Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga Cadet Grup A

Escola Virolai 2 - 3 Escola De Futsal Grèvol Per determinar
C/CEUTA S/N BARCELONA 08032 BARCELONA
16-02-2019
Veure acta
C.e. Sagrerenc 8 - 4 Neurofutbol F.s. Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
16-02-2019
Veure acta
Teià Futbol Cinc - A.e. Sallent B Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
16-02-2019
Veure acta
F.s. Unión Llagostense Mecman B - Betània Patmos COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
17-02-2019
Veure acta
C.f.s. Corbera - C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
17-02-2019
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
1 Escola De Futsal Grèvol 33 13 11 0 2 72 12
2 Betània Patmos 31 12 10 1 1 72 15
3 C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza 30 11 10 0 1 66 22
4 C.e. Sagrerenc 27 13 9 0 4 59 34
5 A.e. Sallent B 24 13 7 3 3 48 22
6 Escola Virolai 21 13 7 0 6 50 40
7 F.s. Unión Llagostense Mecman B 14 11 4 2 5 28 33
8 Neurofutbol F.s. 11 11 3 2 6 29 55
9 F.s. Esclop B 9 13 3 0 10 14 87
10 C.f.s. Corbera 8 12 2 2 8 25 39
11 Teià Futbol Cinc 4 11 1 1 9 19 60
12 A.e. Sala 5 Tiana 1 13 0 1 12 15 78
Jugador Equip Sanció
Escola De Futsal Grèvol Jornada
1
A.e. Sala 5 Tiana Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
13-10-2018 13:00
A.e. Sallent B Jornada
1
F.s. Unión Llagostense Mecman B PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
13-10-2018 13:15
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
2
F.s. Esclop B CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
20-10-2018 12:00
Teià Futbol Cinc Jornada
2
Escola De Futsal Grèvol Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
20-10-2018 12:00
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
2
A.e. Sallent B POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
20-10-2018 17:00
C.f.s. Corbera Jornada
2
Betània Patmos PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
21-10-2018 17:00
Escola Virolai Jornada
2
Neurofutbol F.s. ESCOLA VIROLAI
C/CEUTA S/N BARCELONA 08032 BARCELONA
21-10-2018 19:15
Betània Patmos Jornada
3
F.s. Unión Llagostense Mecman B ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
27-10-2018 10:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
3
Escola Virolai Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
27-10-2018 11:15
A.e. Sallent B Jornada
3
Teià Futbol Cinc Per determinar
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
27-10-2018 12:00
Neurofutbol F.s. Jornada
3
C.e. Sagrerenc MEILAND
AV CAN MARCET, SN (MEILAND) BARCELONA 08035 BARCELONA
28-10-2018 14:00
C.e. Sagrerenc Jornada
4
Escola De Futsal Grèvol Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
03-11-2018 13:00
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
4
Betània Patmos POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
03-11-2018 17:00
F.s. Unión Llagostense Mecman B Jornada
4
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
04-11-2018 10:45
C.f.s. Corbera Jornada
4
F.s. Esclop B PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
04-11-2018 17:00
Betània Patmos Jornada
5
Teià Futbol Cinc ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
10-11-2018 10:00
F.s. Esclop B Jornada
5
Neurofutbol F.s. ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
10-11-2018 12:00
A.e. Sallent B Jornada
5
C.e. Sagrerenc PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
10-11-2018 12:45
F.s. Esclop B Jornada
1
C.e. Sagrerenc ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
11-11-2018 11:00
C.f.s. Corbera Jornada
5
F.s. Unión Llagostense Mecman B PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
11-11-2018 17:00
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
5
A.e. Sala 5 Tiana CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
14-11-2018 20:45
Teià Futbol Cinc Jornada
6
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
17-11-2018 12:00
F.s. Unión Llagostense Mecman B Jornada
6
F.s. Esclop B POLIESPORTIU ANTONIO GARCIA ROBLEDO
CARRER RIERA SECA, S/N CANTONADA PASSEIG PINTOR SERT LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
18-11-2018 09:45
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
6
C.f.s. Corbera Per determinar
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
18-11-2018 10:00
Neurofutbol F.s. Jornada
6
Escola De Futsal Grèvol MEILAND
AV CAN MARCET, SN (MEILAND) BARCELONA 08035 BARCELONA
18-11-2018 14:00
Betània Patmos Jornada
7
C.e. Sagrerenc ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
24-11-2018 10:00
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
7
Escola Virolai CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
24-11-2018 12:00
A.e. Sallent B Jornada
7
Neurofutbol F.s. PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
24-11-2018 12:00
F.s. Esclop B Jornada
7
Escola De Futsal Grèvol Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
24-11-2018 12:45
F.s. Unión Llagostense Mecman B Jornada
7
A.e. Sala 5 Tiana COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
25-11-2018 12:00
C.f.s. Corbera Jornada
7
Teià Futbol Cinc PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
25-11-2018 18:00
Escola Virolai Jornada
6
Betània Patmos Per determinar
C/CEUTA S/N BARCELONA 08032 BARCELONA
28-11-2018 18:45
Escola Virolai Jornada
8
C.f.s. Corbera ESCOLA VIROLAI
C/CEUTA S/N BARCELONA 08032 BARCELONA
01-12-2018 09:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
8
A.e. Sallent B Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
01-12-2018 11:15
C.e. Sagrerenc Jornada
8
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
01-12-2018 12:30
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
8
F.s. Esclop B POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
01-12-2018 17:00
Teià Futbol Cinc Jornada
8
F.s. Unión Llagostense Mecman B Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
02-12-2018 10:30
Escola Virolai Jornada
4
A.e. Sallent B Per determinar
C/CEUTA S/N BARCELONA 08032 BARCELONA
12-12-2018 18:45
Betània Patmos Jornada
9
Neurofutbol F.s. ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
15-12-2018 10:00
F.s. Esclop B Jornada
9
A.e. Sallent B Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
15-12-2018 12:45
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
9
Teià Futbol Cinc POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
15-12-2018 17:00
F.s. Unión Llagostense Mecman B Jornada
9
Escola Virolai COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
16-12-2018 12:00
C.f.s. Corbera Jornada
9
C.e. Sagrerenc PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
16-12-2018 17:00
Escola Virolai Jornada
10
A.e. Sala 5 Tiana Per determinar
C/CEUTA S/N BARCELONA 08032 BARCELONA
22-12-2018 09:00
Teià Futbol Cinc Jornada
10
F.s. Esclop B Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
22-12-2018 12:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
10
Betània Patmos Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
22-12-2018 12:30
C.e. Sagrerenc Jornada
10
F.s. Unión Llagostense Mecman B Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
22-12-2018 12:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
3
C.f.s. Corbera CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
10-01-2019 20:45
Betània Patmos Jornada
11
A.e. Sallent B ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
12-01-2019 10:00
Teià Futbol Cinc Jornada
11
Escola Virolai Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
12-01-2019 12:00
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
11
Escola De Futsal Grèvol CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
12-01-2019 12:00
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
11
C.e. Sagrerenc POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
12-01-2019 17:00
C.f.s. Corbera Jornada
11
Neurofutbol F.s. PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
13-01-2019 18:00
F.s. Esclop B Jornada
12
Escola Virolai Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
19-01-2019 12:45
Escola De Futsal Grèvol Jornada
12
C.f.s. Corbera Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
19-01-2019 13:00
C.e. Sagrerenc Jornada
12
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
19-01-2019 15:30
A.e. Sallent B Jornada
12
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
20-01-2019 12:00
Neurofutbol F.s. Jornada
12
F.s. Unión Llagostense Mecman B MEILAND
AV CAN MARCET, SN (MEILAND) BARCELONA 08035 BARCELONA
20-01-2019 14:00
Escola Virolai Jornada
13
C.e. Sagrerenc ESCOLA VIROLAI
C/CEUTA S/N BARCELONA 08032 BARCELONA
26-01-2019 09:05
Betània Patmos Jornada
13
F.s. Esclop B ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
26-01-2019 10:00
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
13
Neurofutbol F.s. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
26-01-2019 17:01
F.s. Unión Llagostense Mecman B Jornada
13
Escola De Futsal Grèvol COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
27-01-2019 09:30
C.f.s. Corbera Jornada
13
A.e. Sallent B PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
27-01-2019 17:00
F.s. Unión Llagostense Mecman B Jornada
14
A.e. Sallent B Per determinar
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
01-02-2019 20:40
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
14
Betània Patmos CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
02-02-2019 12:00
Teià Futbol Cinc Jornada
14
Neurofutbol F.s. Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
02-02-2019 12:00
C.e. Sagrerenc Jornada
14
F.s. Esclop B Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
02-02-2019 14:00
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
14
Escola De Futsal Grèvol POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
02-02-2019 17:00
Betània Patmos Jornada
15
C.f.s. Corbera Per determinar
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
09-02-2019 12:00
A.e. Sallent B Jornada
15
A.e. Sala 5 Tiana PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
09-02-2019 12:45
F.s. Esclop B Jornada
15
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
09-02-2019 12:45
Neurofutbol F.s. Jornada
15
Escola Virolai MEILAND
AV CAN MARCET, SN (MEILAND) BARCELONA 08035 BARCELONA
10-02-2019 14:00
Escola Virolai Jornada
16
Escola De Futsal Grèvol Per determinar
C/CEUTA S/N BARCELONA 08032 BARCELONA
16-02-2019 09:00
C.e. Sagrerenc Jornada
16
Neurofutbol F.s. Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
16-02-2019 10:15
Teià Futbol Cinc Jornada
16
A.e. Sallent B Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
16-02-2019 12:00
F.s. Unión Llagostense Mecman B Jornada
16
Betània Patmos COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
17-02-2019 12:30
C.f.s. Corbera Jornada
16
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
17-02-2019 17:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
17
C.e. Sagrerenc Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
23-02-2019 09:30
Betània Patmos Jornada
17
A.e. Sala 5 Tiana ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
23-02-2019 10:00
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
17
F.s. Unión Llagostense Mecman B CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
23-02-2019 12:00
F.s. Esclop B Jornada
17
C.f.s. Corbera Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
23-02-2019 12:45
A.e. Sallent B Jornada
17
Escola Virolai PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
23-02-2019 13:15
Neurofutbol F.s. Jornada
1
Teià Futbol Cinc MEILAND
AV CAN MARCET, SN (MEILAND) BARCELONA 08035 BARCELONA
24-02-2019 14:00
Teià Futbol Cinc Jornada
18
Betània Patmos Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
09-03-2019 12:00
C.e. Sagrerenc Jornada
18
A.e. Sallent B Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
09-03-2019 14:30
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
18
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
09-03-2019 17:00
F.s. Unión Llagostense Mecman B Jornada
18
C.f.s. Corbera COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
10-03-2019 12:00
Neurofutbol F.s. Jornada
18
F.s. Esclop B MEILAND
AV CAN MARCET, SN (MEILAND) BARCELONA 08035 BARCELONA
10-03-2019 14:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
15
Teià Futbol Cinc Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
11-03-2019 13:00
Betània Patmos Jornada
19
Escola Virolai ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
16-03-2019 10:00
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
19
Teià Futbol Cinc CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
16-03-2019 12:00
F.s. Esclop B Jornada
19
F.s. Unión Llagostense Mecman B Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
16-03-2019 12:45
Escola De Futsal Grèvol Jornada
19
Neurofutbol F.s. Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
16-03-2019 13:00
C.f.s. Corbera Jornada
19
A.e. Sala 5 Tiana PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
17-03-2019 17:00
Teià Futbol Cinc Jornada
20
C.f.s. Corbera Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
23-03-2019 12:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
20
F.s. Esclop B Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
23-03-2019 13:00
C.e. Sagrerenc Jornada
20
Betània Patmos Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
23-03-2019 14:30
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
20
F.s. Unión Llagostense Mecman B POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
23-03-2019 17:00
Escola Virolai Jornada
20
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza ESCOLA VIROLAI
C/CEUTA S/N BARCELONA 08032 BARCELONA
24-03-2019 09:00
Neurofutbol F.s. Jornada
20
A.e. Sallent B MEILAND
AV CAN MARCET, SN (MEILAND) BARCELONA 08035 BARCELONA
24-03-2019 14:00
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
21
C.e. Sagrerenc CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
30-03-2019 12:00
F.s. Esclop B Jornada
21
A.e. Sala 5 Tiana Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
30-03-2019 12:45
A.e. Sallent B Jornada
21
Escola De Futsal Grèvol PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
30-03-2019 13:15
Neurofutbol F.s. Jornada
10
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza MEILAND
AV CAN MARCET, SN (MEILAND) BARCELONA 08035 BARCELONA
30-03-2019 14:00
F.s. Unión Llagostense Mecman B Jornada
21
Teià Futbol Cinc COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
31-03-2019 12:00
C.f.s. Corbera Jornada
21
Escola Virolai PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
31-03-2019 17:00
Betània Patmos Jornada
1
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
06-04-2019 10:00
Teià Futbol Cinc Jornada
22
A.e. Sala 5 Tiana Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
06-04-2019 12:00
A.e. Sallent B Jornada
22
F.s. Esclop B PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
06-04-2019 13:15
C.e. Sagrerenc Jornada
22
C.f.s. Corbera Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
06-04-2019 14:30
Escola Virolai Jornada
22
F.s. Unión Llagostense Mecman B ESCOLA VIROLAI
C/CEUTA S/N BARCELONA 08032 BARCELONA
07-04-2019 09:00
Neurofutbol F.s. Jornada
22
Betània Patmos MEILAND
AV CAN MARCET, SN (MEILAND) BARCELONA 08035 BARCELONA
07-04-2019 14:00
Betània Patmos Jornada
23
Escola De Futsal Grèvol ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
13-04-2019 10:00
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
23
Neurofutbol F.s. CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
13-04-2019 12:00
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
23
Escola Virolai POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
13-04-2019 17:00
F.s. Esclop B Jornada
23
Teià Futbol Cinc Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
14-04-2019 11:00
F.s. Unión Llagostense Mecman B Jornada
23
C.e. Sagrerenc COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
14-04-2019 12:00
Escola Virolai Jornada
24
Teià Futbol Cinc Per determinar
C/CEUTA S/N BARCELONA 08032 BARCELONA
27-04-2019 09:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
24
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
27-04-2019 13:00
A.e. Sallent B Jornada
24
Betània Patmos PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
27-04-2019 13:15
C.e. Sagrerenc Jornada
24
A.e. Sala 5 Tiana Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
27-04-2019 14:30
Neurofutbol F.s. Jornada
24
C.f.s. Corbera MEILAND
AV CAN MARCET, SN (MEILAND) BARCELONA 08035 BARCELONA
28-04-2019 14:00
Teià Futbol Cinc Jornada
25
C.e. Sagrerenc Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
04-05-2019 12:00
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
25
A.e. Sallent B CEM SAGNIER
C/FREDERICA MONTSENY S/N PRAT DE LLOBREGAT, EL 08820 BARCELONA
04-05-2019 12:00
Escola Virolai Jornada
25
F.s. Esclop B ESCOLA VIROLAI
C/CEUTA S/N BARCELONA 08032 BARCELONA
05-05-2019 09:00
F.s. Unión Llagostense Mecman B Jornada
25
Neurofutbol F.s. COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
05-05-2019 12:00
C.f.s. Corbera Jornada
25
Escola De Futsal Grèvol PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
05-05-2019 17:00
F.s. Esclop B Jornada
26
Betània Patmos Complex Esportiu de Badia
Av de la Via de la Plata s/n BADIA DEL VALLES 08214 BARCELONA
11-05-2019 12:45
Escola De Futsal Grèvol Jornada
26
F.s. Unión Llagostense Mecman B Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
11-05-2019 13:00
A.e. Sallent B Jornada
26
C.f.s. Corbera PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
11-05-2019 13:15
Neurofutbol F.s. Jornada
26
A.e. Sala 5 Tiana MEILAND
AV CAN MARCET, SN (MEILAND) BARCELONA 08035 BARCELONA
11-05-2019 14:00
C.e. Sagrerenc Jornada
26
Escola Virolai Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
11-05-2019 14:30