Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria
Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria
LLIGA NACIONAL
A.C.E. SANSUR 6 4 ALBELDA FUTSAL Passatge Andalusia, 9 (BARCELONA)
Poliesportiu Espanya Industrial
2018-09-22 18:00:00
Veure acta
PADRE DAMIÁN SS.CC. 5 4 C.E. SAGRERENC Av. Vallvidrera, 10 (BARCELONA)
Poliesportiu Padre Damian Sagrados Corazones
2018-09-22 18:30:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC 5 2 C.E.F.S. CIUTAT GRANOLLERS Josep Puigoriol, 68-84 (TEIA)
Poliesportiu el CIM
2018-09-23 11:00:00
Veure acta
TELIC GROUP BIGUES I RIELLS 6 5 E.F.S. RIPOLL - SERVICAT Cami Can Badell (BIGUES)
Pavello Esports Bigues i Riells
2018-11-01 20:00:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 2 10 C.F.S. CLOT Ramon Albo, 41-57 (BARCELONA)
Poliesportiu Cotxeres Borbo
2018-09-23 11:00:00
Veure acta
FUTSAL DANTE 7 3 F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN Carrer Castellterçol 15 (BARCELONA)
Poliesportiu Creueta del coll
2018-09-23 11:00:00
Veure acta
BETÀNIA PATMOS 3 5 FUTSAL DANTE Avinguda Diagonal, 695-701 (BARCELONA)
PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
2018-09-29 19:30:00
Veure acta
F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN 4 0 MONTSANT SALA 5 CARRER JOAQUIM BLUME, 2 (LLAGOSTA, LA)
COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
2018-09-29 17:30:00
Veure acta
C.F.S. CLOT 5 4 TELIC GROUP BIGUES I RIELLS Rbla. Guipuscoa, 25 (BARCELONA)
CEM Bac de Roda
2018-09-30 20:00:00
Veure acta
E.F.S. RIPOLL - SERVICAT 4 2 TEIÀ FUTBOL CINC Rda MAS D'EN BOSC S/N (RIPOLL)
C T E L'AVELLANEDA
2018-09-29 18:30:00
Veure acta
C.E.F.S. CIUTAT GRANOLLERS 0 3 PADRE DAMIÁN SS.CC. Caterina Albert, 15 (GRANOLLERS)
Pavello Municipal Can Bassa
2018-09-29 19:00:00
Veure acta
C.E. SAGRERENC 6 4 A.C.E. SANSUR Honduras, 2 (BARCELONA)
Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
2018-09-29 18:00:00
Veure acta
ALBELDA FUTSAL 4 5 C.E. SAGRERENC Camino Piscinas, 6 (TAMARITE DE LITERA)
Pavelló municipal Tamarite de Litera
2018-10-06 18:00:00
Veure acta
A.C.E. SANSUR 4 1 C.E.F.S. CIUTAT GRANOLLERS Passatge Andalusia, 9 (BARCELONA)
Poliesportiu Espanya Industrial
2018-10-06 18:00:00
Veure acta
PADRE DAMIÁN SS.CC. 1 2 E.F.S. RIPOLL - SERVICAT Av. Vallvidrera, 10 (BARCELONA)
Poliesportiu Padre Damian Sagrados Corazones
2018-10-07 18:30:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC 3 3 C.F.S. CLOT Josep Puigoriol, 68-84 (TEIA)
Poliesportiu el CIM
2018-10-07 11:00:00
Veure acta
TELIC GROUP BIGUES I RIELLS 5 2 F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN Cami Can Badell (BIGUES)
Pavello Esports Bigues i Riells
2018-10-06 18:30:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 0 5 BETÀNIA PATMOS Ramon Albo, 41-57 (BARCELONA)
Poliesportiu Cotxeres Borbo
2018-10-07 11:45:00
Veure acta
FUTSAL DANTE 5 3 MONTSANT SALA 5 Carrer Castellterçol 15 (BARCELONA)
Poliesportiu Creueta del coll
2018-10-13 19:30:00
Veure acta
BETÀNIA PATMOS 3 5 TELIC GROUP BIGUES I RIELLS Avinguda Diagonal, 695-701 (BARCELONA)
PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
2018-10-13 19:30:00
Veure acta
F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN 4 2 TEIÀ FUTBOL CINC CARRER JOAQUIM BLUME, 2 (LLAGOSTA, LA)
COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
2018-10-13 17:30:00
Veure acta
C.F.S. CLOT 2 7 PADRE DAMIÁN SS.CC. Rbla. Guipuscoa, 25 (BARCELONA)
CEM Bac de Roda
2018-10-14 20:00:00
Veure acta
E.F.S. RIPOLL - SERVICAT 5 1 A.C.E. SANSUR Rda MAS D'EN BOSC S/N (RIPOLL)
C T E L'AVELLANEDA
2018-10-13 18:30:00
Veure acta
C.E.F.S. CIUTAT GRANOLLERS 3 8 ALBELDA FUTSAL Caterina Albert, 15 (GRANOLLERS)
Pavello Municipal Can Bassa
2018-10-13 19:00:00
Veure acta
TELIC GROUP BIGUES I RIELLS 6 4 FUTSAL DANTE Cami Can Badell (BIGUES)
Pavello Esports Bigues i Riells
2018-10-20 18:30:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC 2 6 BETÀNIA PATMOS Josep Puigoriol, 68-84 (TEIA)
Poliesportiu el CIM
2018-10-21 09:50:00
Veure acta
PADRE DAMIÁN SS.CC. 6 4 F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN Av. Vallvidrera, 10 (BARCELONA)
Poliesportiu Padre Damian Sagrados Corazones
2018-10-20 19:00:00
Veure acta
A.C.E. SANSUR 5 6 C.F.S. CLOT PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N (BARCELONA)
POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
2018-10-20 18:00:00
Veure acta
ALBELDA FUTSAL 0 4 E.F.S. RIPOLL - SERVICAT Camino Piscinas, 6 (TAMARITE DE LITERA)
Pavelló municipal Tamarite de Litera
2018-10-20 18:00:00
Veure acta
C.E. SAGRERENC 13 0 C.E.F.S. CIUTAT GRANOLLERS Honduras, 2 (BARCELONA)
Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
2018-10-20 17:00:00
Veure acta
FUTSAL DANTE 7 2 TEIÀ FUTBOL CINC Carrer Castellterçol 15 (BARCELONA)
Poliesportiu Creueta del coll
2018-10-27 19:15:00
Veure acta
BETÀNIA PATMOS 1 2 PADRE DAMIÁN SS.CC. Avinguda Diagonal, 695-701 (BARCELONA)
PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
2018-10-27 19:30:00
Veure acta
C.F.S. CLOT 12 2 ALBELDA FUTSAL Rbla. Guipuscoa, 25 (BARCELONA)
CEM Bac de Roda
2018-10-28 19:00:00
Veure acta
F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN 2 2 A.C.E. SANSUR CARRER JOAQUIM BLUME, 2 (LLAGOSTA, LA)
COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
2018-10-27 17:30:00
Veure acta
E.F.S. RIPOLL - SERVICAT 3 3 C.E. SAGRERENC Rda MAS D'EN BOSC S/N (RIPOLL)
C T E L'AVELLANEDA
2018-10-27 18:30:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 1 5 TELIC GROUP BIGUES I RIELLS Ramon Albo, 41-57 (BARCELONA)
Poliesportiu Cotxeres Borbo
2018-10-28 11:45:00
Veure acta
ALBELDA FUTSAL 3 2 F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN Camino Piscinas, 6 (TAMARITE DE LITERA)
Pavelló municipal Tamarite de Litera
2018-11-03 18:00:00
Veure acta
C.E. SAGRERENC 7 3 C.F.S. CLOT Honduras, 2 (BARCELONA)
Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
2018-11-03 17:00:00
Veure acta
A.C.E. SANSUR 2 3 BETÀNIA PATMOS PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N (BARCELONA)
POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
2018-11-03 18:00:00
Veure acta
TEIÀ FUTBOL CINC 2 1 MONTSANT SALA 5 Josep Puigoriol, 68-84 (TEIA)
Poliesportiu el CIM
2018-11-04 11:00:00
Veure acta
PADRE DAMIÁN SS.CC. 4 3 FUTSAL DANTE Av. Vallvidrera, 10 (BARCELONA)
Poliesportiu Padre Damian Sagrados Corazones
2018-11-03 18:30:00
Veure acta
C.E.F.S. CIUTAT GRANOLLERS 0 6 E.F.S. RIPOLL - SERVICAT LLUIS COMPANY, 1 (GRANOLLERS)
PABELLON DEL PARQUET
2018-11-04 13:00:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 1 3 PADRE DAMIÁN SS.CC. Ramon Albo, 41-57 (BARCELONA)
Poliesportiu Cotxeres Borbo
2018-11-11 11:00:00
Veure acta
TELIC GROUP BIGUES I RIELLS 6 5 TEIÀ FUTBOL CINC Cami Can Badell (BIGUES)
Pavello Esports Bigues i Riells
2018-11-08 20:45:00
Veure acta
FUTSAL DANTE 1 2 A.C.E. SANSUR Carrer Castellterçol 15 (BARCELONA)
Poliesportiu Creueta del coll
2018-11-10 19:15:00
Veure acta
C.F.S. CLOT 9 0 C.E.F.S. CIUTAT GRANOLLERS Rbla. Guipuscoa, 25 (BARCELONA)
CEM Bac de Roda
2018-11-11 20:00:00
Veure acta
F.S. UNIÓN LLAGOSTENSE MECMAN 3 1 C.E. SAGRERENC CARRER JOAQUIM BLUME, 2 (LLAGOSTA, LA)
COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
2018-11-10 17:30:00
Veure acta
BETÀNIA PATMOS 2 3 ALBELDA FUTSAL Avinguda Diagonal, 695-701 (BARCELONA)
PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
2018-11-10 19:30:00
Veure acta
PADRE DAMIÁN SS.CC. 4 2