRERENC CR. CONTRAVANDISTES S/N (SANT ANDREU DE LLAVANERES)
POLIESPORTIU DE SANT ANDREU DE LLAVANERES
2021-10-23 17:00:00
Veure acta
C.F.S. ÒRRIUS 7 1 PENYA RECREATIVA SANT FELIU DE LLOBREGAT A PLALA LA CENS 1 (ORRIUS)
PAVELLÓ MUNICIPAL MARIA BOSCA
2021-10-23 19:00:00
Veure acta
ESPLUGA DE FRANCOLI 6 5 C.F.S. SANT FELIU DE CODINES CR. SERE S/N (ESPLUGA DE FRANCOLI, L')
PAVELLO MUNICIPAL DAVID ROVIRA
2021-10-24 12:00:00
Veure acta
A.E. CENTELLES "A" 4 3 PADRE DAMIAN SSCC "B" RONDA ESPORTS SN (CENTELLES)
PAVELLO MUNICIAPL DE CENTELLES
2021-10-23 19:45:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC "B" 1 6 A.E. CAN LLONG CR. JOSEP PUIGORIOL 68 (TEIA)
POLIESPORTIU EL CIM
2021-10-24 11:00:00
Veure acta
A.E. CAN LLONG 9 5 ATLETIC ARRAHONA - CAN JONQUERAS "A" SOL I PADRIS 59 (SABADELL)
PABELLON SOL I PADRIS
2021-11-07 16:00:00
Veure acta
PADRE DAMIAN SSCC "B" 6 2 TEIÀ FUTBOL CINC "B" AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA)
Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
2021-11-06 20:15:00
Veure acta
C.F.S. SANT FELIU DE CODINES 3 6 A.E. CENTELLES "A" AVDA. ESCOLES S/N (SANT FELIU DE CODINES)
PAVELLO LLUIS VALLCORBA SEGALES
2021-11-06 17:00:00
Veure acta
PENYA RECREATIVA SANT FELIU DE LLOBREGAT A 7 5 ESPLUGA DE FRANCOLI CR. MATARO 4 (SANT FELIU DE LLOBREGAT)
PAVELLO ESPORTS ANDREY XEPKIN
2021-11-06 16:00:00
Veure acta
C.E. SAGRERENC 7 3 C.F.S. ÒRRIUS HONDURES 2 (BARCELONA)
POLIESPORTIU MUNICIPAL LA SAGRERA
2021-11-07 19:00:00
Veure acta
TECLA FUTSAL CLUB ESPORTIU 8 6 F.S. RACING LLAVANERES AVDA. MANUEL AZAÑA 21 (HOSPITALET DE LLOBREGAT,L')
POLIESPORTIU HOSPITALET NORD
2021-11-07 13:00:00
Veure acta
ATLETIC ARRAHONA - CAN JONQUERAS "A" 8 4 F.S. RACING LLAVANERES RONDA COLLSACABRA 4 (SABADELL)
PAVELLO DEL NORD
2021-11-14 12:15:00
Veure acta
C.F.S. ÒRRIUS 4 1 TECLA FUTSAL CLUB ESPORTIU PLALA LA CENS 1 (ORRIUS)
PAVELLÓ MUNICIPAL MARIA BOSCA
2021-11-13 19:00:00
Veure acta
ESPLUGA DE FRANCOLI 3 7 C.E. SAGRERENC CR. SERE S/N (ESPLUGA DE FRANCOLI, L')
PAVELLO MUNICIPAL DAVID ROVIRA
2021-11-14 12:00:00
Veure acta
A.E. CENTELLES "A" 5 0 PENYA RECREATIVA SANT FELIU DE LLOBREGAT A RONDA ESPORTS SN (CENTELLES)
PAVELLO MUNICIAPL DE CENTELLES
2021-11-13 19:00:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC "B" 1 2 C.F.S. SANT FELIU DE CODINES CR. JOSEP PUIGORIOL 68 (TEIA)
POLIESPORTIU EL CIM
2021-11-14 09:30:00
Veure acta
A.E. CAN LLONG 5 4 PADRE DAMIAN SSCC "B" SOL I PADRIS 59 (SABADELL)
PABELLON SOL I PADRIS
2021-11-14 16:00:00
Veure acta
PADRE DAMIAN SSCC "B" 4 5 ATLETIC ARRAHONA - CAN JONQUERAS "A" AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA)
Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
2021-11-20 16:45:00
Veure acta
C.F.S. SANT FELIU DE CODINES 3 5 A.E. CAN LLONG AVDA. ESCOLES S/N (SANT FELIU DE CODINES)
PAVELLO LLUIS VALLCORBA SEGALES
2022-01-22 17:00:00
Veure acta
PENYA RECREATIVA SANT FELIU DE LLOBREGAT A 6 0 TEIÀ FUTBOL CINC "B" CR. MATARO 4 (SANT FELIU DE LLOBREGAT)
PAVELLO ESPORTS ANDREY XEPKIN
2021-11-20 16:00:00
Veure acta
C.E. SAGRERENC 4 4 A.E. CENTELLES "A" HONDURES 2 (BARCELONA)
POLIESPORTIU MUNICIPAL LA SAGRERA
2021-11-21 19:00:00
Veure acta
TECLA FUTSAL CLUB ESPORTIU 10 1 ESPLUGA DE FRANCOLI AVDA. MANUEL AZAÑA 21 (HOSPITALET DE LLOBREGAT,L')
POLIESPORTIU HOSPITALET NORD
2021-11-21 12:00:00
Veure acta
C.F.S. ÒRRIUS 5 3 F.S. RACING LLAVANERES PLALA LA CENS 1 (ORRIUS)
PAVELLÓ MUNICIPAL MARIA BOSCA
2022-01-22 19:00:00
Veure acta
ATLETIC ARRAHONA - CAN JONQUERAS "A" 8 3 C.F.S. ÒRRIUS RONDA COLLSALARCA 4 (SABADELL)
PAVELLO DEL NORD
2021-11-27 17:45:00
Veure acta
ESPLUGA DE FRANCOLI 8 4 F.S. RACING LLAVANERES CR. SERE S/N (ESPLUGA DE FRANCOLI, L')
PAVELLO MUNICIPAL DAVID ROVIRA
2021-11-28 12:00:00
Veure acta
A.E. CENTELLES "A" 2 2 TECLA FUTSAL CLUB ESPORTIU RONDA ESPORTS SN (CENTELLES)
PAVELLO MUNICIAPL DE CENTELLES
2021-11-27 17:45:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC "B" 3 0 C.E. SAGRERENC CR. JOSEP PUIGORIOL 68 (TEIA)
POLIESPORTIU EL CIM
2021-11-28 12:00:00
Veure acta
A.E. CAN LLONG 2 2 PENYA RECREATIVA SANT FELIU DE LLOBREGAT A SOL I PADRIS 59 (SABADELL)
PABELLON SOL I PADRIS
2021-11-28 16:00:00
Veure acta
PADRE DAMIAN SSCC "B" 4 5 C.F.S. SANT FELIU DE CODINES AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA)
Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
2021-11-28 14:00:00
Veure acta
C.F.S. SANT FELIU DE CODINES 3 5 ATLETIC ARRAHONA - CAN JONQUERAS "A" AVDA. ESCOLES S/N (SANT FELIU DE CODINES)
PAVELLO LLUIS VALLCORBA SEGALES
2021-12-11 17:00:00
Veure acta
PENYA RECREATIVA SANT FELIU DE LLOBREGAT A 4 3 PADRE DAMIAN SSCC "B" CR. MATARO 4 (SANT FELIU DE LLOBREGAT)
PAVELLO ESPORTS ANDREY XEPKIN
2021-12-11 16:00:00
Veure acta
C.E. SAGRERENC 5 2 A.E. CAN LLONG HONDURES 2 (BARCELONA)
POLIESPORTIU MUNICIPAL LA SAGRERA
2021-12-12 19:00:00
Veure acta
TECLA FUTSAL CLUB ESPORTIU 4 4 TEIÀ FUTBOL CINC "B" AVDA. MANUEL AZAÑA 21 (HOSPITALET DE LLOBREGAT,L')
POLIESPORTIU HOSPITALET NORD
2021-12-12 12:00:00
Veure acta
F.S. RACING LLAVANERES 2 4