Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
Federació INSTITUCIONAL ÒRGANS DE GOVERN Clubs Competicions Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Cercador Notícies Documents Sancions Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Galeria Contacte
LLIGA DE PRIMERA TERRITORIAL
Posició Jugador/a Equip Gols
1 JORDI RIERA PALOMARES F.S. HOSTALRIQUENC 90
2 ARTURO GARCIA PORTABALES C.F.S. CADAQUÉS 57
3 PAU CHARLEZ CATALÀ JOVES DE VIDRERES C.F.S. 40
4 IGNASI NAVARRO GOMIS VILOBÍ F.S. 40
5 JONATAN TORRES ALVAREZ CA LA GUIDÓ F.S. 34
6 LLUIS GARCIA PORTABALES C.F.S. CADAQUÉS 34
7 SANTIAGO SANCHEZ LANCHARRO C.E.F.S. BEGUR 32
8 ISMAEL GARCIA CRUZ C.E.F.S. BEGUR 31
9 ADRIAN MARTINEZ ROMERO BEGURENC 31
10 JOAN SANCHEZ CORREAS F.S. HOSTALRIQUENC B 29
11 MARC PINTU PAGES F.S. HOSTALRIQUENC B 27
12 NORBERT GASPAR GASCO MAÇANET FUTSAL 27
13 JORDI GARCIA PORTABALES C.F.S. CADAQUÉS 26
14 JEISON ANDRES PINO BETANCUR U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 23
15 MOHAMED MOUDEN CA LA GUIDÓ F.S. 23
16 FRANCISCO JESUS GUTIERREZ UREÑA C.F.S. CADAQUÉS 23
17 ALFONSO GALEOTE TORRES BEGURENC 22
18 SERGIO GALLARDO PEREA CA LA GUIDÓ F.S. 22
19 MAHAMADOU DUKURAI DUKURAI MAÇANET FUTSAL 21
20 JAUME CLARÀ CANET C.F.S. CADAQUÉS 21
21 ZOUHAIR EL MOUSSAOUI BEGURENC 21
22 ALBERT GERONES ROIG PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 21
23 ANTONIO JAVIER PAZ GUERRERO CA LA GUIDÓ F.S. 20
24 ANDRES PEDRO MARTIN MARTINEZ CA LA GUIDÓ F.S. 20
25 DAVID BLANCO GRANADOS PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 19
26 RUBEN MOLAS MUÑOZ MAÇANET FUTSAL 19
27 EDUARDO SANCHEZ GARCIA VILOBÍ F.S. 19
28 ALEX ZAMORA LAZO VILOBÍ F.S. 18
29 JAVIER GALVEZ MORENO C.E.F.S. BEGUR 18
30 ALBERT BAS CASTRO JOVES DE VIDRERES C.F.S. 18
31 DANIEL RODRIGUEZ GOMEZ CA LA GUIDÓ F.S. 17
32 LLUIS MERCADER JOVES DE VIDRERES C.F.S. 17
33 JAMES VICTOR HORSLEY MAÇANET FUTSAL 17
34 ALBERT SESE SALAMANYA JOVES DE VIDRERES C.F.S. 17
35 LLORENÇ RAMOS LLORENS MAÇANET FUTSAL 16
36 ANGEL PARDO QUINTANA MAÇANET FUTSAL 16
37 MOHAMED EL OUAZGARI E.F.S. RIPOLL B 15
38 PAU SURROCA BASSA PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 14
39 ABEL BARROT I ABELLA VILOBÍ F.S. 14
40 SAMIR ACHERKOUK OTMAN C.F.S. CADAQUÉS 14
41 PABLO REYES PALOMARES F.S. HOSTALRIQUENC 13
42 SAID CHAHBOUN PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 13
43 SLIMANI ADNOUAN F.S. HOSTALRIQUENC 13
44 ADRIAN ALEJANDRO NARANJO LOPEZ C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 13
45 ISSAM BENALLAH VILOBÍ F.S. 12
46 JAIRO RODRIGUEZ RODRIGUEZ F.S. HOSTALRIQUENC 12
47 ADRIÀ CATEURA BERMUDO E.F.S. RIPOLL B 11
48 VICTOR MANUEL LOPEZ VILLEN C.E.F.S. BEGUR 11
49 IVAN GONZALEZ CALZADO MAÇANET FUTSAL 11
50 PAU CASADO SANCHEZ VILOBÍ F.S. 11
51 DÍDAC DESCAMPS C.F.S. CADAQUÉS 11
52 OMAR GARCÍA GÓMEZ F.S. HOSTALRIQUENC 11
53 DAVID PONS ROMAN PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 11
54 ORIOL CHARLEZ CATALÁ JOVES DE VIDRERES C.F.S. 11
55 JOSE MANUEL VERA CALVO U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 10
56 KILIAN BENITEZ FLORIDO E.F.S. RIPOLL B 10
57 CARLES SANZ PUJOL ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 10
58 MARC BODRO GONZALEZ PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 10
59 JOSEP TRIADÚ I PULÍ E.F.S. RIPOLL B 10
60 DARWIN PAREDES PAREDES C.F.S. CADAQUÉS 10
61 DAVID GERMAN LEON MAÇANET FUTSAL 9
62 FRANCISCO JAVIER CAÑAS RUIZ F.S. HOSTALRIQUENC 9
63 HECTOR DELGADO GONZALEZ F.S. HOSTALRIQUENC B 9
64 DAVID CALZADO SANCHEZ MAÇANET FUTSAL 9
65 DAVID HERRERO RUBIO JOVES DE VIDRERES C.F.S. 9
66 RAÜL PAZ CARRERAS ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 9
67 MIGUEL ANGEL FERNANDEZ JIMENEZ C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 9
68 ALBERT IBAÑEZ PASCUAL PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 9
69 ISMAEL CARMONA ROUAN E.F.S. RIPOLL B 9
70 FERNANDO SEBASTIAN CAGNOLA E.F.S. RIPOLL B 8
71 NICOLAS RAMIREZ ORTIZ E.F.S. RIPOLL B 8
72 JORDI GALCERAN SENS PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 8
73 JAWAD BOULHIMMAZ E.F.S. RIPOLL B 8
74 AITOR GONZALEZ HERNÁNDEZ F.S. HOSTALRIQUENC B 8
75 NILS VINYES I DE JONG PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 8
76 LLUIS STOKA RUHI JOVES DE VIDRERES C.F.S. 7
77 JOEMIL HERNANDEZ JIMENEZ E.F.S. RIPOLL B 7
78 FRANCISCO JAVIER SAURIN MORAN BEGURENC 7
79 ROBERT COLOMERA BAUTISTA BEGURENC 7
80 GERMAN GARCIA FERNÁNDEZ C.E.F.S. BEGUR 7
81 MICHELE CARPINI U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 7
82 ESTEBAN GERMAN ANDOLINA U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 7
83 MARC SALA LLEOPART PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 7
84 JOSE MARIA SAEZ GARCIA F.S. HOSTALRIQUENC 7
85 SEBASTIAN ALEJANDRO MONTENEGRO MARÍN C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 7
86 OSCAR DIAZ PULGARIN E.F.S. RIPOLL B 7
87 FERNANDO MACIEL LOZZA CA LA GUIDÓ F.S. 7
88 SERGI LÓPEZ SÁNCHEZ JOVES DE VIDRERES C.F.S. 7
89 ANTONIO MARTINEZ ROMERO BEGURENC 7
90 JORDI ARTAU VIDAL JOVES DE VIDRERES C.F.S. 7
91 SAMIR SEFYOUN LARGO VILOBÍ F.S. 6
92 RUBEN SANCHEZ CHACON F.S. HOSTALRIQUENC 6
93 ALEIX LAGAR GARCÍA F.S. HOSTALRIQUENC 6
94 AGUSTIN MESA MARTINEZ MAÇANET FUTSAL 6
95 ALBERTO ARROYO LOPEZ CA LA GUIDÓ F.S. 6
96 ALBERTO OLMO ANDUJAR ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 6
97 CRISTIAN DARIO TORREZ U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 6
98 KEVIN RODRIGUEZ SOLA F.S. HOSTALRIQUENC 6
99 HUGO EZEQUIEL PEREZ SANCHEZ U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 6
100 RODRIGO HERNAN LAMAS CORREA U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 6
101 ALEXIS ANDRES TORRES BARAHONA VILOBÍ F.S. 6
102 ADRIÀ MARQUEZ CALVO E.F.S. RIPOLL B 6
103 FEDERICO MACIEL LOZZA CA LA GUIDÓ F.S. 5
104 ROBERT PIZARRO F.S. HOSTALRIQUENC B 5
105 GUNVEER SINGH VILOBÍ F.S. 5
106 ADRIAN MOGEDANO MARTINEZ E.F.S. RIPOLL B 5
107 MIQUEL BOADA BELLVEHI JOVES DE VIDRERES C.F.S. 5
108 ADAI CORDOBA HERMOSO ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 5
109 ELOY HERENCIA LOPEZ MAÇANET FUTSAL 5
110 JESUS DELGADO RINCON C.E.F.S. BEGUR 5
111 SERGI MELENDEZ MUÑOZ U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 5
112 SERGI SÁNCHEZ PÉREZ F.S. HOSTALRIQUENC B 5
113 JORDI ANTUNEZ MONTERO E.F.S. RIPOLL B 5
114 IVAN BLANCO GRANADOS PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 5
115 MARC ÁLVAREZ AGUILERA ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 5
116 MARC JIMENEZ LLADO C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 4
117 ÁNGEL GARCÍA POZO F.S. HOSTALRIQUENC B 4
118 MANEL PONCE MARTINEZ BEGURENC 4
119 JOSE PEREZ MANGAS ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 4
120 YERAY RODRIGUEZ BEJARANO CA LA GUIDÓ F.S. 4
121 MARC ROMERO MARQUEZ MAÇANET FUTSAL 4
122 DAVID BONMATI CASTILLO PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 4
123 FERNANDO MORA MORGADO C.E.F.S. BEGUR 4
124 ADRIÀ SALA DIAZ F.S. HOSTALRIQUENC B 4
125 RICARDO IRUELA PEREA C.E.F.S. BEGUR 4
126 SERGIO GOMEZ LLEDO F.S. HOSTALRIQUENC B 3
127 JOSE MANUEL BENITEZ FERNANDEZ E.F.S. RIPOLL B 3
128 XAVIER ROCA LLOVERAS MAÇANET FUTSAL 3
129 ADRIAN MORALES ELLERT C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 3
130 JOSE MORALES ELLERT C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 3
131 JORGE FERNANDEZ PORRAS MAÇANET FUTSAL 3
132 ALEXANDRE RAURICH HERMOSO JOVES DE VIDRERES C.F.S. 3
133 ISMAEL MESA BLANCO F.S. HOSTALRIQUENC B 3
134 ELADI OLIVER GARCIA JOVES DE VIDRERES C.F.S. 3
135 KEVIN AGELL DA LUZ ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 3
136 SERGIO MARTINEZ MARIN C.E.F.S. BEGUR 3
137 JOAO VICTOR NOGUEIRA DE SOUSA U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 3
138 DAVID GUTIERREZ VAZQUEZ C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 2
139 SANTI ACHON ACHON ANGEL ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 2
140 JOSE ANTONIO MUÑOZ MONTIEL F.S. HOSTALRIQUENC 2
141 MOISES CRUZ RODRIGUEZ U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 2
142 AARON DURAN CORONAS F.S. HOSTALRIQUENC 2
143 OSCAR FERNANDEZ MARISCAL BEGURENC 2
144 EDUARD MANJÓN MANEU F.S. HOSTALRIQUENC 2
145 FARID JOUGA VILOBÍ F.S. 2
146 SERGIO GUTIERREZ CHAPARRO U.A. TOSSA - MESTRE D'AIXA 2
147 LUCAS BONO BOTTARO PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 2
148 ANTONIO MARTINEZ GOMEZ ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 2
149 DANIEL MARTINEZ COBO C.E.F.S. BEGUR 2
150 JORDI URGELL MARTINEZ CA LA GUIDÓ F.S. 1
151 MARC CAPELL FERRER PENYA BARCELONISTA MONTGRÍ 1
152 ABDELOUAHED MOKADDIM ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 1
153 OTMAN EL MADDAH F.S. HOSTALRIQUENC B 1
154 JHONNATAN MARTINEZ RUIZ E.F.S. RIPOLL B 1
155 CHIRA DANIEL-CALIN BEGURENC 1
156 CARLOS MARTINEZ GARCIA MAÇANET FUTSAL 1
157 ELOY RODRIGUEZ CORRAL ATLÈTIC VIDRERES F.S.C.E. 1
158 ROBERTO SUAREZ LOPEZ JOVES DE VIDRERES C.F.S. 1
159 EDU PAGÉS PONS VILOBÍ F.S. 1
160 MOHAMMED SEFYOUN LARGO VILOBÍ F.S. 1
161 JORDI GONZALEZ MORENO C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 1
162 JOAN FERNANDEZ POLO C.F. FAMULUS TEAM PALAMÓS 1
163 JAVIER REYES PALOMARES F.S. HOSTALRIQUENC 1
164 ALBERTO NUÑEZ MORILLO MAÇANET FUTSAL 1
165 ALBERT MARTOS CASADO VILOBÍ F.S. 1