Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
LLIGA NACIONAL
PADRE DAMIÁN SSCC 2 0 F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALÀ AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA)
POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES
2020-10-03 18:30:00
Veure acta
C.F.S. LA GARRIGA 2 4 ALBELDA FUTSAL AVI MUSQUERA (GARRIGA, LA)
PABELLO CAN NOGUERA
2020-10-03 17:00:00
Veure acta
A.C.E. SANSUR "B" 1 0 ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N (BARCELONA)
POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
2020-10-03 18:00:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC 3 0 F.S. TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''B'' CR. JOSEP PUIGORIOL 68 (TEIA)
POLIESPORTIU EL CIM
2020-10-04 12:30:00
Veure acta
OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS 3 3 A.E. CENTELLES CTRA DE VILASSAR S/N (ARGENTONA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
2020-10-03 20:00:00
Veure acta
E F S RIPOLL A SERVYCAT 5 2 CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA CARRER PROGRES, 41 (RIPOLL)
CENTRE DE TECNIFICACIO ESPORTIVA L'AVELLANEDA
2021-04-11 18:00:00
Veure acta
F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALÀ 1 1 E F S RIPOLL A SERVYCAT CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL)
CEM SAGNIER
2020-10-10 20:00:00
Veure acta
ALBELDA FUTSAL 4 5 PADRE DAMIÁN SSCC CAMINO PISCINAS 6 (TAMARITE DE LITERA)
PAVELLO MUNICIPAL TAMARITE DE LITERA
2020-10-10 18:00:00
Veure acta
ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ 0 1 C.F.S. LA GARRIGA CR. SANT AGUSTI 59 (MATARÓ)
Escola Pia Santa Anna - Mataró
2020-12-30 21:00:00
Veure acta
F.S. TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''B'' 0 3 A.C.E. SANSUR "B" CAMI CAN BADELL (BIGUES I RIELLS)

2020-10-10 18:30:00
Veure acta
A.E. CENTELLES 5 7 TEIÀ FUTBOL CINC RONDA ESPORTS SN (CENTELLES)
PAVELLO MUNICIAPL DE CENTELLES
2020-10-10 18:30:00
Veure acta
CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA 1 4 OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS CR. ALCALDE MAS DOMENECH (CALAF)
PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
2020-10-10 16:30:00
Veure acta
F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALÀ 3 3 ALBELDA FUTSAL CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL)
CEM SAGNIER
2021-02-20 18:00:00
Veure acta
PADRE DAMIÁN SSCC 1 0 ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA)
POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES
2021-02-21 18:30:00
Veure acta
C.F.S. LA GARRIGA 3 0 F.S. TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''B'' AVI MUSQUERA (GARRIGA, LA)
PABELLO CAN NOGUERA
2021-02-20 18:00:00
Veure acta
A.C.E. SANSUR "B" 3 9 A.E. CENTELLES PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N (BARCELONA)
POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
2021-02-20 16:00:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC 7 5 CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA CR. JOSEP PUIGORIOL 68 (TEIA)
POLIESPORTIU EL CIM
2021-04-18 12:00:00
Veure acta
E F S RIPOLL A SERVYCAT 5 1 OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS RONDA MAS D'EN BOSC S/N (RIPOLL)
C T E L'AVELLANEDA
2021-02-20 18:30:00
Veure acta
ALBELDA FUTSAL 1 1 E F S RIPOLL A SERVYCAT CAMINO PISCINAS 6 (TAMARITE DE LITERA)
PAVELLO MUNICIPAL TAMARITE DE LITERA
2021-02-27 17:00:00
Veure acta
ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ 0 1 F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALÀ CR. SANT AGUSTI 59 (MATARÓ)
Escola Pia Santa Anna - Mataró
2021-02-27 19:00:00
Veure acta
F.S. TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''B'' 0 3 PADRE DAMIÁN SSCC CAMI CAN BADELL (BIGUES I RIELLS)
Pavello Esports Bigues i Riells
2021-02-27 16:30:00
Veure acta
A.E. CENTELLES 0 4 C.F.S. LA GARRIGA RONDA ESPORTS SN (CENTELLES)
PAVELLO MUNICIAPL DE CENTELLES
2021-02-27 18:30:00
Veure acta
CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA 5 4 A.C.E. SANSUR "B" CR. ALCALDE MAS DOMENECH (CALAF)
PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
2021-02-27 16:30:00
Veure acta
OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS 3 3 TEIÀ FUTBOL CINC CTRA DE VILASSAR S/N (ARGENTONA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
2021-02-27 18:30:00
Veure acta
ALBELDA FUTSAL 1 0 ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ CAMINO PISCINAS 6 (TAMARITE DE LITERA)
PAVELLO MUNICIPAL TAMARITE DE LITERA
2021-03-06 18:00:00
Veure acta
F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALÀ 3 0 F.S. TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''B'' CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL)
CEM SAGNIER
2021-03-06 20:00:00
Veure acta
PADRE DAMIÁN SSCC 6 1 A.E. CENTELLES AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA)
POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES
2021-03-07 19:00:00
Veure acta
C.F.S. LA GARRIGA 6 3 CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA AVI MUSQUERA (GARRIGA, LA)
PABELLO CAN NOGUERA
2021-03-06 16:30:00
Veure acta
A.C.E. SANSUR "B" 3 8 OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N (BARCELONA)
POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
2021-03-06 16:30:00
Veure acta
E F S RIPOLL A SERVYCAT 6 0 TEIÀ FUTBOL CINC RONDA MAS D'EN BOSC S/N (RIPOLL)
C T E L'AVELLANEDA
2021-03-06 18:30:00
Veure acta
ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ 0 1 E F S RIPOLL A SERVYCAT CR. SANT AGUSTI 59 (MATARÓ)
Escola Pia Santa Anna - Mataró
2021-03-13 19:00:00
Veure acta
F.S. TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''B'' 0 3 ALBELDA FUTSAL CAMI CAN BADELL (BIGUES I RIELLS)
Pavello Esports Bigues i Riells
2021-03-13 16:30:00
Veure acta
A.E. CENTELLES 3 6 F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALÀ RONDA ESPORTS SN (CENTELLES)
PAVELLO MUNICIAPL DE CENTELLES
2021-03-13 18:30:00
Veure acta
CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA 0 5 PADRE DAMIÁN SSCC CR. ALCALDE MAS DOMENECH (CALAF)
PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
2021-04-25 19:00:00
Veure acta
OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS 10 5 C.F.S. LA GARRIGA CTRA DE VILASSAR S/N (ARGENTONA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
2021-03-13 19:00:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC 7 3 A.C.E. SANSUR "B" CR. JOSEP PUIGORIOL 68 (TEIA)
POLIESPORTIU EL CIM
2021-03-14 12:30:00
Veure acta
ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ - - F.S. TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''B'' CR. SANT AGUSTI 59 (MATARÓ)
Escola Pia Santa Anna - Mataró
2021-03-20 19:00:00
Veure acta
ALBELDA FUTSAL 4 3 A.E. CENTELLES CAMINO PISCINAS 6 (TAMARITE DE LITERA)
PAVELLO MUNICIPAL TAMARITE DE LITERA
2021-03-20 17:00:00
Veure acta
F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALÀ 8 4 CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL)
CEM SAGNIER
2021-03-20 20:00:00
Veure acta
PADRE DAMIÁN SSCC 2 3 OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA)
POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES
2021-03-21 16:00:00
Veure acta
C.F.S. LA GARRIGA 2 2 TEIÀ FUTBOL CINC AVI MUSQUERA (GARRIGA, LA)

2021-03-20 17:30:00
Veure acta
E F S RIPOLL A SERVYCAT 5 0 A.C.E. SANSUR "B" RONDA MAS D'EN BOSC S/N (RIPOLL)
C T E L'AVELLANEDA
2021-03-28 18:00:00
Veure acta
F.S. TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''B'' 0 3 E F S RIPOLL A SERVYCAT CAMI CAN BADELL (BIGUES I RIELLS)
Pavello Esports Bigues i Riells
2021-03-27 16:30:00
Veure acta
A.E. CENTELLES 1 0 ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ RONDA ESPORTS SN (CENTELLES)
PAVELLO MUNICIAPL DE CENTELLES
2021-03-27 17:00:00
Veure acta
CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA 2 6 ALBELDA FUTSAL CR. ALCALDE MAS DOMENECH (CALAF)
PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
2021-03-27 16:30:00
Veure acta
OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS 3 2 F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALÀ CTRA DE VILASSAR S/N (ARGENTONA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
2021-03-27 20:00:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC 1 6 PADRE DAMIÁN SSCC CR. JOSEP PUIGORIOL 68 (TEIA)
POLIESPORTIU EL CIM
2021-04-11 12:30:00
Veure acta
A.C.E. SANSUR "B" 1 4 C.F.S. LA GARRIGA PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N (BARCELONA)
POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
2021-03-27 16:30:00
Veure acta
F.S. TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''B'' 0 3 A.E. CENTELLES CAMI CAN BADELL (BIGUES I RIELLS)
Pavello Esports Bigues i Riells
2021-04-10 16:30:00
Veure acta
ESCOLA PIA SANTA ANNA MATARÓ 0 1