Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga Cadet Grup B

Cfs La Garriga Cadet 4 - 0 A.e. Sallent Cadet a PABELLO CAN NOGUERA
Avi Musquera Garriga, La
13-10-2018
Veure acta
Fs Navas - Telic Group Bigues I Riells poliesportiu
Pau Casals S.n. Navas
13-10-2018
Veure acta
Can Tusell Cadet - C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda De Bejar Cantonada Amb Carretera Matadepera Terrassa
13-10-2018
Veure acta
F.s Esclop Cadet A 3 - 2 F.s. Union Llagostense Mecman a ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
13-10-2018
Veure acta
Olímpic Argentona Cadet 0 - 12 Ce Maristes Rubí PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
14-10-2018
Veure acta
Fs Corbera B Cadet 1 - 8 Escola De Futsal Grèvol Cadet
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
14-10-2018
Veure acta
P Equip Pts J G E P
1 Ce Maristes Rubí 3 1 1 0 0
2 Escola De Futsal Grèvol Cadet 3 1 1 0 0
3 Cfs La Garriga Cadet 3 1 1 0 0
4 F.s Esclop Cadet A 3 1 1 0 0
5 Fs Navas 0 0 0 0 0
6 Telic Group Bigues I Riells 0 0 0 0 0
7 Can Tusell Cadet 0 0 0 0 0
8 C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete 0 0 0 0 0
9 F.s. Llinars Cadet 0 0 0 0 0
10 F.s. Union Llagostense Mecman a 0 1 0 0 1
11 A.e. Sallent Cadet a 0 1 0 0 1
12 Fs Corbera B Cadet 0 1 0 0 1
13 Olímpic Argentona Cadet 0 1 0 0 1
Jugador Equip Sanció
Cfs La Garriga Cadet Jornada
1
A.e. Sallent Cadet a PABELLO CAN NOGUERA
Avi Musquera Garriga, La
13-10-2018 15:30
Fs Navas Jornada
1
Telic Group Bigues I Riells poliesportiu
Pau Casals S.n. Navas
13-10-2018 15:45
Can Tusell Cadet Jornada
1
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda De Bejar Cantonada Amb Carretera Matadepera Terrassa
13-10-2018 16:15
F.s Esclop Cadet A Jornada
1
F.s. Union Llagostense Mecman a ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
13-10-2018 18:30
Olímpic Argentona Cadet Jornada
1
Ce Maristes Rubí PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
14-10-2018 11:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
1
Escola De Futsal Grèvol Cadet
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
14-10-2018 16:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
2
Cfs La Garriga Cadet Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
20-10-2018 10:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
2
Can Tusell Cadet Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
20-10-2018 12:45
F.s. Union Llagostense Mecman a Jornada
2
Fs Corbera B Cadet COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
20-10-2018 13:00
A.e. Sallent Cadet a Jornada
2
Fs Navas PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge Del Pilar S/n Sallent
20-10-2018 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
2
Olímpic Argentona Cadet Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
20-10-2018 14:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
2
F.s Esclop Cadet A Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 Granollers
20-10-2018 18:00
Fs Navas Jornada
3
Escola De Futsal Grèvol Cadet poliesportiu
Pau Casals S.n. Navas
27-10-2018 15:45
Can Tusell Cadet Jornada
3
Ce Maristes Rubí Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda De Bejar Cantonada Amb Carretera Matadepera Terrassa
27-10-2018 16:15
Cfs La Garriga Cadet Jornada
3
F.s. Union Llagostense Mecman a PABELLO CAN NOGUERA
Avi Musquera Garriga, La
27-10-2018 17:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
3
F.s. Llinars Cadet Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 Granollers
27-10-2018 18:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
3
Fs Corbera B Cadet ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
27-10-2018 18:30
Olímpic Argentona Cadet Jornada
3
A.e. Sallent Cadet a PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
28-10-2018 11:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
4
Olímpic Argentona Cadet Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
03-11-2018 12:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
4
Can Tusell Cadet Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
03-11-2018 14:00
F.s. Union Llagostense Mecman a Jornada
4
Fs Navas COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
03-11-2018 15:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
4
F.s Esclop Cadet A Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
04-11-2018 11:00
Ce Maristes Rubí Jornada
4
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
04-11-2018 12:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
4
Cfs La Garriga Cadet PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
04-11-2018 16:00
Fs Navas Jornada
5
Fs Corbera B Cadet poliesportiu
Pau Casals S.n. Navas
10-11-2018 15:45
Can Tusell Cadet Jornada
5
A.e. Sallent Cadet a Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda De Bejar Cantonada Amb Carretera Matadepera Terrassa
10-11-2018 16:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
5
Telic Group Bigues I Riells Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 Granollers
10-11-2018 18:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
5
Cfs La Garriga Cadet ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
10-11-2018 18:30
F.s. Llinars Cadet Jornada
5
Ce Maristes Rubí Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
11-11-2018 11:00
Olímpic Argentona Cadet Jornada
5
F.s. Union Llagostense Mecman a PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
11-11-2018 11:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
6
Can Tusell Cadet Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
17-11-2018 12:30
A.e. Sallent Cadet a Jornada
6
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge Del Pilar S/n Sallent
17-11-2018 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
6
F.s. Llinars Cadet Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
17-11-2018 14:00
Cfs La Garriga Cadet Jornada
6
Fs Navas PABELLO CAN NOGUERA
Avi Musquera Garriga, La
17-11-2018 17:00
Ce Maristes Rubí Jornada
6
F.s Esclop Cadet A Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
17-11-2018 18:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
6
Olímpic Argentona Cadet PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
18-11-2018 16:00
Can Tusell Cadet Jornada
7
F.s. Union Llagostense Mecman a Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda De Bejar Cantonada Amb Carretera Matadepera Terrassa
24-11-2018 16:15
Ce Maristes Rubí Jornada
7
Telic Group Bigues I Riells Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
24-11-2018 18:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
7
Escola De Futsal Grèvol Cadet Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 Granollers
24-11-2018 18:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
7
Fs Navas ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
24-11-2018 18:30
F.s. Llinars Cadet Jornada
7
A.e. Sallent Cadet a Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
25-11-2018 11:00
Olímpic Argentona Cadet Jornada
7
Cfs La Garriga Cadet PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
25-11-2018 11:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
8
F.s. Llinars Cadet Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
01-12-2018 13:00
A.e. Sallent Cadet a Jornada
8
Ce Maristes Rubí PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge Del Pilar S/n Sallent
01-12-2018 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
8
F.s Esclop Cadet A Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
01-12-2018 14:00
F.s. Union Llagostense Mecman a Jornada
8
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
01-12-2018 15:00
Fs Navas Jornada
8
Olímpic Argentona Cadet poliesportiu
Pau Casals S.n. Navas
01-12-2018 15:45
Fs Corbera B Cadet Jornada
8
Can Tusell Cadet PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
02-12-2018 16:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
9
A.e. Sallent Cadet a Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
15-12-2018 14:00
Can Tusell Cadet Jornada
9
Cfs La Garriga Cadet Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda De Bejar Cantonada Amb Carretera Matadepera Terrassa
15-12-2018 16:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
9
Fs Corbera B Cadet Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 Granollers
15-12-2018 18:00
Ce Maristes Rubí Jornada
9
Escola De Futsal Grèvol Cadet Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
15-12-2018 18:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
9
Olímpic Argentona Cadet ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
15-12-2018 18:30
F.s. Llinars Cadet Jornada
9
F.s. Union Llagostense Mecman a Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
16-12-2018 11:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
10
Telic Group Bigues I Riells Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
22-12-2018 13:00
A.e. Sallent Cadet a Jornada
10
F.s Esclop Cadet A PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge Del Pilar S/n Sallent
22-12-2018 13:15
F.s. Union Llagostense Mecman a Jornada
10
Ce Maristes Rubí COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
22-12-2018 15:00
Fs Navas Jornada
10
Can Tusell Cadet poliesportiu
Pau Casals S.n. Navas
22-12-2018 15:45
Cfs La Garriga Cadet Jornada
10
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete PABELLO CAN NOGUERA
Avi Musquera Garriga, La
22-12-2018 17:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
10
F.s. Llinars Cadet PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
23-12-2018 16:00
A.e. Sallent Cadet a Jornada
11
Escola De Futsal Grèvol Cadet PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge Del Pilar S/n Sallent
12-01-2019 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
11
F.s. Union Llagostense Mecman a Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
12-01-2019 14:00
Can Tusell Cadet Jornada
11
Olímpic Argentona Cadet Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda De Bejar Cantonada Amb Carretera Matadepera Terrassa
12-01-2019 16:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
11
Fs Navas Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 Granollers
12-01-2019 18:00
Ce Maristes Rubí Jornada
11
Fs Corbera B Cadet Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
12-01-2019 18:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
11
Cfs La Garriga Cadet Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
13-01-2019 11:00
F.s. Union Llagostense Mecman a Jornada
12
A.e. Sallent Cadet a COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
19-01-2019 15:00
Fs Navas Jornada
12
F.s. Llinars Cadet poliesportiu
Pau Casals S.n. Navas
19-01-2019 15:45
Cfs La Garriga Cadet Jornada
12
Ce Maristes Rubí PABELLO CAN NOGUERA
Avi Musquera Garriga, La
19-01-2019 17:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
12
Escola De Futsal Grèvol Cadet ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
19-01-2019 18:30
Olímpic Argentona Cadet Jornada
12
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
20-01-2019 11:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
12
Telic Group Bigues I Riells PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
20-01-2019 16:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
13
F.s. Union Llagostense Mecman a Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
26-01-2019 13:00
A.e. Sallent Cadet a Jornada
13
Fs Corbera B Cadet PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge Del Pilar S/n Sallent
26-01-2019 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
13
Cfs La Garriga Cadet Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
26-01-2019 14:00
Can Tusell Cadet Jornada
13
F.s Esclop Cadet A Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda De Bejar Cantonada Amb Carretera Matadepera Terrassa
26-01-2019 16:15
Ce Maristes Rubí Jornada
13
Fs Navas Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
26-01-2019 18:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
13
Olímpic Argentona Cadet Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
27-01-2019 11:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
14
Fs Corbera B Cadet Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
02-02-2019 13:00
A.e. Sallent Cadet a Jornada
14
Cfs La Garriga Cadet PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge Del Pilar S/n Sallent
02-02-2019 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
14
Fs Navas Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
02-02-2019 14:00
F.s. Union Llagostense Mecman a Jornada
14
F.s Esclop Cadet A COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
02-02-2019 15:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
14
Can Tusell Cadet Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 Granollers
02-02-2019 18:00
Ce Maristes Rubí Jornada
14
Olímpic Argentona Cadet Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
02-02-2019 18:00
Fs Navas Jornada
15
A.e. Sallent Cadet a poliesportiu
Pau Casals S.n. Navas
09-02-2019 15:45
Can Tusell Cadet Jornada
15
F.s. Llinars Cadet Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda De Bejar Cantonada Amb Carretera Matadepera Terrassa
09-02-2019 16:15
Cfs La Garriga Cadet Jornada
15
Escola De Futsal Grèvol Cadet PABELLO CAN NOGUERA
Avi Musquera Garriga, La
09-02-2019 17:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
09-02-2019 18:30
Olímpic Argentona Cadet Jornada
15
Telic Group Bigues I Riells PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
10-02-2019 11:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
15
F.s. Union Llagostense Mecman a PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
10-02-2019 16:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
16
Fs Navas Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
16-02-2019 13:00
A.e. Sallent Cadet a Jornada
16
Olímpic Argentona Cadet PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge Del Pilar S/n Sallent
16-02-2019 13:15
F.s. Union Llagostense Mecman a Jornada
16
Cfs La Garriga Cadet COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
16-02-2019 15:00
Ce Maristes Rubí Jornada
16
Can Tusell Cadet Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
16-02-2019 18:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
16
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
17-02-2019 11:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
16
F.s Esclop Cadet A PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
17-02-2019 16:00
Fs Navas Jornada
17
F.s. Union Llagostense Mecman a poliesportiu
Pau Casals S.n. Navas
23-02-2019 15:45
Can Tusell Cadet Jornada
17
Telic Group Bigues I Riells Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda De Bejar Cantonada Amb Carretera Matadepera Terrassa
23-02-2019 16:15
Cfs La Garriga Cadet Jornada
17
Fs Corbera B Cadet PABELLO CAN NOGUERA
Avi Musquera Garriga, La
23-02-2019 17:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
17
Ce Maristes Rubí Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 Granollers
23-02-2019 18:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
17
F.s. Llinars Cadet ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
23-02-2019 18:30
Olímpic Argentona Cadet Jornada
17
Escola De Futsal Grèvol Cadet PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
24-02-2019 11:00
A.e. Sallent Cadet a Jornada
18
Can Tusell Cadet PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge Del Pilar S/n Sallent
09-03-2019 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
18
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
09-03-2019 14:00
F.s. Union Llagostense Mecman a Jornada
18
Olímpic Argentona Cadet COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
09-03-2019 15:00
Cfs La Garriga Cadet Jornada
18
F.s Esclop Cadet A PABELLO CAN NOGUERA
Avi Musquera Garriga, La
09-03-2019 17:00
Ce Maristes Rubí Jornada
18
F.s. Llinars Cadet Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
09-03-2019 18:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
18
Fs Navas PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
10-03-2019 16:00
Fs Navas Jornada
19
Cfs La Garriga Cadet poliesportiu
Pau Casals S.n. Navas
16-03-2019 15:45
Can Tusell Cadet Jornada
19
Escola De Futsal Grèvol Cadet Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda De Bejar Cantonada Amb Carretera Matadepera Terrassa
16-03-2019 16:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
19
A.e. Sallent Cadet a Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 Granollers
16-03-2019 18:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
19
Ce Maristes Rubí ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
16-03-2019 18:30
Olímpic Argentona Cadet Jornada
19
Fs Corbera B Cadet PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
17-03-2019 11:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
19
Telic Group Bigues I Riells Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
17-03-2019 11:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
20
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
23-03-2019 13:00
A.e. Sallent Cadet a Jornada
20
F.s. Llinars Cadet PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge Del Pilar S/n Sallent
23-03-2019 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
20
Ce Maristes Rubí Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
23-03-2019 14:00
F.s. Union Llagostense Mecman a Jornada
20
Can Tusell Cadet COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
23-03-2019 15:00
Fs Navas Jornada
20
F.s Esclop Cadet A poliesportiu
Pau Casals S.n. Navas
23-03-2019 15:45
Cfs La Garriga Cadet Jornada
20
Olímpic Argentona Cadet PABELLO CAN NOGUERA
Avi Musquera Garriga, La
23-03-2019 17:00
Can Tusell Cadet Jornada
21
Fs Corbera B Cadet Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda De Bejar Cantonada Amb Carretera Matadepera Terrassa
30-03-2019 16:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
21
F.s. Union Llagostense Mecman a Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 Granollers
30-03-2019 18:00
Ce Maristes Rubí Jornada
21
A.e. Sallent Cadet a Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
30-03-2019 18:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
21
Telic Group Bigues I Riells ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
30-03-2019 18:30
Olímpic Argentona Cadet Jornada
21
Fs Navas PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
31-03-2019 11:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
21
Escola De Futsal Grèvol Cadet Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
31-03-2019 11:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
22
Ce Maristes Rubí Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
06-04-2019 13:00
A.e. Sallent Cadet a Jornada
22
Telic Group Bigues I Riells PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge Del Pilar S/n Sallent
06-04-2019 13:15
F.s. Union Llagostense Mecman a Jornada
22
F.s. Llinars Cadet COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
06-04-2019 15:00
Cfs La Garriga Cadet Jornada
22
Can Tusell Cadet PABELLO CAN NOGUERA
Avi Musquera Garriga, La
06-04-2019 17:00
Olímpic Argentona Cadet Jornada
22
F.s Esclop Cadet A PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
07-04-2019 11:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
22
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
07-04-2019 16:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
23
Escola De Futsal Grèvol Cadet Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
13-04-2019 14:00
Can Tusell Cadet Jornada
23
Fs Navas Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda De Bejar Cantonada Amb Carretera Matadepera Terrassa
13-04-2019 16:15
Ce Maristes Rubí Jornada
23
F.s. Union Llagostense Mecman a Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
13-04-2019 18:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
23
Cfs La Garriga Cadet Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 Granollers
13-04-2019 18:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
23
A.e. Sallent Cadet a ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
13-04-2019 18:30
F.s. Llinars Cadet Jornada
23
Fs Corbera B Cadet Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
14-04-2019 11:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
24
A.e. Sallent Cadet a Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
27-04-2019 13:00
F.s. Union Llagostense Mecman a Jornada
24
Telic Group Bigues I Riells COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
27-04-2019 15:00
Fs Navas Jornada
24
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete poliesportiu
Pau Casals S.n. Navas
27-04-2019 15:45
Cfs La Garriga Cadet Jornada
24
F.s. Llinars Cadet PABELLO CAN NOGUERA
Avi Musquera Garriga, La
27-04-2019 17:00
Olímpic Argentona Cadet Jornada
24
Can Tusell Cadet PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
28-04-2019 11:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
24
Ce Maristes Rubí PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
28-04-2019 16:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
25
F.s Esclop Cadet A Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
04-05-2019 13:00
A.e. Sallent Cadet a Jornada
25
F.s. Union Llagostense Mecman a PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge Del Pilar S/n Sallent
04-05-2019 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
25
Fs Corbera B Cadet Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
04-05-2019 14:00
Ce Maristes Rubí Jornada
25
Cfs La Garriga Cadet Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
04-05-2019 18:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
25
Olímpic Argentona Cadet Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 Granollers
04-05-2019 18:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
25
Fs Navas Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans Llinars Del Valles
05-05-2019 11:00
F.s. Union Llagostense Mecman a Jornada
26
Escola De Futsal Grèvol Cadet COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer Joaquim Blume, 2 Llagosta, La
11-05-2019 15:00
Fs Navas Jornada
26
Ce Maristes Rubí poliesportiu
Pau Casals S.n. Navas
11-05-2019 15:45
Cfs La Garriga Cadet Jornada
26
Telic Group Bigues I Riells PABELLO CAN NOGUERA
Avi Musquera Garriga, La
11-05-2019 17:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
26
Can Tusell Cadet ESCOLA GAUDI
C/ordesa 14-16 Sabadell
11-05-2019 18:30
Olímpic Argentona Cadet Jornada
26
F.s. Llinars Cadet PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Passatge Comtes Mir I Borrell, 6 Mataró
12-05-2019 11:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
26
A.e. Sallent Cadet a PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
12-05-2019 16:00