Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga Nacional Juvenil

Betània Patmos - Olímpic Argentona Per determinar
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
19-01-2019
Veure acta
C.e.f.s. Ciutat Granollers - Teià Futbol Cinc Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
19-01-2019
Veure acta
C.e. Gadex - Escola De Futsal Grèvol Per determinar
Carrer de Sol i Padrís, 59 SABADELL 08203 BARCELONA
19-01-2019
Veure acta
F.s. Llinars - C.e. Sagrerenc Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
20-01-2019
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Jugador Equip Sanció
C.e. Sagrerenc Jornada
1
F.s. Llinars Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
13-10-2018 17:00
F.s. Llinars Jornada
2
Olímpic Argentona Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
20-10-2018 18:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
2
C.e. Sagrerenc Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
20-10-2018 19:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
2
Teià Futbol Cinc COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
20-10-2018 19:01
Betània Patmos Jornada
2
Escola De Futsal Grèvol PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
20-10-2018 19:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
3
F.s. Llinars Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
27-10-2018 12:30
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
3
C.e. Sagrerenc COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
27-10-2018 13:30
Olímpic Argentona Jornada
3
C.e.f.s. Ciutat Granollers PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
28-10-2018 12:00
F.s. Llinars Jornada
4
C.e. Gadex Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
03-11-2018 15:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
4
Escola De Futsal Grèvol Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
03-11-2018 19:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
4
Olímpic Argentona COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
04-11-2018 12:01
Teià Futbol Cinc Jornada
4
C.e. Sagrerenc Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
04-11-2018 12:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
5
F.s. Unión Llagostense Mecman Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
10-11-2018 12:30
Betània Patmos Jornada
5
F.s. Llinars Per determinar
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
10-11-2018 16:30
Olímpic Argentona Jornada
5
Teià Futbol Cinc PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
11-11-2018 11:00
C.e. Sagrerenc Jornada
6
Olímpic Argentona Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
17-11-2018 13:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
6
Betània Patmos Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
17-11-2018 18:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
6
C.e. Gadex POLIESPORTIU ANTONIO GARCIA ROBLEDO
CARRER RIERA SECA, S/N CANTONADA PASSEIG PINTOR SERT LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
18-11-2018 11:00
Teià Futbol Cinc Jornada
6
Escola De Futsal Grèvol Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
18-11-2018 12:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
1
C.e. Gadex Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
24-11-2018 12:15
Teià Futbol Cinc Jornada
1
C.e.f.s. Ciutat Granollers Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
25-11-2018 11:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
7
C.e. Sagrerenc Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
01-12-2018 12:30
F.s. Llinars Jornada
7
C.e.f.s. Ciutat Granollers Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
01-12-2018 18:00
C.e. Gadex Jornada
7
Teià Futbol Cinc Per determinar
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
01-12-2018 19:30
Betània Patmos Jornada
7
F.s. Unión Llagostense Mecman PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
01-12-2018 19:30
C.e. Sagrerenc Jornada
8
C.e. Gadex Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
15-12-2018 16:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
8
F.s. Llinars COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
15-12-2018 19:00
Teià Futbol Cinc Jornada
8
Betània Patmos Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
16-12-2018 12:00
Olímpic Argentona Jornada
8
Escola De Futsal Grèvol PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
16-12-2018 12:00
Olímpic Argentona Jornada
1
Betània Patmos PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
01-01-2019 12:00
C.e. Gadex Jornada
3
Betània Patmos ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
01-01-2019 13:00
F.s. Llinars Jornada
9
Teià Futbol Cinc Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
12-01-2019 18:30
C.e. Gadex Jornada
9
Olímpic Argentona Per determinar
Carrer de Sol i Padrís, 59 SABADELL 08203 BARCELONA
12-01-2019 19:30
Betània Patmos Jornada
9
C.e. Sagrerenc PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
12-01-2019 19:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
9
F.s. Unión Llagostense Mecman Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
12-01-2019 19:30
Betània Patmos Jornada
10
Olímpic Argentona Per determinar
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
19-01-2019 16:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
10
Teià Futbol Cinc Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
19-01-2019 19:00
C.e. Gadex Jornada
10
Escola De Futsal Grèvol Per determinar
Carrer de Sol i Padrís, 59 SABADELL 08203 BARCELONA
19-01-2019 19:30
F.s. Llinars Jornada
10
C.e. Sagrerenc Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
20-01-2019 17:00
C.e. Sagrerenc Jornada
11
C.e.f.s. Ciutat Granollers Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
26-01-2019 15:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
11
Betània Patmos Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
26-01-2019 19:00
Olímpic Argentona Jornada
11
F.s. Llinars PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
27-01-2019 12:00
Teià Futbol Cinc Jornada
11
F.s. Unión Llagostense Mecman Per determinar
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
27-01-2019 12:40
C.e. Gadex Jornada
5
C.e.f.s. Ciutat Granollers Zona Esportiva de Can rull
Carrer Dublin 7 SABADELL 08206 BARCELONA
27-01-2019 19:30
C.e. Sagrerenc Jornada
12
F.s. Unión Llagostense Mecman Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
02-02-2019 15:30
Betània Patmos Jornada
12
C.e. Gadex Per determinar
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
02-02-2019 16:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
12
Olímpic Argentona Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
02-02-2019 19:00
F.s. Llinars Jornada
12
Escola De Futsal Grèvol Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
02-02-2019 19:15
C.e. Gadex Jornada
13
F.s. Llinars ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
09-02-2019 13:00
C.e. Sagrerenc Jornada
13
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
09-02-2019 15:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
13
C.e.f.s. Ciutat Granollers Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
09-02-2019 17:00
Olímpic Argentona Jornada
13
F.s. Unión Llagostense Mecman PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
10-02-2019 12:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
14
Escola De Futsal Grèvol COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
16-02-2019 16:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
14
C.e. Gadex Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
16-02-2019 19:00
F.s. Llinars Jornada
14
Betània Patmos Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
16-02-2019 19:15
Teià Futbol Cinc Jornada
14
Olímpic Argentona Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
17-02-2019 12:00
C.e. Gadex Jornada
15
F.s. Unión Llagostense Mecman ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
09-03-2019 13:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
15
Teià Futbol Cinc Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
09-03-2019 17:00
Betània Patmos Jornada
15
C.e.f.s. Ciutat Granollers PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
09-03-2019 19:30
Olímpic Argentona Jornada
15
C.e. Sagrerenc PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
10-03-2019 12:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
16
Betània Patmos COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
16-03-2019 16:00
C.e. Sagrerenc Jornada
16
Escola De Futsal Grèvol Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
16-03-2019 17:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
16
F.s. Llinars Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
16-03-2019 19:00
Teià Futbol Cinc Jornada
16
C.e. Gadex Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
17-03-2019 12:00
C.e. Gadex Jornada
17
C.e. Sagrerenc ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
23-03-2019 13:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
17
Olímpic Argentona Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
23-03-2019 17:00
F.s. Llinars Jornada
17
F.s. Unión Llagostense Mecman Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
23-03-2019 19:15
Betània Patmos Jornada
17
Teià Futbol Cinc PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
23-03-2019 19:30
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
18
C.e.f.s. Ciutat Granollers COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
30-03-2019 16:00
C.e. Sagrerenc Jornada
18
Betània Patmos Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
30-03-2019 17:00
Teià Futbol Cinc Jornada
18
F.s. Llinars Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
31-03-2019 12:00
Olímpic Argentona Jornada
18
C.e. Gadex PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
31-03-2019 12:00