Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga de Primera Nacional >

Cfs Llicà De Vall Jornada
1
Betània Patmos Barcelona Pavelló Municipal de Lliça de Vall
Carrer Garrotxa, 2, 08185 Lliçà de Vall, Barcelona
22-09-2018 16:00
Fs Gelida Industrial Jornada
1
Orange Papiol A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORGTS
Carrer Montcau 08790 Gelida, Barcelona
22-09-2018 16:15
Escola Pia Santa Anna - Mataró Jornada
1
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
22-09-2018 16:15
C.e. Sagrerenc Jornada
1
C.f.s. Clot B Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
22-09-2018 18:00
A.e.f.s. Montgat Jornada
1
F.s. Begues Pavello Silvia Dominguez
Carrer Abad Escarré 08390 Montgat, Barcelona
22-09-2018 19:30
Olímpic Argentona A Jornada
1
Atletic Arrahona-arlekin Valles A PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
22-09-2018 20:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
1
Athletic Aguilar CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
22-09-2018 20:45
Athletic Aguilar Jornada
2
A.e.f.s. Montgat Pavelló Municipal De Calaf
Carrer Mas Domènech 08280 Calaf, Barcelona
29-09-2018 16:30
Orange Papiol A Jornada
2
Olímpic Argentona A pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
29-09-2018 17:00
F.s. Begues Jornada
2
Cfs Llicà De Vall PAVELLO ESPORTIU JAUME VINYES
Carrer Santa Eulàlia, 10-12, 08859 Begues, Barcelona
29-09-2018 18:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
2
Escola Pia Santa Anna - Mataró PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
29-09-2018 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
2
C.e. Sagrerenc Cem Sagnier
Carrer de Frederica Montseny, 2, 08820 El Prat de Llobregat, Barcelona
29-09-2018 20:00
C.f.s. Clot B Jornada
2
Fs Gelida Industrial Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
29-09-2018 20:30
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Jornada
2
Sants Atlètic F.s. PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
30-09-2018 12:15
Cfs Llicà De Vall Jornada
3
Escola Pia Santa Anna - Mataró Pavelló Municipal de Lliça de Vall
Carrer Garrotxa, 2, 08185 Lliçà de Vall, Barcelona
06-10-2018 16:00
Fs Gelida Industrial Jornada
3
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORGTS
Carrer Montcau 08790 Gelida, Barcelona
06-10-2018 16:15
C.e. Sagrerenc Jornada
3
Betània Patmos Barcelona Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
06-10-2018 18:00
F.s. Begues Jornada
3
Athletic Aguilar PAVELLO ESPORTIU JAUME VINYES
Carrer Santa Eulàlia, 10-12, 08859 Begues, Barcelona
06-10-2018 18:00
A.e.f.s. Montgat Jornada
3
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Pavello Silvia Dominguez
Carrer Abad Escarré 08390 Montgat, Barcelona
06-10-2018 19:30
Olímpic Argentona A Jornada
3
C.f.s. Clot B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
06-10-2018 20:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
3
Orange Papiol A CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
06-10-2018 20:45
Escola Pia Santa Anna - Mataró Jornada
4
C.e. Sagrerenc Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
13-10-2018 14:00
Athletic Aguilar Jornada
4
Cfs Llicà De Vall Pavelló Municipal De Calaf
Carrer Mas Domènech 08280 Calaf, Barcelona
13-10-2018 16:30
Orange Papiol A Jornada
4
A.e.f.s. Montgat pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
13-10-2018 17:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
4
Fs Gelida Industrial PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
13-10-2018 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
4
Olímpic Argentona A Cem Sagnier
Carrer de Frederica Montseny, 2, 08820 El Prat de Llobregat, Barcelona
13-10-2018 20:00
C.f.s. Clot B Jornada
4
Sants Atlètic F.s. Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
13-10-2018 20:30
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Jornada
4
F.s. Begues PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
14-10-2018 12:15
Cfs Llicà De Vall Jornada
5
C.e. Sagrerenc Pavelló Municipal de Lliça de Vall
Carrer Garrotxa, 2, 08185 Lliçà de Vall, Barcelona
20-10-2018 16:00
Fs Gelida Industrial Jornada
5
Escola Pia Santa Anna - Mataró PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORGTS
Carrer Montcau 08790 Gelida, Barcelona
20-10-2018 16:15
Athletic Aguilar Jornada
5
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Pavelló Municipal De Calaf
Carrer Mas Domènech 08280 Calaf, Barcelona
20-10-2018 16:30
F.s. Begues Jornada
5
Orange Papiol A PAVELLO ESPORTIU JAUME VINYES
Carrer Santa Eulàlia, 10-12, 08859 Begues, Barcelona
20-10-2018 18:00
A.e.f.s. Montgat Jornada
5
C.f.s. Clot B Pavello Silvia Dominguez
Carrer Abad Escarré 08390 Montgat, Barcelona
20-10-2018 19:30
Olímpic Argentona A Jornada
5
Betània Patmos Barcelona PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
20-10-2018 20:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
5
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
20-10-2018 20:45
Escola Pia Santa Anna - Mataró Jornada
6
Olímpic Argentona A Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
27-10-2018 14:00
Orange Papiol A Jornada
6
Athletic Aguilar pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
27-10-2018 17:00
C.e. Sagrerenc Jornada
6
Fs Gelida Industrial Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
27-10-2018 18:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
6
Sants Atlètic F.s. PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
27-10-2018 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
6
A.e.f.s. Montgat Cem Sagnier
Carrer de Frederica Montseny, 2, 08820 El Prat de Llobregat, Barcelona
27-10-2018 20:00
C.f.s. Clot B Jornada
6
F.s. Begues Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
27-10-2018 20:30
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Jornada
6
Cfs Llicà De Vall PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
28-10-2018 12:15
Cfs Llicà De Vall Jornada
7
Fs Gelida Industrial Pavelló Municipal de Lliça de Vall
Carrer Garrotxa, 2, 08185 Lliçà de Vall, Barcelona
03-11-2018 16:00
Athletic Aguilar Jornada
7
C.f.s. Clot B Pavelló Municipal De Calaf
Carrer Mas Domènech 08280 Calaf, Barcelona
03-11-2018 16:30
F.s. Begues Jornada
7
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza PAVELLO ESPORTIU JAUME VINYES
Carrer Santa Eulàlia, 10-12, 08859 Begues, Barcelona
03-11-2018 18:00
A.e.f.s. Montgat Jornada
7
Betània Patmos Barcelona Pavello Silvia Dominguez
Carrer Abad Escarré 08390 Montgat, Barcelona
03-11-2018 19:30
Olímpic Argentona A Jornada
7
C.e. Sagrerenc PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
03-11-2018 20:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
7
Escola Pia Santa Anna - Mataró CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
03-11-2018 20:45
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Jornada
7
Orange Papiol A PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
04-11-2018 12:15
Escola Pia Santa Anna - Mataró Jornada
8
A.e.f.s. Montgat Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
10-11-2018 14:00
Fs Gelida Industrial Jornada
8
Olímpic Argentona A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORGTS
Carrer Montcau 08790 Gelida, Barcelona
10-11-2018 16:15
Orange Papiol A Jornada
8
Cfs Llicà De Vall pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
10-11-2018 17:00
C.e. Sagrerenc Jornada
8
Sants Atlètic F.s. Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
10-11-2018 18:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
8
F.s. Begues PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
10-11-2018 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
8
Athletic Aguilar Cem Sagnier
Carrer de Frederica Montseny, 2, 08820 El Prat de Llobregat, Barcelona
10-11-2018 20:00
C.f.s. Clot B Jornada
8
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
10-11-2018 20:30
Cfs Llicà De Vall Jornada
9
Olímpic Argentona A Pavelló Municipal de Lliça de Vall
Carrer Garrotxa, 2, 08185 Lliçà de Vall, Barcelona
17-11-2018 16:00
Athletic Aguilar Jornada
9
Betània Patmos Barcelona Pavelló Municipal De Calaf
Carrer Mas Domènech 08280 Calaf, Barcelona
17-11-2018 16:30
Orange Papiol A Jornada
9
C.f.s. Clot B pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
17-11-2018 17:00
F.s. Begues Jornada
9
Escola Pia Santa Anna - Mataró PAVELLO ESPORTIU JAUME VINYES
Carrer Santa Eulàlia, 10-12, 08859 Begues, Barcelona
17-11-2018 18:00
A.e.f.s. Montgat Jornada
9
C.e. Sagrerenc Pavello Silvia Dominguez
Carrer Abad Escarré 08390 Montgat, Barcelona
17-11-2018 19:30
Sants Atlètic F.s. Jornada
9
Fs Gelida Industrial CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
17-11-2018 20:45
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Jornada
9
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
18-11-2018 12:15
Escola Pia Santa Anna - Mataró Jornada
10
Athletic Aguilar Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
24-11-2018 14:00
Fs Gelida Industrial Jornada
10
A.e.f.s. Montgat PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORGTS
Carrer Montcau 08790 Gelida, Barcelona
24-11-2018 16:15
C.e. Sagrerenc Jornada
10
F.s. Begues Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
24-11-2018 18:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
10
Atletic Arrahona-arlekin Valles A PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
24-11-2018 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
10
Orange Papiol A Cem Sagnier
Carrer de Frederica Montseny, 2, 08820 El Prat de Llobregat, Barcelona
24-11-2018 20:00
Olímpic Argentona A Jornada
10
Sants Atlètic F.s. PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
24-11-2018 20:00
C.f.s. Clot B Jornada
10
Cfs Llicà De Vall Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
24-11-2018 20:30
Cfs Llicà De Vall Jornada
11
Sants Atlètic F.s. Pavelló Municipal de Lliça de Vall
Carrer Garrotxa, 2, 08185 Lliçà de Vall, Barcelona
01-12-2018 16:00
Athletic Aguilar Jornada
11
C.e. Sagrerenc Pavelló Municipal De Calaf
Carrer Mas Domènech 08280 Calaf, Barcelona
01-12-2018 16:30
Orange Papiol A Jornada
11
Betània Patmos Barcelona pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
01-12-2018 17:00
F.s. Begues Jornada
11
Fs Gelida Industrial PAVELLO ESPORTIU JAUME VINYES
Carrer Santa Eulàlia, 10-12, 08859 Begues, Barcelona
01-12-2018 18:00
A.e.f.s. Montgat Jornada
11
Olímpic Argentona A Pavello Silvia Dominguez
Carrer Abad Escarré 08390 Montgat, Barcelona
01-12-2018 19:30
C.f.s. Clot B Jornada
11
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
01-12-2018 20:30
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Jornada
11
Escola Pia Santa Anna - Mataró PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
02-12-2018 12:15
Escola Pia Santa Anna - Mataró Jornada
12
Orange Papiol A Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
15-12-2018 14:00
Cfs Llicà De Vall Jornada
12
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Pavelló Municipal de Lliça de Vall
Carrer Garrotxa, 2, 08185 Lliçà de Vall, Barcelona
15-12-2018 16:00
Fs Gelida Industrial Jornada
12
Athletic Aguilar PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORGTS
Carrer Montcau 08790 Gelida, Barcelona
15-12-2018 16:15
C.e. Sagrerenc Jornada
12
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
15-12-2018 18:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
12
C.f.s. Clot B PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
15-12-2018 19:30
Olímpic Argentona A Jornada
12
F.s. Begues PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
15-12-2018 20:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
12
A.e.f.s. Montgat CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
15-12-2018 20:45
Athletic Aguilar Jornada
13
Olímpic Argentona A Pavelló Municipal De Calaf
Carrer Mas Domènech 08280 Calaf, Barcelona
12-01-2019 16:30
Orange Papiol A Jornada
13
C.e. Sagrerenc pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
12-01-2019 17:00
F.s. Begues Jornada
13
Sants Atlètic F.s. PAVELLO ESPORTIU JAUME VINYES
Carrer Santa Eulàlia, 10-12, 08859 Begues, Barcelona
12-01-2019 18:00
A.e.f.s. Montgat Jornada
13
Cfs Llicà De Vall Pavello Silvia Dominguez
Carrer Abad Escarré 08390 Montgat, Barcelona
12-01-2019 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
13
Betània Patmos Barcelona Cem Sagnier
Carrer de Frederica Montseny, 2, 08820 El Prat de Llobregat, Barcelona
12-01-2019 20:00
C.f.s. Clot B Jornada
13
Escola Pia Santa Anna - Mataró Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
12-01-2019 20:30
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Jornada
13
Fs Gelida Industrial PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
13-01-2019 12:15
Athletic Aguilar Jornada
14
Sants Atlètic F.s. Pavelló Municipal De Calaf
Carrer Mas Domènech 08280 Calaf, Barcelona
19-01-2019 16:30
Orange Papiol A Jornada
14
Fs Gelida Industrial pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
19-01-2019 17:00
F.s. Begues Jornada
14
A.e.f.s. Montgat PAVELLO ESPORTIU JAUME VINYES
Carrer Santa Eulàlia, 10-12, 08859 Begues, Barcelona
19-01-2019 18:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
14
Cfs Llicà De Vall PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
19-01-2019 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
14
Escola Pia Santa Anna - Mataró Cem Sagnier
Carrer de Frederica Montseny, 2, 08820 El Prat de Llobregat, Barcelona
19-01-2019 20:00
C.f.s. Clot B Jornada
14
C.e. Sagrerenc Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
19-01-2019 20:30
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Jornada
14
Olímpic Argentona A PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
20-01-2019 12:15
Escola Pia Santa Anna - Mataró Jornada
15
Betània Patmos Barcelona Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
26-01-2019 14:00
Cfs Llicà De Vall Jornada
15
F.s. Begues Pavelló Municipal de Lliça de Vall
Carrer Garrotxa, 2, 08185 Lliçà de Vall, Barcelona
26-01-2019 16:00
Fs Gelida Industrial Jornada
15
C.f.s. Clot B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORGTS
Carrer Montcau 08790 Gelida, Barcelona
26-01-2019 16:15
C.e. Sagrerenc Jornada
15
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
26-01-2019 18:00
A.e.f.s. Montgat Jornada
15
Athletic Aguilar Pavello Silvia Dominguez
Carrer Abad Escarré 08390 Montgat, Barcelona
26-01-2019 19:30
Olímpic Argentona A Jornada
15
Orange Papiol A PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
26-01-2019 20:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
15
Atletic Arrahona-arlekin Valles A CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
26-01-2019 20:45
Escola Pia Santa Anna - Mataró Jornada
16
Cfs Llicà De Vall Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
02-02-2019 14:00
Athletic Aguilar Jornada
16
F.s. Begues Pavelló Municipal De Calaf
Carrer Mas Domènech 08280 Calaf, Barcelona
02-02-2019 16:30
Orange Papiol A Jornada
16
Sants Atlètic F.s. pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
02-02-2019 17:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
16
C.e. Sagrerenc PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
02-02-2019 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
16
Fs Gelida Industrial Cem Sagnier
Carrer de Frederica Montseny, 2, 08820 El Prat de Llobregat, Barcelona
02-02-2019 20:00
C.f.s. Clot B Jornada
16
Olímpic Argentona A Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
02-02-2019 20:30
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Jornada
16
A.e.f.s. Montgat PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
03-02-2019 12:15
Cfs Llicà De Vall Jornada
17
Athletic Aguilar Pavelló Municipal de Lliça de Vall
Carrer Garrotxa, 2, 08185 Lliçà de Vall, Barcelona
09-02-2019 16:00
Fs Gelida Industrial Jornada
17
Betània Patmos Barcelona PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORGTS
Carrer Montcau 08790 Gelida, Barcelona
09-02-2019 16:15
C.e. Sagrerenc Jornada
17
Escola Pia Santa Anna - Mataró Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
09-02-2019 18:00
F.s. Begues Jornada
17
Atletic Arrahona-arlekin Valles A PAVELLO ESPORTIU JAUME VINYES
Carrer Santa Eulàlia, 10-12, 08859 Begues, Barcelona
09-02-2019 18:00
A.e.f.s. Montgat Jornada
17
Orange Papiol A Pavello Silvia Dominguez
Carrer Abad Escarré 08390 Montgat, Barcelona
09-02-2019 19:30
Olímpic Argentona A Jornada
17
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
09-02-2019 20:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
17
C.f.s. Clot B CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
09-02-2019 20:45
Escola Pia Santa Anna - Mataró Jornada
18
Fs Gelida Industrial Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
16-02-2019 14:00
Orange Papiol A Jornada
18
F.s. Begues pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
16-02-2019 17:00
C.e. Sagrerenc Jornada
18
Cfs Llicà De Vall Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
16-02-2019 18:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
18
Olímpic Argentona A PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
16-02-2019 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
18
Sants Atlètic F.s. Cem Sagnier
Carrer de Frederica Montseny, 2, 08820 El Prat de Llobregat, Barcelona
16-02-2019 20:00
C.f.s. Clot B Jornada
18
A.e.f.s. Montgat Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
16-02-2019 20:30
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Jornada
18
Athletic Aguilar PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
17-02-2019 12:15
Cfs Llicà De Vall Jornada
19
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Pavelló Municipal de Lliça de Vall
Carrer Garrotxa, 2, 08185 Lliçà de Vall, Barcelona
09-03-2019 16:00
Fs Gelida Industrial Jornada
19
C.e. Sagrerenc PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORGTS
Carrer Montcau 08790 Gelida, Barcelona
09-03-2019 16:15
Athletic Aguilar Jornada
19
Orange Papiol A Pavelló Municipal De Calaf
Carrer Mas Domènech 08280 Calaf, Barcelona
09-03-2019 16:30
F.s. Begues Jornada
19
C.f.s. Clot B PAVELLO ESPORTIU JAUME VINYES
Carrer Santa Eulàlia, 10-12, 08859 Begues, Barcelona
09-03-2019 18:00
A.e.f.s. Montgat Jornada
19
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Pavello Silvia Dominguez
Carrer Abad Escarré 08390 Montgat, Barcelona
09-03-2019 19:30
Olímpic Argentona A Jornada
19
Escola Pia Santa Anna - Mataró PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
09-03-2019 20:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
19
Betània Patmos Barcelona CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
09-03-2019 20:45
Escola Pia Santa Anna - Mataró Jornada
20
Sants Atlètic F.s. Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
16-03-2019 14:00
Fs Gelida Industrial Jornada
20
Cfs Llicà De Vall PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORGTS
Carrer Montcau 08790 Gelida, Barcelona
16-03-2019 16:15
Orange Papiol A Jornada
20
Atletic Arrahona-arlekin Valles A pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
16-03-2019 17:00
C.e. Sagrerenc Jornada
20
Olímpic Argentona A Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
16-03-2019 18:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
20
A.e.f.s. Montgat PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
16-03-2019 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
20
F.s. Begues Cem Sagnier
Carrer de Frederica Montseny, 2, 08820 El Prat de Llobregat, Barcelona
16-03-2019 20:00
C.f.s. Clot B Jornada
20
Athletic Aguilar Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
16-03-2019 20:30
Cfs Llicà De Vall Jornada
21
Orange Papiol A Pavelló Municipal de Lliça de Vall
Carrer Garrotxa, 2, 08185 Lliçà de Vall, Barcelona
23-03-2019 16:00
Athletic Aguilar Jornada
21
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Pavelló Municipal De Calaf
Carrer Mas Domènech 08280 Calaf, Barcelona
23-03-2019 16:30
F.s. Begues Jornada
21
Betània Patmos Barcelona PAVELLO ESPORTIU JAUME VINYES
Carrer Santa Eulàlia, 10-12, 08859 Begues, Barcelona
23-03-2019 18:00
A.e.f.s. Montgat Jornada
21
Escola Pia Santa Anna - Mataró Pavello Silvia Dominguez
Carrer Abad Escarré 08390 Montgat, Barcelona
23-03-2019 19:30
Olímpic Argentona A Jornada
21
Fs Gelida Industrial PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
23-03-2019 20:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
21
C.e. Sagrerenc CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
23-03-2019 20:45
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Jornada
21
C.f.s. Clot B PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
24-03-2019 12:15
Escola Pia Santa Anna - Mataró Jornada
22
F.s. Begues Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
30-03-2019 14:00
Fs Gelida Industrial Jornada
22
Sants Atlètic F.s. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORGTS
Carrer Montcau 08790 Gelida, Barcelona
30-03-2019 16:15
C.e. Sagrerenc Jornada
22
A.e.f.s. Montgat Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
30-03-2019 18:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
22
Athletic Aguilar PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
30-03-2019 19:30
Olímpic Argentona A Jornada
22
Cfs Llicà De Vall PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
30-03-2019 20:00
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
22
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Cem Sagnier
Carrer de Frederica Montseny, 2, 08820 El Prat de Llobregat, Barcelona
30-03-2019 20:00
C.f.s. Clot B Jornada
22
Orange Papiol A Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
30-03-2019 20:30
Cfs Llicà De Vall Jornada
23
C.f.s. Clot B Pavelló Municipal de Lliça de Vall
Carrer Garrotxa, 2, 08185 Lliçà de Vall, Barcelona
06-04-2019 16:00
Athletic Aguilar Jornada
23
Escola Pia Santa Anna - Mataró Pavelló Municipal De Calaf
Carrer Mas Domènech 08280 Calaf, Barcelona
06-04-2019 16:30
Orange Papiol A Jornada
23
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
06-04-2019 17:00
F.s. Begues Jornada
23
C.e. Sagrerenc PAVELLO ESPORTIU JAUME VINYES
Carrer Santa Eulàlia, 10-12, 08859 Begues, Barcelona
06-04-2019 18:00
A.e.f.s. Montgat Jornada
23
Fs Gelida Industrial Pavello Silvia Dominguez
Carrer Abad Escarré 08390 Montgat, Barcelona
06-04-2019 19:30
Sants Atlètic F.s. Jornada
23
Olímpic Argentona A CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
06-04-2019 20:45
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Jornada
23
Betània Patmos Barcelona PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
07-04-2019 12:15
Escola Pia Santa Anna - Mataró Jornada
24
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
27-04-2019 14:00
Fs Gelida Industrial Jornada
24
F.s. Begues PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORGTS
Carrer Montcau 08790 Gelida, Barcelona
27-04-2019 16:15
C.e. Sagrerenc Jornada
24
Athletic Aguilar Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
27-04-2019 18:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
24
Orange Papiol A PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
27-04-2019 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
24
C.f.s. Clot B Cem Sagnier
Carrer de Frederica Montseny, 2, 08820 El Prat de Llobregat, Barcelona
27-04-2019 20:00
Olímpic Argentona A Jornada
24
A.e.f.s. Montgat PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
27-04-2019 20:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
24
Cfs Llicà De Vall CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
27-04-2019 20:45
Athletic Aguilar Jornada
25
Fs Gelida Industrial Pavelló Municipal De Calaf
Carrer Mas Domènech 08280 Calaf, Barcelona
04-05-2019 16:30
Orange Papiol A Jornada
25
Escola Pia Santa Anna - Mataró pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
04-05-2019 17:00
F.s. Begues Jornada
25
Olímpic Argentona A PAVELLO ESPORTIU JAUME VINYES
Carrer Santa Eulàlia, 10-12, 08859 Begues, Barcelona
04-05-2019 18:00
A.e.f.s. Montgat Jornada
25
Sants Atlètic F.s. Pavello Silvia Dominguez
Carrer Abad Escarré 08390 Montgat, Barcelona
04-05-2019 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
25
Cfs Llicà De Vall Cem Sagnier
Carrer de Frederica Montseny, 2, 08820 El Prat de Llobregat, Barcelona
04-05-2019 20:00
C.f.s. Clot B Jornada
25
Betània Patmos Barcelona Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
04-05-2019 20:30
Atletic Arrahona-arlekin Valles A Jornada
25
C.e. Sagrerenc PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
05-05-2019 12:15
Escola Pia Santa Anna - Mataró Jornada
26
C.f.s. Clot B Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
11-05-2019 14:00
Cfs Llicà De Vall Jornada
26
A.e.f.s. Montgat Pavelló Municipal de Lliça de Vall
Carrer Garrotxa, 2, 08185 Lliçà de Vall, Barcelona
11-05-2019 16:00
Fs Gelida Industrial Jornada
26
Atletic Arrahona-arlekin Valles A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORGTS
Carrer Montcau 08790 Gelida, Barcelona
11-05-2019 16:15
C.e. Sagrerenc Jornada
26
Orange Papiol A Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
11-05-2019 18:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
26
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
11-05-2019 19:30
Olímpic Argentona A Jornada
26
Athletic Aguilar PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
11-05-2019 20:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
26
F.s. Begues CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
11-05-2019 20:45
P Equip Pts J G E P GF GC
Gols Jugador Equip Partits
jugats
Gols per
partit
Jugador Equip Sanció