Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
LLIGA TERRITORIAL TERRES DE L'EBRE
Posició Jugador/a Equip Gols
1 MIMOUN HADDOU F.S. TOSCÀ 12
2 ALEX PEREZ PONS MARISC MEDITERRANI AFS DELTEBRE 11
3 ARNAU ESPINOS COTS F.S. BENIFALLET 10
4 OMAR MACHÍ CABALLÉ U.E. CAMPREDO 8
5 VALENTIN DELLA GASPERA SCIBILIA U.E. CAMPREDO 8
6 JORGE ALONSO MARTÍNEZ F.S. TOSCÀ 7
7 RAMON BENAIGES ARCE F.S. TOSCÀ 7
8 ISAAC MARGALEF DOLIU F.S. TOSCÀ 7
9 AYUB CHGUENNOU F.S. TOSCÀ 7
10 PAU VALLESPI POVILL F.S. BENIFALLET 6
11 FRANCES XAVIER CHACON MORELLO F.F. MOTORS AFS DELTEBRE 6
12 JORDI BORRAS ALIAU MARISC MEDITERRANI AFS DELTEBRE 6
13 DAVID ALBERNIO FANECA F.S. BENIFALLET 6
14 SERGI NAVARRO PRIMO MARISC MEDITERRANI AFS DELTEBRE 6
15 XAVIER LUCERO GISBERT U. D. ALDOVER-PAULS 5
16 ALEIX VALLESPI LLUIS F.S. BENIFALLET 5
17 ALONSO GIGENA PEREZ U.E. CAMPREDO 5
18 JORDI ALIFONSO BERTOMEU C.F.S. DERTOCHIP 5
19 JOSE IGNACIO CARREÑO PADILLA C.F.S. ROQUETES 4
20 STEPHANE VACHERESSE F.S. TOSCÀ 4
21 JOAN LLOSA FALCO P.B. LLIGALLOS GP MOTOR 4
22 JOEL ROIG JUAN C.F.S. ROQUETES 4
23 TOMAS VILAUBI AMPOSTA U. D. ALDOVER-PAULS 4
24 ORIOL BALAGUÉ CHORTO U.E. CAMPREDO 4
25 ROBERT MOLA MULET C.F.S. DERTOCHIP 4
26 OSCAR INSA BARDI C.F.S. DERTOCHIP 3
27 FRANC BAILON CARDONA C.F.S. ROQUETES 3
28 VICTOR NEGRE GILABERT C.F.S. DERTOCHIP 3
29 ESTEVE MARGALEF SALAET F.S. BENIFALLET 3
30 JORDI BERTOMEU PRINCEP P.B. LLIGALLOS GP MOTOR 3
31 SERGIO JACOME MERCHAN C.F.S. ROQUETES 3
32 CRISTÒFOL DAUDEN ESMEL U.E. CAMPREDO 3
33 ERIK ANTONIO PAÑELLA CASAS U. D. ALDOVER-PAULS 3
34 KILIAN CABALLÉ COLOMÉ U.E. CAMPREDO 3
35 JOSEP MARTINEZ ARRASTRARIA C.F.S. ROQUETES 3
36 EDGAR BERTOMEU AUXACHS P.B. LLIGALLOS GP MOTOR 3
37 AARON GARCIA BARREIRO F.F. MOTORS AFS DELTEBRE 3
38 ALEIX FERRE RIBES F.F. MOTORS AFS DELTEBRE 3
39 ALEX LEON RIPOLLES U.E. CAMPREDO 2
40 JOAN SOLA VALLDEPEREZ MARISC MEDITERRANI AFS DELTEBRE 2
41 ANDREU DIEZ ANTICH MARISC MEDITERRANI AFS DELTEBRE 2
42 JAVIER GOLDERO CAÑADO P.B. LLIGALLOS GP MOTOR 2
43 DAVID MAURI ALSO C.F.S. DERTOCHIP 2
44 CRISTIAN MATEO FOSCH ESMEL U. D. ALDOVER-PAULS 2
45 AXEL MENDEZ ESPINOS F.S. BENIFALLET 2
46 ADRIÀ SAURA CID C.F.S. ROQUETES 2
47 ADRIÀ MACHÍ CABALLÉ U.E. CAMPREDO 2
48 ADRIAN LEON ORTEGA U. D. ALDOVER-PAULS 2
49 JOEL RODRÍGUEZ AGUILÓ U.E. CAMPREDO 2
50 JAUME GUFRÉ CASTRO DENUC C.F.S. ROQUETES 2
51 DANIEL BENAIGES LLOP F.S. TOSCÀ 2
52 JACK CHRISTOPHER DAVENPORT C.F.S. DERTOCHIP 2
53 MARIANO GUIU VARELA F.S. TOSCÀ 2
54 ENRIQUE CORTES SERRAT F.F. MOTORS AFS DELTEBRE 2
55 ALEIX VENTURA BARDENY P.B. LLIGALLOS GP MOTOR 2
56 MIGUEL DAUDEN MORENO C.F.S. DERTOCHIP 2
57 BRIAN ARBONA CORTEGANA C.F.S. ROQUETES 2
58 JAUME BER ESCUDÉ C.F.S. ROQUETES 1
59 AARON GERI KORA FERRE P.B. LLIGALLOS GP MOTOR 1
60 DIDAC LOPEZ LABRADA F.S. BENIFALLET 1
61 JUAN JOSE DELLA CALLEN P.B. LLIGALLOS GP MOTOR 1
62 GERARD MORA VILLALBA P.B. LLIGALLOS GP MOTOR 1
63 JOSEP VELA MIRALLES C.F.S. ROQUETES 1
64 JORDI GISBERT FAVA U. D. ALDOVER-PAULS 1
65 SERGI SANCHEZ SECH F.F. MOTORS AFS DELTEBRE 1
66 SERGI QUINTANA MARGALEF C.F.S. DERTOCHIP 1
67 JOSEP MARIA GAUXACHS CUERVAS U. D. ALDOVER-PAULS 1
68 FRANCISCO PONCE VIDAL C.F.S. DERTOCHIP 1
69 DAVID NAVARRO CASANOVA MARISC MEDITERRANI AFS DELTEBRE 1
70 FERRAN BO VEA F.F. MOTORS AFS DELTEBRE 1
71 CRISTIAN MANCHEÑO OBIOLS U. D. ALDOVER-PAULS 1
72 RICARD SALVIA VIDAL MARISC MEDITERRANI AFS DELTEBRE 1
73 MARC SANSALONI GILABERT P.B. LLIGALLOS GP MOTOR 1