Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga Benjamí

Olímpic Argentona Benjamí A - Olímpic Argentona Benjamí B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
F.s. Llinars Benjami - Cfs La Garriga Benjamí Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
F.s Esclop Benjami - Ferreri Futsal Benjamí ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin - C.e. Sagrerenc Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Jugador Equip Sanció
Olímpic Argentona Benjamí B Jornada
1
F.s. Llinars Benjami PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
13-10-2018 10:00
Ae Centelles Benjamí Jornada
1
C.e. Sagrerenc Pavelló Municipal de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
13-10-2018 10:00
Cfs La Garriga Benjamí Jornada
1
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin PABELLO CAN VIOLI
ONZE SETEMBRE GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
13-10-2018 10:30
F.s. Llinars Benjami Jornada
2
Ferreri Futsal Benjamí Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
20-10-2018 09:00
Olímpic Argentona Benjamí A Jornada
2
Escola De Futsal Grèvol Benjamí PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
20-10-2018 10:00
F.s Esclop Benjami Jornada
2
Ae Centelles Benjamí ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
20-10-2018 11:00
C.e. Sagrerenc Jornada
2
Cfs La Garriga Benjamí Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
20-10-2018 12:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin Jornada
2
Olímpic Argentona Benjamí B Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
20-10-2018 16:00
Escola De Futsal Grèvol Benjamí Jornada
3
F.s. Llinars Benjami Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
26-10-2018 19:00
Olímpic Argentona Benjamí B Jornada
3
C.e. Sagrerenc PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
27-10-2018 10:00
Cfs La Garriga Benjamí Jornada
4
Olímpic Argentona Benjamí B PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
03-11-2018 11:00
F.s. Llinars Benjami Jornada
4
F.s Esclop Benjami Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
03-11-2018 12:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin Jornada
4
Escola De Futsal Grèvol Benjamí Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
03-11-2018 17:00
Escola De Futsal Grèvol Benjamí Jornada
5
C.e. Sagrerenc Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
09-11-2018 19:00
Olímpic Argentona Benjamí A Jornada
5
F.s. Llinars Benjami PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
10-11-2018 10:00
Ferreri Futsal Benjamí Jornada
5
Cfs La Garriga Benjamí Ferreri
Carrer Francesc Macià 111 MASNOU, EL 08320 BARCELONA
10-11-2018 11:00
Ae Centelles Benjamí Jornada
5
Olímpic Argentona Benjamí B Pavelló Municipal de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
10-11-2018 11:00
F.s Esclop Benjami Jornada
5
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
10-11-2018 11:00
Olímpic Argentona Benjamí B Jornada
6
Ferreri Futsal Benjamí PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
17-11-2018 10:00
C.e. Sagrerenc Jornada
6
F.s Esclop Benjami Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
17-11-2018 10:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin Jornada
6
Olímpic Argentona Benjamí A Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
17-11-2018 16:00
Cfs La Garriga Benjamí Jornada
6
Escola De Futsal Grèvol Benjamí PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
18-11-2018 11:00
F.s. Llinars Benjami Jornada
6
Ae Centelles Benjamí Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
18-11-2018 17:30
Ae Centelles Benjamí Jornada
7
Ferreri Futsal Benjamí Pavelló Municipal de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
24-11-2018 09:00
Escola De Futsal Grèvol Benjamí Jornada
7
Olímpic Argentona Benjamí B Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
24-11-2018 09:00
Olímpic Argentona Benjamí A Jornada
7
C.e. Sagrerenc PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
24-11-2018 10:00
F.s. Llinars Benjami Jornada
7
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
24-11-2018 10:00
F.s Esclop Benjami Jornada
7
Cfs La Garriga Benjamí ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
24-11-2018 11:00
Olímpic Argentona Benjamí B Jornada
8
F.s Esclop Benjami PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
01-12-2018 09:00
C.e. Sagrerenc Jornada
8
F.s. Llinars Benjami Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
01-12-2018 11:00
Cfs La Garriga Benjamí Jornada
8
Olímpic Argentona Benjamí A PABELLO CAN VIOLI
ONZE SETEMBRE GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
01-12-2018 11:00
Ferreri Futsal Benjamí Jornada
8
Escola De Futsal Grèvol Benjamí Ferreri
Carrer Francesc Macià 111 MASNOU, EL 08320 BARCELONA
01-12-2018 11:00
Ae Centelles Benjamí Jornada
8
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin Pavelló Municipal de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
01-12-2018 12:00
Ferreri Futsal Benjamí Jornada
3
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin Ferreri
Carrer Francesc Macià 111 MASNOU, EL 08320 BARCELONA
02-12-2018 11:00
Olímpic Argentona Benjamí A Jornada
9
Olímpic Argentona Benjamí B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
15-12-2018 09:00
F.s. Llinars Benjami Jornada
9
Cfs La Garriga Benjamí Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
15-12-2018 10:00
F.s Esclop Benjami Jornada
9
Ferreri Futsal Benjamí ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
15-12-2018 11:00
Escola De Futsal Grèvol Benjamí Jornada
9
Ae Centelles Benjamí Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
15-12-2018 11:50
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin Jornada
9
C.e. Sagrerenc Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
15-12-2018 17:00
C.e. Sagrerenc Jornada
4
Ferreri Futsal Benjamí Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
22-12-2018 11:00
Ae Centelles Benjamí Jornada
3
Cfs La Garriga Benjamí Pavelló Municipal de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
26-12-2018 10:00
Olímpic Argentona Benjamí A Jornada
4
Ae Centelles Benjamí PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
27-12-2018 10:00
Ferreri Futsal Benjamí Jornada
1
Olímpic Argentona Benjamí A Ferreri
Carrer Francesc Macià 111 MASNOU, EL 08320 BARCELONA
28-12-2018 11:00
Olímpic Argentona Benjamí A Jornada
12
F.s Esclop Benjami PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
28-12-2018 17:30
F.s Esclop Benjami Jornada
3
Olímpic Argentona Benjamí A ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
28-12-2018 17:30
F.s. Llinars Benjami Jornada
10
Olímpic Argentona Benjamí B Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
12-01-2019 10:00
Olímpic Argentona Benjamí A Jornada
10
Ferreri Futsal Benjamí PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
12-01-2019 10:00
F.s Esclop Benjami Jornada
10
Escola De Futsal Grèvol Benjamí ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
12-01-2019 11:00
C.e. Sagrerenc Jornada
10
Ae Centelles Benjamí Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
12-01-2019 12:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin Jornada
10
Cfs La Garriga Benjamí Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
12-01-2019 16:00
Ae Centelles Benjamí Jornada
11
F.s Esclop Benjami Pavelló Municipal de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
19-01-2019 10:00
Olímpic Argentona Benjamí B Jornada
11
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
19-01-2019 10:00
Ferreri Futsal Benjamí Jornada
11
F.s. Llinars Benjami Ferreri
Carrer Francesc Macià 111 MASNOU, EL 08320 BARCELONA
19-01-2019 11:00
Cfs La Garriga Benjamí Jornada
11
C.e. Sagrerenc PABELLO CAN VIOLI
ONZE SETEMBRE GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
19-01-2019 11:00
Escola De Futsal Grèvol Benjamí Jornada
11
Olímpic Argentona Benjamí A Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
19-01-2019 11:50
F.s. Llinars Benjami Jornada
12
Escola De Futsal Grèvol Benjamí Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
26-01-2019 10:00
Cfs La Garriga Benjamí Jornada
12
Ae Centelles Benjamí PABELLO CAN VIOLI
ONZE SETEMBRE GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
26-01-2019 11:00
C.e. Sagrerenc Jornada
12
Olímpic Argentona Benjamí B Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
26-01-2019 13:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin Jornada
12
Ferreri Futsal Benjamí Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
26-01-2019 17:00
Olímpic Argentona Benjamí B Jornada
13
Cfs La Garriga Benjamí PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
02-02-2019 10:00
Ae Centelles Benjamí Jornada
13
Olímpic Argentona Benjamí A Pavelló Municipal de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
02-02-2019 10:00
Ferreri Futsal Benjamí Jornada
13
C.e. Sagrerenc Ferreri
Carrer Francesc Macià 111 MASNOU, EL 08320 BARCELONA
02-02-2019 11:00
F.s Esclop Benjami Jornada
13
F.s. Llinars Benjami ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
02-02-2019 11:00
Escola De Futsal Grèvol Benjamí Jornada
13
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
02-02-2019 11:50
F.s. Llinars Benjami Jornada
14
Olímpic Argentona Benjamí A Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
09-02-2019 10:00
Olímpic Argentona Benjamí B Jornada
14
Ae Centelles Benjamí PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
09-02-2019 10:00
Cfs La Garriga Benjamí Jornada
14
Ferreri Futsal Benjamí PABELLO CAN VIOLI
ONZE SETEMBRE GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
09-02-2019 11:00
C.e. Sagrerenc Jornada
14
Escola De Futsal Grèvol Benjamí Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
09-02-2019 13:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin Jornada
14
F.s Esclop Benjami Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
09-02-2019 17:00
Olímpic Argentona Benjamí A Jornada
15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
16-02-2019 10:00
Ae Centelles Benjamí Jornada
15
F.s. Llinars Benjami Pavelló Municipal de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
16-02-2019 10:00
F.s Esclop Benjami Jornada
15
C.e. Sagrerenc ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
16-02-2019 11:00
Ferreri Futsal Benjamí Jornada
15
Olímpic Argentona Benjamí B Ferreri
Carrer Francesc Macià 111 MASNOU, EL 08320 BARCELONA
16-02-2019 11:00
Escola De Futsal Grèvol Benjamí Jornada
15
Cfs La Garriga Benjamí Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
16-02-2019 11:50
Escola De Futsal Grèvol Benjamí Jornada
1
F.s Esclop Benjami Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
22-02-2019 19:00
Olímpic Argentona Benjamí B Jornada
16
Escola De Futsal Grèvol Benjamí PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
09-03-2019 10:00
Ferreri Futsal Benjamí Jornada
16
Ae Centelles Benjamí Pista Escola Ferrer i Guàrdia
Francesc macià 111 MASNOU, EL 08320 BARCELONA
09-03-2019 11:00
Cfs La Garriga Benjamí Jornada
16
F.s Esclop Benjami PABELLO CAN VIOLI
ONZE SETEMBRE GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
09-03-2019 11:00
C.e. Sagrerenc Jornada
16
Olímpic Argentona Benjamí A Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
09-03-2019 13:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin Jornada
16
F.s. Llinars Benjami Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
09-03-2019 17:00
F.s. Llinars Benjami Jornada
17
C.e. Sagrerenc Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
16-03-2019 10:00
Olímpic Argentona Benjamí A Jornada
17
Cfs La Garriga Benjamí PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
16-03-2019 10:00
F.s Esclop Benjami Jornada
17
Olímpic Argentona Benjamí B ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
16-03-2019 11:00
Escola De Futsal Grèvol Benjamí Jornada
17
Ferreri Futsal Benjamí Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
16-03-2019 11:50
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin Jornada
17
Ae Centelles Benjamí Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
16-03-2019 17:00
Olímpic Argentona Benjamí B Jornada
18
Olímpic Argentona Benjamí A PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
23-03-2019 10:00
Ae Centelles Benjamí Jornada
18
Escola De Futsal Grèvol Benjamí Pavelló Municipal de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
23-03-2019 10:00
Cfs La Garriga Benjamí Jornada
18
F.s. Llinars Benjami PABELLO CAN VIOLI
ONZE SETEMBRE GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
23-03-2019 11:00
Ferreri Futsal Benjamí Jornada
18
F.s Esclop Benjami Ferreri
Carrer Francesc Macià 111 MASNOU, EL 08320 BARCELONA
23-03-2019 11:00
C.e. Sagrerenc Jornada
18
C.e.f.s. Ciutat Granollers Benjamin Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
23-03-2019 13:30