Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga de Primera Territorial Grup C

Mestre D'aixa U.a. Tossa 2 - 5 Ca La Guidó F.s PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
Carretera Llagostera S/n Tossa De Mar
17-11-2018
Veure acta
C.f. Famulus Team Palamós 1 - 15 Futsal Cadaqués Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 Palamos
17-11-2018
Veure acta
Joves De Vidreres Cfs 4 - 3 Club Vilobí Futbol Sala PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
17-11-2018
Veure acta
Atletic Vidreres B Fscs 0 - 4 Penya Barcelonista Montgri PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
17-11-2018
Veure acta
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries 3 - 5 Futsal Maçanet C T E L'AVELLANEDA
Rda Mas D'en Bosc S/n Ripoll
17-11-2018
Veure acta
F.s. Hostalriquenc B 7 - 7 Begurenc Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
18-11-2018
Veure acta
Cefs Begur - F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
23-12-2018
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
1 Futsal Maçanet 25 9 8 1 0 57 28
2 Ca La Guidó F.s 24 9 8 0 1 63 23
3 Penya Barcelonista Montgri 21 9 7 0 2 63 29
4 Cefs Begur 21 8 7 0 1 45 16
5 Joves De Vidreres Cfs 16 8 5 1 2 40 19
6 Club Vilobí Futbol Sala 15 9 5 0 4 65 42
7 E F S Ripoll B St. Pau De Segúries 12 9 4 0 5 61 41
8 Futsal Cadaqués 10 9 3 1 5 62 50
9 F.s. Hostalriquenc 10 6 3 1 2 49 37
10 Begurenc 10 8 3 1 4 36 38
11 F.s. Hostalriquenc B 8 9 2 2 5 42 53
12 Mestre D'aixa U.a. Tossa 1 8 0 1 7 19 59
13 Atletic Vidreres B Fscs 0 9 0 0 9 9 71
14 C.f. Famulus Team Palamós 0 8 0 0 8 11 116
Jugador Equip Sanció
Mestre D'aixa U.a. Tossa Jornada
1
Cefs Begur PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
Carretera Llagostera S/n Tossa De Mar
22-09-2018 16:30
Ca La Guidó F.s Jornada
1
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries ciutat esportiva blanes
Carrer Mas Cuni 43 Blanes
22-09-2018 18:30
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
1
F.s. Hostalriquenc Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 Palamos
22-09-2018 19:30
Club Vilobí Futbol Sala Jornada
1
F.s. Hostalriquenc B PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
Carrer Emporda S/n Vilobi D'onyar
22-09-2018 19:30
Penya Barcelonista Montgri Jornada
1
Futsal Maçanet PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
Carrer Dels Dolors, 7 Torroella De Montgri
22-09-2018 20:00
Begurenc Jornada
1
Futsal Cadaqués PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
23-09-2018 17:45
Atletic Vidreres B Fscs Jornada
1
Joves De Vidreres Cfs PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
23-09-2018 20:00
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries Jornada
2
Futsal Cadaqués POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/mestre Francesc Sanz,2 Sant Pau De Seguries
29-09-2018 16:00
Joves De Vidreres Cfs Jornada
2
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
29-09-2018 18:00
Cefs Begur Jornada
2
Atletic Vidreres B Fscs PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
30-09-2018 16:15
F.s. Hostalriquenc B Jornada
2
Penya Barcelonista Montgri Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
30-09-2018 18:30
Futsal Maçanet Jornada
2
Ca La Guidó F.s PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
Sant Llorenç S/n Maçanet De La Selva
30-09-2018 19:55
Begurenc Jornada
2
Mestre D'aixa U.a. Tossa PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
02-10-2018 20:45
Ca La Guidó F.s Jornada
3
F.s. Hostalriquenc B ciutat esportiva blanes
Carrer Mas Cuni 43 Blanes
06-10-2018 17:00
Mestre D'aixa U.a. Tossa Jornada
3
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
Carretera Llagostera S/n Tossa De Mar
06-10-2018 17:00
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
3
Club Vilobí Futbol Sala Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 Palamos
06-10-2018 17:30
Joves De Vidreres Cfs Jornada
3
Cefs Begur PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
06-10-2018 18:00
Atletic Vidreres B Fscs Jornada
3
Begurenc PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
06-10-2018 19:30
Penya Barcelonista Montgri Jornada
3
F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
Carrer Dels Dolors, 7 Torroella De Montgri
06-10-2018 20:00
Futsal Cadaqués Jornada
3
Futsal Maçanet PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ Font D'en Falco Llança
06-10-2018 20:30
F.s. Hostalriquenc Jornada
2
Club Vilobí Futbol Sala Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
11-10-2018 21:15
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries Jornada
4
Atletic Vidreres B Fscs POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/mestre Francesc Sanz,2 Sant Pau De Seguries
13-10-2018 17:00
F.s. Hostalriquenc Jornada
4
Ca La Guidó F.s Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
13-10-2018 19:00
Club Vilobí Futbol Sala Jornada
4
Penya Barcelonista Montgri PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
Carrer Emporda S/n Vilobi D'onyar
13-10-2018 19:30
Cefs Begur Jornada
4
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
14-10-2018 16:15
Begurenc Jornada
4
Joves De Vidreres Cfs
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
14-10-2018 17:45
F.s. Hostalriquenc B Jornada
4
Futsal Cadaqués Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
14-10-2018 18:30
Futsal Maçanet Jornada
4
Mestre D'aixa U.a. Tossa PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
Sant Llorenç S/n Maçanet De La Selva
14-10-2018 19:55
Ca La Guidó F.s Jornada
5
Club Vilobí Futbol Sala ciutat esportiva blanes
Carrer Mas Cuni 43 Blanes
20-10-2018 17:00
Atletic Vidreres B Fscs Jornada
5
Futsal Maçanet PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
20-10-2018 20:00
Joves De Vidreres Cfs Jornada
5
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
21-10-2018 12:00
Mestre D'aixa U.a. Tossa Jornada
5
F.s. Hostalriquenc B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
Carretera Llagostera S/n Tossa De Mar
21-10-2018 17:00
Cefs Begur Jornada
5
Begurenc PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
21-10-2018 17:30
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries Jornada
6
Cefs Begur CENTRE DE TECNIFICACIO ESPORTIVA L'AVELLANEDA
Carrer Progres, 41 Ripoll
27-10-2018 16:30
Club Vilobí Futbol Sala Jornada
6
Futsal Cadaqués PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
Carrer Emporda S/n Vilobi D'onyar
27-10-2018 19:30
Penya Barcelonista Montgri Jornada
6
Ca La Guidó F.s PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
Carrer Dels Dolors, 7 Torroella De Montgri
27-10-2018 20:00
F.s. Hostalriquenc B Jornada
6
Atletic Vidreres B Fscs Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
28-10-2018 18:30
Futsal Maçanet Jornada
6
Joves De Vidreres Cfs PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
Sant Llorenç S/n Maçanet De La Selva
28-10-2018 19:55
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
5
Penya Barcelonista Montgri Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 Palamos
30-10-2018 21:30
F.s. Hostalriquenc Jornada
5
Futsal Cadaqués Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
01-11-2018 17:00
Mestre D'aixa U.a. Tossa Jornada
7
Club Vilobí Futbol Sala PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
Carretera Llagostera S/n Tossa De Mar
03-11-2018 17:00
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
7
Ca La Guidó F.s Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 Palamos
03-11-2018 17:45
Joves De Vidreres Cfs Jornada
7
F.s. Hostalriquenc B PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
03-11-2018 18:00
Futsal Cadaqués Jornada
7
Penya Barcelonista Montgri PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ Font D'en Falco Llança
03-11-2018 18:00
Atletic Vidreres B Fscs Jornada
7
F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
03-11-2018 19:30
Cefs Begur Jornada
7
Futsal Maçanet PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
04-11-2018 16:15
Begurenc Jornada
7
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
04-11-2018 17:45
Ca La Guidó F.s Jornada
8
Futsal Cadaqués ciutat esportiva blanes
Carrer Mas Cuni 43 Blanes
10-11-2018 17:00
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries Jornada
8
C.f. Famulus Team Palamós POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/mestre Francesc Sanz,2 Sant Pau De Seguries
10-11-2018 17:00
Club Vilobí Futbol Sala Jornada
8
Atletic Vidreres B Fscs PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
Carrer Emporda S/n Vilobi D'onyar
10-11-2018 19:30
F.s. Hostalriquenc B Jornada
8
Cefs Begur Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
11-11-2018 18:30
Futsal Maçanet Jornada
8
Begurenc PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
Sant Llorenç S/n Maçanet De La Selva
11-11-2018 19:55
Penya Barcelonista Montgri Jornada
8
Mestre D'aixa U.a. Tossa PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
Carrer Dels Dolors, 7 Torroella De Montgri
12-11-2018 22:00
Mestre D'aixa U.a. Tossa Jornada
9
Ca La Guidó F.s PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
Carretera Llagostera S/n Tossa De Mar
17-11-2018 17:00
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
9
Futsal Cadaqués Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 Palamos
17-11-2018 17:30
Joves De Vidreres Cfs Jornada
9
Club Vilobí Futbol Sala PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
17-11-2018 18:00
Atletic Vidreres B Fscs Jornada
9
Penya Barcelonista Montgri PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
17-11-2018 19:30
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries Jornada
9
Futsal Maçanet C T E L'AVELLANEDA
Rda Mas D'en Bosc S/n Ripoll
17-11-2018 20:00
F.s. Hostalriquenc B Jornada
9
Begurenc Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
18-11-2018 18:30
Ca La Guidó F.s Jornada
10
Atletic Vidreres B Fscs ciutat esportiva blanes
Carrer Mas Cuni 43 Blanes
24-11-2018 17:15
F.s. Hostalriquenc Jornada
10
Begurenc Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
24-11-2018 19:00
Club Vilobí Futbol Sala Jornada
10
Cefs Begur PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
Carrer Emporda S/n Vilobi D'onyar
24-11-2018 19:30
Penya Barcelonista Montgri Jornada
10
Joves De Vidreres Cfs PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
Carrer Dels Dolors, 7 Torroella De Montgri
24-11-2018 20:00
Futsal Cadaqués Jornada
10
Mestre D'aixa U.a. Tossa PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ Font D'en Falco Llança
25-11-2018 10:00
F.s. Hostalriquenc B Jornada
10
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
25-11-2018 18:30
Futsal Maçanet Jornada
10
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
Sant Llorenç S/n Maçanet De La Selva
25-11-2018 19:55
Joves De Vidreres Cfs Jornada
11
Ca La Guidó F.s PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
01-12-2018 18:00
Atletic Vidreres B Fscs Jornada
11
Futsal Cadaqués PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
01-12-2018 19:30
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
11
Mestre D'aixa U.a. Tossa Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 Palamos
02-12-2018 16:00
Cefs Begur Jornada
11
Penya Barcelonista Montgri PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
02-12-2018 16:15
Begurenc Jornada
11
Club Vilobí Futbol Sala PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
02-12-2018 17:45
Futsal Maçanet Jornada
11
F.s. Hostalriquenc B PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
Sant Llorenç S/n Maçanet De La Selva
02-12-2018 19:55
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries Jornada
11
F.s. Hostalriquenc POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/mestre Francesc Sanz,2 Sant Pau De Seguries
02-12-2018 20:00
F.s. Hostalriquenc Jornada
6
Mestre D'aixa U.a. Tossa Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
13-12-2018 21:15
Mestre D'aixa U.a. Tossa Jornada
12
Atletic Vidreres B Fscs PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
Carretera Llagostera S/n Tossa De Mar
15-12-2018 17:00
Ca La Guidó F.s Jornada
12
Cefs Begur ciutat esportiva blanes
Carrer Mas Cuni 43 Blanes
15-12-2018 17:15
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
12
F.s. Hostalriquenc B Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 Palamos
15-12-2018 17:30
F.s. Hostalriquenc Jornada
12
Futsal Maçanet Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
15-12-2018 19:00
Club Vilobí Futbol Sala Jornada
12
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
Carrer Emporda S/n Vilobi D'onyar
15-12-2018 19:30
Penya Barcelonista Montgri Jornada
12
Begurenc PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
Carrer Dels Dolors, 7 Torroella De Montgri
15-12-2018 20:00
Futsal Cadaqués Jornada
12
Joves De Vidreres Cfs PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ Font D'en Falco Llança
15-12-2018 20:30
F.s. Hostalriquenc Jornada
8
Joves De Vidreres Cfs Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
22-12-2018 19:00
Cefs Begur Jornada
9
F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
23-12-2018 17:30
Begurenc Jornada
6
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
31-12-2018 00:00
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries Jornada
13
Penya Barcelonista Montgri POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/mestre Francesc Sanz,2 Sant Pau De Seguries
12-01-2019 17:00
Joves De Vidreres Cfs Jornada
13
Mestre D'aixa U.a. Tossa PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
12-01-2019 18:00
Atletic Vidreres B Fscs Jornada
13
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
12-01-2019 19:30
Cefs Begur Jornada
13
Futsal Cadaqués PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
13-01-2019 16:15
Begurenc Jornada
13
Ca La Guidó F.s PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
13-01-2019 17:45
F.s. Hostalriquenc B Jornada
13
F.s. Hostalriquenc Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
13-01-2019 18:30
Futsal Maçanet Jornada
13
Club Vilobí Futbol Sala PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
Sant Llorenç S/n Maçanet De La Selva
13-01-2019 19:55
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries Jornada
14
Ca La Guidó F.s POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/mestre Francesc Sanz,2 Sant Pau De Seguries
19-01-2019 17:00
Joves De Vidreres Cfs Jornada
14
Atletic Vidreres B Fscs PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
19-01-2019 18:00
F.s. Hostalriquenc Jornada
14
C.f. Famulus Team Palamós Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
19-01-2019 19:00
Futsal Cadaqués Jornada
14
Begurenc PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ Font D'en Falco Llança
19-01-2019 20:30
Cefs Begur Jornada
14
Mestre D'aixa U.a. Tossa PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
20-01-2019 16:15
F.s. Hostalriquenc B Jornada
14
Club Vilobí Futbol Sala Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
20-01-2019 18:30
Futsal Maçanet Jornada
14
Penya Barcelonista Montgri PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
Sant Llorenç S/n Maçanet De La Selva
20-01-2019 19:55
Club Vilobí Futbol Sala Jornada
15
F.s. Hostalriquenc PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
Carrer Emporda S/n Vilobi D'onyar
26-01-2019 16:00
Mestre D'aixa U.a. Tossa Jornada
15
Begurenc PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
Carretera Llagostera S/n Tossa De Mar
26-01-2019 17:00
Ca La Guidó F.s Jornada
15
Futsal Maçanet ciutat esportiva blanes
Carrer Mas Cuni 43 Blanes
26-01-2019 17:15
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
15
Joves De Vidreres Cfs Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 Palamos
26-01-2019 17:30
Atletic Vidreres B Fscs Jornada
15
Cefs Begur PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
26-01-2019 19:30
Penya Barcelonista Montgri Jornada
15
F.s. Hostalriquenc B PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
Carrer Dels Dolors, 7 Torroella De Montgri
26-01-2019 20:00
Futsal Cadaqués Jornada
15
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ Font D'en Falco Llança
26-01-2019 20:30
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries Jornada
16
Mestre D'aixa U.a. Tossa POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/mestre Francesc Sanz,2 Sant Pau De Seguries
02-02-2019 17:00
F.s. Hostalriquenc Jornada
16
Penya Barcelonista Montgri Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
02-02-2019 19:00
Club Vilobí Futbol Sala Jornada
16
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
Carrer Emporda S/n Vilobi D'onyar
02-02-2019 19:30
Cefs Begur Jornada
16
Joves De Vidreres Cfs PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
03-02-2019 16:15
Begurenc Jornada
16
Atletic Vidreres B Fscs PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
03-02-2019 17:45
F.s. Hostalriquenc B Jornada
16
Ca La Guidó F.s Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
03-02-2019 18:30
Futsal Maçanet Jornada
16
Futsal Cadaqués PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
Sant Llorenç S/n Maçanet De La Selva
03-02-2019 19:55
Mestre D'aixa U.a. Tossa Jornada
17
Futsal Maçanet PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
Carretera Llagostera S/n Tossa De Mar
09-02-2019 17:00
Ca La Guidó F.s Jornada
17
F.s. Hostalriquenc ciutat esportiva blanes
Carrer Mas Cuni 43 Blanes
09-02-2019 17:15
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
17
Cefs Begur Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 Palamos
09-02-2019 17:30
Joves De Vidreres Cfs Jornada
17
Begurenc PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
09-02-2019 18:00
Atletic Vidreres B Fscs Jornada
17
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
09-02-2019 19:30
Penya Barcelonista Montgri Jornada
17
Club Vilobí Futbol Sala PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
Carrer Dels Dolors, 7 Torroella De Montgri
09-02-2019 20:00
Futsal Cadaqués Jornada
17
F.s. Hostalriquenc B PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ Font D'en Falco Llança
09-02-2019 20:30
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries Jornada
18
Joves De Vidreres Cfs POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/mestre Francesc Sanz,2 Sant Pau De Seguries
16-02-2019 17:00
Club Vilobí Futbol Sala Jornada
18
Ca La Guidó F.s PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
Carrer Emporda S/n Vilobi D'onyar
16-02-2019 19:30
Penya Barcelonista Montgri Jornada
18
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
Carrer Dels Dolors, 7 Torroella De Montgri
16-02-2019 20:00
Futsal Cadaqués Jornada
18
F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ Font D'en Falco Llança
16-02-2019 20:30
Begurenc Jornada
18
Cefs Begur PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
17-02-2019 17:45
F.s. Hostalriquenc B Jornada
18
Mestre D'aixa U.a. Tossa Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
17-02-2019 18:30
Futsal Maçanet Jornada
18
Atletic Vidreres B Fscs PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
Sant Llorenç S/n Maçanet De La Selva
17-02-2019 19:55
Mestre D'aixa U.a. Tossa Jornada
19
F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
Carretera Llagostera S/n Tossa De Mar
09-03-2019 17:00
Ca La Guidó F.s Jornada
19
Penya Barcelonista Montgri ciutat esportiva blanes
Carrer Mas Cuni 43 Blanes
09-03-2019 17:15
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
19
Begurenc Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 Palamos
09-03-2019 17:30
Joves De Vidreres Cfs Jornada
19
Futsal Maçanet PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
09-03-2019 18:00
Atletic Vidreres B Fscs Jornada
19
F.s. Hostalriquenc B PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
09-03-2019 19:30
Futsal Cadaqués Jornada
19
Club Vilobí Futbol Sala PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ Font D'en Falco Llança
09-03-2019 20:30
Cefs Begur Jornada
19
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
10-03-2019 16:15
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries Jornada
20
Begurenc POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/mestre Francesc Sanz,2 Sant Pau De Seguries
16-03-2019 17:00
Ca La Guidó F.s Jornada
20
C.f. Famulus Team Palamós ciutat esportiva blanes
Carrer Mas Cuni 43 Blanes
16-03-2019 17:15
F.s. Hostalriquenc Jornada
20
Atletic Vidreres B Fscs Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
16-03-2019 19:00
Club Vilobí Futbol Sala Jornada
20
Mestre D'aixa U.a. Tossa PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
Carrer Emporda S/n Vilobi D'onyar
16-03-2019 19:30
Penya Barcelonista Montgri Jornada
20
Futsal Cadaqués PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
Carrer Dels Dolors, 7 Torroella De Montgri
16-03-2019 20:00
F.s. Hostalriquenc B Jornada
20
Joves De Vidreres Cfs Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
17-03-2019 18:30
Futsal Maçanet Jornada
20
Cefs Begur PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
Sant Llorenç S/n Maçanet De La Selva
17-03-2019 19:55
Mestre D'aixa U.a. Tossa Jornada
21
Penya Barcelonista Montgri PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
Carretera Llagostera S/n Tossa De Mar
23-03-2019 17:00
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
21
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 Palamos
23-03-2019 17:30
Joves De Vidreres Cfs Jornada
21
F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
23-03-2019 18:00
Atletic Vidreres B Fscs Jornada
21
Club Vilobí Futbol Sala PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
23-03-2019 19:30
Futsal Cadaqués Jornada
21
Ca La Guidó F.s PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ Font D'en Falco Llança
23-03-2019 20:30
Cefs Begur Jornada
21
F.s. Hostalriquenc B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
24-03-2019 16:15
Begurenc Jornada
21
Futsal Maçanet PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
24-03-2019 17:45
Ca La Guidó F.s Jornada
22
Mestre D'aixa U.a. Tossa ciutat esportiva blanes
Carrer Mas Cuni 43 Blanes
30-03-2019 17:15
F.s. Hostalriquenc Jornada
22
Cefs Begur Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
30-03-2019 19:00
Club Vilobí Futbol Sala Jornada
22
Joves De Vidreres Cfs PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
Carrer Emporda S/n Vilobi D'onyar
30-03-2019 19:30
Penya Barcelonista Montgri Jornada
22
Atletic Vidreres B Fscs PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
Carrer Dels Dolors, 7 Torroella De Montgri
30-03-2019 20:00
Futsal Cadaqués Jornada
22
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ Font D'en Falco Llança
30-03-2019 20:30
F.s. Hostalriquenc B Jornada
22
Begurenc Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
31-03-2019 18:30
Futsal Maçanet Jornada
22
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
Sant Llorenç S/n Maçanet De La Selva
31-03-2019 19:55
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries Jornada
23
F.s. Hostalriquenc B POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/mestre Francesc Sanz,2 Sant Pau De Seguries
06-04-2019 17:00
Mestre D'aixa U.a. Tossa Jornada
23
Futsal Cadaqués PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
Carretera Llagostera S/n Tossa De Mar
06-04-2019 17:00
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
23
Futsal Maçanet Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 Palamos
06-04-2019 17:30
Joves De Vidreres Cfs Jornada
23
Penya Barcelonista Montgri PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
06-04-2019 18:00
Atletic Vidreres B Fscs Jornada
23
Ca La Guidó F.s PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
06-04-2019 19:30
Cefs Begur Jornada
23
Club Vilobí Futbol Sala PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
07-04-2019 16:15
Begurenc Jornada
23
F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
07-04-2019 17:45
Mestre D'aixa U.a. Tossa Jornada
24
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
Carretera Llagostera S/n Tossa De Mar
27-04-2019 17:00
Ca La Guidó F.s Jornada
24
Joves De Vidreres Cfs ciutat esportiva blanes
Carrer Mas Cuni 43 Blanes
27-04-2019 17:15
F.s. Hostalriquenc Jornada
24
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
27-04-2019 19:00
Club Vilobí Futbol Sala Jornada
24
Begurenc PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
Carrer Emporda S/n Vilobi D'onyar
27-04-2019 19:30
Penya Barcelonista Montgri Jornada
24
Cefs Begur PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
Carrer Dels Dolors, 7 Torroella De Montgri
27-04-2019 20:00
Futsal Cadaqués Jornada
24
Atletic Vidreres B Fscs PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ Font D'en Falco Llança
27-04-2019 20:30
F.s. Hostalriquenc B Jornada
24
Futsal Maçanet Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
28-04-2019 18:30
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries Jornada
25
Club Vilobí Futbol Sala POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/mestre Francesc Sanz,2 Sant Pau De Seguries
04-05-2019 17:00
Joves De Vidreres Cfs Jornada
25
Futsal Cadaqués PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
04-05-2019 18:00
Atletic Vidreres B Fscs Jornada
25
Mestre D'aixa U.a. Tossa PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
Carretera De Lloret S/n Vidreres
04-05-2019 19:30
Cefs Begur Jornada
25
Ca La Guidó F.s PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
05-05-2019 16:15
Begurenc Jornada
25
Penya Barcelonista Montgri PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
Carrer Carles D'homs, 13 Begur
05-05-2019 17:45
F.s. Hostalriquenc B Jornada
25
C.f. Famulus Team Palamós Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
05-05-2019 18:30
Futsal Maçanet Jornada
25
F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
Sant Llorenç S/n Maçanet De La Selva
05-05-2019 19:55
Mestre D'aixa U.a. Tossa Jornada
26
Joves De Vidreres Cfs PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
Carretera Llagostera S/n Tossa De Mar
11-05-2019 17:00
Ca La Guidó F.s Jornada
26
Begurenc ciutat esportiva blanes
Carrer Mas Cuni 43 Blanes
11-05-2019 17:15
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
26
Atletic Vidreres B Fscs Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 Palamos
11-05-2019 17:30
F.s. Hostalriquenc Jornada
26
F.s. Hostalriquenc B

11-05-2019 19:00
F.s. Hostalriquenc Jornada
26
F.s. Hostalriquenc B Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/n Zona Esportiva Hostalric
11-05-2019 19:00
Club Vilobí Futbol Sala Jornada
26
Futsal Maçanet PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
Carrer Emporda S/n Vilobi D'onyar
11-05-2019 19:30
Penya Barcelonista Montgri Jornada
26
E F S Ripoll B St. Pau De Segúries PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
Carrer Dels Dolors, 7 Torroella De Montgri
11-05-2019 20:00
Futsal Cadaqués Jornada
26
Cefs Begur PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ Font D'en Falco Llança
11-05-2019 20:30