Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
LLIGA DE PRIMERA TERRITORIAL
TECLA FUTSAL CLUB ESPORTIU - - A.E. CAN LLONG CARRER CAN TRIAS 20 (HOSPITALET DE LLOBREGAT,L')
POLIESPORTIU MUNICIPAL GORNAL
2020-10-24 17:00:00
Veure acta
PENYA RECREATIVA SANT FELIU LLOBREGAT B - - A.E. CENTELLES CR. MATARO 4 (SANT FELIU DE LLOBREGAT)
PAVELLO ESPORTS ANDREY XEPKIN
2020-10-24 16:00:00
Veure acta
FS LLINARS - - OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS AV. PAU CASALS 22 (LLINARS DEL VALLES)
PISTA ANNEXA LLINARS DEL VALLES
2020-10-24 19:00:00
Veure acta
CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA B - - F.S. RACING LLAVANERES CR. ALCALDE MAS DOMENECH (CALAF)
PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
2020-10-24 17:00:00
Veure acta
F.S. TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''C'' - - F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN "B" CAMI CAN BADELL (BIGUES I RIELLS)
Pavello Esports Bigues i Riells
2020-10-24 15:00:00
Veure acta
CANADA PLACE - FÉNIX FS - - ATLETIC ARRAHONA "B" CTRA. DE PRATS DE LLUÇANES 2 (SABADELL)
PAVELLO MUNICIPAL CAL BALSACH
2020-10-25 12:45:00
Veure acta
ATLETIC ARRAHONA "B" - - TECLA FUTSAL CLUB ESPORTIU SOL I PADRIS 59 (SABADELL)
PABELLON SOL I PADRIS
2020-10-31 16:15:00
Veure acta
F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN "B" - - CANADA PLACE - FÉNIX FS CARRER JOAQUIM BLUME 2 (LLAGOSTA, LA)
COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
2020-10-31 19:15:00
Veure acta
F.S. RACING LLAVANERES - - F.S. TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''C'' CR. CONTRABANDISTES 31 (SANT ANDREU DE LLAVANERES)
PAVELLÓ MUNICIPAL DE SANT ANDREU DE LL.
2020-10-31 20:00:00
Veure acta
OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS - - CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA B CTRA DE VILASSAR S/N (ARGENTONA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
2020-11-01 12:00:00
Veure acta
A.E. CENTELLES - - FS LLINARS RONDA ESPORTS SN (CENTELLES)
PAVELLO MUNICIAPL DE CENTELLES
2020-10-31 18:45:00
Veure acta
A.E. CAN LLONG - - PENYA RECREATIVA SANT FELIU LLOBREGAT B RONDA COLLSACABRA 4 (SABADELL)
PAVELLO DEL NORD
2020-11-01 16:15:00
Veure acta
TECLA FUTSAL CLUB ESPORTIU - - PENYA RECREATIVA SANT FELIU LLOBREGAT B CARRER CAN TRIAS 20 (HOSPITALET DE LLOBREGAT,L')
POLIESPORTIU MUNICIPAL GORNAL
2020-11-07 17:00:00
Veure acta
FS LLINARS - - A.E. CAN LLONG AV. PAU CASALS 22 (LLINARS DEL VALLES)
PISTA ANNEXA LLINARS DEL VALLES
2020-11-07 19:00:00
Veure acta
CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA B - - A.E. CENTELLES CR. ALCALDE MAS DOMENECH (CALAF)
PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
2020-11-07 17:00:00
Veure acta
F.S. TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''C'' - - OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS CAMI CAN BADELL (BIGUES I RIELLS)
Pavello Esports Bigues i Riells
2020-11-07 15:00:00
Veure acta
CANADA PLACE - FÉNIX FS - - F.S. RACING LLAVANERES CTRA. DE PRATS DE LLUÇANES 2 (SABADELL)
PAVELLO MUNICIPAL CAL BALSACH
2020-11-08 12:45:00
Veure acta
ATLETIC ARRAHONA "B" - - F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN "B" SOL I PADRIS 59 (SABADELL)
PABELLON SOL I PADRIS
2020-11-08 12:15:00
Veure acta
F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN "B" - - TECLA FUTSAL CLUB ESPORTIU CARRER JOAQUIM BLUME 2 (LLAGOSTA, LA)
COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
2020-11-14 19:00:00
Veure acta
F.S. RACING LLAVANERES - - ATLETIC ARRAHONA "B" CR. CONTRABANDISTES 31 (SANT ANDREU DE LLAVANERES)
PAVELLÓ MUNICIPAL DE SANT ANDREU DE LL.
2020-11-14 20:00:00
Veure acta
OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS - - CANADA PLACE - FÉNIX FS CTRA DE VILASSAR S/N (ARGENTONA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
2020-11-15 12:00:00
Veure acta
A.E. CENTELLES - - F.S. TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''C'' RONDA ESPORTS SN (CENTELLES)
PAVELLO MUNICIAPL DE CENTELLES
2020-11-14 18:45:00
Veure acta
A.E. CAN LLONG - - CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA B RONDA COLLSACABRA 4 (SABADELL)
PAVELLO DEL NORD
2020-11-15 16:15:00
Veure acta
PENYA RECREATIVA SANT FELIU LLOBREGAT B - - FS LLINARS CR. MATARO 4 (SANT FELIU DE LLOBREGAT)
PAVELLO ESPORTS ANDREY XEPKIN
2020-11-14 16:00:00
Veure acta
TECLA FUTSAL CLUB ESPORTIU - - FS LLINARS CARRER CAN TRIAS 20 (HOSPITALET DE LLOBREGAT,L')
POLIESPORTIU MUNICIPAL GORNAL
2020-11-21 17:00:00
Veure acta
CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA B - - PENYA RECREATIVA SANT FELIU LLOBREGAT B CR. ALCALDE MAS DOMENECH (CALAF)
PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
2020-11-21 17:00:00
Veure acta
F.S. TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''C'' - - A.E. CAN LLONG CAMI CAN BADELL (BIGUES I RIELLS)
Pavello Esports Bigues i Riells
2020-11-21 15:00:00
Veure acta
CANADA PLACE - FÉNIX FS - - A.E. CENTELLES CTRA. DE PRATS DE LLUÇANES 2 (SABADELL)
PAVELLO MUNICIPAL CAL BALSACH
2020-11-22 12:45:00
Veure acta
ATLETIC ARRAHONA "B" - - OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS SOL I PADRIS 59 (SABADELL)
PABELLON SOL I PADRIS
2020-11-22 12:15:00
Veure acta
F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN "B" - - F.S. RACING LLAVANERES CARRER JOAQUIM BLUME 2 (LLAGOSTA, LA)
COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
2020-11-21 19:00:00
Veure acta
F.S. RACING LLAVANERES - - TECLA FUTSAL CLUB ESPORTIU CR. CONTRABANDISTES 31 (SANT ANDREU DE LLAVANERES)
PAVELLÓ MUNICIPAL DE SANT ANDREU DE LL.
2020-11-28 20:00:00
Veure acta
OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS - - F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN "B" CTRA DE VILASSAR S/N (ARGENTONA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
2020-11-29 12:00:00
Veure acta
A.E. CENTELLES - - ATLETIC ARRAHONA "B" RONDA ESPORTS SN (CENTELLES)
PAVELLO MUNICIAPL DE CENTELLES
2020-11-28 18:45:00
Veure acta
A.E. CAN LLONG - - CANADA PLACE - FÉNIX FS RONDA COLLSACABRA 4 (SABADELL)
PAVELLO DEL NORD
2020-11-29 16:15:00
Veure acta
PENYA RECREATIVA SANT FELIU LLOBREGAT B - - F.S. TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''C'' CR. MATARO 4 (SANT FELIU DE LLOBREGAT)
PAVELLO ESPORTS ANDREY XEPKIN
2020-11-28 16:00:00
Veure acta
FS LLINARS - - CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA B AV. PAU CASALS 22 (LLINARS DEL VALLES)
PISTA ANNEXA LLINARS DEL VALLES
2020-11-28 19:00:00
Veure acta
TECLA FUTSAL CLUB ESPORTIU - - CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA B CARRER CAN TRIAS 20 (HOSPITALET DE LLOBREGAT,L')
POLIESPORTIU MUNICIPAL GORNAL
2020-12-12 17:00:00
Veure acta
F.S. TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''C'' - - FS LLINARS CAMI CAN BADELL (BIGUES I RIELLS)
Pavello Esports Bigues i Riells
2020-12-12 15:00:00
Veure acta
CANADA PLACE - FÉNIX FS - - PENYA RECREATIVA SANT FELIU LLOBREGAT B CTRA. DE PRATS DE LLUÇANES 2 (SABADELL)
PAVELLO MUNICIPAL CAL BALSACH
2020-12-13 12:45:00
Veure acta
ATLETIC ARRAHONA "B" - - A.E. CAN LLONG SOL I PADRIS 59 (SABADELL)
PABELLON SOL I PADRIS
2020-12-13 12:15:00
Veure acta
F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN "B" - - A.E. CENTELLES CARRER JOAQUIM BLUME 2 (LLAGOSTA, LA)
COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
2020-12-12 19:00:00
Veure acta
F.S. RACING LLAVANERES - - OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS CR. CONTRABANDISTES 31 (SANT ANDREU DE LLAVANERES)
PAVELLÓ MUNICIPAL DE SANT ANDREU DE LL.
2020-12-12 20:00:00
Veure acta
OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS - - TECLA FUTSAL CLUB ESPORTIU CTRA DE VILASSAR S/N (ARGENTONA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
2020-12-20 12:00:00
Veure acta
A.E. CENTELLES - - F.S. RACING LLAVANERES RONDA ESPORTS SN (CENTELLES)
PAVELLO MUNICIAPL DE CENTELLES
2020-12-19 18:45:00
Veure acta
A.E. CAN LLONG - - F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN "B" RONDA COLLSACABRA 4 (SABADELL)
PAVELLO DEL NORD
2020-12-20 16:15:00
Veure acta
PENYA RECREATIVA SANT FELIU LLOBREGAT B - - ATLETIC ARRAHONA "B" CR. MATARO 4 (SANT FELIU DE LLOBREGAT)
PAVELLO ESPORTS ANDREY XEPKIN
2020-12-19 16:00:00
Veure acta
FS LLINARS