Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga Territorial Juvenil

F.s. Begues - Betània Patmos Barcelona Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
c/ dels Esports, s/n BEGUES 08859 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
A.e. Sallent Juvenil - F.s. Llinars Juvenil B PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
Telic Group Bigues I Riells - Can Tusell Juvenil Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
Futsal Dante - Fs Corbera A Juvenil Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
Ae Sala 5 Tiana - F.s Esclop Juvenil B POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
Montsant Sala 5 - Club Esportiu Gadex Institut Barcelona Congres
Carrer Baro d'Esponella 1 BARCELONA 08031 BARCELONA
16-12-2018
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Jugador Equip Sanció
Betània Patmos Barcelona Jornada
1
F.s. Llinars Juvenil B ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
13-10-2018 11:00
F.s Esclop Juvenil A Jornada
1
F.s. Begues PABELLON SOL I PADRIS
SOL I PADRIS 59 SABADELL 08207 BARCELONA
13-10-2018 15:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
1
Fs Corbera A Juvenil Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
14-10-2018 14:00
Montsant Sala 5 Jornada
1
Futsal Dante Institut Barcelona Congres
Carrer Baro d'Esponella 1 BARCELONA 08031 BARCELONA
17-10-2018 19:15
F.s. Begues Jornada
2
Telic Group Bigues I Riells Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
c/ dels Esports, s/n BEGUES 08859 BARCELONA
20-10-2018 14:00
F.s Esclop Juvenil B Jornada
2
Club Esportiu Gadex PABELLO SOL I PADRIS
C/SOL I PADRIS 59 SABADELL 08203 BARCELONA
20-10-2018 17:00
Ae Sala 5 Tiana Jornada
2
Can Tusell Juvenil POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
20-10-2018 18:00
F.s Esclop Juvenil A Jornada
2
Futsal Dante ESCOLA GAUDI
C/ORDESA 14-16 SABADELL 08207 BARCELONA
20-10-2018 18:00
A.e. Sallent Juvenil Jornada
2
Montsant Sala 5 PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
20-10-2018 18:30
Fs Corbera A Juvenil Jornada
2
Betània Patmos Barcelona PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
21-10-2018 18:00
Can Tusell Juvenil Jornada
1
A.e. Sallent Juvenil Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
24-10-2018 19:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
3
Betània Patmos Barcelona Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
27-10-2018 16:00
F.s. Begues Jornada
3
Futsal Dante Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
c/ dels Esports, s/n BEGUES 08859 BARCELONA
27-10-2018 18:00
A.e. Sallent Juvenil Jornada
3
F.s Esclop Juvenil A PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
27-10-2018 20:00
Futsal Dante Jornada
4
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
03-11-2018 15:00
F.s Esclop Juvenil B Jornada
4
Montsant Sala 5 PABELLO SOL I PADRIS
C/SOL I PADRIS 59 SABADELL 08203 BARCELONA
03-11-2018 16:30
Ae Sala 5 Tiana Jornada
4
F.s Esclop Juvenil A POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
03-11-2018 18:00
A.e. Sallent Juvenil Jornada
4
F.s. Begues PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
04-11-2018 15:30
Fs Corbera A Juvenil Jornada
4
Club Esportiu Gadex PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
04-11-2018 18:00
F.s. Llinars Juvenil B Jornada
4
Can Tusell Juvenil Per determinar
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
05-11-2018 21:15
F.s. Begues Jornada
5
Ae Sala 5 Tiana Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
c/ dels Esports, s/n BEGUES 08859 BARCELONA
10-11-2018 14:00
F.s Esclop Juvenil A Jornada
5
F.s Esclop Juvenil B PABELLON SOL I PADRIS
SOL I PADRIS 59 SABADELL 08207 BARCELONA
10-11-2018 15:00
Club Esportiu Gadex Jornada
5
Betània Patmos Barcelona ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
10-11-2018 16:00
Can Tusell Juvenil Jornada
5
Fs Corbera A Juvenil Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
10-11-2018 17:15
Futsal Dante Jornada
5
A.e. Sallent Juvenil Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
10-11-2018 18:00
Montsant Sala 5 Jornada
5
F.s. Llinars Juvenil B Institut Barcelona Congres
Carrer Baro d'Esponella 1 BARCELONA 08031 BARCELONA
10-11-2018 18:30
Club Esportiu Gadex Jornada
1
Ae Sala 5 Tiana ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
14-11-2018 19:30
F.s Esclop Juvenil B Jornada
6
F.s. Begues PABELLO SOL I PADRIS
C/SOL I PADRIS 59 SABADELL 08203 BARCELONA
17-11-2018 15:00
A.e. Sallent Juvenil Jornada
6
Telic Group Bigues I Riells PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
17-11-2018 19:30
Ae Sala 5 Tiana Jornada
6
Futsal Dante POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
18-11-2018 11:00
F.s. Llinars Juvenil B Jornada
6
F.s Esclop Juvenil A Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
18-11-2018 11:30
Fs Corbera A Juvenil Jornada
6
Montsant Sala 5 PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
18-11-2018 18:00
Montsant Sala 5 Jornada
3
Ae Sala 5 Tiana Institut Barcelona Congres
Carrer Baro d'Esponella 1 BARCELONA 08031 BARCELONA
21-11-2018 19:30
Club Esportiu Gadex Jornada
3
F.s. Llinars Juvenil B ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
21-11-2018 20:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
6
Can Tusell Juvenil ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
22-11-2018 18:00
F.s. Begues Jornada
7
F.s. Llinars Juvenil B Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
c/ dels Esports, s/n BEGUES 08859 BARCELONA
24-11-2018 14:00
A.e. Sallent Juvenil Jornada
7
Ae Sala 5 Tiana PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
24-11-2018 14:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
7
Club Esportiu Gadex Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
24-11-2018 16:00
F.s Esclop Juvenil A Jornada
7
Fs Corbera A Juvenil PABELLON SOL I PADRIS
SOL I PADRIS 59 SABADELL 08207 BARCELONA
24-11-2018 17:00
Futsal Dante Jornada
7
F.s Esclop Juvenil B Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
24-11-2018 18:00
Montsant Sala 5 Jornada
7
Betània Patmos Barcelona Institut Barcelona Congres
Carrer Baro d'Esponella 1 BARCELONA 08031 BARCELONA
25-11-2018 10:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
8
F.s Esclop Juvenil A ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
01-12-2018 11:00
F.s Esclop Juvenil B Jornada
8
A.e. Sallent Juvenil PABELLO SOL I PADRIS
C/SOL I PADRIS 59 SABADELL 08203 BARCELONA
01-12-2018 15:00
Club Esportiu Gadex Jornada
8
Can Tusell Juvenil ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
01-12-2018 16:00
Ae Sala 5 Tiana Jornada
8
Telic Group Bigues I Riells POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
01-12-2018 18:00
F.s. Llinars Juvenil B Jornada
8
Futsal Dante Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
02-12-2018 11:30
Fs Corbera A Juvenil Jornada
8
F.s. Begues PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
02-12-2018 18:00
Can Tusell Juvenil Jornada
3
F.s Esclop Juvenil B Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
14-12-2018 18:30
F.s. Begues Jornada
9
Betània Patmos Barcelona Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
c/ dels Esports, s/n BEGUES 08859 BARCELONA
15-12-2018 12:00
A.e. Sallent Juvenil Jornada
9
F.s. Llinars Juvenil B PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
15-12-2018 13:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
9
Can Tusell Juvenil Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
15-12-2018 16:00
Futsal Dante Jornada
9
Fs Corbera A Juvenil Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
15-12-2018 18:00
Ae Sala 5 Tiana Jornada
9
F.s Esclop Juvenil B POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
15-12-2018 18:00
Montsant Sala 5 Jornada
9
Club Esportiu Gadex Institut Barcelona Congres
Carrer Baro d'Esponella 1 BARCELONA 08031 BARCELONA
16-12-2018 16:50
Betània Patmos Barcelona Jornada
10
Futsal Dante ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
22-12-2018 11:00
F.s Esclop Juvenil B Jornada
10
Telic Group Bigues I Riells PABELLO SOL I PADRIS
C/SOL I PADRIS 59 SABADELL 08203 BARCELONA
22-12-2018 15:00
F.s. Llinars Juvenil B Jornada
10
Ae Sala 5 Tiana Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
22-12-2018 16:45
Club Esportiu Gadex Jornada
10
F.s Esclop Juvenil A Per determinar
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
22-12-2018 17:00
Can Tusell Juvenil Jornada
10
Montsant Sala 5 Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
22-12-2018 17:15
Fs Corbera A Juvenil Jornada
10
A.e. Sallent Juvenil PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
23-12-2018 18:00
F.s. Begues Jornada
11
Club Esportiu Gadex Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
c/ dels Esports, s/n BEGUES 08859 BARCELONA
12-01-2019 14:00
F.s Esclop Juvenil B Jornada
11
F.s. Llinars Juvenil B PABELLO SOL I PADRIS
C/SOL I PADRIS 59 SABADELL 08203 BARCELONA
12-01-2019 15:00
F.s Esclop Juvenil A Jornada
11
Can Tusell Juvenil PABELLON SOL I PADRIS
SOL I PADRIS 59 SABADELL 08207 BARCELONA
12-01-2019 15:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
11
Montsant Sala 5 Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
12-01-2019 16:00
Ae Sala 5 Tiana Jornada
11
Fs Corbera A Juvenil POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
12-01-2019 18:00
A.e. Sallent Juvenil Jornada
11
Betània Patmos Barcelona PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
12-01-2019 18:30
Betània Patmos Barcelona Jornada
12
Ae Sala 5 Tiana ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
19-01-2019 11:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
12
F.s. Llinars Juvenil B Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
19-01-2019 16:00
Club Esportiu Gadex Jornada
12
Futsal Dante Per determinar
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
19-01-2019 17:00
Can Tusell Juvenil Jornada
12
F.s. Begues Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
19-01-2019 17:15
Montsant Sala 5 Jornada
12
F.s Esclop Juvenil A Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
19-01-2019 18:30
Fs Corbera A Juvenil Jornada
12
F.s Esclop Juvenil B PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
20-01-2019 18:00
F.s. Begues Jornada
13
Montsant Sala 5 Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
c/ dels Esports, s/n BEGUES 08859 BARCELONA
26-01-2019 14:00
F.s Esclop Juvenil B Jornada
13
Betània Patmos Barcelona PABELLO SOL I PADRIS
C/SOL I PADRIS 59 SABADELL 08203 BARCELONA
26-01-2019 15:00
F.s Esclop Juvenil A Jornada
13
Telic Group Bigues I Riells PABELLON SOL I PADRIS
SOL I PADRIS 59 SABADELL 08207 BARCELONA
26-01-2019 15:00
F.s. Llinars Juvenil B Jornada
13
Fs Corbera A Juvenil Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
26-01-2019 16:45
Futsal Dante Jornada
13
Can Tusell Juvenil Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
26-01-2019 18:00
A.e. Sallent Juvenil Jornada
13
Club Esportiu Gadex PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
26-01-2019 18:30
F.s. Begues Jornada
14
F.s Esclop Juvenil A Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
c/ dels Esports, s/n BEGUES 08859 BARCELONA
02-02-2019 14:00
F.s. Llinars Juvenil B Jornada
14
Betània Patmos Barcelona Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
02-02-2019 16:45
Futsal Dante Jornada
14
Montsant Sala 5 Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
02-02-2019 18:00
Ae Sala 5 Tiana Jornada
14
Club Esportiu Gadex POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
02-02-2019 18:00
A.e. Sallent Juvenil Jornada
14
Can Tusell Juvenil PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
02-02-2019 18:30
Fs Corbera A Juvenil Jornada
14
Telic Group Bigues I Riells PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
03-02-2019 18:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
15
Fs Corbera A Juvenil ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
09-02-2019 11:00
Club Esportiu Gadex Jornada
15
F.s Esclop Juvenil B ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
09-02-2019 16:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
15
F.s. Begues Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
09-02-2019 16:00
Can Tusell Juvenil Jornada
15
Ae Sala 5 Tiana Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
09-02-2019 17:15
Futsal Dante Jornada
15
F.s Esclop Juvenil A Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
09-02-2019 18:00
Montsant Sala 5 Jornada
15
A.e. Sallent Juvenil Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
09-02-2019 18:30
Betània Patmos Barcelona Jornada
16
Telic Group Bigues I Riells ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
16-02-2019 11:00
F.s Esclop Juvenil B Jornada
16
Can Tusell Juvenil PABELLO SOL I PADRIS
C/SOL I PADRIS 59 SABADELL 08203 BARCELONA
16-02-2019 15:00
F.s Esclop Juvenil A Jornada
16
A.e. Sallent Juvenil PABELLON SOL I PADRIS
SOL I PADRIS 59 SABADELL 08207 BARCELONA
16-02-2019 15:00
F.s. Llinars Juvenil B Jornada
16
Club Esportiu Gadex Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
16-02-2019 16:45
Ae Sala 5 Tiana Jornada
16
Montsant Sala 5 POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
16-02-2019 18:00
Futsal Dante Jornada
16
F.s. Begues Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
16-02-2019 18:00
F.s. Begues Jornada
17
A.e. Sallent Juvenil Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
c/ dels Esports, s/n BEGUES 08859 BARCELONA
23-02-2019 14:00
F.s Esclop Juvenil A Jornada
17
Ae Sala 5 Tiana PABELLON SOL I PADRIS
SOL I PADRIS 59 SABADELL 08207 BARCELONA
23-02-2019 15:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
17
Futsal Dante Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
23-02-2019 16:00
Club Esportiu Gadex Jornada
17
Fs Corbera A Juvenil ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
23-02-2019 16:00
Can Tusell Juvenil Jornada
17
F.s. Llinars Juvenil B Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
23-02-2019 17:15
Montsant Sala 5 Jornada
17
F.s Esclop Juvenil B Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
23-02-2019 18:30
Betània Patmos Barcelona Jornada
18
Club Esportiu Gadex ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
09-03-2019 11:00
F.s Esclop Juvenil B Jornada
18
F.s Esclop Juvenil A PABELLO SOL I PADRIS
C/SOL I PADRIS 59 SABADELL 08203 BARCELONA
09-03-2019 15:00
F.s. Llinars Juvenil B Jornada
18
Montsant Sala 5 Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
09-03-2019 16:45
Ae Sala 5 Tiana Jornada
18
F.s. Begues POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
09-03-2019 18:00
A.e. Sallent Juvenil Jornada
18
Futsal Dante PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
09-03-2019 18:30
Fs Corbera A Juvenil Jornada
18
Can Tusell Juvenil PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
10-03-2019 18:00
F.s. Begues Jornada
19
F.s Esclop Juvenil B Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
c/ dels Esports, s/n BEGUES 08859 BARCELONA
16-03-2019 14:00
F.s Esclop Juvenil A Jornada
19
F.s. Llinars Juvenil B PABELLON SOL I PADRIS
SOL I PADRIS 59 SABADELL 08207 BARCELONA
16-03-2019 15:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
19
A.e. Sallent Juvenil Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
16-03-2019 16:00
Can Tusell Juvenil Jornada
19
Betània Patmos Barcelona Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
16-03-2019 17:15
Futsal Dante Jornada
19
Ae Sala 5 Tiana Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
16-03-2019 18:00
Montsant Sala 5 Jornada
19
Fs Corbera A Juvenil Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
16-03-2019 18:30
Betània Patmos Barcelona Jornada
20
Montsant Sala 5 ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
23-03-2019 11:00
F.s Esclop Juvenil B Jornada
20
Futsal Dante PABELLO SOL I PADRIS
C/SOL I PADRIS 59 SABADELL 08203 BARCELONA
23-03-2019 15:00
Club Esportiu Gadex Jornada
20
Telic Group Bigues I Riells ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
23-03-2019 16:00
F.s. Llinars Juvenil B Jornada
20
F.s. Begues Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
23-03-2019 16:45
Ae Sala 5 Tiana Jornada
20
A.e. Sallent Juvenil POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
23-03-2019 18:00
Fs Corbera A Juvenil Jornada
20
F.s Esclop Juvenil A PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
24-03-2019 18:00
F.s. Begues Jornada
21
Fs Corbera A Juvenil Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
c/ dels Esports, s/n BEGUES 08859 BARCELONA
30-03-2019 14:00
F.s Esclop Juvenil A Jornada
21
Betània Patmos Barcelona PABELLON SOL I PADRIS
SOL I PADRIS 59 SABADELL 08207 BARCELONA
30-03-2019 15:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
21
Ae Sala 5 Tiana Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
30-03-2019 16:00
Can Tusell Juvenil Jornada
21
Club Esportiu Gadex Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
30-03-2019 17:15
Futsal Dante Jornada
21
F.s. Llinars Juvenil B Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
30-03-2019 18:00
A.e. Sallent Juvenil Jornada
21
F.s Esclop Juvenil B PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
30-03-2019 18:30
Betània Patmos Barcelona Jornada
22
F.s. Begues ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
06-04-2019 11:00
F.s Esclop Juvenil B Jornada
22
Ae Sala 5 Tiana PABELLO SOL I PADRIS
C/SOL I PADRIS 59 SABADELL 08203 BARCELONA
06-04-2019 15:00
Club Esportiu Gadex Jornada
22
Montsant Sala 5 ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
06-04-2019 16:00
F.s. Llinars Juvenil B Jornada
22
A.e. Sallent Juvenil Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
06-04-2019 16:45
Can Tusell Juvenil Jornada
22
Telic Group Bigues I Riells Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
06-04-2019 17:15
Fs Corbera A Juvenil Jornada
22
Futsal Dante PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
07-04-2019 18:00
F.s Esclop Juvenil A Jornada
23
Club Esportiu Gadex PABELLON SOL I PADRIS
SOL I PADRIS 59 SABADELL 08207 BARCELONA
13-04-2019 15:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
23
F.s Esclop Juvenil B Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
13-04-2019 16:00
Ae Sala 5 Tiana Jornada
23
F.s. Llinars Juvenil B POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
13-04-2019 18:00
Futsal Dante Jornada
23
Betània Patmos Barcelona Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
13-04-2019 18:00
Montsant Sala 5 Jornada
23
Can Tusell Juvenil Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
13-04-2019 18:30
A.e. Sallent Juvenil Jornada
23
Fs Corbera A Juvenil PAVELLO D'ESPORTS AGUSTIN RUEDA
C/ Verge del Pilar s/n SALLENT 08650 BARCELONA
13-04-2019 18:30
Betània Patmos Barcelona Jornada
24
A.e. Sallent Juvenil ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
27-04-2019 11:00
Club Esportiu Gadex Jornada
24
F.s. Begues ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
27-04-2019 16:00
F.s. Llinars Juvenil B Jornada
24
F.s Esclop Juvenil B Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
27-04-2019 16:45
Can Tusell Juvenil Jornada
24
F.s Esclop Juvenil A Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
27-04-2019 17:15
Montsant Sala 5 Jornada
24
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
27-04-2019 18:30
Fs Corbera A Juvenil Jornada
24
Ae Sala 5 Tiana PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
28-04-2019 18:00
F.s. Begues Jornada
25
Can Tusell Juvenil Pavelló Municipal Jaume Vinyes i Pi
c/ dels Esports, s/n BEGUES 08859 BARCELONA
04-05-2019 14:00
F.s Esclop Juvenil A Jornada
25
Montsant Sala 5 PABELLON SOL I PADRIS
SOL I PADRIS 59 SABADELL 08207 BARCELONA
04-05-2019 15:00
F.s Esclop Juvenil B Jornada
25
Fs Corbera A Juvenil PABELLO SOL I PADRIS
C/SOL I PADRIS 59 SABADELL 08203 BARCELONA
04-05-2019 15:00
F.s. Llinars Juvenil B Jornada
25
Telic Group Bigues I Riells Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
04-05-2019 16:45
Ae Sala 5 Tiana Jornada
25
Betània Patmos Barcelona POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
04-05-2019 18:00
Futsal Dante Jornada
25
Club Esportiu Gadex Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
04-05-2019 18:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
26
F.s Esclop Juvenil B ESCOLA BETÀNIA PATMOS
MONTEVIDEO, 13 BARCELONA 08034 BARCELONA
11-05-2019 11:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
26
F.s Esclop Juvenil A Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
11-05-2019 16:00
Club Esportiu Gadex Jornada
26
A.e. Sallent Juvenil ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
11-05-2019 17:00
Can Tusell Juvenil Jornada
26
Futsal Dante Pista Cruyff Court Can Tusell
Avinguda de Bejar cantonada amb carretera Matadepera TERRASSA 08226 BARCELONA
11-05-2019 17:15
Montsant Sala 5 Jornada
26
F.s. Begues Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
11-05-2019 18:30
Fs Corbera A Juvenil Jornada
26
F.s. Llinars Juvenil B PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
12-05-2019 18:00