Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga Nacional Juvenil

C.e. Sagrerenc - Club Esportiu Gadex Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
F.s. Union Llagostense Mecman - F.s. Llinars Juvenil A COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
Teià Futbol Cinc - Betània Patmos Barcelona Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
16-12-2018
Veure acta
Olímpic Argentona Juvenil - Escola De Futsal Grèvol Juvenil PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
16-12-2018
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Jugador Equip Sanció
C.e. Sagrerenc Jornada
1
F.s. Llinars Juvenil A Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
13-10-2018 17:00
F.s. Llinars Juvenil A Jornada
2
Olímpic Argentona Juvenil Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
20-10-2018 18:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Juvenil Jornada
2
C.e. Sagrerenc Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
20-10-2018 19:00
F.s. Union Llagostense Mecman Jornada
2
Teià Futbol Cinc COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
20-10-2018 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
2
Escola De Futsal Grèvol Juvenil PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
20-10-2018 19:30
Escola De Futsal Grèvol Juvenil Jornada
3
F.s. Llinars Juvenil A Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
27-10-2018 12:30
F.s. Union Llagostense Mecman Jornada
3
C.e. Sagrerenc COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
27-10-2018 13:30
Olímpic Argentona Juvenil Jornada
3
C.e.f.s. Ciutat Granollers Juvenil PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
28-10-2018 12:00
F.s. Llinars Juvenil A Jornada
4
Club Esportiu Gadex Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
03-11-2018 15:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Juvenil Jornada
4
Escola De Futsal Grèvol Juvenil Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
03-11-2018 19:00
F.s. Union Llagostense Mecman Jornada
4
Olímpic Argentona Juvenil COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
04-11-2018 12:01
Teià Futbol Cinc Jornada
4
C.e. Sagrerenc Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
04-11-2018 12:30
Escola De Futsal Grèvol Juvenil Jornada
5
F.s. Union Llagostense Mecman Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
10-11-2018 12:30
Betània Patmos Barcelona Jornada
5
F.s. Llinars Juvenil A Per determinar
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
10-11-2018 16:30
Olímpic Argentona Juvenil Jornada
5
Teià Futbol Cinc PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
11-11-2018 11:00
C.e. Sagrerenc Jornada
6
Olímpic Argentona Juvenil Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
17-11-2018 13:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Juvenil Jornada
6
Betània Patmos Barcelona Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
17-11-2018 18:00
F.s. Union Llagostense Mecman Jornada
6
Club Esportiu Gadex POLIESPORTIU ANTONIO GARCIA ROBLEDO
CARRER RIERA SECA, S/N CANTONADA PASSEIG PINTOR SERT LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
18-11-2018 11:00
Teià Futbol Cinc Jornada
6
Escola De Futsal Grèvol Juvenil Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
18-11-2018 12:30
Escola De Futsal Grèvol Juvenil Jornada
1
Club Esportiu Gadex Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
24-11-2018 12:15
Teià Futbol Cinc Jornada
1
C.e.f.s. Ciutat Granollers Juvenil Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
25-11-2018 11:00
Escola De Futsal Grèvol Juvenil Jornada
7
C.e. Sagrerenc Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
01-12-2018 12:30
F.s. Llinars Juvenil A Jornada
7
C.e.f.s. Ciutat Granollers Juvenil Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
01-12-2018 18:00
Club Esportiu Gadex Jornada
7
Teià Futbol Cinc Per determinar
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
01-12-2018 19:30
Betània Patmos Barcelona Jornada
7
F.s. Union Llagostense Mecman PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
01-12-2018 19:30
C.e. Sagrerenc Jornada
8
Club Esportiu Gadex Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
15-12-2018 16:00
F.s. Union Llagostense Mecman Jornada
8
F.s. Llinars Juvenil A COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
15-12-2018 19:00
Teià Futbol Cinc Jornada
8
Betània Patmos Barcelona Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
16-12-2018 12:00
Olímpic Argentona Juvenil Jornada
8
Escola De Futsal Grèvol Juvenil PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
16-12-2018 12:00
Club Esportiu Gadex Jornada
5
C.e.f.s. Ciutat Granollers Juvenil Per determinar
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
22-12-2018 19:30
Club Esportiu Gadex Jornada
3
Betània Patmos Barcelona ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
26-12-2018 13:00
Olímpic Argentona Juvenil Jornada
1
Betània Patmos Barcelona PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
31-12-2018 12:00
Club Esportiu Gadex Jornada
9
Olímpic Argentona Juvenil ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
12-01-2019 13:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Juvenil Jornada
9
F.s. Union Llagostense Mecman Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
12-01-2019 19:00
F.s. Llinars Juvenil A Jornada
9
Teià Futbol Cinc Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
12-01-2019 19:15
Betània Patmos Barcelona Jornada
9
C.e. Sagrerenc PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
12-01-2019 19:30
Club Esportiu Gadex Jornada
10
Escola De Futsal Grèvol Juvenil ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
19-01-2019 13:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
10
Olímpic Argentona Juvenil Per determinar
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
19-01-2019 16:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Juvenil Jornada
10
Teià Futbol Cinc Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
19-01-2019 19:00
F.s. Llinars Juvenil A Jornada
10
C.e. Sagrerenc Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
19-01-2019 19:15
C.e. Sagrerenc Jornada
11
C.e.f.s. Ciutat Granollers Juvenil Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
26-01-2019 17:00
Escola De Futsal Grèvol Juvenil Jornada
11
Betània Patmos Barcelona Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
26-01-2019 17:00
Olímpic Argentona Juvenil Jornada
11
F.s. Llinars Juvenil A PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
27-01-2019 12:00
Teià Futbol Cinc Jornada
11
F.s. Union Llagostense Mecman Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
27-01-2019 12:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
12
Club Esportiu Gadex Per determinar
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
02-02-2019 16:30
C.e. Sagrerenc Jornada
12
F.s. Union Llagostense Mecman Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
02-02-2019 17:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Juvenil Jornada
12
Olímpic Argentona Juvenil Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
02-02-2019 19:00
F.s. Llinars Juvenil A Jornada
12
Escola De Futsal Grèvol Juvenil Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
02-02-2019 19:15
Club Esportiu Gadex Jornada
13
F.s. Llinars Juvenil A ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
09-02-2019 13:00
C.e. Sagrerenc Jornada
13
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
09-02-2019 17:00
Escola De Futsal Grèvol Juvenil Jornada
13
C.e.f.s. Ciutat Granollers Juvenil Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
09-02-2019 17:00
Olímpic Argentona Juvenil Jornada
13
F.s. Union Llagostense Mecman PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
10-02-2019 12:00
F.s. Union Llagostense Mecman Jornada
14
Escola De Futsal Grèvol Juvenil COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
16-02-2019 16:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Juvenil Jornada
14
Club Esportiu Gadex Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
16-02-2019 19:00
F.s. Llinars Juvenil A Jornada
14
Betània Patmos Barcelona Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
16-02-2019 19:15
Teià Futbol Cinc Jornada
14
Olímpic Argentona Juvenil Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
17-02-2019 12:00
Club Esportiu Gadex Jornada
15
F.s. Union Llagostense Mecman ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
09-03-2019 13:00
Escola De Futsal Grèvol Juvenil Jornada
15
Teià Futbol Cinc Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
09-03-2019 17:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Juvenil PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
09-03-2019 19:30
Olímpic Argentona Juvenil Jornada
15
C.e. Sagrerenc PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
10-03-2019 12:00
F.s. Union Llagostense Mecman Jornada
16
Betània Patmos Barcelona COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
16-03-2019 16:00
C.e. Sagrerenc Jornada
16
Escola De Futsal Grèvol Juvenil Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
16-03-2019 17:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Juvenil Jornada
16
F.s. Llinars Juvenil A Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
16-03-2019 19:00
Teià Futbol Cinc Jornada
16
Club Esportiu Gadex Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
17-03-2019 12:00
Club Esportiu Gadex Jornada
17
C.e. Sagrerenc ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
23-03-2019 13:00
Escola De Futsal Grèvol Juvenil Jornada
17
Olímpic Argentona Juvenil Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
23-03-2019 17:00
F.s. Llinars Juvenil A Jornada
17
F.s. Union Llagostense Mecman Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
23-03-2019 19:15
Betània Patmos Barcelona Jornada
17
Teià Futbol Cinc PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
23-03-2019 19:30
F.s. Union Llagostense Mecman Jornada
18
C.e.f.s. Ciutat Granollers Juvenil COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
30-03-2019 16:00
C.e. Sagrerenc Jornada
18
Betània Patmos Barcelona Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
30-03-2019 17:00
Teià Futbol Cinc Jornada
18
F.s. Llinars Juvenil A Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
31-03-2019 12:00
Olímpic Argentona Juvenil Jornada
18
Club Esportiu Gadex PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
31-03-2019 12:00