Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Galeria
Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Galeria
LLIGA TERRITORIAL JUVENIL
F.S. ESCLOP 13 1 F.S. BEGUES SOL I PADRIS 59 (SABADELL)
PABELLON SOL I PADRIS
2018-10-13 15:00:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 2 4 FUTSAL DANTE Carrer Baro d'Esponella 1 (BARCELONA)
Institut Barcelona Congres
2018-10-17 19:15:00
Veure acta
GRUP DE JOVES CAN TUSELL 5 3 A.E. SALLENT Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera (TERRASSA)
Pista Cruyff Court Can Tusell
2018-10-24 19:30:00
Veure acta
C.E. GADEX B 11 4 A.E. SALA 5 TIANA CARRER D´ATLANTA, 31 (SABADELL)
ESCOLA PAU CASALS
2018-11-14 19:30:00
Veure acta
C.F.S. LA GARRIGA - - F.S. ESCLOP B AVI MUSQUERA (GARRIGA, LA)
PABELLO CAN NOGUERA
2018-12-31 18:00:00
Veure acta
BETÀNIA PATMOS 5 1 F.S. LLINARS B MONTEVIDEO, 13 (BARCELONA)
ESCOLA BETÀNIA PATMOS
2018-10-13 11:00:00
Veure acta
TELIC GROUP BIGUES I RIELLS 2 3 C.F.S. CORBERA Cami Can Badell (BIGUES)
Pavello Esports Bigues i Riells
2018-10-14 14:00:00
Veure acta
F.S. BEGUES 0 4 TELIC GROUP BIGUES I RIELLS c/ dels Esports, s/n (BEGUES)
Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
2018-10-20 14:00:00
Veure acta
F.S. ESCLOP 2 3 FUTSAL DANTE C/ORDESA 14-16 (SABADELL)
ESCOLA GAUDI
2018-10-20 18:00:00
Veure acta
A.E. SALLENT 4 3 MONTSANT SALA 5 C/ Verge del Pilar s/n (SALLENT)
PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
2018-10-20 18:30:00
Veure acta
A.E. SALA 5 TIANA 2 4 GRUP DE JOVES CAN TUSELL EDUARD FONTSERE, 13 (TIANA)
POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
2018-10-20 18:00:00
Veure acta
F.S. ESCLOP B 5 2 C.E. GADEX B C/SOL I PADRIS 59 (SABADELL)
PABELLO SOL I PADRIS
2018-10-20 17:00:00
Veure acta
F.S. LLINARS B - - C.F.S. LA GARRIGA Avinguda Paisos Catalans (LLINARS DEL VALLES)
Pista Annexa Llinars del Vallès
2018-10-20 18:15:00
Veure acta
C.F.S. CORBERA 3 1 BETÀNIA PATMOS JOSEP TARRADELLAS S/N (CORBERA DE LLOBREGAT)
PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
2018-10-21 18:00:00
Veure acta
F.S. BEGUES 2 7 FUTSAL DANTE c/ dels Esports, s/n (BEGUES)
Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
2018-10-27 18:00:00
Veure acta
A.E. SALLENT 5 0 F.S. ESCLOP C/ Verge del Pilar s/n (SALLENT)
PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
2018-10-27 20:00:00
Veure acta
TELIC GROUP BIGUES I RIELLS 1 2 BETÀNIA PATMOS Cami Can Badell (BIGUES)
Pavello Esports Bigues i Riells
2018-10-27 16:00:00
Veure acta
C.F.S. LA GARRIGA - - C.F.S. CORBERA AVI MUSQUERA (GARRIGA, LA)
PABELLO CAN NOGUERA
2018-10-27 18:00:00
Veure acta
C.E. GADEX B 4 1 F.S. LLINARS B CARRER D´ATLANTA, 31 (SABADELL)
ESCOLA PAU CASALS
2018-11-21 20:00:00
Veure acta
GRUP DE JOVES CAN TUSELL 11 3 F.S. ESCLOP B Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera (TERRASSA)
Pista Cruyff Court Can Tusell
2018-12-14 18:30:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 6 1 A.E. SALA 5 TIANA Carrer Baro d'Esponella 1 (BARCELONA)
Institut Barcelona Congres
2018-11-21 19:30:00
Veure acta
F.S. LLINARS B 4 1 GRUP DE JOVES CAN TUSELL Avinguda Paisos Catalans (LLINARS DEL VALLES)

2018-11-05 21:15:00
Veure acta
A.E. SALLENT 13 4 F.S. BEGUES C/ Verge del Pilar s/n (SALLENT)
PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
2018-11-04 15:30:00
Veure acta
A.E. SALA 5 TIANA 2 6 F.S. ESCLOP EDUARD FONTSERE, 13 (TIANA)
POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
2018-11-03 18:00:00
Veure acta
F.S. ESCLOP B 5 2 MONTSANT SALA 5 C/SOL I PADRIS 59 (SABADELL)
PABELLO SOL I PADRIS
2018-11-03 16:30:00
Veure acta
FUTSAL DANTE 5 1 TELIC GROUP BIGUES I RIELLS Carrer Castellterçol 15 (BARCELONA)
Poliesportiu Creueta del coll
2018-11-03 15:00:00
Veure acta
BETÀNIA PATMOS - - C.F.S. LA GARRIGA MONTEVIDEO, 13 (BARCELONA)
ESCOLA BETÀNIA PATMOS
2018-11-03 11:00:00
Veure acta
C.F.S. CORBERA 4 3 C.E. GADEX B JOSEP TARRADELLAS S/N (CORBERA DE LLOBREGAT)
PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
2018-11-04 18:00:00
Veure acta
FUTSAL DANTE 8 3 A.E. SALLENT Carrer Castellterçol 15 (BARCELONA)
Poliesportiu Creueta del coll
2018-11-10 18:00:00
Veure acta
F.S. BEGUES 6 4 A.E. SALA 5 TIANA c/ dels Esports, s/n (BEGUES)
Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
2018-11-10 14:00:00
Veure acta
F.S. ESCLOP 2 1 F.S. ESCLOP B SOL I PADRIS 59 (SABADELL)
PABELLON SOL I PADRIS
2018-11-10 15:00:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 3 3 F.S. LLINARS B Carrer Baro d'Esponella 1 (BARCELONA)
Institut Barcelona Congres
2018-11-10 18:30:00
Veure acta
GRUP DE JOVES CAN TUSELL 3 7 C.F.S. CORBERA Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera (TERRASSA)
Pista Cruyff Court Can Tusell
2018-11-10 17:15:00
Veure acta
C.E. GADEX B 5 5 BETÀNIA PATMOS CARRER D´ATLANTA, 31 (SABADELL)
ESCOLA PAU CASALS
2018-11-10 16:00:00
Veure acta
TELIC GROUP BIGUES I RIELLS - - C.F.S. LA GARRIGA Cami Can Badell (BIGUES)
Pavello Esports Bigues i Riells
2018-11-10 16:00:00
Veure acta
C.F.S. LA GARRIGA - - C.E. GADEX B AVI MUSQUERA (GARRIGA, LA)
PABELLO CAN NOGUERA
2018-11-17 18:00:00
Veure acta
BETÀNIA PATMOS 6 3 GRUP DE JOVES CAN TUSELL MONTEVIDEO, 13 (BARCELONA)
ESCOLA BETÀNIA PATMOS
2018-11-22 18:00:00
Veure acta
C.F.S. CORBERA 2 1 MONTSANT SALA 5 JOSEP TARRADELLAS S/N (CORBERA DE LLOBREGAT)
PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
2018-11-18 18:00:00
Veure acta
F.S. LLINARS B 0 5 F.S. ESCLOP Avinguda Paisos Catalans (LLINARS DEL VALLES)
Pista Annexa Llinars del Vallès
2018-11-18 11:30:00
Veure acta
F.S. ESCLOP B 5 3 F.S. BEGUES C/SOL I PADRIS 59 (SABADELL)
PABELLO SOL I PADRIS
2018-11-17 15:00:00
Veure acta
A.E. SALA 5 TIANA 2 4 FUTSAL DANTE EDUARD FONTSERE, 13 (TIANA)
POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
2018-11-18 11:00:00
Veure acta
A.E. SALLENT 2 0 TELIC GROUP BIGUES I RIELLS C/ Verge del Pilar s/n (SALLENT)
PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
2018-11-17 19:30:00
Veure acta
A.E. SALLENT 4 3 A.E. SALA 5 TIANA C/ Verge del Pilar s/n (SALLENT)
PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
2018-11-24 14:15:00
Veure acta
FUTSAL DANTE 6 2 F.S. ESCLOP B Carrer Castellterçol 15 (BARCELONA)
Poliesportiu Creueta del coll
2018-11-24 18:00:00
Veure acta
F.S. BEGUES 1 5 F.S. LLINARS B c/ dels Esports, s/n (BEGUES)
Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
2018-11-24 14:00:00
Veure acta
F.S. ESCLOP 4 4 C.F.S. CORBERA SOL I PADRIS 59 (SABADELL)
PABELLON SOL I PADRIS
2018-11-24 17:00:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 3 6 BETÀNIA PATMOS Carrer Baro d'Esponella 1 (BARCELONA)
Institut Barcelona Congres
2018-11-25 10:00:00
Veure acta
GRUP DE JOVES CAN TUSELL - - C.F.S. LA GARRIGA Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera (TERRASSA)
Pista Cruyff Court Can Tusell
2018-11-24 17:15:00
Veure acta
TELIC GROUP BIGUES I RIELLS 2 4 C.E. GADEX B Cami Can Badell (BIGUES)
Pavello Esports Bigues i Riells
2018-11-24 16:00:00
Veure acta
C.E. GADEX B 4 5 GRUP DE JOVES CAN TUSELL CARRER D´ATLANTA, 31 (SABADELL)
ESCOLA PAU CASALS
2018-12-01 16:00:00
Veure acta
C.F.S. LA GARRIGA - - MONTSANT SALA 5 AVI MUSQUERA (GARRIGA, LA)
PABELLO CAN NOGUERA
2018-12-01 18:00:00
Veure acta
BETÀNIA PATMOS 9 2 F.S. ESCLOP MONTEVIDEO, 13 (BARCELONA)
ESCOLA BETÀNIA PATMOS
2018-12-01 11:00:00
Veure acta
C.F.S. CORBERA 2 0 F.S. BEGUES JOSEP TARRADELLAS S/N (CORBERA DE LLOBREGAT)
PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
2018-12-02 18:00:00
Veure acta
F.S. LLINARS B 4 5 FUTSAL DANTE Avinguda Paisos Catalans (LLINARS DEL VALLES)
Pista Annexa Llinars del Vallès
2018-12-02 11:30:00
Veure acta
F.S. ESCLOP B 7 5 A.E. SALLENT C/SOL I PADRIS 59 (SABADELL)
PABELLO SOL I PADRIS
2018-12-01 15:00:00
Veure acta
A.E. SALA 5 TIANA 2 4 TELIC GROUP BIGUES I RIELLS EDUARD FONTSERE, 13 (TIANA)
POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
2018-12-01 18:00:00
Veure acta
A.E. SALA 5 TIANA 3 3 F.S. ESCLOP B EDUARD FONTSERE, 13 (TIANA)
POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
2018-12-15 18:00:00
Veure acta
A.E. SALLENT 2 3 F.S. LLINARS B C/ Verge del Pilar s/n (SALLENT)
PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
2018-12-15 13:15:00
Veure acta
FUTSAL DANTE 7 0 C.F.S. CORBERA Carrer Castellterçol 15 (BARCELONA)
Poliesportiu Creueta del coll
2018-12-15 18:00:00
Veure acta
F.S. BEGUES 1 8 BETÀNIA PATMOS c/ dels Esports, s/n (BEGUES)
Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
2019-01-10 19:30:00
Veure acta
F.S. ESCLOP - - C.F.S. LA GARRIGA SOL I PADRIS 59 (SABADELL)
PABELLON SOL I PADRIS
2018-12-15 15:00:00
Veure acta
MONTSANT SALA 5 4 4 C.E. GADEX B Carrer Baro d'Esponella 1 (BARCELONA)
Institut Barcelona Congres
2018-12-16 16:50:00
Veure acta
TELIC GROUP BIGUES I RIELLS 4 2 GRUP DE JOVES CAN TUSELL Cami Can Badell (BIGUES)
Pavello Esports Bigues i Riells
2018-12-15 16:00:00
Veure acta
GRUP DE JOVES CAN TUSELL 3 4 MONTSANT SALA 5 Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera (TERRASSA)
Pista Cruyff Court Can Tusell
2018-12-22 17:15:00
Veure acta
C.E. GADEX B 3 3 F.S. ESCLOP Carrer Dublin 7 (SABADELL)
Zona Esportiva de Can rull
2018-12-22 17:00:00
Veure acta
C.F.S. LA GARRIGA - - F.S. BEGUES AVI MUSQUERA (GARRIGA, LA)
PABELLO CAN NOGUERA
2018-12-22 18:00:00
Veure acta
BETÀNIA PATMOS 1 6 FUTSAL DANTE MONTEVIDEO, 13 (BARCELONA)
ESCOLA BETÀNIA PATMOS
2018-12-22 11:00:00
Veure acta
C.F.S. CORBERA 3 1 A.E. SALLENT JOSEP TARRADELLAS S/N (CORBERA DE LLOBREGAT)
PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
2018-12-23 18:00:00
Veure acta
F.S. LLINARS B