Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga Segona Territorial

Padre Damián Sagrados Corazones C 8 - 1 Futsal Hurraco Taxonera Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
13-10-2018
Veure acta
Extravagantes F.c. 6 - 5 Atletic Arrahona C CEM Clot de la Mel
Andrade, 40 Barcelona
13-10-2018
Veure acta
Telic Group Bigues I Riells b 5 - 4 Fs Union La Salut Badalona B Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
13-10-2018
Veure acta
Fénix Roureda Fs 0 - 8 F.s Esclop Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
14-10-2018
Veure acta
C.f.s Ibers Santa Coloma b 0 - 4 Futbolmania F.s.
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
14-10-2018
Veure acta
Fénix Fs - Olimpic Argentona C Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
31-12-2018
Veure acta
Orange Futsal Castellbisbal - Club Esportiu Gadex pavello municipal de papiol
Pau Casals S/n Papiol, El
31-12-2018
Veure acta
P Equip Pts J G E P
1 F.s Esclop 6 2 2 0 0
2 Futbolmania F.s. 6 2 2 0 0
3 Extravagantes F.c. 6 2 2 0 0
4 Fs Union La Salut Badalona B 3 2 1 0 1
5 Telic Group Bigues I Riells b 3 1 1 0 0
6 Padre Damián Sagrados Corazones C 3 2 1 0 1
7 Atletic Arrahona C 3 2 1 0 1
8 Futsal Hurraco Taxonera 3 2 1 0 1
9 Club Esportiu Gadex 0 0 0 0 0
10 Olimpic Argentona C 0 1 0 0 1
11 Cfs Trinitat Nova B 0 1 0 0 1
12 Fénix Fs 0 1 0 0 1
13 C.f.s Ibers Santa Coloma b 0 1 0 0 1
14 Orange Futsal Castellbisbal 0 1 0 0 1
15 Fénix Roureda Fs 0 2 0 0 2
Jugador Equip Sanció
Futbolmania F.s. Jornada
1
Fénix Roureda Fs Poliesportiu Montigalà
C/ Rossini, 25 Badalona
06-10-2018 13:00
Club Esportiu Gadex Jornada
1
Telic Group Bigues I Riells b ESCOLA PAU CASALS
Carrer Dâ´atlanta, 31 Sabadell
06-10-2018 17:00
F.s Esclop Jornada
1
Orange Futsal Castellbisbal PABELLO SOL I PADRIS
C/sol I Padris 59 Sabadell
06-10-2018 17:00
Atletic Arrahona C Jornada
1
Cfs Trinitat Nova B PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer Sol I Padris S/n Sabadell
07-10-2018 10:30
Olimpic Argentona C Jornada
1
Extravagantes F.c. PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Ctra De Vilassar S/n Argentona
07-10-2018 12:00
Futsal Hurraco Taxonera Jornada
1
Fénix Fs Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
07-10-2018 12:00
Fs Union La Salut Badalona B Jornada
1
Padre Damián Sagrados Corazones C Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
07-10-2018 12:00
Padre Damián Sagrados Corazones C Jornada
2
Futsal Hurraco Taxonera Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
13-10-2018 13:00
Extravagantes F.c. Jornada
2
Atletic Arrahona C CEM Clot de la Mel
Andrade, 40 Barcelona
13-10-2018 16:30
Telic Group Bigues I Riells b Jornada
2
Fs Union La Salut Badalona B Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
13-10-2018 17:00
Fénix Roureda Fs Jornada
2
F.s Esclop Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
14-10-2018 10:00
C.f.s Ibers Santa Coloma b Jornada
2
Futbolmania F.s.
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
14-10-2018 15:15
F.s Esclop Jornada
3
C.f.s Ibers Santa Coloma b PABELLO SOL I PADRIS
C/sol I Padris 59 Sabadell
20-10-2018 15:00
Club Esportiu Gadex Jornada
3
Fénix Roureda Fs ESCOLA PAU CASALS
Carrer Dâ´atlanta, 31 Sabadell
20-10-2018 17:00
Atletic Arrahona C Jornada
3
Fénix Fs PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer Sol I Padris S/n Sabadell
21-10-2018 09:00
Fs Union La Salut Badalona B Jornada
3
Orange Futsal Castellbisbal Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
21-10-2018 12:00
Olimpic Argentona C Jornada
3
Padre Damián Sagrados Corazones C PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Ctra De Vilassar S/n Argentona
21-10-2018 12:00
Futsal Hurraco Taxonera Jornada
3
Telic Group Bigues I Riells b Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
21-10-2018 12:00
Cfs Trinitat Nova B Jornada
3
Extravagantes F.c. Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
21-10-2018 16:00
Futbolmania F.s. Jornada
4
F.s Esclop Poliesportiu Montigalà
C/ Rossini, 25 Badalona
27-10-2018 13:15
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
4
Futsal Hurraco Taxonera pavello municipal de papiol
Pau Casals S/n Papiol, El
27-10-2018 16:00
Telic Group Bigues I Riells b Jornada
4
Olimpic Argentona C Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
27-10-2018 17:00
Padre Damián Sagrados Corazones C Jornada
4
Atletic Arrahona C Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
27-10-2018 18:00
Fénix Roureda Fs Jornada
4
Fs Union La Salut Badalona B Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
28-10-2018 10:00
Fénix Fs Jornada
4
Cfs Trinitat Nova B Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
28-10-2018 11:00
C.f.s Ibers Santa Coloma b Jornada
4
Club Esportiu Gadex POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
28-10-2018 15:15
Extravagantes F.c. Jornada
5
Fénix Fs CEM Clot de la Mel
Andrade, 40 Barcelona
03-11-2018 16:30
Club Esportiu Gadex Jornada
5
Futbolmania F.s. ESCOLA PAU CASALS
Carrer Dâ´atlanta, 31 Sabadell
03-11-2018 17:00
Futsal Hurraco Taxonera Jornada
5
Fénix Roureda Fs Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
04-11-2018 12:00
Fs Union La Salut Badalona B Jornada
5
C.f.s Ibers Santa Coloma b Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
04-11-2018 12:00
Olimpic Argentona C Jornada
5
Orange Futsal Castellbisbal PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Ctra De Vilassar S/n Argentona
04-11-2018 12:00
Atletic Arrahona C Jornada
5
Telic Group Bigues I Riells b PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer Sol I Padris S/n Sabadell
04-11-2018 12:15
Cfs Trinitat Nova B Jornada
5
Padre Damián Sagrados Corazones C Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
04-11-2018 16:00
Padre Damián Sagrados Corazones C Jornada
6
Extravagantes F.c. Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
10-11-2018 13:00
Futbolmania F.s. Jornada
6
Fs Union La Salut Badalona B Poliesportiu Montigalà
C/ Rossini, 25 Badalona
10-11-2018 13:15
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
6
Atletic Arrahona C pavello municipal de papiol
Pau Casals S/n Papiol, El
10-11-2018 16:00
Telic Group Bigues I Riells b Jornada
6
Cfs Trinitat Nova B Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
10-11-2018 17:00
F.s Esclop Jornada
6
Club Esportiu Gadex PABELLO SOL I PADRIS
C/sol I Padris 59 Sabadell
10-11-2018 17:00
Fénix Roureda Fs Jornada
6
Olimpic Argentona C Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
11-11-2018 10:00
C.f.s Ibers Santa Coloma b Jornada
6
Futsal Hurraco Taxonera POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
11-11-2018 15:15
Extravagantes F.c. Jornada
7
Telic Group Bigues I Riells b CEM Clot de la Mel
Andrade, 40 Barcelona
17-11-2018 16:00
Fénix Fs Jornada
7
Padre Damián Sagrados Corazones C Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
18-11-2018 11:00
Olimpic Argentona C Jornada
7
C.f.s Ibers Santa Coloma b PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Ctra De Vilassar S/n Argentona
18-11-2018 12:00
Futsal Hurraco Taxonera Jornada
7
Futbolmania F.s. Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
18-11-2018 12:00
Fs Union La Salut Badalona B Jornada
7
F.s Esclop Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
18-11-2018 12:00
Atletic Arrahona C Jornada
7
Fénix Roureda Fs PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer Sol I Padris S/n Sabadell
18-11-2018 12:15
Cfs Trinitat Nova B Jornada
7
Orange Futsal Castellbisbal Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
18-11-2018 16:00
Futbolmania F.s. Jornada
8
Olimpic Argentona C Poliesportiu Montigalà
C/ Rossini, 25 Badalona
24-11-2018 13:15
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
8
Extravagantes F.c. pavello municipal de papiol
Pau Casals S/n Papiol, El
24-11-2018 16:00
Telic Group Bigues I Riells b Jornada
8
Fénix Fs Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
24-11-2018 17:00
F.s Esclop Jornada
8
Futsal Hurraco Taxonera PABELLO SOL I PADRIS
C/sol I Padris 59 Sabadell
24-11-2018 17:00
Club Esportiu Gadex Jornada
8
Fs Union La Salut Badalona B ESCOLA PAU CASALS
Carrer Dâ´atlanta, 31 Sabadell
24-11-2018 17:00
Fénix Roureda Fs Jornada
8
Cfs Trinitat Nova B Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
25-11-2018 10:00
C.f.s Ibers Santa Coloma b Jornada
8
Atletic Arrahona C POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
25-11-2018 15:15
Padre Damián Sagrados Corazones C Jornada
9
Telic Group Bigues I Riells b Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
01-12-2018 15:00
Extravagantes F.c. Jornada
9
Fénix Roureda Fs CEM Clot de la Mel
Andrade, 40 Barcelona
01-12-2018 16:00
Fénix Fs Jornada
9
Orange Futsal Castellbisbal Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
02-12-2018 11:00
Olimpic Argentona C Jornada
9
F.s Esclop PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Ctra De Vilassar S/n Argentona
02-12-2018 12:00
Futsal Hurraco Taxonera Jornada
9
Club Esportiu Gadex Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
02-12-2018 12:00
Atletic Arrahona C Jornada
9
Futbolmania F.s. PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer Sol I Padris S/n Sabadell
02-12-2018 12:15
Cfs Trinitat Nova B Jornada
9
C.f.s Ibers Santa Coloma b Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
02-12-2018 16:00
Futbolmania F.s. Jornada
10
Cfs Trinitat Nova B Poliesportiu Montigalà
C/ Rossini, 25 Badalona
15-12-2018 13:15
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
10
Padre Damián Sagrados Corazones C pavello municipal de papiol
Pau Casals S/n Papiol, El
15-12-2018 16:00
Club Esportiu Gadex Jornada
10
Olimpic Argentona C ESCOLA PAU CASALS
Carrer Dâ´atlanta, 31 Sabadell
15-12-2018 17:00
F.s Esclop Jornada
10
Atletic Arrahona C PABELLO SOL I PADRIS
C/sol I Padris 59 Sabadell
15-12-2018 17:00
Fénix Roureda Fs Jornada
10
Fénix Fs Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
16-12-2018 10:00
Fs Union La Salut Badalona B Jornada
10
Futsal Hurraco Taxonera Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
16-12-2018 12:00
C.f.s Ibers Santa Coloma b Jornada
10
Extravagantes F.c. POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
16-12-2018 15:15
Extravagantes F.c. Jornada
11
Futbolmania F.s. CEM Clot de la Mel
Andrade, 40 Barcelona
22-12-2018 16:00
Telic Group Bigues I Riells b Jornada
11
Orange Futsal Castellbisbal Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
22-12-2018 17:00
Padre Damián Sagrados Corazones C Jornada
11
Fénix Roureda Fs Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
22-12-2018 17:00
Fénix Fs Jornada
11
C.f.s Ibers Santa Coloma b Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
23-12-2018 11:00
Olimpic Argentona C Jornada
11
Fs Union La Salut Badalona B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Ctra De Vilassar S/n Argentona
23-12-2018 12:00
Atletic Arrahona C Jornada
11
Club Esportiu Gadex PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer Sol I Padris S/n Sabadell
23-12-2018 12:15
Cfs Trinitat Nova B Jornada
11
F.s Esclop Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
23-12-2018 16:00
Fénix Fs Jornada
2
Olimpic Argentona C Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
31-12-2018 11:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
2
Club Esportiu Gadex pavello municipal de papiol
Pau Casals S/n Papiol, El
31-12-2018 16:00
Futbolmania F.s. Jornada
12
Fénix Fs Poliesportiu Montigalà
C/ Rossini, 25 Badalona
12-01-2019 13:15
Club Esportiu Gadex Jornada
12
Cfs Trinitat Nova B ESCOLA PAU CASALS
Carrer Dâ´atlanta, 31 Sabadell
12-01-2019 17:00
F.s Esclop Jornada
12
Extravagantes F.c. PABELLO SOL I PADRIS
C/sol I Padris 59 Sabadell
12-01-2019 17:00
Fénix Roureda Fs Jornada
12
Telic Group Bigues I Riells b Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
13-01-2019 10:00
Fs Union La Salut Badalona B Jornada
12
Atletic Arrahona C Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
13-01-2019 12:00
Futsal Hurraco Taxonera Jornada
12
Olimpic Argentona C Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
13-01-2019 12:00
C.f.s Ibers Santa Coloma b Jornada
12
Padre Damián Sagrados Corazones C POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
13-01-2019 15:15
Padre Damián Sagrados Corazones C Jornada
13
Futbolmania F.s. Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
19-01-2019 13:00
Extravagantes F.c. Jornada
13
Club Esportiu Gadex CEM Clot de la Mel
Andrade, 40 Barcelona
19-01-2019 16:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
13
Fénix Roureda Fs pavello municipal de papiol
Pau Casals S/n Papiol, El
19-01-2019 16:00
Telic Group Bigues I Riells b Jornada
13
C.f.s Ibers Santa Coloma b Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
19-01-2019 17:00
Fénix Fs Jornada
13
F.s Esclop Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
20-01-2019 11:00
Atletic Arrahona C Jornada
13
Futsal Hurraco Taxonera PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer Sol I Padris S/n Sabadell
20-01-2019 12:15
Cfs Trinitat Nova B Jornada
13
Fs Union La Salut Badalona B Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
20-01-2019 16:00
Futbolmania F.s. Jornada
14
Telic Group Bigues I Riells b Poliesportiu Montigalà
C/ Rossini, 25 Badalona
26-01-2019 13:15
Club Esportiu Gadex Jornada
14
Fénix Fs ESCOLA PAU CASALS
Carrer Dâ´atlanta, 31 Sabadell
26-01-2019 17:00
F.s Esclop Jornada
14
Padre Damián Sagrados Corazones C PABELLO SOL I PADRIS
C/sol I Padris 59 Sabadell
26-01-2019 17:00
Fs Union La Salut Badalona B Jornada
14
Extravagantes F.c. Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
27-01-2019 12:00
Futsal Hurraco Taxonera Jornada
14
Cfs Trinitat Nova B Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
27-01-2019 12:00
Olimpic Argentona C Jornada
14
Atletic Arrahona C PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Ctra De Vilassar S/n Argentona
27-01-2019 12:00
C.f.s Ibers Santa Coloma b Jornada
14
Orange Futsal Castellbisbal POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
27-01-2019 15:15
Padre Damián Sagrados Corazones C Jornada
15
Club Esportiu Gadex Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
02-02-2019 13:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
15
Futbolmania F.s. pavello municipal de papiol
Pau Casals S/n Papiol, El
02-02-2019 16:00
Extravagantes F.c. Jornada
15
Futsal Hurraco Taxonera CEM Clot de la Mel
Andrade, 40 Barcelona
02-02-2019 16:00
Telic Group Bigues I Riells b Jornada
15
F.s Esclop Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
02-02-2019 17:00
Fénix Roureda Fs Jornada
15
C.f.s Ibers Santa Coloma b Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
03-02-2019 10:00
Fénix Fs Jornada
15
Fs Union La Salut Badalona B Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
03-02-2019 11:00
Cfs Trinitat Nova B Jornada
15
Olimpic Argentona C Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
03-02-2019 16:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
16
F.s Esclop pavello municipal de papiol
Pau Casals S/n Papiol, El
09-02-2019 16:00
Extravagantes F.c. Jornada
16
Olimpic Argentona C CEM Clot de la Mel
Andrade, 40 Barcelona
09-02-2019 16:00
Padre Damián Sagrados Corazones C Jornada
16
Fs Union La Salut Badalona B Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
09-02-2019 17:00
Telic Group Bigues I Riells b Jornada
16
Club Esportiu Gadex Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
09-02-2019 17:00
Fénix Roureda Fs Jornada
16
Futbolmania F.s. Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
10-02-2019 10:00
Fénix Fs Jornada
16
Futsal Hurraco Taxonera Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
10-02-2019 11:00
Cfs Trinitat Nova B Jornada
16
Atletic Arrahona C Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
10-02-2019 16:00
Futbolmania F.s. Jornada
17
C.f.s Ibers Santa Coloma b Poliesportiu Montigalà
C/ Rossini, 25 Badalona
16-02-2019 13:15
F.s Esclop Jornada
17
Fénix Roureda Fs PABELLO SOL I PADRIS
C/sol I Padris 59 Sabadell
16-02-2019 17:00
Club Esportiu Gadex Jornada
17
Orange Futsal Castellbisbal ESCOLA PAU CASALS
Carrer Dâ´atlanta, 31 Sabadell
16-02-2019 17:00
Olimpic Argentona C Jornada
17
Fénix Fs PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Ctra De Vilassar S/n Argentona
17-02-2019 12:00
Futsal Hurraco Taxonera Jornada
17
Padre Damián Sagrados Corazones C Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
17-02-2019 12:00
Fs Union La Salut Badalona B Jornada
17
Telic Group Bigues I Riells b Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
17-02-2019 12:00
Atletic Arrahona C Jornada
17
Extravagantes F.c. PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer Sol I Padris S/n Sabadell
17-02-2019 12:15
Extravagantes F.c. Jornada
18
Cfs Trinitat Nova B CEM Clot de la Mel
Andrade, 40 Barcelona
23-02-2019 16:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
18
Fs Union La Salut Badalona B pavello municipal de papiol
Pau Casals S/n Papiol, El
23-02-2019 16:00
Telic Group Bigues I Riells b Jornada
18
Futsal Hurraco Taxonera Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
23-02-2019 17:00
Padre Damián Sagrados Corazones C Jornada
18
Olimpic Argentona C Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
23-02-2019 18:30
Fénix Roureda Fs Jornada
18
Club Esportiu Gadex Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
24-02-2019 10:00
Fénix Fs Jornada
18
Atletic Arrahona C Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
24-02-2019 11:00
C.f.s Ibers Santa Coloma b Jornada
18
F.s Esclop POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
24-02-2019 15:15
Club Esportiu Gadex Jornada
19
C.f.s Ibers Santa Coloma b ESCOLA PAU CASALS
Carrer Dâ´atlanta, 31 Sabadell
09-03-2019 17:00
F.s Esclop Jornada
19
Futbolmania F.s. PABELLO SOL I PADRIS
C/sol I Padris 59 Sabadell
09-03-2019 17:00
Futsal Hurraco Taxonera Jornada
19
Orange Futsal Castellbisbal Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
10-03-2019 12:00
Fs Union La Salut Badalona B Jornada
19
Fénix Roureda Fs Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
10-03-2019 12:00
Olimpic Argentona C Jornada
19
Telic Group Bigues I Riells b PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Ctra De Vilassar S/n Argentona
10-03-2019 12:00
Atletic Arrahona C Jornada
19
Padre Damián Sagrados Corazones C PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer Sol I Padris S/n Sabadell
10-03-2019 12:15
Cfs Trinitat Nova B Jornada
19
Fénix Fs Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
10-03-2019 16:00
Futbolmania F.s. Jornada
20
Club Esportiu Gadex Poliesportiu Montigalà
C/ Rossini, 25 Badalona
16-03-2019 13:15
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
20
Olimpic Argentona C pavello municipal de papiol
Pau Casals S/n Papiol, El
16-03-2019 16:00
Telic Group Bigues I Riells b Jornada
20
Atletic Arrahona C Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
16-03-2019 17:00
Padre Damián Sagrados Corazones C Jornada
20
Cfs Trinitat Nova B Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
16-03-2019 18:00
Fénix Roureda Fs Jornada
20
Futsal Hurraco Taxonera Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
17-03-2019 10:00
Fénix Fs Jornada
20
Extravagantes F.c. Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
17-03-2019 11:00
C.f.s Ibers Santa Coloma b Jornada
20
Fs Union La Salut Badalona B POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
17-03-2019 15:15
Extravagantes F.c. Jornada
21
Padre Damián Sagrados Corazones C CEM Clot de la Mel
Andrade, 40 Barcelona
23-03-2019 16:00
Club Esportiu Gadex Jornada
21
F.s Esclop ESCOLA PAU CASALS
Carrer Dâ´atlanta, 31 Sabadell
23-03-2019 17:00
Olimpic Argentona C Jornada
21
Fénix Roureda Fs PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Ctra De Vilassar S/n Argentona
24-03-2019 12:00
Futsal Hurraco Taxonera Jornada
21
C.f.s Ibers Santa Coloma b Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
24-03-2019 12:00
Fs Union La Salut Badalona B Jornada
21
Futbolmania F.s. Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
24-03-2019 12:00
Atletic Arrahona C Jornada
21
Orange Futsal Castellbisbal PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer Sol I Padris S/n Sabadell
24-03-2019 12:15
Cfs Trinitat Nova B Jornada
21
Telic Group Bigues I Riells b Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
24-03-2019 16:00
Futbolmania F.s. Jornada
22
Futsal Hurraco Taxonera Poliesportiu Montigalà
C/ Rossini, 25 Badalona
30-03-2019 13:15
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
22
Cfs Trinitat Nova B pavello municipal de papiol
Pau Casals S/n Papiol, El
30-03-2019 16:00
Telic Group Bigues I Riells b Jornada
22
Extravagantes F.c. Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
30-03-2019 17:00
F.s Esclop Jornada
22
Fs Union La Salut Badalona B PABELLO SOL I PADRIS
C/sol I Padris 59 Sabadell
30-03-2019 17:00
Fénix Roureda Fs Jornada
22
Atletic Arrahona C Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
31-03-2019 10:00
C.f.s Ibers Santa Coloma b Jornada
22
Olimpic Argentona C POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
31-03-2019 15:15
Padre Damián Sagrados Corazones C Jornada
22
Fénix Fs Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
31-03-2019 16:30
Extravagantes F.c. Jornada
23
Orange Futsal Castellbisbal CEM Clot de la Mel
Andrade, 40 Barcelona
06-04-2019 16:00
Fénix Fs Jornada
23
Telic Group Bigues I Riells b Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
07-04-2019 11:00
Olimpic Argentona C Jornada
23
Futbolmania F.s. PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Ctra De Vilassar S/n Argentona
07-04-2019 12:00
Futsal Hurraco Taxonera Jornada
23
F.s Esclop Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
07-04-2019 12:00
Fs Union La Salut Badalona B Jornada
23
Club Esportiu Gadex Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
07-04-2019 12:00
Atletic Arrahona C Jornada
23
C.f.s Ibers Santa Coloma b PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer Sol I Padris S/n Sabadell
07-04-2019 12:15
Cfs Trinitat Nova B Jornada
23
Fénix Roureda Fs Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
07-04-2019 16:00
Futbolmania F.s. Jornada
24
Atletic Arrahona C Poliesportiu Montigalà
C/ Rossini, 25 Badalona
13-04-2019 13:15
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
24
Fénix Fs pavello municipal de papiol
Pau Casals S/n Papiol, El
13-04-2019 16:00
Telic Group Bigues I Riells b Jornada
24
Padre Damián Sagrados Corazones C Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
13-04-2019 17:00
F.s Esclop Jornada
24
Olimpic Argentona C PABELLO SOL I PADRIS
C/sol I Padris 59 Sabadell
13-04-2019 17:00
Club Esportiu Gadex Jornada
24
Futsal Hurraco Taxonera ESCOLA PAU CASALS
Carrer Dâ´atlanta, 31 Sabadell
13-04-2019 17:00
Fénix Roureda Fs Jornada
24
Extravagantes F.c. Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
14-04-2019 10:00
C.f.s Ibers Santa Coloma b Jornada
24
Cfs Trinitat Nova B POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
14-04-2019 15:15
Padre Damián Sagrados Corazones C Jornada
25
Orange Futsal Castellbisbal Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
27-04-2019 13:00
Extravagantes F.c. Jornada
25
C.f.s Ibers Santa Coloma b CEM Clot de la Mel
Andrade, 40 Barcelona
27-04-2019 16:00
Fénix Fs Jornada
25
Fénix Roureda Fs Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
28-04-2019 11:00
Olimpic Argentona C Jornada
25
Club Esportiu Gadex PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Ctra De Vilassar S/n Argentona
28-04-2019 12:00
Futsal Hurraco Taxonera Jornada
25
Fs Union La Salut Badalona B Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
28-04-2019 12:00
Atletic Arrahona C Jornada
25
F.s Esclop PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer Sol I Padris S/n Sabadell
28-04-2019 12:15
Cfs Trinitat Nova B Jornada
25
Futbolmania F.s. Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
28-04-2019 16:00
Futbolmania F.s. Jornada
26
Extravagantes F.c. Poliesportiu Montigalà
C/ Rossini, 25 Badalona
04-05-2019 13:15
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
26
Telic Group Bigues I Riells b pavello municipal de papiol
Pau Casals S/n Papiol, El
04-05-2019 16:00
F.s Esclop Jornada
26
Cfs Trinitat Nova B PABELLO SOL I PADRIS
C/sol I Padris 59 Sabadell
04-05-2019 17:00
Club Esportiu Gadex Jornada
26
Atletic Arrahona C ESCOLA PAU CASALS
Carrer Dâ´atlanta, 31 Sabadell
04-05-2019 17:00
Fénix Roureda Fs Jornada
26
Padre Damián Sagrados Corazones C Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
05-05-2019 10:00
Fs Union La Salut Badalona B Jornada
26
Olimpic Argentona C Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
05-05-2019 12:00
C.f.s Ibers Santa Coloma b Jornada
26
Fénix Fs POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
05-05-2019 15:15
Extravagantes F.c. Jornada
27
F.s Esclop CEM Clot de la Mel
Andrade, 40 Barcelona
11-05-2019 16:00
Padre Damián Sagrados Corazones C Jornada
27
C.f.s Ibers Santa Coloma b Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
11-05-2019 16:30
Telic Group Bigues I Riells b Jornada
27
Fénix Roureda Fs Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
11-05-2019 17:00
Fénix Fs Jornada
27
Futbolmania F.s. Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
12-05-2019 11:00
Olimpic Argentona C Jornada
27
Futsal Hurraco Taxonera PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Ctra De Vilassar S/n Argentona
12-05-2019 12:00
Atletic Arrahona C Jornada
27
Fs Union La Salut Badalona B PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer Sol I Padris S/n Sabadell
12-05-2019 12:15
Cfs Trinitat Nova B Jornada
27
Club Esportiu Gadex Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
12-05-2019 16:00
Futbolmania F.s. Jornada
28
Padre Damián Sagrados Corazones C Poliesportiu Montigalà
C/ Rossini, 25 Badalona
18-05-2019 13:15
F.s Esclop Jornada
28
Fénix Fs PABELLO SOL I PADRIS
C/sol I Padris 59 Sabadell
18-05-2019 17:00
Club Esportiu Gadex Jornada
28
Extravagantes F.c. ESCOLA PAU CASALS
Carrer Dâ´atlanta, 31 Sabadell
18-05-2019 17:00
Fénix Roureda Fs Jornada
28
Orange Futsal Castellbisbal Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
19-05-2019 10:00
Fs Union La Salut Badalona B Jornada
28
Cfs Trinitat Nova B Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
19-05-2019 12:00
Futsal Hurraco Taxonera Jornada
28
Atletic Arrahona C Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
19-05-2019 12:00
C.f.s Ibers Santa Coloma b Jornada
28
Telic Group Bigues I Riells b POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
19-05-2019 15:15
Padre Damián Sagrados Corazones C Jornada
29
F.s Esclop Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
25-05-2019 13:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
29
C.f.s Ibers Santa Coloma b pavello municipal de papiol
Pau Casals S/n Papiol, El
25-05-2019 16:00
Extravagantes F.c. Jornada
29
Fs Union La Salut Badalona B CEM Clot de la Mel
Andrade, 40 Barcelona
25-05-2019 16:00
Telic Group Bigues I Riells b Jornada
29
Futbolmania F.s. Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell Bigues
25-05-2019 17:00
Fénix Fs Jornada
29
Club Esportiu Gadex Escola Torreguitart
Cerca De Carrer De L'alcalde Crespí­, 2 Sabadell
26-05-2019 11:00
Atletic Arrahona C Jornada
29
Olimpic Argentona C PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer Sol I Padris S/n Sabadell
26-05-2019 12:15
Cfs Trinitat Nova B Jornada
29
Futsal Hurraco Taxonera Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
26-05-2019 16:00
Futbolmania F.s. Jornada
30
Orange Futsal Castellbisbal Poliesportiu Montigalà
C/ Rossini, 25 Badalona
01-06-2019 13:15
F.s Esclop Jornada
30
Telic Group Bigues I Riells b PABELLO SOL I PADRIS
C/sol I Padris 59 Sabadell
01-06-2019 17:00
Club Esportiu Gadex Jornada
30
Padre Damián Sagrados Corazones C ESCOLA PAU CASALS
Carrer Dâ´atlanta, 31 Sabadell
01-06-2019 17:00
Olimpic Argentona C Jornada
30
Cfs Trinitat Nova B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Ctra De Vilassar S/n Argentona
02-06-2019 12:00
Fs Union La Salut Badalona B Jornada
30
Fénix Fs Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
02-06-2019 12:00
Futsal Hurraco Taxonera Jornada
30
Extravagantes F.c. Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 Barcelona
02-06-2019 12:00
C.f.s Ibers Santa Coloma b Jornada
30
Fénix Roureda Fs POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
02-06-2019 15:15