Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga Infantil Grup B

Ae Centelles Infantil - F.s. Union Llagostense Mecman A Pavelló Municiapl de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
F.s. Llinars Infantil - Escola Pia Santa Anna Mataró B Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
Telic Group Bigues I Riells - Cfs La Garriga Infantil Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
Servicat E F S Ripoll Infantil - A.e.sallent Infantil C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
16-12-2018
Veure acta
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B - Athletic Aguilar Infantil CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
22-12-2018
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Jugador Equip Sanció
Escola Pia Santa Anna Mataró B Jornada
1
Telic Group Bigues I Riells Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
13-10-2018 10:30
Athletic Aguilar Infantil Jornada
1
A.e.sallent Infantil Pista Poliesportiva Aguilar de Segarra
Carrer de las Piscinas s/n AGUILAR DE SEGARRA 08256 BARCELONA
13-10-2018 11:00
Cfs La Garriga Infantil Jornada
1
Servicat E F S Ripoll Infantil PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
13-10-2018 12:30
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
1
F.s. Llinars Infantil COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
14-10-2018 12:00
A.e.sallent Infantil Jornada
2
Cfs La Garriga Infantil PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
20-10-2018 12:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
2
F.s. Union Llagostense Mecman A Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
20-10-2018 12:00
F.s. Llinars Infantil Jornada
2
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
20-10-2018 17:00
Ae Centelles Infantil Jornada
2
Athletic Aguilar Infantil Pavelló Municiapl de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
21-10-2018 11:00
Servicat E F S Ripoll Infantil Jornada
2
Escola Pia Santa Anna Mataró B C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
21-10-2018 12:00
Athletic Aguilar Infantil Jornada
3
Cfs La Garriga Infantil Pista Poliesportiva Aguilar de Segarra
Carrer de las Piscinas s/n AGUILAR DE SEGARRA 08256 BARCELONA
27-10-2018 11:00
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B Jornada
3
Telic Group Bigues I Riells CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
27-10-2018 12:00
Ae Centelles Infantil Jornada
3
F.s. Llinars Infantil Pavelló Municiapl de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
28-10-2018 11:00
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
3
Servicat E F S Ripoll Infantil COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
28-10-2018 12:00
Escola Pia Santa Anna Mataró B Jornada
3
A.e.sallent Infantil Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
31-10-2018 18:00
F.s. Llinars Infantil Jornada
4
Athletic Aguilar Infantil Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
03-11-2018 10:00
Cfs La Garriga Infantil Jornada
4
Escola Pia Santa Anna Mataró B PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
03-11-2018 12:00
A.e.sallent Infantil Jornada
4
F.s. Union Llagostense Mecman A PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
03-11-2018 12:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
4
Ae Centelles Infantil Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
03-11-2018 12:01
Servicat E F S Ripoll Infantil Jornada
4
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
04-11-2018 12:00
Athletic Aguilar Infantil Jornada
5
Escola Pia Santa Anna Mataró B Pista Poliesportiva Aguilar de Segarra
Carrer de las Piscinas s/n AGUILAR DE SEGARRA 08256 BARCELONA
10-11-2018 11:00
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B Jornada
5
A.e.sallent Infantil CEM Julio Mendez
Carrer Riu Guadalquivir 1-13 PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
10-11-2018 12:00
Ae Centelles Infantil Jornada
5
Servicat E F S Ripoll Infantil Pavelló Municiapl de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
10-11-2018 18:30
F.s. Llinars Infantil Jornada
5
Telic Group Bigues I Riells Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
11-11-2018 11:15
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
5
Cfs La Garriga Infantil COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
11-11-2018 12:00
Escola Pia Santa Anna Mataró B Jornada
6
F.s. Union Llagostense Mecman A Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
17-11-2018 12:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
6
Athletic Aguilar Infantil Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
17-11-2018 12:00
A.e.sallent Infantil Jornada
6
Ae Centelles Infantil PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
17-11-2018 12:30
Cfs La Garriga Infantil Jornada
6
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
17-11-2018 15:45
Servicat E F S Ripoll Infantil Jornada
6
F.s. Llinars Infantil C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
18-11-2018 12:00
Athletic Aguilar Infantil Jornada
7
F.s. Union Llagostense Mecman A Pista Poliesportiva Aguilar de Segarra
Carrer de las Piscinas s/n AGUILAR DE SEGARRA 08256 BARCELONA
24-11-2018 11:00
F.s. Llinars Infantil Jornada
7
A.e.sallent Infantil Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
24-11-2018 11:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
7
Servicat E F S Ripoll Infantil Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
24-11-2018 12:00
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B Jornada
7
Escola Pia Santa Anna Mataró B CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
24-11-2018 13:00
Ae Centelles Infantil Jornada
7
Cfs La Garriga Infantil Pavelló Municiapl de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
25-11-2018 10:00
Escola Pia Santa Anna Mataró B Jornada
8
Ae Centelles Infantil Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
01-12-2018 09:15
Athletic Aguilar Infantil Jornada
8
Servicat E F S Ripoll Infantil Pista Poliesportiva Aguilar de Segarra
Carrer de las Piscinas s/n AGUILAR DE SEGARRA 08256 BARCELONA
01-12-2018 11:00
Cfs La Garriga Infantil Jornada
8
F.s. Llinars Infantil Per determinar
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
01-12-2018 12:00
A.e.sallent Infantil Jornada
8
Telic Group Bigues I Riells PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
01-12-2018 17:30
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
8
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B POLIESPORTIU ANTONIO GARCIA ROBLEDO
CARRER RIERA SECA, S/N CANTONADA PASSEIG PINTOR SERT LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
02-12-2018 12:30
Ae Centelles Infantil Jornada
9
F.s. Union Llagostense Mecman A Pavelló Municiapl de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
15-12-2018 11:00
F.s. Llinars Infantil Jornada
9
Escola Pia Santa Anna Mataró B Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
15-12-2018 11:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
9
Cfs La Garriga Infantil Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
15-12-2018 12:00
Servicat E F S Ripoll Infantil Jornada
9
A.e.sallent Infantil C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
16-12-2018 12:00
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B Jornada
9
Athletic Aguilar Infantil CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
22-12-2018 12:00
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B Jornada
1
Ae Centelles Infantil CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
29-12-2018 12:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
10
Escola Pia Santa Anna Mataró B Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
12-01-2019 12:00
A.e.sallent Infantil Jornada
10
Athletic Aguilar Infantil PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
12-01-2019 12:00
F.s. Llinars Infantil Jornada
10
F.s. Union Llagostense Mecman A Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
12-01-2019 15:30
Ae Centelles Infantil Jornada
10
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B Pavelló Municiapl de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
13-01-2019 11:00
Servicat E F S Ripoll Infantil Jornada
10
Cfs La Garriga Infantil C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
13-01-2019 12:00
Escola Pia Santa Anna Mataró B Jornada
11
Servicat E F S Ripoll Infantil Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
19-01-2019 10:30
Athletic Aguilar Infantil Jornada
11
Ae Centelles Infantil Pista Poliesportiva Aguilar de Segarra
Carrer de las Piscinas s/n AGUILAR DE SEGARRA 08256 BARCELONA
19-01-2019 11:00
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B Jornada
11
F.s. Llinars Infantil CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
19-01-2019 12:00
Cfs La Garriga Infantil Jornada
11
A.e.sallent Infantil PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
19-01-2019 16:00
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
11
Telic Group Bigues I Riells COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
20-01-2019 12:00
A.e.sallent Infantil Jornada
12
Escola Pia Santa Anna Mataró B PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
26-01-2019 12:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
12
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
26-01-2019 12:00
F.s. Llinars Infantil Jornada
12
Ae Centelles Infantil Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
26-01-2019 15:30
Cfs La Garriga Infantil Jornada
12
Athletic Aguilar Infantil PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
26-01-2019 16:00
Servicat E F S Ripoll Infantil Jornada
12
F.s. Union Llagostense Mecman A C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
27-01-2019 12:00
Escola Pia Santa Anna Mataró B Jornada
13
Cfs La Garriga Infantil Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
02-02-2019 09:15
Athletic Aguilar Infantil Jornada
13
F.s. Llinars Infantil Pista Poliesportiva Aguilar de Segarra
Carrer de las Piscinas s/n AGUILAR DE SEGARRA 08256 BARCELONA
02-02-2019 11:00
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B Jornada
13
Servicat E F S Ripoll Infantil CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
02-02-2019 12:00
Ae Centelles Infantil Jornada
13
Telic Group Bigues I Riells Pavelló Municiapl de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
03-02-2019 11:00
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
13
A.e.sallent Infantil COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
03-02-2019 12:00
Escola Pia Santa Anna Mataró B Jornada
14
Athletic Aguilar Infantil Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
09-02-2019 10:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
14
F.s. Llinars Infantil Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
09-02-2019 12:00
A.e.sallent Infantil Jornada
14
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
09-02-2019 12:00
Cfs La Garriga Infantil Jornada
14
F.s. Union Llagostense Mecman A PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
09-02-2019 16:00
Servicat E F S Ripoll Infantil Jornada
14
Ae Centelles Infantil C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
10-02-2019 12:00
Athletic Aguilar Infantil Jornada
15
Telic Group Bigues I Riells Pista Poliesportiva Aguilar de Segarra
Carrer de las Piscinas s/n AGUILAR DE SEGARRA 08256 BARCELONA
16-02-2019 11:00
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B Jornada
15
Cfs La Garriga Infantil CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
16-02-2019 12:00
F.s. Llinars Infantil Jornada
15
Servicat E F S Ripoll Infantil Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
16-02-2019 15:30
Ae Centelles Infantil Jornada
15
A.e.sallent Infantil Pavelló Municiapl de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
17-02-2019 11:00
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
15
Escola Pia Santa Anna Mataró B COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
17-02-2019 12:00
Escola Pia Santa Anna Mataró B Jornada
16
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
09-03-2019 10:30
A.e.sallent Infantil Jornada
16
F.s. Llinars Infantil PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
09-03-2019 12:00
Cfs La Garriga Infantil Jornada
16
Ae Centelles Infantil PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
09-03-2019 16:00
Servicat E F S Ripoll Infantil Jornada
16
Telic Group Bigues I Riells C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
10-03-2019 12:00
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
16
Athletic Aguilar Infantil COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
10-03-2019 12:00
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B Jornada
17
F.s. Union Llagostense Mecman A CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
16-03-2019 12:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
17
A.e.sallent Infantil Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
16-03-2019 12:00
F.s. Llinars Infantil Jornada
17
Cfs La Garriga Infantil Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
16-03-2019 15:30
Ae Centelles Infantil Jornada
17
Escola Pia Santa Anna Mataró B Pavelló Municiapl de Centelles
Ronda Esports S/N CENTELLES 08540 BARCELONA
17-03-2019 11:00
Servicat E F S Ripoll Infantil Jornada
17
Athletic Aguilar Infantil C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
17-03-2019 12:00
Escola Pia Santa Anna Mataró B Jornada
18
F.s. Llinars Infantil Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
23-03-2019 09:15
Athletic Aguilar Infantil Jornada
18
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil B Pista Poliesportiva Aguilar de Segarra
Carrer de las Piscinas s/n AGUILAR DE SEGARRA 08256 BARCELONA
23-03-2019 11:00
A.e.sallent Infantil Jornada
18
Servicat E F S Ripoll Infantil PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
23-03-2019 12:00
Cfs La Garriga Infantil Jornada
18
Telic Group Bigues I Riells PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
23-03-2019 16:00
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
18
Ae Centelles Infantil COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
24-03-2019 12:00