Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga Cadet Grup B

F.s. Navàs - F.s. Llinars Per determinar
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
19-01-2019
Veure acta
F.s. Unión Llagostense Mecman A - A.e. Sallent COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
19-01-2019
Veure acta
C.f.s. La Garriga - C.e. Maristes Rubí PABELLO CAN VIOLI
ONZE SETEMBRE GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
19-01-2019
Veure acta
F.s. Esclop - Escola De Futsal Grèvol Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
19-01-2019
Veure acta
Olímpic Argentona - C.e.f.s. Ciutat Granollers PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
20-01-2019
Veure acta
C.f.s. Corbera B - Telic Group Bigues I Riells PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
20-01-2019
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Jugador Equip Sanció
C.f.s. La Garriga Jornada
1
A.e. Sallent PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
13-10-2018 15:30
F.s. Esclop Jornada
1
F.s. Unión Llagostense Mecman A ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
13-10-2018 18:30
Olímpic Argentona Jornada
1
C.e. Maristes Rubí PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
PASSATGE COMTES MIR I BORRELL, 6 MATARÓ 08302 BARCELONA
14-10-2018 11:00
C.f.s. Corbera B Jornada
1
Escola De Futsal Grèvol Per determinar
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
14-10-2018 16:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
2
C.f.s. La Garriga Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
20-10-2018 10:00
F.s. Llinars Jornada
2
Grup De Joves Can Tusell Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
20-10-2018 12:45
F.s. Unión Llagostense Mecman A Jornada
2
C.f.s. Corbera B COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
20-10-2018 13:00
A.e. Sallent Jornada
2
F.s. Navàs PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
20-10-2018 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
2
Olímpic Argentona Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
20-10-2018 14:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
2
F.s. Esclop Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
20-10-2018 17:00
Olímpic Argentona Jornada
3
A.e. Sallent PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
27-10-2018 11:00
F.s. Navàs Jornada
3
Escola De Futsal Grèvol poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
27-10-2018 15:45
C.f.s. La Garriga Jornada
3
F.s. Unión Llagostense Mecman A PABELLO CAN VIOLI
ONZE SETEMBRE GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
27-10-2018 17:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
3
F.s. Llinars Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
27-10-2018 18:00
F.s. Llinars Jornada
4
F.s. Esclop Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
03-11-2018 11:00
C.e. Maristes Rubí Jornada
4
C.e.f.s. Ciutat Granollers Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
04-11-2018 12:00
Grup De Joves Can Tusell Jornada
4
Telic Group Bigues I Riells Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
04-11-2018 12:30
C.f.s. Corbera B Jornada
4
C.f.s. La Garriga PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
04-11-2018 16:00
F.s. Navàs Jornada
5
C.f.s. Corbera B poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
10-11-2018 15:45
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
5
Telic Group Bigues I Riells Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
10-11-2018 16:00
Grup De Joves Can Tusell Jornada
5
A.e. Sallent Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
10-11-2018 16:15
F.s. Esclop Jornada
5
C.f.s. La Garriga ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
10-11-2018 19:00
Olímpic Argentona Jornada
5
F.s. Unión Llagostense Mecman A PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
PASSATGE COMTES MIR I BORRELL, 6 MATARÓ 08302 BARCELONA
11-11-2018 11:00
F.s. Llinars Jornada
5
C.e. Maristes Rubí Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
11-11-2018 12:30
F.s. Esclop Jornada
3
C.f.s. Corbera B ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
11-11-2018 16:00
C.e. Maristes Rubí Jornada
6
F.s. Esclop Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
17-11-2018 12:45
Telic Group Bigues I Riells Jornada
6
F.s. Llinars Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
17-11-2018 14:00
C.f.s. La Garriga Jornada
6
F.s. Navàs PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
17-11-2018 16:45
A.e. Sallent Jornada
6
C.e.f.s. Ciutat Granollers PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
17-11-2018 18:00
C.f.s. Corbera B Jornada
6
Olímpic Argentona PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
18-11-2018 16:00
F.s. Llinars Jornada
7
A.e. Sallent Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
24-11-2018 12:30
C.e. Maristes Rubí Jornada
7
Telic Group Bigues I Riells Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
24-11-2018 16:00
Grup De Joves Can Tusell Jornada
7
F.s. Unión Llagostense Mecman A Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
24-11-2018 16:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
7
Escola De Futsal Grèvol Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
24-11-2018 17:00
F.s. Esclop Jornada
7
F.s. Navàs Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
24-11-2018 19:30
Olímpic Argentona Jornada
7
C.f.s. La Garriga PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
PASSATGE COMTES MIR I BORRELL, 6 MATARÓ 08302 BARCELONA
25-11-2018 11:00
Grup De Joves Can Tusell Jornada
3
C.e. Maristes Rubí Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
27-11-2018 19:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
6
Grup De Joves Can Tusell Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
29-11-2018 19:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
8
F.s. Llinars Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
01-12-2018 10:00
F.s. Navàs Jornada
8
Olímpic Argentona poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
01-12-2018 10:45
Telic Group Bigues I Riells Jornada
8
F.s. Esclop Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
01-12-2018 14:00
A.e. Sallent Jornada
8
C.e. Maristes Rubí PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
01-12-2018 18:45
F.s. Unión Llagostense Mecman A Jornada
8
C.e.f.s. Ciutat Granollers POLIESPORTIU ANTONIO GARCIA ROBLEDO
CARRER RIERA SECA, S/N CANTONADA PASSEIG PINTOR SERT LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
02-12-2018 13:45
C.f.s. Corbera B Jornada
8
Grup De Joves Can Tusell PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
02-12-2018 16:00
F.s. Llinars Jornada
9
F.s. Unión Llagostense Mecman A Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
15-12-2018 12:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
9
A.e. Sallent Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
15-12-2018 14:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
9
C.f.s. Corbera B Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
15-12-2018 18:00
Grup De Joves Can Tusell Jornada
9
C.f.s. La Garriga Per determinar
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
15-12-2018 18:00
F.s. Esclop Jornada
9
Olímpic Argentona Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
15-12-2018 19:30
C.e. Maristes Rubí Jornada
9
Escola De Futsal Grèvol Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
16-12-2018 11:15
Escola De Futsal Grèvol Jornada
10
Telic Group Bigues I Riells Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
22-12-2018 11:00
F.s. Navàs Jornada
10
Grup De Joves Can Tusell poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
22-12-2018 15:45
C.f.s. La Garriga Jornada
10
C.e.f.s. Ciutat Granollers PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
22-12-2018 17:00
F.s. Unión Llagostense Mecman A Jornada
10
C.e. Maristes Rubí COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
22-12-2018 17:30
A.e. Sallent Jornada
10
F.s. Esclop Per determinar
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
22-12-2018 20:00
C.f.s. Corbera B Jornada
10
F.s. Llinars PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
23-12-2018 16:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
4
Olímpic Argentona Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
01-01-2019 12:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
11
F.s. Unión Llagostense Mecman A Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
12-01-2019 14:00
Grup De Joves Can Tusell Jornada
11
Olímpic Argentona Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
12-01-2019 16:15
F.s. Llinars Jornada
11
C.f.s. La Garriga Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
12-01-2019 17:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
11
F.s. Navàs Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
12-01-2019 17:30
A.e. Sallent Jornada
11
Escola De Futsal Grèvol PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
13-01-2019 11:15
C.e. Maristes Rubí Jornada
11
C.f.s. Corbera B Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
13-01-2019 12:30
F.s. Navàs Jornada
1
Telic Group Bigues I Riells poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
17-01-2019 19:30
F.s. Navàs Jornada
12
F.s. Llinars Per determinar
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
19-01-2019 09:30
C.f.s. La Garriga Jornada
12
C.e. Maristes Rubí PABELLO CAN VIOLI
ONZE SETEMBRE GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
19-01-2019 13:00
F.s. Unión Llagostense Mecman A Jornada
12
A.e. Sallent COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
19-01-2019 13:00
Grup De Joves Can Tusell Jornada
1
C.e.f.s. Ciutat Granollers Per determinar
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
19-01-2019 18:30
F.s. Esclop Jornada
12
Escola De Futsal Grèvol Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
19-01-2019 19:30
Olímpic Argentona Jornada
12
C.e.f.s. Ciutat Granollers PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
20-01-2019 11:00
C.f.s. Corbera B Jornada
12
Telic Group Bigues I Riells PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
20-01-2019 16:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
13
F.s. Unión Llagostense Mecman A Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
26-01-2019 12:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
13
C.f.s. La Garriga Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
26-01-2019 14:00
Grup De Joves Can Tusell Jornada
13
F.s. Esclop Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
26-01-2019 16:15
C.e. Maristes Rubí Jornada
13
F.s. Navàs Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
26-01-2019 19:00
A.e. Sallent Jornada
13
C.f.s. Corbera B PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
26-01-2019 19:00
F.s. Llinars Jornada
13
Olímpic Argentona Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
27-01-2019 17:30
F.s. Unión Llagostense Mecman A Jornada
14
F.s. Esclop COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
02-02-2019 13:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
14
C.f.s. Corbera B Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
02-02-2019 13:00
A.e. Sallent Jornada
14
C.f.s. La Garriga PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
02-02-2019 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
14
F.s. Navàs Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
02-02-2019 14:00
C.e. Maristes Rubí Jornada
14
Olímpic Argentona Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
02-02-2019 18:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
14
Grup De Joves Can Tusell Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
02-02-2019 18:00
F.s. Navàs Jornada
15
A.e. Sallent poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
09-02-2019 15:45
Grup De Joves Can Tusell Jornada
15
F.s. Llinars Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
09-02-2019 16:00
C.f.s. La Garriga Jornada
15
Escola De Futsal Grèvol PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
09-02-2019 17:00
F.s. Esclop Jornada
15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
09-02-2019 19:30
Olímpic Argentona Jornada
15
Telic Group Bigues I Riells PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
10-02-2019 11:00
C.f.s. Corbera B Jornada
15
F.s. Unión Llagostense Mecman A PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
10-02-2019 16:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
16
F.s. Navàs Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
16-02-2019 13:00
A.e. Sallent Jornada
16
Olímpic Argentona PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
16-02-2019 13:15
F.s. Unión Llagostense Mecman A Jornada
16
C.f.s. La Garriga COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
16-02-2019 15:00
F.s. Llinars Jornada
16
C.e.f.s. Ciutat Granollers Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
17-02-2019 11:00
C.f.s. Corbera B Jornada
16
F.s. Esclop PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
17-02-2019 16:00
C.e. Maristes Rubí Jornada
16
Grup De Joves Can Tusell Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
21-02-2019 20:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
17
Grup De Joves Can Tusell Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
23-02-2019 14:00
F.s. Navàs Jornada
17
F.s. Unión Llagostense Mecman A poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
23-02-2019 15:45
C.f.s. La Garriga Jornada
17
C.f.s. Corbera B PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
23-02-2019 17:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
17
C.e. Maristes Rubí Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
23-02-2019 18:00
F.s. Esclop Jornada
17
F.s. Llinars Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
23-02-2019 19:30
Olímpic Argentona Jornada
17
Escola De Futsal Grèvol PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
24-02-2019 11:00
A.e. Sallent Jornada
18
Grup De Joves Can Tusell PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
09-03-2019 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
18
C.e.f.s. Ciutat Granollers Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
09-03-2019 14:00
F.s. Unión Llagostense Mecman A Jornada
18
Olímpic Argentona COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
09-03-2019 15:00
C.f.s. La Garriga Jornada
18
F.s. Esclop PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
09-03-2019 17:00
C.e. Maristes Rubí Jornada
18
F.s. Llinars Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
09-03-2019 18:00
C.f.s. Corbera B Jornada
18
F.s. Navàs PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
10-03-2019 16:00
F.s. Navàs Jornada
19
C.f.s. La Garriga poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
16-03-2019 15:45
Grup De Joves Can Tusell Jornada
19
Escola De Futsal Grèvol Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
16-03-2019 16:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
19
A.e. Sallent Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
16-03-2019 18:00
F.s. Esclop Jornada
19
C.e. Maristes Rubí Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
16-03-2019 19:30
F.s. Unión Llagostense Mecman A Jornada
4
F.s. Navàs COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
17-03-2019 10:45
Olímpic Argentona Jornada
19
C.f.s. Corbera B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
17-03-2019 11:00
F.s. Llinars Jornada
19
Telic Group Bigues I Riells Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
17-03-2019 11:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
20
C.e.f.s. Ciutat Granollers Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
23-03-2019 13:00
A.e. Sallent Jornada
20
F.s. Llinars PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
23-03-2019 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
20
C.e. Maristes Rubí Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
23-03-2019 14:00
F.s. Unión Llagostense Mecman A Jornada
20
Grup De Joves Can Tusell COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
23-03-2019 15:00
F.s. Navàs Jornada
20
F.s. Esclop poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
23-03-2019 15:45
C.f.s. La Garriga Jornada
20
Olímpic Argentona PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
23-03-2019 17:00
Grup De Joves Can Tusell Jornada
21
C.f.s. Corbera B Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
30-03-2019 16:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
21
F.s. Unión Llagostense Mecman A Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
30-03-2019 18:00
C.e. Maristes Rubí Jornada
21
A.e. Sallent Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
30-03-2019 18:00
F.s. Esclop Jornada
21
Telic Group Bigues I Riells Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
30-03-2019 19:30
Olímpic Argentona Jornada
21
F.s. Navàs PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
31-03-2019 11:00
F.s. Llinars Jornada
21
Escola De Futsal Grèvol Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
31-03-2019 11:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
22
C.e. Maristes Rubí Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
06-04-2019 13:00
A.e. Sallent Jornada
22
Telic Group Bigues I Riells PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
06-04-2019 13:15
F.s. Unión Llagostense Mecman A Jornada
22
F.s. Llinars COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
06-04-2019 15:00
C.f.s. La Garriga Jornada
22
Grup De Joves Can Tusell PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
06-04-2019 17:00
Olímpic Argentona Jornada
22
F.s. Esclop PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
07-04-2019 11:00
C.f.s. Corbera B Jornada
22
C.e.f.s. Ciutat Granollers PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
07-04-2019 16:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
23
Escola De Futsal Grèvol Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
13-04-2019 14:00
Grup De Joves Can Tusell Jornada
23
F.s. Navàs Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
13-04-2019 16:15
C.e. Maristes Rubí Jornada
23
F.s. Unión Llagostense Mecman A Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
13-04-2019 18:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
23
C.f.s. La Garriga Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
13-04-2019 18:00
F.s. Esclop Jornada
23
A.e. Sallent Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
13-04-2019 19:30
F.s. Llinars Jornada
23
C.f.s. Corbera B Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
14-04-2019 11:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
24
A.e. Sallent Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
27-04-2019 13:00
F.s. Unión Llagostense Mecman A Jornada
24
Telic Group Bigues I Riells COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
27-04-2019 15:00
F.s. Navàs Jornada
24
C.e.f.s. Ciutat Granollers poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
27-04-2019 15:45
C.f.s. La Garriga Jornada
24
F.s. Llinars PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
27-04-2019 17:00
Olímpic Argentona Jornada
24
Grup De Joves Can Tusell PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
28-04-2019 11:00
C.f.s. Corbera B Jornada
24
C.e. Maristes Rubí PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
28-04-2019 16:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
25
F.s. Esclop Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
04-05-2019 13:00
A.e. Sallent Jornada
25
F.s. Unión Llagostense Mecman A PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
04-05-2019 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
25
C.f.s. Corbera B Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
04-05-2019 14:00
C.e. Maristes Rubí Jornada
25
C.f.s. La Garriga Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
04-05-2019 18:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
25
Olímpic Argentona Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
04-05-2019 18:00
F.s. Llinars Jornada
25
F.s. Navàs Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
05-05-2019 11:00
F.s. Unión Llagostense Mecman A Jornada
26
Escola De Futsal Grèvol COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
11-05-2019 15:00
F.s. Navàs Jornada
26
C.e. Maristes Rubí poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
11-05-2019 15:45
C.f.s. La Garriga Jornada
26
Telic Group Bigues I Riells PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
11-05-2019 17:00
F.s. Esclop Jornada
26
Grup De Joves Can Tusell Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
11-05-2019 19:30
Olímpic Argentona Jornada
26
F.s. Llinars PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
12-05-2019 11:00
C.f.s. Corbera B Jornada
26
A.e. Sallent PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
12-05-2019 16:00