Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga Aleví Grup A

F.s. Llinars Alevi B - Olímpic Argentona Alevi A Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
Olímpic Argentona Alevi B - F.s. Esclop Aleví PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
16-12-2018
Veure acta
Ce Maristes Rubí A - Ferreri Futsal Aleví Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
16-12-2018
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Jugador Equip Sanció
Ce Maristes Rubí A Jornada
1
F.s. Esclop Aleví Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
13-10-2018 16:00
Olímpic Argentona Alevi B Jornada
1
Cfs Bar La Terraza Alcala Prat Aleví PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
14-10-2018 10:00
F.s. Llinars Alevi B Jornada
1
Ferreri Futsal Aleví Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
14-10-2018 18:45
Ferreri Futsal Aleví Jornada
2
Ce Maristes Rubí A Ferreri
Carrer Francesc Macià 111 MASNOU, EL 08320 BARCELONA
20-10-2018 12:30
F.s. Esclop Aleví Jornada
2
Olímpic Argentona Alevi B ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
20-10-2018 16:00
Olímpic Argentona Alevi A Jornada
2
F.s. Llinars Alevi B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
PASSATGE COMTES MIR I BORRELL, 6 MATARÓ 08302 BARCELONA
21-10-2018 10:00
Cfs Bar La Terraza Alcala Prat Aleví Jornada
3
F.s. Esclop Aleví CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
27-10-2018 13:00
Ce Maristes Rubí A Jornada
3
Olímpic Argentona Alevi A Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
27-10-2018 19:00
Olímpic Argentona Alevi B Jornada
3
Ferreri Futsal Aleví PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
PASSATGE COMTES MIR I BORRELL, 6 MATARÓ 08302 BARCELONA
28-10-2018 10:00
F.s. Llinars Alevi B Jornada
4
Ce Maristes Rubí A Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
03-11-2018 09:00
Ferreri Futsal Aleví Jornada
4
Cfs Bar La Terraza Alcala Prat Aleví Ferreri
Carrer Francesc Macià 111 MASNOU, EL 08320 BARCELONA
03-11-2018 12:30
Olímpic Argentona Alevi A Jornada
4
Olímpic Argentona Alevi B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
PASSATGE COMTES MIR I BORRELL, 6 MATARÓ 08302 BARCELONA
04-11-2018 11:00
Olímpic Argentona Alevi B Jornada
5
F.s. Llinars Alevi B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
PASSATGE COMTES MIR I BORRELL, 6 MATARÓ 08302 BARCELONA
10-11-2018 09:05
Cfs Bar La Terraza Alcala Prat Aleví Jornada
5
Olímpic Argentona Alevi A CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
10-11-2018 13:00
F.s. Esclop Aleví Jornada
5
Ferreri Futsal Aleví ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
10-11-2018 16:00
Ce Maristes Rubí A Jornada
6
Olímpic Argentona Alevi B Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
17-11-2018 11:30
F.s. Llinars Alevi B Jornada
6
Cfs Bar La Terraza Alcala Prat Aleví Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
18-11-2018 09:00
Olímpic Argentona Alevi A Jornada
6
F.s. Esclop Aleví PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
PASSATGE COMTES MIR I BORRELL, 6 MATARÓ 08302 BARCELONA
18-11-2018 10:00
Ferreri Futsal Aleví Jornada
7
Olímpic Argentona Alevi A Ferreri
Carrer Francesc Macià 111 MASNOU, EL 08320 BARCELONA
24-11-2018 12:30
Cfs Bar La Terraza Alcala Prat Aleví Jornada
7
Ce Maristes Rubí A CEM Julio Mendez
Carrer Riu Guadalquivir 1-13 PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
24-11-2018 16:00
F.s. Esclop Aleví Jornada
7
F.s. Llinars Alevi B ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
24-11-2018 18:30
Ferreri Futsal Aleví Jornada
8
F.s. Llinars Alevi B Ferreri
Carrer Francesc Macià 111 MASNOU, EL 08320 BARCELONA
01-12-2018 12:30
Cfs Bar La Terraza Alcala Prat Aleví Jornada
8
Olímpic Argentona Alevi B CEM Julio Mendez
Carrer Riu Guadalquivir 1-13 PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
01-12-2018 16:00
F.s. Esclop Aleví Jornada
8
Ce Maristes Rubí A ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
01-12-2018 16:00
F.s. Llinars Alevi B Jornada
9
Olímpic Argentona Alevi A Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
15-12-2018 19:00
Olímpic Argentona Alevi B Jornada
9
F.s. Esclop Aleví PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
16-12-2018 10:00
Ce Maristes Rubí A Jornada
9
Ferreri Futsal Aleví Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
16-12-2018 10:00
Ferreri Futsal Aleví Jornada
10
Olímpic Argentona Alevi B Ferreri
Carrer Francesc Macià 111 MASNOU, EL 08320 BARCELONA
12-01-2019 12:30
F.s. Esclop Aleví Jornada
10
Cfs Bar La Terraza Alcala Prat Aleví ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
12-01-2019 16:00
Olímpic Argentona Alevi A Jornada
10
Ce Maristes Rubí A PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
13-01-2019 10:00
Cfs Bar La Terraza Alcala Prat Aleví Jornada
11
Ferreri Futsal Aleví CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
19-01-2019 13:00
Ce Maristes Rubí A Jornada
11
F.s. Llinars Alevi B Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
19-01-2019 16:00
Olímpic Argentona Alevi B Jornada
11
Olímpic Argentona Alevi A PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
20-01-2019 10:00
F.s. Llinars Alevi B Jornada
12
Olímpic Argentona Alevi B Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
26-01-2019 12:15
Ferreri Futsal Aleví Jornada
12
F.s. Esclop Aleví Ferreri
Carrer Francesc Macià 111 MASNOU, EL 08320 BARCELONA
26-01-2019 12:30
Olímpic Argentona Alevi A Jornada
12
Cfs Bar La Terraza Alcala Prat Aleví PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
27-01-2019 10:00
Cfs Bar La Terraza Alcala Prat Aleví Jornada
13
F.s. Llinars Alevi B CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
02-02-2019 13:00
F.s. Esclop Aleví Jornada
13
Olímpic Argentona Alevi A ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
02-02-2019 16:00
Olímpic Argentona Alevi B Jornada
13
Ce Maristes Rubí A PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
03-02-2019 10:00
F.s. Llinars Alevi B Jornada
14
F.s. Esclop Aleví Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
09-02-2019 12:15
Ce Maristes Rubí A Jornada
14
Cfs Bar La Terraza Alcala Prat Aleví Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
09-02-2019 16:00
Olímpic Argentona Alevi A Jornada
14
Ferreri Futsal Aleví PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
10-02-2019 10:00