ATLETIC ARRAHONA "C" | - - | C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA |
SOL I PADRIS 59 (SABADELL) PABELLON SOL I PADRIS 2020-10-25 12:45:00 Veure acta |
GAVARRA FS | - - | C.F.S SANT FELIU DE CODINES |
CR. BONAVISTA S/N (CORNELLA DE LLOBREGAT) CEIP MEDITERANEA 2020-10-24 18:00:00 Veure acta |
MONTSANT SALA 5 | - - | C.F.S. LLONGUERAS BADALONA |
CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA) CEM EL TURO 2020-10-24 17:45:00 Veure acta |
EGARA FUTSAL | - - | F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA |
CR. DEL MIÃO 45 (TERRASSA) PISTA MUNICIPAL CAN PALET 2020-10-24 20:00:00 Veure acta |
CSMA EGARA FUTSAL | - - | PADRE DAMIÁN SSCC "C" |
CR. DEL TURIA 2 (TERRASSA) PISTA CAN PALET II 2020-10-24 17:00:00 Veure acta |
F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA | - - | CSMA EGARA FUTSAL |
CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL) CEM SAGNIER 2020-10-31 20:00:00 Veure acta |
C.F.S. LLONGUERAS BADALONA | - - | EGARA FUTSAL |
Pl. Lloreda S/N, barri 20 (BADALONA) Poliesportiu Nova Lloreda 2020-10-31 19:00:00 Veure acta |
C.F.S SANT FELIU DE CODINES | - - | MONTSANT SALA 5 |
Avda.Ecoles s/n (SANT FELIU DE CODINES) Pavello LluÃs Vallcorba Segales 2020-10-31 11:00:00 Veure acta |
C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA | - - | GAVARRA FS |
CR. FOC 132 - SANTS (BARCELONA) PISTA POLIESPORTIVA LA BASCULA 2020-11-01 17:00:00 Veure acta |
EDEN PARC | - - | ATLETIC ARRAHONA "C" |
CR. FREDERIC MARES DEULOVOL 7 (VENDRELL, EL) PAVELLO MUNICIPAL ANGEL GUIMERA 2020-11-01 11:00:00 Veure acta |
GAVARRA FS | - - | EDEN PARC |
CR. BONAVISTA S/N (CORNELLA DE LLOBREGAT) CEIP MEDITERANEA 2020-11-07 18:00:00 Veure acta |
MONTSANT SALA 5 | - - | C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA |
CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA) CEM EL TURO 2020-11-07 17:45:00 Veure acta |
EGARA FUTSAL | - - | C.F.S SANT FELIU DE CODINES |
CR. DEL MIÃO 45 (TERRASSA) PISTA MUNICIPAL CAN PALET 2020-11-07 20:00:00 Veure acta |
CSMA EGARA FUTSAL | - - | C.F.S. LLONGUERAS BADALONA |
CR. DEL TURIA 2 (TERRASSA) PISTA CAN PALET II 2020-11-07 17:00:00 Veure acta |
PADRE DAMIÁN SSCC "C" | - - | F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA |
AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA) POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES 2020-11-07 19:00:00 Veure acta |
C.F.S. LLONGUERAS BADALONA | - - | PADRE DAMIÁN SSCC "C" |
Pl. Lloreda S/N, barri 20 (BADALONA) Poliesportiu Nova Lloreda 2020-11-14 19:00:00 Veure acta |
C.F.S SANT FELIU DE CODINES | - - | CSMA EGARA FUTSAL |
Avda.Ecoles s/n (SANT FELIU DE CODINES) Pavello LluÃs Vallcorba Segales 2020-11-14 11:00:00 Veure acta |
C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA | - - | EGARA FUTSAL |
CR. FOC 132 - SANTS (BARCELONA) PISTA POLIESPORTIVA LA BASCULA 2020-11-15 17:00:00 Veure acta |
EDEN PARC | - - | MONTSANT SALA 5 |
CR. FREDERIC MARES DEULOVOL 7 (VENDRELL, EL) PAVELLO MUNICIPAL ANGEL GUIMERA 2020-11-15 11:00:00 Veure acta |
ATLETIC ARRAHONA "C" | - - | GAVARRA FS |
SOL I PADRIS 59 (SABADELL) PABELLON SOL I PADRIS 2020-11-15 12:15:00 Veure acta |
MONTSANT SALA 5 | - - | ATLETIC ARRAHONA "C" |
CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA) CEM EL TURO 2020-11-21 17:45:00 Veure acta |
EGARA FUTSAL | - - | EDEN PARC |
CR. DEL MIÃO 45 (TERRASSA) PISTA MUNICIPAL CAN PALET 2020-11-21 20:00:00 Veure acta |
CSMA EGARA FUTSAL | - - | C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA |
CR. DEL TURIA 2 (TERRASSA) PISTA CAN PALET II 2020-11-21 17:00:00 Veure acta |
PADRE DAMIÁN SSCC "C" | - - | C.F.S SANT FELIU DE CODINES |
AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA) POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES 2020-11-21 19:00:00 Veure acta |
F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA | - - | C.F.S. LLONGUERAS BADALONA |
CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL) CEM SAGNIER 2020-11-21 20:00:00 Veure acta |
C.F.S SANT FELIU DE CODINES | - - | F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA |
Avda.Ecoles s/n (SANT FELIU DE CODINES) Pavello LluÃs Vallcorba Segales 2020-11-28 11:00:00 Veure acta |
C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA | - - | PADRE DAMIÁN SSCC "C" |
CR. FOC 132 - SANTS (BARCELONA) PISTA POLIESPORTIVA LA BASCULA 2020-11-29 17:00:00 Veure acta |
EDEN PARC | - - | CSMA EGARA FUTSAL |
CR. FREDERIC MARES DEULOVOL 7 (VENDRELL, EL) PAVELLO MUNICIPAL ANGEL GUIMERA 2020-11-29 11:00:00 Veure acta |
ATLETIC ARRAHONA "C" | - - | EGARA FUTSAL |
SOL I PADRIS 59 (SABADELL) PABELLON SOL I PADRIS 2020-11-29 12:15:00 Veure acta |
GAVARRA FS | - - | MONTSANT SALA 5 |
CR. BONAVISTA S/N (CORNELLA DE LLOBREGAT) CEIP MEDITERANEA 2020-11-28 18:00:00 Veure acta |
EGARA FUTSAL | - - | GAVARRA FS |
CR. DEL MIÃO 45 (TERRASSA) PISTA MUNICIPAL CAN PALET 2020-12-12 20:00:00 Veure acta |
CSMA EGARA FUTSAL | - - | ATLETIC ARRAHONA "C" |
CR. DEL TURIA 2 (TERRASSA) PISTA CAN PALET II 2020-12-12 17:00:00 Veure acta |
PADRE DAMIÁN SSCC "C" | - - | EDEN PARC |
AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA) POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES 2020-12-12 19:00:00 Veure acta |
F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA | - - | C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA |
CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL) CEM SAGNIER 2020-12-12 20:00:00 Veure acta |
C.F.S. LLONGUERAS BADALONA | - - | C.F.S SANT FELIU DE CODINES |
Pl. Lloreda S/N, barri 20 (BADALONA) Poliesportiu Nova Lloreda 2020-12-12 19:00:00 Veure acta |
C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA | - - | C.F.S. LLONGUERAS BADALONA |
CR. FOC 132 - SANTS (BARCELONA) PISTA POLIESPORTIVA LA BASCULA 2020-12-20 17:00:00 Veure acta |
EDEN PARC | - - | F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA |
CR. FREDERIC MARES DEULOVOL 7 (VENDRELL, EL) PAVELLO MUNICIPAL ANGEL GUIMERA 2020-12-20 11:00:00 Veure acta |
ATLETIC ARRAHONA "C" | - - | PADRE DAMIÁN SSCC "C" |
SOL I PADRIS 59 (SABADELL) PABELLON SOL I PADRIS 2020-12-20 12:15:00 Veure acta |
GAVARRA FS | - - | CSMA EGARA FUTSAL |
CR. BONAVISTA S/N (CORNELLA DE LLOBREGAT) CEIP MEDITERANEA 2020-12-19 18:00:00 Veure acta |
MONTSANT SALA 5 | - - | EGARA FUTSAL |
CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA) CEM EL TURO 2020-12-19 17:45:00 Veure acta |
CSMA EGARA FUTSAL | - - | MONTSANT SALA 5 |
CR. DEL TURIA 2 (TERRASSA) PISTA CAN PALET II 2021-01-09 17:00:00 Veure acta |
PADRE DAMIÁN SSCC "C" | - - | GAVARRA FS |
AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA) POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES 2021-01-09 19:00:00 Veure acta |
F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA | - - | ATLETIC ARRAHONA "C" |
CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL) CEM SAGNIER 2021-01-09 20:00:00 Veure acta |
C.F.S. LLONGUERAS BADALONA | - - | EDEN PARC |
Pl. Lloreda S/N, barri 20 (BADALONA) Poliesportiu Nova Lloreda 2021-01-09 19:00:00 Veure acta |
C.F.S SANT FELIU DE CODINES | - - | C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA |
Avda.Ecoles s/n (SANT FELIU DE CODINES) Pavello LluÃs Vallcorba Segales 2021-01-09 11:00:00 Veure acta |
EDEN PARC | - - | C.F.S SANT FELIU DE CODINES |
CR. FREDERIC MARES DEULOVOL 7 (VENDRELL, EL) PAVELLO MUNICIPAL ANGEL GUIMERA 2021-01-17 11:00:00 Veure acta |
ATLETIC ARRAHONA "C" | - - | C.F.S. LLONGUERAS BADALONA |
SOL I PADRIS 59 (SABADELL) PABELLON SOL I PADRIS 2021-01-17 12:15:00 Veure acta |
GAVARRA FS | - - | F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA |
CR. BONAVISTA S/N (CORNELLA DE LLOBREGAT) CEIP MEDITERANEA 2021-01-16 18:00:00 Veure acta |
MONTSANT SALA 5 | - - | PADRE DAMIÁN SSCC "C" |
CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA) CEM EL TURO 2021-01-16 17:45:00 Veure acta |
EGARA FUTSAL | - - | CSMA EGARA FUTSAL |
CR. DEL MIÃO 45 (TERRASSA) PISTA MUNICIPAL CAN PALET 2021-01-16 20:00:00 Veure acta |
PADRE DAMIÁN SSCC "C" | - - | EGARA FUTSAL |
AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA) POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES 2021-01-30 19:00:00 Veure acta |
F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA | - - | MONTSANT SALA 5 |
CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL) CEM SAGNIER 2021-01-30 20:00:00 Veure acta |
C.F.S. LLONGUERAS BADALONA | - - | GAVARRA FS |
Pl. Lloreda S/N, barri 20 (BADALONA) Poliesportiu Nova Lloreda 2021-01-30 19:00:00 Veure acta |
C.F.S SANT FELIU DE CODINES | - - | ATLETIC ARRAHONA "C" |
Avda.Ecoles s/n (SANT FELIU DE CODINES) Pavello LluÃs Vallcorba Segales 2021-01-30 11:00:00 Veure acta |
C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA | - - | EDEN PARC |
CR. FOC 132 - SANTS (BARCELONA) PISTA POLIESPORTIVA LA BASCULA 2021-01-31 17:00:00 Veure acta |
C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA | - - | ATLETIC ARRAHONA "C" |
CR. FOC 132 - SANTS (BARCELONA) PISTA POLIESPORTIVA LA BASCULA 2021-02-07 17:00:00 Veure acta |
C.F.S SANT FELIU DE CODINES | - - | GAVARRA FS |
Avda.Ecoles s/n (SANT FELIU DE CODINES) Pavello LluÃs Vallcorba Segales 2021-02-06 11:00:00 Veure acta |
C.F.S. LLONGUERAS BADALONA | - - | MONTSANT SALA 5 |
Pl. Lloreda S/N, barri 20 (BADALONA) Poliesportiu Nova Lloreda 2021-02-06 19:00:00 Veure acta |
F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA | - - | EGARA FUTSAL |
CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL) CEM SAGNIER 2021-02-06 20:00:00 Veure acta |
PADRE DAMIÁN SSCC "C" | - - | CSMA EGARA FUTSAL |
AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA) POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES 2021-02-06 19:00:00 Veure acta |
CSMA EGARA FUTSAL | - - | F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA |
CR. DEL TURIA 2 (TERRASSA) PISTA CAN PALET II 2021-02-20 17:00:00 Veure acta |
EGARA FUTSAL | - - | C.F.S. LLONGUERAS BADALONA |
CR. DEL MIÃO 45 (TERRASSA) PISTA MUNICIPAL CAN PALET 2021-02-20 20:00:00 Veure acta |
MONTSANT SALA 5 | - - | C.F.S SANT FELIU DE CODINES |
CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA) CEM EL TURO 2021-02-20 17:45:00 Veure acta |
GAVARRA FS | - - | C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA |
CR. BONAVISTA S/N (CORNELLA DE LLOBREGAT) CEIP MEDITERANEA 2021-02-20 18:00:00 Veure acta |
ATLETIC ARRAHONA "C" | - - | EDEN PARC |
SOL I PADRIS 59 (SABADELL) PABELLON SOL I PADRIS 2021-02-21 12:15:00 Veure acta |
EDEN PARC | - - | GAVARRA FS |
CR. FREDERIC MARES DEULOVOL 7 (VENDRELL, EL) PAVELLO MUNICIPAL ANGEL GUIMERA 2021-03-14 11:00:00 Veure acta |
C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA | - - | MONTSANT SALA 5 |
CR. FOC 132 - SANTS (BARCELONA) PISTA POLIESPORTIVA LA BASCULA 2021-03-14 17:00:00 Veure acta |
C.F.S SANT FELIU DE CODINES | - - | EGARA FUTSAL |
Avda.Ecoles s/n (SANT FELIU DE CODINES) Pavello LluÃs Vallcorba Segales 2021-03-13 11:00:00 Veure acta |
C.F.S. LLONGUERAS BADALONA | - - | CSMA EGARA FUTSAL |
Pl. Lloreda S/N, barri 20 (BADALONA) Poliesportiu Nova Lloreda 2021-03-13 19:00:00 Veure acta |
F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA | - - | PADRE DAMIÁN SSCC "C" |
CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL) CEM SAGNIER 2021-03-13 20:00:00 Veure acta |
PADRE DAMIÁN SSCC "C" | - - | C.F.S. LLONGUERAS BADALONA |
AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA) POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES 2021-03-20 19:00:00 Veure acta |
CSMA EGARA FUTSAL | - - | C.F.S SANT FELIU DE CODINES |
CR. DEL TURIA 2 (TERRASSA) PISTA CAN PALET II 2021-03-20 17:00:00 Veure acta |
EGARA FUTSAL | - - | C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA |
CR. DEL MIÃO 45 (TERRASSA) PISTA MUNICIPAL CAN PALET 2021-03-20 20:00:00 Veure acta |
MONTSANT SALA 5 | - - | EDEN PARC |
CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA) CEM EL TURO 2021-03-20 17:45:00 Veure acta |
GAVARRA FS | - - | ATLETIC ARRAHONA "C" |
CR. BONAVISTA S/N (CORNELLA DE LLOBREGAT) CEIP MEDITERANEA 2021-03-20 18:00:00 Veure acta |
ATLETIC ARRAHONA "C" | - - | MONTSANT SALA 5 |
SOL I PADRIS 59 (SABADELL) PABELLON SOL I PADRIS 2021-04-11 12:15:00 Veure acta |
EDEN PARC | - - | EGARA FUTSAL |
CR. FREDERIC MARES DEULOVOL 7 (VENDRELL, EL) PAVELLO MUNICIPAL ANGEL GUIMERA 2021-04-11 11:00:00 Veure acta |
C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA | - - | CSMA EGARA FUTSAL |
CR. FOC 132 - SANTS (BARCELONA) PISTA POLIESPORTIVA LA BASCULA 2021-04-11 17:00:00 Veure acta |
C.F.S SANT FELIU DE CODINES | - - | PADRE DAMIÁN SSCC "C" |
Avda.Ecoles s/n (SANT FELIU DE CODINES) Pavello LluÃs Vallcorba Segales 2021-04-10 11:00:00 Veure acta |
C.F.S. LLONGUERAS BADALONA | - - | F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA |
Pl. Lloreda S/N, barri 20 (BADALONA) Poliesportiu Nova Lloreda 2021-04-10 19:00:00 Veure acta |
F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA | - - | C.F.S SANT FELIU DE CODINES |
CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL) CEM SAGNIER 2021-04-17 20:00:00 Veure acta |
PADRE DAMIÁN SSCC "C" | - - | C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA |
AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA) POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES 2021-04-17 19:00:00 Veure acta |
CSMA EGARA FUTSAL | - - | EDEN PARC |
CR. DEL TURIA 2 (TERRASSA) PISTA CAN PALET II 2021-04-17 17:00:00 Veure acta |
EGARA FUTSAL | - - | ATLETIC ARRAHONA "C" |
CR. DEL MIÃO 45 (TERRASSA) PISTA MUNICIPAL CAN PALET 2021-04-17 20:00:00 Veure acta |
MONTSANT SALA 5 | - - | GAVARRA FS |
CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA) CEM EL TURO 2021-04-17 17:45:00 Veure acta |
GAVARRA FS | - - | EGARA FUTSAL |
CR. BONAVISTA S/N (CORNELLA DE LLOBREGAT) CEIP MEDITERANEA 2021-05-01 18:00:00 Veure acta |
ATLETIC ARRAHONA "C" | - - | CSMA EGARA FUTSAL |
SOL I PADRIS 59 (SABADELL) PABELLON SOL I PADRIS 2021-05-02 12:15:00 Veure acta |
EDEN PARC | - - | PADRE DAMIÁN SSCC "C" |
CR. FREDERIC MARES DEULOVOL 7 (VENDRELL, EL) PAVELLO MUNICIPAL ANGEL GUIMERA 2021-05-02 11:00:00 Veure acta |
C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA | - - | F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA |
CR. FOC 132 - SANTS (BARCELONA) PISTA POLIESPORTIVA LA BASCULA 2021-05-02 17:00:00 Veure acta |
C.F.S SANT FELIU DE CODINES | - - | C.F.S. LLONGUERAS BADALONA |
Avda.Ecoles s/n (SANT FELIU DE CODINES) Pavello LluÃs Vallcorba Segales 2021-05-01 11:00:00 Veure acta |
C.F.S. LLONGUERAS BADALONA | - - | C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA |
Pl. Lloreda S/N, barri 20 (BADALONA) Poliesportiu Nova Lloreda 2021-05-08 19:00:00 Veure acta |
F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA | - - | EDEN PARC |
CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL) CEM SAGNIER 2021-05-08 20:00:00 Veure acta |
PADRE DAMIÁN SSCC "C" | - - | ATLETIC ARRAHONA "C" |
AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA) POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES 2021-05-08 19:00:00 Veure acta |
CSMA EGARA FUTSAL | - - | GAVARRA FS |
CR. DEL TURIA 2 (TERRASSA) PISTA CAN PALET II 2021-05-08 17:00:00 Veure acta |
EGARA FUTSAL | - - | MONTSANT SALA 5 |
CR. DEL MIÃO 45 (TERRASSA) PISTA MUNICIPAL CAN PALET 2021-05-08 20:00:00 Veure acta |
MONTSANT SALA 5 | - - | CSMA EGARA FUTSAL |
CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA) CEM EL TURO 2021-05-15 17:45:00 Veure acta |
GAVARRA FS | - - | PADRE DAMIÁN SSCC "C" |
CR. BONAVISTA S/N (CORNELLA DE LLOBREGAT) CEIP MEDITERANEA 2021-05-15 18:00:00 Veure acta |
ATLETIC ARRAHONA "C" | - - | F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA |
SOL I PADRIS 59 (SABADELL) PABELLON SOL I PADRIS 2021-05-16 12:15:00 Veure acta |
EDEN PARC | - - | C.F.S. LLONGUERAS BADALONA |
CR. FREDERIC MARES DEULOVOL 7 (VENDRELL, EL) PAVELLO MUNICIPAL ANGEL GUIMERA 2021-05-16 11:00:00 Veure acta |
C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA | - - | C.F.S SANT FELIU DE CODINES |
CR. FOC 132 - SANTS (BARCELONA) PISTA POLIESPORTIVA LA BASCULA 2021-05-16 17:00:00 Veure acta |
C.F.S SANT FELIU DE CODINES | - - | EDEN PARC |
Avda.Ecoles s/n (SANT FELIU DE CODINES) Pavello LluÃs Vallcorba Segales 2021-06-05 11:00:00 Veure acta |
C.F.S. LLONGUERAS BADALONA | - - | ATLETIC ARRAHONA "C" |
Pl. Lloreda S/N, barri 20 (BADALONA) Poliesportiu Nova Lloreda 2021-06-05 19:00:00 Veure acta |
F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA | - - | GAVARRA FS |
CR. FREDERICA MONTSENY S/N (PRAT DE LLOBREGAT, EL) CEM SAGNIER 2021-06-05 20:00:00 Veure acta |
PADRE DAMIÁN SSCC "C" | - - | MONTSANT SALA 5 |
AV. VALLVIDRERA 10 (BARCELONA) POLIESPORTIU PADRE DAMIAN SAGRADOS CORAZONES 2021-06-05 19:00:00 Veure acta |
CSMA EGARA FUTSAL | - - | EGARA FUTSAL |
CR. DEL TURIA 2 (TERRASSA) PISTA CAN PALET II 2021-06-05 17:00:00 Veure acta |
EGARA FUTSAL | - - | PADRE DAMIÁN SSCC "C" |
CR. DEL MIÃO 45 (TERRASSA) PISTA MUNICIPAL CAN PALET 2021-06-12 20:00:00 Veure acta |
MONTSANT SALA 5 | - - | F.S.PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA |
CR. SANT ISCLE S/N (BARCELONA) CEM EL TURO 2021-06-12 17:45:00 Veure acta |
GAVARRA FS | - - | C.F.S. LLONGUERAS BADALONA |
CR. BONAVISTA S/N (CORNELLA DE LLOBREGAT) CEIP MEDITERANEA 2021-06-12 18:00:00 Veure acta |
ATLETIC ARRAHONA "C" | - - | C.F.S SANT FELIU DE CODINES |
SOL I PADRIS 59 (SABADELL) PABELLON SOL I PADRIS 2021-06-13 12:15:00 Veure acta |
EDEN PARC | - - | C.E. CASAL DE SORDS DE BARCELONA |
CR. FREDERIC MARES DEULOVOL 7 (VENDRELL, EL) PAVELLO MUNICIPAL ANGEL GUIMERA 2021-06-13 11:00:00 Veure acta |