Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
LLIGA NACIONAL
TEIÀ FUTBOL CINC "A" 2 4 E F S RIPOLL A SERVYCAT Josep Puigoriol, 68-84 (TEIA)
Poliesportiu el CIM
2019-09-22 11:00:00
Veure acta
F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN "A" 5 6 C.F.S TRINITAT NOVA CARRER JOAQUIM BLUME, 2 (LLAGOSTA, LA)
COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
2019-09-21 17:30:00
Veure acta
FUNDACIÓ BETÀNIA PATMOS 2 0 F.S. GELIDA INDUSTRIAL Avinguda Diagonal, 695-701 (BARCELONA)
PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
2019-09-21 19:30:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 1 1 TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''A'' C/ SANT ISCLE S/n (BARCELONA)
CEM EL TURO
2019-09-21 18:30:00
Veure acta
OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS 3 3 F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA CTRA DE VILASSAR S/N (ARGENTONA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
2019-09-21 20:00:00
Veure acta
PADRE DAMIÁN GUINOTPRUNERA "A" 7 3 ALBELDA FUTSAL Avda. Vallvidrera 10 (BARCELONA)
Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
2019-09-21 18:30:00
Veure acta
ACE SANSUR 6 1 CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N (BARCELONA)
POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
2019-09-21 18:00:00
Veure acta
CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA 3 5 TEIÀ FUTBOL CINC "A" Alcalde Mas Domenech (CALAF)
Pavelló Municipal De Calaf
2019-09-28 16:30:00
Veure acta
ALBELDA FUTSAL 1 1 ACE SANSUR Camino Piscinas, 6 (TAMARITE DE LITERA)

2019-09-28 19:00:00
Veure acta
F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA 4 6 PADRE DAMIÁN GUINOTPRUNERA "A" C/FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL)
CEM SAGNIER
2019-09-28 20:30:00
Veure acta
TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''A'' 5 2 OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS Cami Can Badell (BIGUES)
Pavello Esports Bigues i Riells
2019-09-28 18:30:00
Veure acta
F.S. GELIDA INDUSTRIAL 4 6 MONTSANT SALA 5 CARRER MONTCAU-TORRENT S MIQUEL (GELIDA)

2019-09-29 16:30:00
Veure acta
C.F.S TRINITAT NOVA 5 6 FUNDACIÓ BETÀNIA PATMOS Joan Alcover 6 (BARCELONA)
poliesportiu Municipal Virrei Amat
2019-09-28 15:00:00
Veure acta
E F S RIPOLL A SERVYCAT 5 1 F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN "A" Rda MAS D'EN BOSC S/N (RIPOLL)
C T E L'AVELLANEDA
2019-09-28 18:30:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC "A" 4 5 F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN "A" Josep Puigoriol, 68-84 (TEIA)
Poliesportiu el CIM
2019-10-06 11:00:00
Veure acta
FUNDACIÓ BETÀNIA PATMOS 1 3 E F S RIPOLL A SERVYCAT Avinguda Diagonal, 695-701 (BARCELONA)
PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
2019-10-05 19:30:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 4 11 C.F.S TRINITAT NOVA C/ SANT ISCLE S/n (BARCELONA)
CEM EL TURO
2019-10-05 15:10:00
Veure acta
OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS 5 2 F.S. GELIDA INDUSTRIAL CTRA DE VILASSAR S/N (ARGENTONA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
2019-10-05 20:00:00
Veure acta
PADRE DAMIÁN GUINOTPRUNERA "A" 10 4 TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''A'' Avda. Vallvidrera 10 (BARCELONA)
Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
2019-10-05 18:30:00
Veure acta
ACE SANSUR 1 1 F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N (BARCELONA)
POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
2019-11-01 11:00:00
Veure acta
CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA 2 1 ALBELDA FUTSAL Alcalde Mas Domenech (CALAF)
Pavelló Municipal De Calaf
2019-10-05 16:30:00
Veure acta
ALBELDA FUTSAL 5 6 TEIÀ FUTBOL CINC "A" Camino Piscinas, 6 (TAMARITE DE LITERA)
Pavelló municipal Tamarite de Litera
2019-10-12 19:00:00
Veure acta
F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA 4 2 CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA C/FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL)
CEM SAGNIER
2019-10-13 12:00:00
Veure acta
TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''A'' 1 3 ACE SANSUR Cami Can Badell (BIGUES)
Pavello Esports Bigues i Riells
2019-10-12 18:30:00
Veure acta
F.S. GELIDA INDUSTRIAL 0 5 PADRE DAMIÁN GUINOTPRUNERA "A" CARRER MONTCAU-TORRENT S MIQUEL (GELIDA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS
2019-10-13 16:30:00
Veure acta
C.F.S TRINITAT NOVA 5 3 OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS Av. Dels Rasos de Peguera 242 (BARCELONA)
Eurofitnes Cancuyas
2020-01-19 12:00:00
Veure acta
E F S RIPOLL A SERVYCAT 3 2 MONTSANT SALA 5 Rda MAS D'EN BOSC S/N (RIPOLL)
C T E L'AVELLANEDA
2019-10-12 18:30:00
Veure acta
F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN "A" 2 5 FUNDACIÓ BETÀNIA PATMOS CARRER RIERA SECA, S/N CANTONADA PASSEIG PINTOR SERT (LLAGOSTA, LA)
POLIESPORTIU ANTONIO GARCIA ROBLEDO
2019-10-12 19:00:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC "A" 3 5 FUNDACIÓ BETÀNIA PATMOS Josep Puigoriol, 68-84 (TEIA)
Poliesportiu el CIM
2019-10-19 16:00:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 3 5 F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN "A" C/ SANT ISCLE S/n (BARCELONA)
CEM EL TURO
2019-10-19 15:10:00
Veure acta
OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS 4 4 E F S RIPOLL A SERVYCAT CTRA DE VILASSAR S/N (ARGENTONA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
2019-10-19 20:00:00
Veure acta
PADRE DAMIÁN GUINOTPRUNERA "A" 3 7 C.F.S TRINITAT NOVA Avda. Vallvidrera 10 (BARCELONA)
Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
2019-10-20 17:30:00
Veure acta
ACE SANSUR 10 0 F.S. GELIDA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N (BARCELONA)
POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
2019-10-19 18:00:00
Veure acta
CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA 2 3 TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''A'' Alcalde Mas Domenech (CALAF)
Pavelló Municipal De Calaf
2020-02-29 16:30:00
Veure acta
ALBELDA FUTSAL 1 1 F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA Camino Piscinas, 6 (TAMARITE DE LITERA)
Pavelló municipal Tamarite de Litera
2020-02-29 19:00:00
Veure acta
F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA 3 5 TEIÀ FUTBOL CINC "A" C/FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL)
CEM SAGNIER
2019-10-26 20:30:00
Veure acta
TELIC GROUP BIGUES I RIELLS ''A'' 5 0 ALBELDA FUTSAL Cami Can Badell (BIGUES)
Pavello Esports Bigues i Riells
2019-10-26 18:30:00
Veure acta
F.S. GELIDA INDUSTRIAL 3 3 CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA CARRER MONTCAU-TORRENT S MIQUEL (GELIDA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS
2019-10-27 16:30:00
Veure acta
C.F.S TRINITAT NOVA 5 3 ACE SANSUR Av. Dels Rasos de Peguera 242 (BARCELONA)
Eurofitnes Cancuyas
2019-10-27 12:00:00
Veure acta
E F S RIPOLL A SERVYCAT 2 5 PADRE DAMIÁN GUINOTPRUNERA "A" Rda MAS D'EN BOSC S/N (RIPOLL)
C T E L'AVELLANEDA
2019-10-26 18:30:00
Veure acta
F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN "A" 1 2 OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS CARRER JOAQUIM BLUME, 2 (LLAGOSTA, LA)
COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
2019-10-26 19:00:00
Veure acta
FUNDACIÓ BETÀNIA PATMOS 2 1 MONTSANT SALA 5 Avinguda Diagonal, 695-701 (BARCELONA)
PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
2019-10-26 19:30:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC "A" 4 5 MONTSANT SALA 5 Josep Puigoriol, 68-84 (TEIA)
Poliesportiu el CIM
2019-11-10 11:00:00
Veure acta
OLÍMPIC ARGENTONA CARTONATGES PANS 2 5 FUNDACIÓ BETÀNIA PATMOS CTRA DE VILASSAR S/N (ARGENTONA)
PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
2019-11-09 20:00:00
Veure acta
PADRE DAMIÁN GUINOTPRUNERA "A" 8 0 F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN "A" Avda. Vallvidrera 10 (BARCELONA)
Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
2019-11-10 19:00:00
Veure acta
ACE SANSUR 2 4 E F S RIPOLL A SERVYCAT PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N (BARCELONA)
POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
2019-11-09 18:00:00
Veure acta
CLUB ATHLETIC AGUILAR DE SEGARRA 2 2 C.F.S TRINITAT NOVA Alcalde Mas Domenech (CALAF)
Pavelló Municipal De Calaf
2020-02-15 12:30:00
Veure acta
ALBELDA FUTSAL 3 2