Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83


Notícies

2019-02-17 19:50:30
Ernest Tabueña, Sergi  Saavedra i Roger Aubareda igualen un 0-3 advers i la selecció s&rsqu...
Llegir
2019-02-17 10:12:47
Els dos amistosos que la Selecció Catalana jugarà contra el Caciques del Quindío colombi&...
Llegir
2019-02-16 12:43:53
Barcelona acull aquest cap de setmana el curs de tecnificació d’àrbitres convocat per l&rs...
Llegir
2019-02-14 09:30:09
La Selecció Catalana absoluta afronta aquest cap de setmana un doble compromís amistós de...
Llegir
2019-02-13 17:41:11
El Ciutat de Granollers es va endur el duel més destacat de la jornada del grup B de la Lliga Cadet.El ...
Llegir
2019-02-12 16:05:48
La Confederación Nacional de Futbol Sala es va reunir el passat cap de setmana a Madrid en una trobada ...
Llegir
 

Videos

Calendaris

Lliga Nacional

Lliga de Primera Nacional

Lliga de Primera Territorial

Grup A
Grup B
Grup C
Grup D

Lliga Segona Territorial

Lliga Nacional Femenina

Lliga Nacional Juvenil

Lliga Territorial Juvenil

Lliga Cadet

Grup A
Grup B

Lliga Infantil

Grup A
Grup B

Lliga Aleví

Grup A
Grup B

Lliga Benjamí

Lliga Pre-benjamí

Propers partits

21 Feb - 20:00 C.e. Maristes Rubí Grup De Joves Can Tusell Lliga Cadet Pavelló Maristes Rubí Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
22 Feb - 19:00 Escola De Futsal Grèvol F.s. Esclop Lliga Benjamí Pavelló Grèvol Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
23 Feb - 09:30 Escola De Futsal Grèvol C.e. Sagrerenc Lliga Cadet Pavelló Grèvol Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
23 Feb - 10:00 Betània Patmos A.e. Sala 5 Tiana Lliga Cadet ESCOLA BETÀNIA PATMOS MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
23 Feb - 10:45 Escola De Futsal Grèvol C.e.f.s. Ciutat Granollers Lliga Nacional Juvenil Per determinar Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA

Últims resultats

17 Feb - 20:00 C.f.s. Clot  5 - 5  A.c.e. Sansur Veure acta
17 Feb - 18:30 F.s. Hostalriquenc B  5 - 0  U.a. Tossa - Mestre D'aixa Veure acta
16 Feb - 16:00 Escola Pia Santa Anna - Mataró B  8 - 2  Olímpic Argentona B Veure acta
17 Feb - 19:55 Penya Barcelonista Montgrí  7 - 1  C.f. Famulus Team Palamós Veure acta
16 Feb - 19:30 Escola Pia Santa Anna - Mataró  7 - 1  F.s. Gelida Industrial Veure acta