Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga Infantil Grup A

Escola Pia Santa Anna Mataró S 8 - 4 F.s. Llinars Infantil B Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
13-10-2018
Veure acta
Ce Maristes Rubí 1 - 5 C.e. Sagrerenc Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
13-10-2018
Veure acta
Escola Pia Santa Anna Mataró E 4 - 4 F.s. Union Llagostense Mecman b Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
13-10-2018
Veure acta
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A - Olímpic Argentona Infantil CEM Julio Mendez
Carrer Riu Guadalquivir 1-13 Prat De Llobregat, El
13-10-2018
Veure acta
F.s. Esclop Infantil 1 - 9 Escola De Futsal Grèvol Infantil ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
13-10-2018
Veure acta
P Equip Pts J G E P
1 Escola De Futsal Grèvol Infantil 3 1 1 0 0
2 C.e. Sagrerenc 3 1 1 0 0
3 Escola Pia Santa Anna Mataró S 3 1 1 0 0
4 F.s. Union Llagostense Mecman b 1 1 0 1 0
5 Escola Pia Santa Anna Mataró E 1 1 0 1 0
6 Olímpic Argentona Infantil 0 0 0 0 0
7 Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A 0 0 0 0 0
8 Ce Maristes Rubí 0 1 0 0 1
9 F.s. Llinars Infantil B 0 1 0 0 1
10 F.s. Esclop Infantil 0 1 0 0 1
Jugador Equip Sanció
Escola Pia Santa Anna Mataró S Jornada
1
F.s. Llinars Infantil B Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
13-10-2018 10:40
Ce Maristes Rubí Jornada
1
C.e. Sagrerenc Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
13-10-2018 12:00
Escola Pia Santa Anna Mataró E Jornada
1
F.s. Union Llagostense Mecman b Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
13-10-2018 12:15
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A Jornada
1
Olímpic Argentona Infantil CEM Julio Mendez
Carrer Riu Guadalquivir 1-13 Prat De Llobregat, El
13-10-2018 17:00
F.s. Esclop Infantil Jornada
1
Escola De Futsal Grèvol Infantil ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
13-10-2018 19:30
F.s. Llinars Infantil B Jornada
2
Ce Maristes Rubí Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
20-10-2018 11:30
Escola De Futsal Grèvol Infantil Jornada
2
Escola Pia Santa Anna Mataró E Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
20-10-2018 12:30
C.e. Sagrerenc Jornada
2
F.s. Esclop Infantil Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 Barcelona
20-10-2018 14:00
F.s. Union Llagostense Mecman b Jornada
2
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
21-10-2018 10:30
Olímpic Argentona Infantil Jornada
2
Escola Pia Santa Anna Mataró S PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
21-10-2018 11:00
Escola Pia Santa Anna Mataró S Jornada
3
Ce Maristes Rubí Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
27-10-2018 09:15
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A Jornada
3
Escola De Futsal Grèvol Infantil CEM SAGNIER
C/frederica Montseny S/n Prat De Llobregat, El
27-10-2018 10:00
Escola Pia Santa Anna Mataró E Jornada
3
C.e. Sagrerenc Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
27-10-2018 10:20
F.s. Esclop Infantil Jornada
3
F.s. Llinars Infantil B ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
27-10-2018 19:30
Olímpic Argentona Infantil Jornada
3
F.s. Union Llagostense Mecman b PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
28-10-2018 11:00
Escola De Futsal Grèvol Infantil Jornada
4
Olímpic Argentona Infantil Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
03-11-2018 11:00
C.e. Sagrerenc Jornada
4
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 Barcelona
03-11-2018 11:30
F.s. Llinars Infantil B Jornada
4
Escola Pia Santa Anna Mataró E Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
03-11-2018 18:15
Ce Maristes Rubí Jornada
4
F.s. Esclop Infantil Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
04-11-2018 10:30
F.s. Union Llagostense Mecman b Jornada
4
Escola Pia Santa Anna Mataró S COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
04-11-2018 10:45
Escola Pia Santa Anna Mataró E Jornada
5
Ce Maristes Rubí Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
10-11-2018 10:30
Escola Pia Santa Anna Mataró S Jornada
5
F.s. Esclop Infantil Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
10-11-2018 12:00
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A Jornada
5
F.s. Llinars Infantil B CEM SAGNIER
C/frederica Montseny S/n Prat De Llobregat, El
10-11-2018 13:00
F.s. Union Llagostense Mecman b Jornada
5
Escola De Futsal Grèvol Infantil COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
11-11-2018 10:45
Olímpic Argentona Infantil Jornada
5
C.e. Sagrerenc PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
11-11-2018 11:00
Escola De Futsal Grèvol Infantil Jornada
6
Escola Pia Santa Anna Mataró S Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
17-11-2018 11:00
C.e. Sagrerenc Jornada
6
F.s. Union Llagostense Mecman b Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 Barcelona
17-11-2018 11:30
F.s. Llinars Infantil B Jornada
6
Olímpic Argentona Infantil Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
17-11-2018 12:45
Ce Maristes Rubí Jornada
6
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
17-11-2018 17:00
F.s. Esclop Infantil Jornada
6
Escola Pia Santa Anna Mataró E ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
17-11-2018 19:30
Escola De Futsal Grèvol Infantil Jornada
7
C.e. Sagrerenc Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
24-11-2018 11:50
Escola Pia Santa Anna Mataró S Jornada
7
Escola Pia Santa Anna Mataró E Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
24-11-2018 12:00
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A Jornada
7
F.s. Esclop Infantil CEM SAGNIER
C/frederica Montseny S/n Prat De Llobregat, El
24-11-2018 13:00
F.s. Union Llagostense Mecman b Jornada
7
F.s. Llinars Infantil B COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
25-11-2018 10:45
Olímpic Argentona Infantil Jornada
7
Ce Maristes Rubí PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
25-11-2018 11:00
Escola Pia Santa Anna Mataró E Jornada
8
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
01-12-2018 10:30
Escola Pia Santa Anna Mataró S Jornada
8
C.e. Sagrerenc Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
01-12-2018 12:15
F.s. Llinars Infantil B Jornada
8
Escola De Futsal Grèvol Infantil Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
01-12-2018 12:45
Ce Maristes Rubí Jornada
8
F.s. Union Llagostense Mecman b Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
01-12-2018 17:00
F.s. Esclop Infantil Jornada
8
Olímpic Argentona Infantil ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
01-12-2018 19:30
Escola De Futsal Grèvol Infantil Jornada
9
Ce Maristes Rubí Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
15-12-2018 11:50
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A Jornada
9
Escola Pia Santa Anna Mataró S CEM SAGNIER
C/frederica Montseny S/n Prat De Llobregat, El
15-12-2018 13:00
C.e. Sagrerenc Jornada
9
F.s. Llinars Infantil B Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 Barcelona
15-12-2018 14:30
F.s. Union Llagostense Mecman b Jornada
9
F.s. Esclop Infantil COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
16-12-2018 10:45
Olímpic Argentona Infantil Jornada
9
Escola Pia Santa Anna Mataró E PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
16-12-2018 11:00
Escola De Futsal Grèvol Infantil Jornada
10
F.s. Esclop Infantil Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
12-01-2019 11:50
F.s. Llinars Infantil B Jornada
10
Escola Pia Santa Anna Mataró S Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
12-01-2019 12:45
C.e. Sagrerenc Jornada
10
Ce Maristes Rubí Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 Barcelona
12-01-2019 14:30
F.s. Union Llagostense Mecman b Jornada
10
Escola Pia Santa Anna Mataró E COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
13-01-2019 10:45
Olímpic Argentona Infantil Jornada
10
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
13-01-2019 11:00
Escola Pia Santa Anna Mataró E Jornada
11
Escola De Futsal Grèvol Infantil Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
19-01-2019 09:15
Escola Pia Santa Anna Mataró S Jornada
11
Olímpic Argentona Infantil Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
19-01-2019 12:15
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A Jornada
11
F.s. Union Llagostense Mecman b CEM SAGNIER
C/frederica Montseny S/n Prat De Llobregat, El
19-01-2019 13:00
Ce Maristes Rubí Jornada
11
F.s. Llinars Infantil B Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
19-01-2019 17:00
F.s. Esclop Infantil Jornada
11
C.e. Sagrerenc ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
19-01-2019 19:30
Escola De Futsal Grèvol Infantil Jornada
12
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
26-01-2019 11:50
F.s. Llinars Infantil B Jornada
12
F.s. Esclop Infantil Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
26-01-2019 12:45
C.e. Sagrerenc Jornada
12
Escola Pia Santa Anna Mataró E Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 Barcelona
26-01-2019 14:30
Ce Maristes Rubí Jornada
12
Escola Pia Santa Anna Mataró S Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
26-01-2019 17:00
F.s. Union Llagostense Mecman b Jornada
12
Olímpic Argentona Infantil COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
27-01-2019 10:45
Escola Pia Santa Anna Mataró E Jornada
13
F.s. Llinars Infantil B Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
02-02-2019 10:30
Escola Pia Santa Anna Mataró S Jornada
13
F.s. Union Llagostense Mecman b Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
02-02-2019 12:15
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A Jornada
13
C.e. Sagrerenc CEM SAGNIER
C/frederica Montseny S/n Prat De Llobregat, El
02-02-2019 13:00
F.s. Esclop Infantil Jornada
13
Ce Maristes Rubí ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
02-02-2019 19:30
Olímpic Argentona Infantil Jornada
13
Escola De Futsal Grèvol Infantil PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
03-02-2019 11:00
Escola De Futsal Grèvol Infantil Jornada
14
F.s. Union Llagostense Mecman b Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
09-02-2019 11:50
F.s. Llinars Infantil B Jornada
14
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
09-02-2019 12:45
C.e. Sagrerenc Jornada
14
Olímpic Argentona Infantil Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 Barcelona
09-02-2019 14:30
Ce Maristes Rubí Jornada
14
Escola Pia Santa Anna Mataró E Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
09-02-2019 17:00
F.s. Esclop Infantil Jornada
14
Escola Pia Santa Anna Mataró S ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
09-02-2019 19:30
Escola Pia Santa Anna Mataró E Jornada
15
F.s. Esclop Infantil Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
16-02-2019 10:30
Escola Pia Santa Anna Mataró S Jornada
15
Escola De Futsal Grèvol Infantil Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
16-02-2019 12:00
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A Jornada
15
Ce Maristes Rubí CEM SAGNIER
C/frederica Montseny S/n Prat De Llobregat, El
16-02-2019 13:00
F.s. Union Llagostense Mecman b Jornada
15
C.e. Sagrerenc COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
17-02-2019 10:45
Olímpic Argentona Infantil Jornada
15
F.s. Llinars Infantil B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
17-02-2019 11:00
Escola Pia Santa Anna Mataró E Jornada
16
Escola Pia Santa Anna Mataró S Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
09-03-2019 12:00
F.s. Llinars Infantil B Jornada
16
F.s. Union Llagostense Mecman b Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
09-03-2019 12:45
C.e. Sagrerenc Jornada
16
Escola De Futsal Grèvol Infantil Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 Barcelona
09-03-2019 14:30
Ce Maristes Rubí Jornada
16
Olímpic Argentona Infantil Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
09-03-2019 17:00
F.s. Esclop Infantil Jornada
16
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
09-03-2019 19:30
Escola De Futsal Grèvol Infantil Jornada
17
F.s. Llinars Infantil B Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
16-03-2019 11:50
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A Jornada
17
Escola Pia Santa Anna Mataró E CEM SAGNIER
C/frederica Montseny S/n Prat De Llobregat, El
16-03-2019 13:00
C.e. Sagrerenc Jornada
17
Escola Pia Santa Anna Mataró S Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 Barcelona
16-03-2019 14:30
F.s. Union Llagostense Mecman b Jornada
17
Ce Maristes Rubí COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
17-03-2019 10:45
Olímpic Argentona Infantil Jornada
17
F.s. Esclop Infantil PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
17-03-2019 11:00
Escola Pia Santa Anna Mataró E Jornada
18
Olímpic Argentona Infantil Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
23-03-2019 10:30
Escola Pia Santa Anna Mataró S Jornada
18
Cfs Alcala Prat Bar La Terraza Infantil A Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant Agustí, 59 Mataró
23-03-2019 12:15
F.s. Llinars Infantil B Jornada
18
C.e. Sagrerenc Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
23-03-2019 12:45
Ce Maristes Rubí Jornada
18
Escola De Futsal Grèvol Infantil Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
23-03-2019 17:00
F.s. Esclop Infantil Jornada
18
F.s. Union Llagostense Mecman b ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
23-03-2019 19:30