Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga Cadet Grup B

F.s. Llinars Cadet - F.s. Union Llagostense Mecman A Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
Telic Group Bigues I Riells - A.e. Sallent Cadet A Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
Can Tusell Cadet - Cfs La Garriga Cadet Per determinar
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete - Fs Corbera B Cadet Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
F.s Esclop Cadet A - Olímpic Argentona Cadet Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
Ce Maristes Rubí - Escola De Futsal Grèvol Cadet Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
16-12-2018
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Jugador Equip Sanció
Cfs La Garriga Cadet Jornada
1
A.e. Sallent Cadet A PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
13-10-2018 15:30
F.s Esclop Cadet A Jornada
1
F.s. Union Llagostense Mecman A ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
13-10-2018 18:30
Olímpic Argentona Cadet Jornada
1
Ce Maristes Rubí PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
PASSATGE COMTES MIR I BORRELL, 6 MATARÓ 08302 BARCELONA
14-10-2018 11:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
1
Escola De Futsal Grèvol Cadet Per determinar
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
14-10-2018 16:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
2
Cfs La Garriga Cadet Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
20-10-2018 10:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
2
Can Tusell Cadet Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
20-10-2018 12:45
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
2
Fs Corbera B Cadet COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
20-10-2018 13:00
A.e. Sallent Cadet A Jornada
2
Fs Navas PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
20-10-2018 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
2
Olímpic Argentona Cadet Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
20-10-2018 14:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
2
F.s Esclop Cadet A Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
20-10-2018 17:00
Olímpic Argentona Cadet Jornada
3
A.e. Sallent Cadet A PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
27-10-2018 11:00
Fs Navas Jornada
3
Escola De Futsal Grèvol Cadet poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
27-10-2018 15:45
Cfs La Garriga Cadet Jornada
3
F.s. Union Llagostense Mecman A PABELLO CAN VIOLI
ONZE SETEMBRE GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
27-10-2018 17:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
3
F.s. Llinars Cadet Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
27-10-2018 18:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
4
F.s Esclop Cadet A Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
03-11-2018 11:00
Ce Maristes Rubí Jornada
4
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
04-11-2018 12:00
Can Tusell Cadet Jornada
4
Telic Group Bigues I Riells Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
04-11-2018 12:30
Fs Corbera B Cadet Jornada
4
Cfs La Garriga Cadet PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
04-11-2018 16:00
Fs Navas Jornada
5
Fs Corbera B Cadet poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
10-11-2018 15:45
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
5
Telic Group Bigues I Riells Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
10-11-2018 16:00
Can Tusell Cadet Jornada
5
A.e. Sallent Cadet A Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
10-11-2018 16:15
F.s Esclop Cadet A Jornada
5
Cfs La Garriga Cadet ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
10-11-2018 19:00
Olímpic Argentona Cadet Jornada
5
F.s. Union Llagostense Mecman A PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
PASSATGE COMTES MIR I BORRELL, 6 MATARÓ 08302 BARCELONA
11-11-2018 11:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
5
Ce Maristes Rubí Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
11-11-2018 12:30
F.s Esclop Cadet A Jornada
3
Fs Corbera B Cadet ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
11-11-2018 16:00
Ce Maristes Rubí Jornada
6
F.s Esclop Cadet A Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
17-11-2018 12:45
Telic Group Bigues I Riells Jornada
6
F.s. Llinars Cadet Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
17-11-2018 14:00
Cfs La Garriga Cadet Jornada
6
Fs Navas PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
17-11-2018 16:45
A.e. Sallent Cadet A Jornada
6
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
17-11-2018 18:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
6
Olímpic Argentona Cadet PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
18-11-2018 16:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
7
A.e. Sallent Cadet A Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
24-11-2018 12:30
Ce Maristes Rubí Jornada
7
Telic Group Bigues I Riells Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
24-11-2018 16:00
Can Tusell Cadet Jornada
7
F.s. Union Llagostense Mecman A Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
24-11-2018 16:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
7
Escola De Futsal Grèvol Cadet Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
24-11-2018 17:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
7
Fs Navas Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
24-11-2018 19:30
Olímpic Argentona Cadet Jornada
7
Cfs La Garriga Cadet PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
PASSATGE COMTES MIR I BORRELL, 6 MATARÓ 08302 BARCELONA
25-11-2018 11:00
Can Tusell Cadet Jornada
3
Ce Maristes Rubí Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
27-11-2018 19:30
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
6
Can Tusell Cadet Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
29-11-2018 19:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
8
F.s. Llinars Cadet Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
01-12-2018 10:00
Fs Navas Jornada
8
Olímpic Argentona Cadet poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
01-12-2018 10:45
Telic Group Bigues I Riells Jornada
8
F.s Esclop Cadet A Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
01-12-2018 14:00
A.e. Sallent Cadet A Jornada
8
Ce Maristes Rubí PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
01-12-2018 18:45
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
8
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete POLIESPORTIU ANTONIO GARCIA ROBLEDO
CARRER RIERA SECA, S/N CANTONADA PASSEIG PINTOR SERT LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
02-12-2018 13:45
Fs Corbera B Cadet Jornada
8
Can Tusell Cadet PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
02-12-2018 16:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
9
F.s. Union Llagostense Mecman A Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
15-12-2018 12:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
9
A.e. Sallent Cadet A Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
15-12-2018 14:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
9
Fs Corbera B Cadet Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
15-12-2018 18:00
Can Tusell Cadet Jornada
9
Cfs La Garriga Cadet Per determinar
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
15-12-2018 18:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
9
Olímpic Argentona Cadet Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
15-12-2018 19:30
Ce Maristes Rubí Jornada
9
Escola De Futsal Grèvol Cadet Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
16-12-2018 11:15
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
10
Telic Group Bigues I Riells Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
22-12-2018 11:00
A.e. Sallent Cadet A Jornada
10
F.s Esclop Cadet A PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
22-12-2018 13:15
Fs Navas Jornada
10
Can Tusell Cadet poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
22-12-2018 15:45
Cfs La Garriga Cadet Jornada
10
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
22-12-2018 17:00
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
10
Ce Maristes Rubí COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
22-12-2018 17:30
Fs Corbera B Cadet Jornada
10
F.s. Llinars Cadet PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
23-12-2018 16:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
4
Olímpic Argentona Cadet Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
27-12-2018 12:15
Fs Navas Jornada
1
Telic Group Bigues I Riells poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
31-12-2018 15:45
A.e. Sallent Cadet A Jornada
11
Escola De Futsal Grèvol Cadet PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
12-01-2019 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
11
F.s. Union Llagostense Mecman A Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
12-01-2019 14:00
Can Tusell Cadet Jornada
11
Olímpic Argentona Cadet Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
12-01-2019 16:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
11
Fs Navas Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
12-01-2019 17:00
Ce Maristes Rubí Jornada
11
Fs Corbera B Cadet Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
12-01-2019 18:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
11
Cfs La Garriga Cadet Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
13-01-2019 11:00
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
12
A.e. Sallent Cadet A COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
19-01-2019 13:00
Fs Navas Jornada
12
F.s. Llinars Cadet poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
19-01-2019 15:45
Can Tusell Cadet Jornada
1
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
19-01-2019 16:00
Cfs La Garriga Cadet Jornada
12
Ce Maristes Rubí PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
19-01-2019 17:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
12
Escola De Futsal Grèvol Cadet Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
19-01-2019 19:30
Olímpic Argentona Cadet Jornada
12
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
20-01-2019 11:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
12
Telic Group Bigues I Riells PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
20-01-2019 16:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
13
F.s. Union Llagostense Mecman A Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
26-01-2019 13:00
A.e. Sallent Cadet A Jornada
13
Fs Corbera B Cadet PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
26-01-2019 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
13
Cfs La Garriga Cadet Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
26-01-2019 14:00
Can Tusell Cadet Jornada
13
F.s Esclop Cadet A Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
26-01-2019 16:15
Ce Maristes Rubí Jornada
13
Fs Navas Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
26-01-2019 18:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
13
Olímpic Argentona Cadet Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
27-01-2019 11:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
14
Fs Corbera B Cadet Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
02-02-2019 13:00
A.e. Sallent Cadet A Jornada
14
Cfs La Garriga Cadet PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
02-02-2019 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
14
Fs Navas Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
02-02-2019 14:00
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
14
F.s Esclop Cadet A COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
02-02-2019 15:00
Ce Maristes Rubí Jornada
14
Olímpic Argentona Cadet Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
02-02-2019 18:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
14
Can Tusell Cadet Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
02-02-2019 18:00
Fs Navas Jornada
15
A.e. Sallent Cadet A poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
09-02-2019 15:45
Can Tusell Cadet Jornada
15
F.s. Llinars Cadet Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
09-02-2019 16:15
Cfs La Garriga Cadet Jornada
15
Escola De Futsal Grèvol Cadet PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
09-02-2019 17:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
09-02-2019 19:30
Olímpic Argentona Cadet Jornada
15
Telic Group Bigues I Riells PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
10-02-2019 11:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
15
F.s. Union Llagostense Mecman A PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
10-02-2019 16:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
16
Fs Navas Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
16-02-2019 13:00
A.e. Sallent Cadet A Jornada
16
Olímpic Argentona Cadet PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
16-02-2019 13:15
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
16
Cfs La Garriga Cadet COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
16-02-2019 15:00
Ce Maristes Rubí Jornada
16
Can Tusell Cadet Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
16-02-2019 18:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
16
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
17-02-2019 11:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
16
F.s Esclop Cadet A PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
17-02-2019 16:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
17
Can Tusell Cadet Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
23-02-2019 14:00
Fs Navas Jornada
17
F.s. Union Llagostense Mecman A poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
23-02-2019 15:45
Cfs La Garriga Cadet Jornada
17
Fs Corbera B Cadet PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
23-02-2019 17:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
17
Ce Maristes Rubí Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
23-02-2019 18:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
17
F.s. Llinars Cadet Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
23-02-2019 19:30
Olímpic Argentona Cadet Jornada
17
Escola De Futsal Grèvol Cadet PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
24-02-2019 11:00
A.e. Sallent Cadet A Jornada
18
Can Tusell Cadet PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
09-03-2019 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
18
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
09-03-2019 14:00
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
18
Olímpic Argentona Cadet COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
09-03-2019 15:00
Cfs La Garriga Cadet Jornada
18
F.s Esclop Cadet A PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
09-03-2019 17:00
Ce Maristes Rubí Jornada
18
F.s. Llinars Cadet Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
09-03-2019 18:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
18
Fs Navas PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
10-03-2019 16:00
Fs Navas Jornada
19
Cfs La Garriga Cadet poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
16-03-2019 15:45
Can Tusell Cadet Jornada
19
Escola De Futsal Grèvol Cadet Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
16-03-2019 16:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
19
A.e. Sallent Cadet A Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
16-03-2019 18:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
19
Ce Maristes Rubí Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
16-03-2019 19:30
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
4
Fs Navas COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
17-03-2019 10:45
Olímpic Argentona Cadet Jornada
19
Fs Corbera B Cadet PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
17-03-2019 11:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
19
Telic Group Bigues I Riells Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
17-03-2019 11:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
20
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
23-03-2019 13:00
A.e. Sallent Cadet A Jornada
20
F.s. Llinars Cadet PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
23-03-2019 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
20
Ce Maristes Rubí Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
23-03-2019 14:00
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
20
Can Tusell Cadet COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
23-03-2019 15:00
Fs Navas Jornada
20
F.s Esclop Cadet A poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
23-03-2019 15:45
Cfs La Garriga Cadet Jornada
20
Olímpic Argentona Cadet PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
23-03-2019 17:00
Can Tusell Cadet Jornada
21
Fs Corbera B Cadet Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
30-03-2019 16:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
21
F.s. Union Llagostense Mecman A Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
30-03-2019 18:00
Ce Maristes Rubí Jornada
21
A.e. Sallent Cadet A Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
30-03-2019 18:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
21
Telic Group Bigues I Riells Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
30-03-2019 19:30
Olímpic Argentona Cadet Jornada
21
Fs Navas PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
31-03-2019 11:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
21
Escola De Futsal Grèvol Cadet Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
31-03-2019 11:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
22
Ce Maristes Rubí Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
06-04-2019 13:00
A.e. Sallent Cadet A Jornada
22
Telic Group Bigues I Riells PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
06-04-2019 13:15
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
22
F.s. Llinars Cadet COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
06-04-2019 15:00
Cfs La Garriga Cadet Jornada
22
Can Tusell Cadet PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
06-04-2019 17:00
Olímpic Argentona Cadet Jornada
22
F.s Esclop Cadet A PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
07-04-2019 11:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
22
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
07-04-2019 16:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
23
Escola De Futsal Grèvol Cadet Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
13-04-2019 14:00
Can Tusell Cadet Jornada
23
Fs Navas Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
13-04-2019 16:15
Ce Maristes Rubí Jornada
23
F.s. Union Llagostense Mecman A Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
13-04-2019 18:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
23
Cfs La Garriga Cadet Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
13-04-2019 18:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
23
A.e. Sallent Cadet A Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
13-04-2019 19:30
F.s. Llinars Cadet Jornada
23
Fs Corbera B Cadet Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
14-04-2019 11:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
24
A.e. Sallent Cadet A Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
27-04-2019 13:00
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
24
Telic Group Bigues I Riells COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
27-04-2019 15:00
Fs Navas Jornada
24
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
27-04-2019 15:45
Cfs La Garriga Cadet Jornada
24
F.s. Llinars Cadet PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
27-04-2019 17:00
Olímpic Argentona Cadet Jornada
24
Can Tusell Cadet PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
28-04-2019 11:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
24
Ce Maristes Rubí PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
28-04-2019 16:00
Escola De Futsal Grèvol Cadet Jornada
25
F.s Esclop Cadet A Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
04-05-2019 13:00
A.e. Sallent Cadet A Jornada
25
F.s. Union Llagostense Mecman A PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
04-05-2019 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
25
Fs Corbera B Cadet Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
04-05-2019 14:00
Ce Maristes Rubí Jornada
25
Cfs La Garriga Cadet Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
04-05-2019 18:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Cadete Jornada
25
Olímpic Argentona Cadet Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
04-05-2019 18:00
F.s. Llinars Cadet Jornada
25
Fs Navas Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
05-05-2019 11:00
F.s. Union Llagostense Mecman A Jornada
26
Escola De Futsal Grèvol Cadet COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
11-05-2019 15:00
Fs Navas Jornada
26
Ce Maristes Rubí poliesportiu
pau casals s.n. NAVAS 08670 BARCELONA
11-05-2019 15:45
Cfs La Garriga Cadet Jornada
26
Telic Group Bigues I Riells PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
11-05-2019 17:00
F.s Esclop Cadet A Jornada
26
Can Tusell Cadet Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
11-05-2019 19:30
Olímpic Argentona Cadet Jornada
26
F.s. Llinars Cadet PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
12-05-2019 11:00
Fs Corbera B Cadet Jornada
26
A.e. Sallent Cadet A PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
12-05-2019 16:00