Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
PRIMERA NACIONAL
TEIÀ FUTBOL CINC 6 1 ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ CR. JOSEP PUIGORIOL 68 (TEIA)
POLIESPORTIU EL CIM
2022-01-23 10:30:00
Veure acta
BETANIA PATMOS 4 0 E.F.S RIPOLL "A " SERVYCAT AVINGUDA DIAGONAL 695 (BARCELONA)
Pavelló de UB
2021-10-02 19:30:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 "A" 8 1 FUTBOL SALA CORBERA AUTOCORB CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA)
CEM EL TURO
2021-10-02 15:00:00
Veure acta
C.F. SALA OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS 3 3 F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALÀ CTRA DE VILASSAR S/N (ARGENTONA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
2021-10-02 20:00:00
Veure acta
PADRE DAMIAN SSCC "A" 3 1 ENERGYVAN BIGUES FS AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA)
POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES
2021-10-02 16:00:00
Veure acta
A.C.E. SANSUR 1 4 ALBELDA FUTSAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N (BARCELONA)
POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
2021-10-02 18:00:00
Veure acta
ALBELDA FUTSAL 4 0 TEIÀ FUTBOL CINC CAMINO PISCINAS 6 (TAMARITE DE LITERA)

2022-02-11 19:30:00
Veure acta
ENERGYVAN BIGUES FS 6 1 A.C.E. SANSUR CAMI DE CAN BADELL (BIGUES I RIELLS)
PAVELLO ESPORTS BIGUES I RIELLS
2021-10-10 18:00:00
Veure acta
F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALÀ 2 3 PADRE DAMIAN SSCC "A" CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL)
CEM SAGNIER
2022-01-24 20:45:00
Veure acta
FUTBOL SALA CORBERA AUTOCORB 4 3 C.F. SALA OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS JOSEP TARRADELLAS S/N (CORBERA DE LLOBREGAT)
PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
2022-02-22 20:30:00
Veure acta
E.F.S RIPOLL "A " SERVYCAT 3 3 MONTSANT SALA 5 "A" RONDA MAS D'EN BOSC S/N (RIPOLL)
C T E L'AVELLANEDA
2021-10-09 18:00:00
Veure acta
ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ 3 7 BETANIA PATMOS CR. SANT AGUSTI 59 (MATARÓ)
Escola Pia Santa Anna - Mataró
2021-10-09 19:00:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC 1 6 BETANIA PATMOS CR. JOSEP PUIGORIOL 68 (TEIA)

2021-10-24 12:30:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 "A" 6 0 ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA)
CEM EL TURO
2021-10-24 12:00:00
Veure acta
C.F. SALA OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS 6 3 E.F.S RIPOLL "A " SERVYCAT CTRA DE VILASSAR S/N (ARGENTONA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
2021-10-23 20:00:00
Veure acta
PADRE DAMIAN SSCC "A" 7 0 FUTBOL SALA CORBERA AUTOCORB AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA)
POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES
2021-10-23 19:30:00
Veure acta
A.C.E. SANSUR 0 4 F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALÀ PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N (BARCELONA)
POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
2021-10-23 18:00:00
Veure acta
ALBELDA FUTSAL 4 2 ENERGYVAN BIGUES FS CAMINO PISCINAS 6 (TAMARITE DE LITERA)
PAVELLO MUNICIPAL TAMARITE DE LITERA
2021-10-23 18:00:00
Veure acta
ENERGYVAN BIGUES FS 5 4 TEIÀ FUTBOL CINC CAMI DE CAN BADELL (BIGUES I RIELLS)
PAVELLO ESPORTS BIGUES I RIELLS
2021-11-07 18:00:00
Veure acta
F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALÀ 4 3 ALBELDA FUTSAL CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL)
CEM SAGNIER
2021-11-06 20:00:00
Veure acta
FUTBOL SALA CORBERA AUTOCORB 5 5 A.C.E. SANSUR JOSEP TARRADELLAS S/N (CORBERA DE LLOBREGAT)
PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
2021-11-07 19:00:00
Veure acta
E.F.S RIPOLL "A " SERVYCAT 2 6 PADRE DAMIAN SSCC "A" RONDA MAS D'EN BOSC S/N (RIPOLL)
C T E L'AVELLANEDA
2021-11-06 18:00:00
Veure acta
ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ 5 4 C.F. SALA OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS CR. SANT AGUSTI 59 (MATARÓ)

2021-11-07 19:00:00
Veure acta
BETANIA PATMOS 3 1 MONTSANT SALA 5 "A" AVINGUDA DIAGONAL 695 (BARCELONA)
Pavelló de UB
2021-11-06 19:30:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC 2 2 MONTSANT SALA 5 "A" CR. JOSEP PUIGORIOL 68 (TEIA)
POLIESPORTIU EL CIM
2021-11-14 11:00:00
Veure acta
C.F. SALA OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS 0 4 BETANIA PATMOS CTRA DE VILASSAR S/N (ARGENTONA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
2021-11-13 20:00:00
Veure acta
PADRE DAMIAN SSCC "A" 8 1 ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA)
POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES
2021-11-14 16:00:00
Veure acta
A.C.E. SANSUR 6 3 E.F.S RIPOLL "A " SERVYCAT PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N (BARCELONA)
POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
2021-11-13 18:00:00
Veure acta
ALBELDA FUTSAL 2 3 FUTBOL SALA CORBERA AUTOCORB CAMINO PISCINAS 6 (TAMARITE DE LITERA)
PAVELLO MUNICIPAL TAMARITE DE LITERA
2022-02-26 11:00:00
Veure acta
ENERGYVAN BIGUES FS 4 1 F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALÀ CAMI DE CAN BADELL (BIGUES I RIELLS)
PAVELLO ESPORTS BIGUES I RIELLS
2021-11-14 18:00:00
Veure acta
F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALÀ 5 4 TEIÀ FUTBOL CINC CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL)
CEM SAGNIER
2021-11-20 20:30:00
Veure acta
FUTBOL SALA CORBERA AUTOCORB 4 11 ENERGYVAN BIGUES FS JOSEP TARRADELLAS S/N (CORBERA DE LLOBREGAT)
PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
2021-11-21 19:00:00
Veure acta
E.F.S RIPOLL "A " SERVYCAT 0 3 ALBELDA FUTSAL RONDA MAS D'EN BOSC S/N (RIPOLL)
C T E L'AVELLANEDA
2021-11-20 18:00:00
Veure acta
ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ 2 5 A.C.E. SANSUR CR. SANT AGUSTI 59 (MATARÓ)
Escola Pia Santa Anna - Mataró
2021-11-20 19:00:00
Veure acta
BETANIA PATMOS 5 2 PADRE DAMIAN SSCC "A" AVINGUDA DIAGONAL 695 (BARCELONA)
Pavelló de UB
2021-11-20 19:30:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 "A" 4 3 C.F. SALA OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA)
CEM EL TURO
2021-11-20 19:30:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC 3 4 C.F. SALA OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS CR. JOSEP PUIGORIOL 68 (TEIA)
POLIESPORTIU EL CIM
2021-11-28 10:15:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 "A" 1 3 PADRE DAMIAN SSCC "A" CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA)
CEM EL TURO
2021-12-09 20:00:00
Veure acta
A.C.E. SANSUR 0 7 BETANIA PATMOS PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N (BARCELONA)
POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
2021-11-27 18:00:00
Veure acta
ALBELDA FUTSAL 5 1 ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ CAMINO PISCINAS 6 (TAMARITE DE LITERA)
PAVELLO MUNICIPAL TAMARITE DE LITERA
2021-11-27 18:00:00
Veure acta
ENERGYVAN BIGUES FS 4 4 E.F.S RIPOLL "A " SERVYCAT CAMI DE CAN BADELL (BIGUES I RIELLS)
PAVELLO ESPORTS BIGUES I RIELLS
2021-11-28 18:00:00
Veure acta
F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALÀ 5 3 FUTBOL SALA CORBERA AUTOCORB CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL)
CEM SAGNIER
2021-11-27 21:00:00
Veure acta
FUTBOL SALA CORBERA AUTOCORB 1 2 TEIÀ FUTBOL CINC JOSEP TARRADELLAS S/N (CORBERA DE LLOBREGAT)
PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
2021-12-12 19:00:00
Veure acta
E.F.S RIPOLL "A " SERVYCAT 4 5 F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALÀ RONDA MAS D'EN BOSC S/N (RIPOLL)
C T E L'AVELLANEDA
2021-12-11 18:00:00
Veure acta
ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ 2 3 ENERGYVAN BIGUES FS CR. SANT AGUSTI 59 (MATARÓ)
Escola Pia Santa Anna - Mataró
2021-12-12 19:00:00
Veure acta
BETANIA PATMOS 4 1 ALBELDA FUTSAL AVINGUDA DIAGONAL 695 (BARCELONA)
Pavelló de UB
2021-12-11 19:30:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 "A" 4 1 A.C.E. SANSUR CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA)
CEM EL TURO
2021-12-12 12:15:00
Veure acta
C.F. SALA OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS 0 4 PADRE DAMIAN SSCC "A" CTRA DE VILASSAR S/N (ARGENTONA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
2021-12-11 20:00:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC