Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
LLIGA DE PRIMERA TERRITORIAL
Posició Jugador/a Equip Gols
1 JORDI RIERA PALOMARES F.S. HOSTALRIQUENC 87
2 ARTURO GARCIA PORTABALES C.F.S. CADAQUÉS 56
3 IGNASI NAVARRO GOMIS VILOBÍ F.S. 40
4 PAU CHARLEZ CATALÀ JOVES DE VIDRERES C.F.S. 40
5 JONATAN TORRES ALVAREZ CA LA GUIDÓ F.S. 34
6 ADRIAN MARTINEZ ROMERO BEGURENC 31
7 ISMAEL GARCIA CRUZ C.E.F.S. BEGUR 31
8 LLUIS GARCIA PORTABALES C.F.S. CADAQUÉS 31
9 SANTIAGO SANCHEZ LANCHARRO C.E.F.S. BEGUR 30
10 JOAN SANCHEZ CORREAS F.S. HOSTALRIQUENC B 29
11 MARC PINTU PAGES F.S. HOSTALRIQUENC B 27
12 NORBERT GASPAR GASCO MAÇANET FUTSAL 27
13 JORDI GARCIA PORTABALES C.F.S. CADAQUÉS 25
14 MOHAMED MOUDEN CA LA GUIDÓ F.S. 23
15 ALFONSO GALEOTE TORRES BEGURENC 22
16 FRANCISCO JESUS GUTIERREZ UREÑA C.F.S. CADAQUÉS 22
17 SERGIO GALLARDO PEREA CA LA GUIDÓ F.S. 22
18 JEISON ANDRES PINO BETANCUR U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 22
19 ZOUHAIR EL MOUSSAOUI BEGURENC 21
20 MAHAMADOU DUKURAI DUKURAI MAÇANET FUTSAL 21
21 ALBERT GERONES ROIG PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 21
22 ANDRES PEDRO MARTIN MARTINEZ CA LA GUIDÓ F.S. 20
23 ANTONIO JAVIER PAZ GUERRERO CA LA GUIDÓ F.S. 20
24 EDUARDO SANCHEZ GARCIA VILOBÍ F.S. 19
25 RUBEN MOLAS MUÑOZ MAÇANET FUTSAL 19
26 DAVID BLANCO GRANADOS PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 19
27 JAVIER GALVEZ MORENO C.E.F.S. BEGUR 18
28 JAUME CLARÀ CANET C.F.S. CADAQUÉS 18
29 ALEX ZAMORA LAZO VILOBÍ F.S. 18
30 ALBERT BAS CASTRO JOVES DE VIDRERES C.F.S. 18
31 JAMES VICTOR HORSLEY MAÇANET FUTSAL 17
32 ALBERT SESE SALAMANYA JOVES DE VIDRERES C.F.S. 17
33 DANIEL RODRIGUEZ GOMEZ CA LA GUIDÓ F.S. 17
34 LLUIS MERCADER JOVES DE VIDRERES C.F.S. 17
35 ANGEL PARDO QUINTANA MAÇANET FUTSAL 16
36 LLORENÇ RAMOS LLORENS MAÇANET FUTSAL 16
37 MOHAMED EL OUAZGARI E.F.S. RIPOLL B 15
38 SAMIR ACHERKOUK OTMAN C.F.S. CADAQUÉS 14
39 PAU SURROCA BASSA PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 14
40 ABEL BARROT I ABELLA VILOBÍ F.S. 14
41 ADRIAN ALEJANDRO NARANJO LOPEZ C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 13
42 PABLO REYES PALOMARES F.S. HOSTALRIQUENC 13
43 SAID CHAHBOUN PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 13
44 SLIMANI ADNOUAN F.S. HOSTALRIQUENC 13
45 JAIRO RODRIGUEZ RODRIGUEZ F.S. HOSTALRIQUENC 12
46 ISSAM BENALLAH VILOBÍ F.S. 12
47 IVAN GONZALEZ CALZADO MAÇANET FUTSAL 11
48 ORIOL CHARLEZ CATALÁ JOVES DE VIDRERES C.F.S. 11
49 ADRIÀ CATEURA BERMUDO E.F.S. RIPOLL B 11
50 VICTOR MANUEL LOPEZ VILLEN C.E.F.S. BEGUR 11
51 DAVID PONS ROMAN PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 11
52 PAU CASADO SANCHEZ VILOBÍ F.S. 11
53 CARLES SANZ PUJOL ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 10
54 KILIAN BENITEZ FLORIDO E.F.S. RIPOLL B 10
55 JOSEP TRIADÚ I PULÍ E.F.S. RIPOLL B 10
56 MARC BODRO GONZALEZ PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 10
57 JOSE MANUEL VERA CALVO U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 10
58 RAÜL PAZ CARRERAS ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 9
59 DÍDAC DESCAMPS C.F.S. CADAQUÉS 9
60 DAVID GERMAN LEON MAÇANET FUTSAL 9
61 ISMAEL CARMONA ROUAN E.F.S. RIPOLL B 9
62 DARWIN PAREDES PAREDES C.F.S. CADAQUÉS 9
63 MIGUEL ANGEL FERNANDEZ JIMENEZ C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 9
64 ALBERT IBAÑEZ PASCUAL PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 9
65 HECTOR DELGADO GONZALEZ F.S. HOSTALRIQUENC B 9
66 DAVID HERRERO RUBIO JOVES DE VIDRERES C.F.S. 9
67 DAVID CALZADO SANCHEZ MAÇANET FUTSAL 9
68 JAWAD BOULHIMMAZ E.F.S. RIPOLL B 8
69 NILS VINYES I DE JONG PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 8
70 AITOR GONZALEZ HERNÁNDEZ F.S. HOSTALRIQUENC B 8
71 OMAR GARCÍA GÓMEZ F.S. HOSTALRIQUENC 8
72 FERNANDO SEBASTIAN CAGNOLA E.F.S. RIPOLL B 8
73 NICOLAS RAMIREZ ORTIZ E.F.S. RIPOLL B 8
74 JORDI GALCERAN SENS PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 8
75 FERNANDO MACIEL LOZZA CA LA GUIDÓ F.S. 7
76 SERGI LÓPEZ SÁNCHEZ JOVES DE VIDRERES C.F.S. 7
77 ROBERT COLOMERA BAUTISTA BEGURENC 7
78 ANTONIO MARTINEZ ROMERO BEGURENC 7
79 LLUIS STOKA RUHI JOVES DE VIDRERES C.F.S. 7
80 FRANCISCO JAVIER SAURIN MORAN BEGURENC 7
81 SEBASTIAN ALEJANDRO MONTENEGRO MARÍN C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 7
82 GERMAN GARCIA FERNÁNDEZ C.E.F.S. BEGUR 7
83 OSCAR DIAZ PULGARIN E.F.S. RIPOLL B 7
84 MICHELE CARPINI U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 7
85 FRANCISCO JAVIER CAÑAS RUIZ F.S. HOSTALRIQUENC 7
86 JORDI ARTAU VIDAL JOVES DE VIDRERES C.F.S. 7
87 MARC SALA LLEOPART PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 7
88 JOSE MARIA SAEZ GARCIA F.S. HOSTALRIQUENC 7
89 JOEMIL HERNANDEZ JIMENEZ E.F.S. RIPOLL B 7
90 HUGO EZEQUIEL PEREZ SANCHEZ U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 6
91 RODRIGO HERNAN LAMAS CORREA U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 6
92 SAMIR SEFYOUN LARGO VILOBÍ F.S. 6
93 AGUSTIN MESA MARTINEZ MAÇANET FUTSAL 6
94 ALEXIS ANDRES TORRES BARAHONA VILOBÍ F.S. 6
95 ADRIÀ MARQUEZ CALVO E.F.S. RIPOLL B 6
96 KEVIN RODRIGUEZ SOLA F.S. HOSTALRIQUENC 6
97 RUBEN SANCHEZ CHACON F.S. HOSTALRIQUENC 6
98 ALEIX LAGAR GARCÍA F.S. HOSTALRIQUENC 6
99 ALBERTO ARROYO LOPEZ CA LA GUIDÓ F.S. 6
100 ESTEBAN GERMAN ANDOLINA U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 6
101 ALBERTO OLMO ANDUJAR ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 6
102 CRISTIAN DARIO TORREZ U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 6
103 ELOY HERENCIA LOPEZ MAÇANET FUTSAL 5
104 JESUS DELGADO RINCON C.E.F.S. BEGUR 5
105 SERGI SÁNCHEZ PÉREZ F.S. HOSTALRIQUENC B 5
106 ADRIAN MOGEDANO MARTINEZ E.F.S. RIPOLL B 5
107 IVAN BLANCO GRANADOS PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 5
108 MARC ÁLVAREZ AGUILERA ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 5
109 ADAI CORDOBA HERMOSO ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 5
110 ROBERT PIZARRO F.S. HOSTALRIQUENC B 5
111 GUNVEER SINGH VILOBÍ F.S. 5
112 FEDERICO MACIEL LOZZA CA LA GUIDÓ F.S. 5
113 JORDI ANTUNEZ MONTERO E.F.S. RIPOLL B 5
114 MIQUEL BOADA BELLVEHI JOVES DE VIDRERES C.F.S. 5
115 MARC ROMERO MARQUEZ MAÇANET FUTSAL 4
116 SERGI MELENDEZ MUÑOZ U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 4
117 ADRIÀ SALA DIAZ F.S. HOSTALRIQUENC B 4
118 ÁNGEL GARCÍA POZO F.S. HOSTALRIQUENC B 4
119 MANEL PONCE MARTINEZ BEGURENC 4
120 JOSE PEREZ MANGAS ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 4
121 YERAY RODRIGUEZ BEJARANO CA LA GUIDÓ F.S. 4
122 MARC JIMENEZ LLADO C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 4
123 DAVID BONMATI CASTILLO PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 4
124 JOSE MANUEL BENITEZ FERNANDEZ E.F.S. RIPOLL B 3
125 ELADI OLIVER GARCIA JOVES DE VIDRERES C.F.S. 3
126 FERNANDO MORA MORGADO C.E.F.S. BEGUR 3
127 KEVIN AGELL DA LUZ ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 3
128 SERGIO MARTINEZ MARIN C.E.F.S. BEGUR 3
129 RICARDO IRUELA PEREA C.E.F.S. BEGUR 3
130 ISMAEL MESA BLANCO F.S. HOSTALRIQUENC B 3
131 SERGIO GOMEZ LLEDO F.S. HOSTALRIQUENC B 3
132 JORGE FERNANDEZ PORRAS MAÇANET FUTSAL 3
133 XAVIER ROCA LLOVERAS MAÇANET FUTSAL 3
134 JOSE MORALES ELLERT C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 3
135 ALEXANDRE RAURICH HERMOSO JOVES DE VIDRERES C.F.S. 3
136 JOAO VICTOR NOGUEIRA DE SOUSA U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 3
137 ADRIAN MORALES ELLERT C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 3
138 ANTONIO MARTINEZ GOMEZ ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 2
139 DANIEL MARTINEZ COBO C.E.F.S. BEGUR 2
140 DAVID GUTIERREZ VAZQUEZ C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 2
141 SANTI ACHON ACHON ANGEL ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 2
142 JOSE ANTONIO MUÑOZ MONTIEL F.S. HOSTALRIQUENC 2
143 MOISES CRUZ RODRIGUEZ U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 2
144 LUCAS BONO BOTTARO PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 2
145 SERGIO GUTIERREZ CHAPARRO U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 2
146 AARON DURAN CORONAS F.S. HOSTALRIQUENC 2
147 OSCAR FERNANDEZ MARISCAL BEGURENC 2
148 EDUARD MANJÓN MANEU F.S. HOSTALRIQUENC 2
149 FARID JOUGA VILOBÍ F.S. 2
150 ALBERTO NUÑEZ MORILLO MAÇANET FUTSAL 1
151 ALBERT MARTOS CASADO VILOBÍ F.S. 1
152 EDU PAGÉS PONS VILOBÍ F.S. 1
153 ABDELOUAHED MOKADDIM ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 1
154 JAVIER REYES PALOMARES F.S. HOSTALRIQUENC 1
155 OTMAN EL MADDAH F.S. HOSTALRIQUENC B 1
156 CARLOS MARTINEZ GARCIA MAÇANET FUTSAL 1
157 JORDI URGELL MARTINEZ CA LA GUIDÓ F.S. 1
158 MARC CAPELL FERRER PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 1
159 JHONNATAN MARTINEZ RUIZ E.F.S. RIPOLL B 1
160 CHIRA DANIEL-CALIN BEGURENC 1
161 ELOY RODRIGUEZ CORRAL ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 1
162 ROBERTO SUAREZ LOPEZ JOVES DE VIDRERES C.F.S. 1
163 MOHAMMED SEFYOUN LARGO VILOBÍ F.S. 1
164 JORDI GONZALEZ MORENO C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 1
165 JOAN FERNANDEZ POLO C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 1