Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga de Primera Territorial Grup C

Atlètic Vidreres F.s.c.e. 5 - 0 C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
12-01-2019
Veure acta
Joves De Vidreres C.f.s. 7 - 1 U.a. Tossa - Mestre D'aixa PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
12-01-2019
Veure acta
Begurenc 4 - 6 Ca La Guidó F.s. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
13-01-2019
Veure acta
Maçanet Futsal 6 - 3 Vilobí F.s. PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
SANT LLORENÇ S/N MAÇANET DE LA SELVA 17412 GIRONA
13-01-2019
Veure acta
F.s. Hostalriquenc B - F.s. Hostalriquenc Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
15-02-2019
Veure acta
E.f.s. Ripoll B - Penya Barcelonista Montgrí POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/MESTRE FRANCESC SANZ,2 SANT PAU DE SEGURIES 17864 GIRONA
23-02-2019
Veure acta
C.e.f.s. Begur - C.f.s. Cadaqués PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
03-03-2019
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
1 Maçanet Futsal 37 13 12 1 0 90 40
2 Ca La Guidó F.s. 36 13 12 0 1 84 30
3 Penya Barcelonista Montgrí 28 12 9 1 2 75 35
4 C.e.f.s. Begur 25 11 8 1 2 51 22
5 Joves De Vidreres C.f.s. 22 13 7 1 5 65 40
6 Vilobí F.s. 21 13 7 0 6 81 57
7 F.s. Hostalriquenc 17 11 5 2 4 80 66
8 C.f.s. Cadaqués 16 12 5 1 6 91 64
9 E.f.s. Ripoll B 16 12 5 1 6 75 54
10 Begurenc 13 13 4 1 8 65 72
11 F.s. Hostalriquenc B 11 12 3 2 7 49 67
12 U.a. Tossa - Mestre D'aixa 10 13 3 1 9 38 83
13 Atlètic Vidreres F.s.c.e. 3 13 1 0 12 19 99
14 C.f. Famulus Team Palamós 0 13 0 0 13 18 152
Jugador Equip Sanció
U.a. Tossa - Mestre D'aixa Jornada
1
C.e.f.s. Begur PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
CARRETERA LLAGOSTERA S/N TOSSA DE MAR 17320 GIRONA
22-09-2018 16:30
Ca La Guidó F.s. Jornada
1
E.f.s. Ripoll B ciutat esportiva blanes
carrer mas cuni 43 BLANES 17300 GIRONA
22-09-2018 18:31
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
1
F.s. Hostalriquenc Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 PALAMOS 17230 GIRONA
22-09-2018 19:30
Vilobí F.s. Jornada
1
F.s. Hostalriquenc B PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
CARRER EMPORDA S/N VILOBI D'ONYAR 17185 GIRONA
22-09-2018 19:30
Penya Barcelonista Montgrí Jornada
1
Maçanet Futsal PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
CARRER DELS DOLORS, 7 TORROELLA DE MONTGRI 17257 GIRONA
22-09-2018 20:00
Begurenc Jornada
1
C.f.s. Cadaqués PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
23-09-2018 17:45
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Jornada
1
Joves De Vidreres C.f.s. PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
23-09-2018 20:00
E.f.s. Ripoll B Jornada
2
C.f.s. Cadaqués POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/MESTRE FRANCESC SANZ,2 SANT PAU DE SEGURIES 17864 GIRONA
29-09-2018 16:00
Joves De Vidreres C.f.s. Jornada
2
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
29-09-2018 18:00
C.e.f.s. Begur Jornada
2
Atlètic Vidreres F.s.c.e. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
30-09-2018 16:15
F.s. Hostalriquenc B Jornada
2
Penya Barcelonista Montgrí Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
30-09-2018 18:30
Maçanet Futsal Jornada
2
Ca La Guidó F.s. PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
SANT LLORENÇ S/N MAÇANET DE LA SELVA 17412 GIRONA
30-09-2018 19:55
Begurenc Jornada
2
U.a. Tossa - Mestre D'aixa PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
02-10-2018 20:45
Ca La Guidó F.s. Jornada
3
F.s. Hostalriquenc B ciutat esportiva blanes
carrer mas cuni 43 BLANES 17300 GIRONA
06-10-2018 17:00
U.a. Tossa - Mestre D'aixa Jornada
3
E.f.s. Ripoll B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
CARRETERA LLAGOSTERA S/N TOSSA DE MAR 17320 GIRONA
06-10-2018 17:00
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
3
Vilobí F.s. Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 PALAMOS 17230 GIRONA
06-10-2018 17:30
Joves De Vidreres C.f.s. Jornada
3
C.e.f.s. Begur PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
06-10-2018 18:00
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Jornada
3
Begurenc PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
06-10-2018 19:30
Penya Barcelonista Montgrí Jornada
3
F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
CARRER DELS DOLORS, 7 TORROELLA DE MONTGRI 17257 GIRONA
06-10-2018 20:00
C.f.s. Cadaqués Jornada
3
Maçanet Futsal PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ FONT D'EN FALCO LLANÇA 17490 GIRONA
06-10-2018 20:30
F.s. Hostalriquenc Jornada
2
Vilobí F.s. Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
11-10-2018 21:15
E.f.s. Ripoll B Jornada
4
Atlètic Vidreres F.s.c.e. POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/MESTRE FRANCESC SANZ,2 SANT PAU DE SEGURIES 17864 GIRONA
13-10-2018 17:00
F.s. Hostalriquenc Jornada
4
Ca La Guidó F.s. Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
13-10-2018 19:00
Vilobí F.s. Jornada
4
Penya Barcelonista Montgrí PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
CARRER EMPORDA S/N VILOBI D'ONYAR 17185 GIRONA
13-10-2018 19:30
C.e.f.s. Begur Jornada
4
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
14-10-2018 16:15
Begurenc Jornada
4
Joves De Vidreres C.f.s. Per determinar
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
14-10-2018 17:45
F.s. Hostalriquenc B Jornada
4
C.f.s. Cadaqués Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
14-10-2018 18:30
Maçanet Futsal Jornada
4
U.a. Tossa - Mestre D'aixa PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
SANT LLORENÇ S/N MAÇANET DE LA SELVA 17412 GIRONA
14-10-2018 19:55
Ca La Guidó F.s. Jornada
5
Vilobí F.s. ciutat esportiva blanes
carrer mas cuni 43 BLANES 17300 GIRONA
20-10-2018 17:00
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Jornada
5
Maçanet Futsal PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
20-10-2018 20:00
Joves De Vidreres C.f.s. Jornada
5
E.f.s. Ripoll B PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
21-10-2018 12:00
U.a. Tossa - Mestre D'aixa Jornada
5
F.s. Hostalriquenc B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
CARRETERA LLAGOSTERA S/N TOSSA DE MAR 17320 GIRONA
21-10-2018 17:00
C.e.f.s. Begur Jornada
5
Begurenc PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
21-10-2018 17:30
E.f.s. Ripoll B Jornada
6
C.e.f.s. Begur CENTRE DE TECNIFICACIO ESPORTIVA L'AVELLANEDA
CARRER PROGRES, 41 RIPOLL 17500 GIRONA
27-10-2018 16:30
Vilobí F.s. Jornada
6
C.f.s. Cadaqués PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
CARRER EMPORDA S/N VILOBI D'ONYAR 17185 GIRONA
27-10-2018 19:30
Penya Barcelonista Montgrí Jornada
6
Ca La Guidó F.s. PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
CARRER DELS DOLORS, 7 TORROELLA DE MONTGRI 17257 GIRONA
27-10-2018 20:00
F.s. Hostalriquenc B Jornada
6
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
28-10-2018 18:30
Maçanet Futsal Jornada
6
Joves De Vidreres C.f.s. PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
SANT LLORENÇ S/N MAÇANET DE LA SELVA 17412 GIRONA
28-10-2018 19:55
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
5
Penya Barcelonista Montgrí Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 PALAMOS 17230 GIRONA
30-10-2018 21:30
F.s. Hostalriquenc Jornada
5
C.f.s. Cadaqués Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
01-11-2018 17:00
U.a. Tossa - Mestre D'aixa Jornada
7
Vilobí F.s. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
CARRETERA LLAGOSTERA S/N TOSSA DE MAR 17320 GIRONA
03-11-2018 17:00
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
7
Ca La Guidó F.s. Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 PALAMOS 17230 GIRONA
03-11-2018 17:45
Joves De Vidreres C.f.s. Jornada
7
F.s. Hostalriquenc B PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
03-11-2018 18:00
C.f.s. Cadaqués Jornada
7
Penya Barcelonista Montgrí PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ FONT D'EN FALCO LLANÇA 17490 GIRONA
03-11-2018 18:00
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Jornada
7
F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
03-11-2018 19:30
C.e.f.s. Begur Jornada
7
Maçanet Futsal PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
04-11-2018 16:15
Begurenc Jornada
7
E.f.s. Ripoll B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
04-11-2018 17:45
Ca La Guidó F.s. Jornada
8
C.f.s. Cadaqués ciutat esportiva blanes
carrer mas cuni 43 BLANES 17300 GIRONA
10-11-2018 17:00
E.f.s. Ripoll B Jornada
8
C.f. Famulus Team Palamós POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/MESTRE FRANCESC SANZ,2 SANT PAU DE SEGURIES 17864 GIRONA
10-11-2018 17:00
Vilobí F.s. Jornada
8
Atlètic Vidreres F.s.c.e. PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
CARRER EMPORDA S/N VILOBI D'ONYAR 17185 GIRONA
10-11-2018 19:30
F.s. Hostalriquenc B Jornada
8
C.e.f.s. Begur Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
11-11-2018 18:30
Maçanet Futsal Jornada
8
Begurenc PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
SANT LLORENÇ S/N MAÇANET DE LA SELVA 17412 GIRONA
11-11-2018 19:55
Penya Barcelonista Montgrí Jornada
8
U.a. Tossa - Mestre D'aixa PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
CARRER DELS DOLORS, 7 TORROELLA DE MONTGRI 17257 GIRONA
12-11-2018 22:00
U.a. Tossa - Mestre D'aixa Jornada
9
Ca La Guidó F.s. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
CARRETERA LLAGOSTERA S/N TOSSA DE MAR 17320 GIRONA
17-11-2018 17:00
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
9
C.f.s. Cadaqués Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 PALAMOS 17230 GIRONA
17-11-2018 17:30
Joves De Vidreres C.f.s. Jornada
9
Vilobí F.s. PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
17-11-2018 18:00
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Jornada
9
Penya Barcelonista Montgrí PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
17-11-2018 19:30
E.f.s. Ripoll B Jornada
9
Maçanet Futsal C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
17-11-2018 20:00
F.s. Hostalriquenc B Jornada
9
Begurenc Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
18-11-2018 18:30
F.s. Hostalriquenc Jornada
10
Begurenc Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
24-11-2018 19:00
Vilobí F.s. Jornada
10
C.e.f.s. Begur PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
CARRER EMPORDA S/N VILOBI D'ONYAR 17185 GIRONA
24-11-2018 19:30
Penya Barcelonista Montgrí Jornada
10
Joves De Vidreres C.f.s. PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
CARRER DELS DOLORS, 7 TORROELLA DE MONTGRI 17257 GIRONA
24-11-2018 20:00
C.f.s. Cadaqués Jornada
10
U.a. Tossa - Mestre D'aixa PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ FONT D'EN FALCO LLANÇA 17490 GIRONA
25-11-2018 10:00
F.s. Hostalriquenc B Jornada
10
E.f.s. Ripoll B Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
25-11-2018 18:30
Maçanet Futsal Jornada
10
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
SANT LLORENÇ S/N MAÇANET DE LA SELVA 17412 GIRONA
25-11-2018 19:55
Ca La Guidó F.s. Jornada
10
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Per determinar
carrer mas cuni 43 BLANES 17300 GIRONA
27-11-2018 22:00
Joves De Vidreres C.f.s. Jornada
11
Ca La Guidó F.s. PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
01-12-2018 18:00
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Jornada
11
C.f.s. Cadaqués PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
01-12-2018 19:30
Begurenc Jornada
11
Vilobí F.s. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
02-12-2018 17:45
Maçanet Futsal Jornada
11
F.s. Hostalriquenc B PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
SANT LLORENÇ S/N MAÇANET DE LA SELVA 17412 GIRONA
02-12-2018 19:55
E.f.s. Ripoll B Jornada
11
F.s. Hostalriquenc C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
02-12-2018 20:00
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
11
U.a. Tossa - Mestre D'aixa Per determinar
Pl. Vila-roma, 1 PALAMOS 17230 GIRONA
04-12-2018 21:30
C.e.f.s. Begur Jornada
11
Penya Barcelonista Montgrí PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
13-12-2018 20:30
F.s. Hostalriquenc Jornada
6
U.a. Tossa - Mestre D'aixa Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
13-12-2018 21:15
U.a. Tossa - Mestre D'aixa Jornada
12
Atlètic Vidreres F.s.c.e. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
CARRETERA LLAGOSTERA S/N TOSSA DE MAR 17320 GIRONA
15-12-2018 17:00
Ca La Guidó F.s. Jornada
12
C.e.f.s. Begur ciutat esportiva blanes
carrer mas cuni 43 BLANES 17300 GIRONA
15-12-2018 17:15
Vilobí F.s. Jornada
12
E.f.s. Ripoll B PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
CARRER EMPORDA S/N VILOBI D'ONYAR 17185 GIRONA
15-12-2018 19:30
F.s. Hostalriquenc Jornada
12
Maçanet Futsal Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
15-12-2018 20:00
Penya Barcelonista Montgrí Jornada
12
Begurenc PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
CARRER DELS DOLORS, 7 TORROELLA DE MONTGRI 17257 GIRONA
15-12-2018 20:00
C.f.s. Cadaqués Jornada
12
Joves De Vidreres C.f.s. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ FONT D'EN FALCO LLANÇA 17490 GIRONA
15-12-2018 20:30
F.s. Hostalriquenc Jornada
8
Joves De Vidreres C.f.s. Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
22-12-2018 20:00
Begurenc Jornada
6
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
10-01-2019 20:45
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Jornada
13
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
12-01-2019 16:00
Joves De Vidreres C.f.s. Jornada
13
U.a. Tossa - Mestre D'aixa PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
12-01-2019 18:00
Begurenc Jornada
13
Ca La Guidó F.s. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
13-01-2019 17:45
Maçanet Futsal Jornada
13
Vilobí F.s. PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
SANT LLORENÇ S/N MAÇANET DE LA SELVA 17412 GIRONA
13-01-2019 19:55
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
12
F.s. Hostalriquenc B Per determinar
Pl. Vila-roma, 1 PALAMOS 17230 GIRONA
15-01-2019 21:30
E.f.s. Ripoll B Jornada
14
Ca La Guidó F.s. POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/MESTRE FRANCESC SANZ,2 SANT PAU DE SEGURIES 17864 GIRONA
19-01-2019 17:00
Joves De Vidreres C.f.s. Jornada
14
Atlètic Vidreres F.s.c.e. PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
19-01-2019 18:00
F.s. Hostalriquenc Jornada
14
C.f. Famulus Team Palamós Per determinar
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
19-01-2019 19:45
C.f.s. Cadaqués Jornada
14
Begurenc PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ FONT D'EN FALCO LLANÇA 17490 GIRONA
19-01-2019 20:30
C.e.f.s. Begur Jornada
14
U.a. Tossa - Mestre D'aixa PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
20-01-2019 16:15
F.s. Hostalriquenc B Jornada
14
Vilobí F.s. Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
20-01-2019 18:30
Maçanet Futsal Jornada
14
Penya Barcelonista Montgrí PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
SANT LLORENÇ S/N MAÇANET DE LA SELVA 17412 GIRONA
20-01-2019 19:55
Vilobí F.s. Jornada
15
F.s. Hostalriquenc PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
CARRER EMPORDA S/N VILOBI D'ONYAR 17185 GIRONA
26-01-2019 16:00
U.a. Tossa - Mestre D'aixa Jornada
15
Begurenc PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
CARRETERA LLAGOSTERA S/N TOSSA DE MAR 17320 GIRONA
26-01-2019 17:00
Ca La Guidó F.s. Jornada
15
Maçanet Futsal ciutat esportiva blanes
carrer mas cuni 43 BLANES 17300 GIRONA
26-01-2019 17:15
Penya Barcelonista Montgrí Jornada
15
F.s. Hostalriquenc B PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
CARRER DELS DOLORS, 7 TORROELLA DE MONTGRI 17257 GIRONA
26-01-2019 20:00
C.f.s. Cadaqués Jornada
15
E.f.s. Ripoll B PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ FONT D'EN FALCO LLANÇA 17490 GIRONA
26-01-2019 20:30
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Jornada
15
C.e.f.s. Begur PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
27-01-2019 11:00
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
15
Joves De Vidreres C.f.s. Per determinar
Pl. Vila-roma, 1 PALAMOS 17230 GIRONA
27-01-2019 17:00
E.f.s. Ripoll B Jornada
16
U.a. Tossa - Mestre D'aixa POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/MESTRE FRANCESC SANZ,2 SANT PAU DE SEGURIES 17864 GIRONA
02-02-2019 17:00
F.s. Hostalriquenc Jornada
16
Penya Barcelonista Montgrí Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
02-02-2019 19:00
Vilobí F.s. Jornada
16
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
CARRER EMPORDA S/N VILOBI D'ONYAR 17185 GIRONA
02-02-2019 19:30
C.e.f.s. Begur Jornada
16
Joves De Vidreres C.f.s. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
03-02-2019 16:15
Begurenc Jornada
16
Atlètic Vidreres F.s.c.e. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
03-02-2019 17:45
F.s. Hostalriquenc B Jornada
16
Ca La Guidó F.s. Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
03-02-2019 18:30
Maçanet Futsal Jornada
16
C.f.s. Cadaqués PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
SANT LLORENÇ S/N MAÇANET DE LA SELVA 17412 GIRONA
03-02-2019 19:55
U.a. Tossa - Mestre D'aixa Jornada
17
Maçanet Futsal PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
CARRETERA LLAGOSTERA S/N TOSSA DE MAR 17320 GIRONA
09-02-2019 17:00
Ca La Guidó F.s. Jornada
17
F.s. Hostalriquenc ciutat esportiva blanes
carrer mas cuni 43 BLANES 17300 GIRONA
09-02-2019 17:15
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
17
C.e.f.s. Begur Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 PALAMOS 17230 GIRONA
09-02-2019 17:30
Joves De Vidreres C.f.s. Jornada
17
Begurenc PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
09-02-2019 18:00
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Jornada
17
E.f.s. Ripoll B PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
09-02-2019 19:30
Penya Barcelonista Montgrí Jornada
17
Vilobí F.s. PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
CARRER DELS DOLORS, 7 TORROELLA DE MONTGRI 17257 GIRONA
09-02-2019 20:00
C.f.s. Cadaqués Jornada
17
F.s. Hostalriquenc B PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ FONT D'EN FALCO LLANÇA 17490 GIRONA
09-02-2019 20:30
F.s. Hostalriquenc B Jornada
13
F.s. Hostalriquenc Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
15-02-2019 18:30
E.f.s. Ripoll B Jornada
18
Joves De Vidreres C.f.s. POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/MESTRE FRANCESC SANZ,2 SANT PAU DE SEGURIES 17864 GIRONA
16-02-2019 17:00
Vilobí F.s. Jornada
18
Ca La Guidó F.s. PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
CARRER EMPORDA S/N VILOBI D'ONYAR 17185 GIRONA
16-02-2019 19:30
C.f.s. Cadaqués Jornada
18
F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ FONT D'EN FALCO LLANÇA 17490 GIRONA
16-02-2019 20:30
Begurenc Jornada
18
C.e.f.s. Begur PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
17-02-2019 17:45
F.s. Hostalriquenc B Jornada
18
U.a. Tossa - Mestre D'aixa Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
17-02-2019 18:30
Penya Barcelonista Montgrí Jornada
18
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
CARRER DELS DOLORS, 7 TORROELLA DE MONTGRI 17257 GIRONA
17-02-2019 19:00
Maçanet Futsal Jornada
18
Atlètic Vidreres F.s.c.e. PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
SANT LLORENÇ S/N MAÇANET DE LA SELVA 17412 GIRONA
17-02-2019 19:55
E.f.s. Ripoll B Jornada
13
Penya Barcelonista Montgrí POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/MESTRE FRANCESC SANZ,2 SANT PAU DE SEGURIES 17864 GIRONA
23-02-2019 17:00
C.e.f.s. Begur Jornada
9
F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
24-02-2019 17:30
C.e.f.s. Begur Jornada
13
C.f.s. Cadaqués PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
03-03-2019 16:15
U.a. Tossa - Mestre D'aixa Jornada
19
F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
CARRETERA LLAGOSTERA S/N TOSSA DE MAR 17320 GIRONA
09-03-2019 17:00
Ca La Guidó F.s. Jornada
19
Penya Barcelonista Montgrí ciutat esportiva blanes
carrer mas cuni 43 BLANES 17300 GIRONA
09-03-2019 17:15
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
19
Begurenc Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 PALAMOS 17230 GIRONA
09-03-2019 17:30
Joves De Vidreres C.f.s. Jornada
19
Maçanet Futsal PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
09-03-2019 18:00
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Jornada
19
F.s. Hostalriquenc B PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
09-03-2019 19:30
C.f.s. Cadaqués Jornada
19
Vilobí F.s. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ FONT D'EN FALCO LLANÇA 17490 GIRONA
09-03-2019 20:30
C.e.f.s. Begur Jornada
19
E.f.s. Ripoll B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
10-03-2019 16:15
E.f.s. Ripoll B Jornada
20
Begurenc POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/MESTRE FRANCESC SANZ,2 SANT PAU DE SEGURIES 17864 GIRONA
16-03-2019 17:00
Ca La Guidó F.s. Jornada
20
C.f. Famulus Team Palamós ciutat esportiva blanes
carrer mas cuni 43 BLANES 17300 GIRONA
16-03-2019 17:15
F.s. Hostalriquenc Jornada
20
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
16-03-2019 19:00
Vilobí F.s. Jornada
20
U.a. Tossa - Mestre D'aixa PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
CARRER EMPORDA S/N VILOBI D'ONYAR 17185 GIRONA
16-03-2019 19:30
Penya Barcelonista Montgrí Jornada
20
C.f.s. Cadaqués PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
CARRER DELS DOLORS, 7 TORROELLA DE MONTGRI 17257 GIRONA
16-03-2019 20:00
F.s. Hostalriquenc B Jornada
20
Joves De Vidreres C.f.s. Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
17-03-2019 18:30
Maçanet Futsal Jornada
20
C.e.f.s. Begur PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
SANT LLORENÇ S/N MAÇANET DE LA SELVA 17412 GIRONA
17-03-2019 19:55
U.a. Tossa - Mestre D'aixa Jornada
21
Penya Barcelonista Montgrí PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
CARRETERA LLAGOSTERA S/N TOSSA DE MAR 17320 GIRONA
23-03-2019 17:00
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
21
E.f.s. Ripoll B Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 PALAMOS 17230 GIRONA
23-03-2019 17:30
Joves De Vidreres C.f.s. Jornada
21
F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
23-03-2019 18:00
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Jornada
21
Vilobí F.s. PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
23-03-2019 19:30
C.f.s. Cadaqués Jornada
21
Ca La Guidó F.s. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ FONT D'EN FALCO LLANÇA 17490 GIRONA
23-03-2019 20:30
C.e.f.s. Begur Jornada
21
F.s. Hostalriquenc B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
24-03-2019 16:15
Begurenc Jornada
21
Maçanet Futsal PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
24-03-2019 17:45
Ca La Guidó F.s. Jornada
22
U.a. Tossa - Mestre D'aixa ciutat esportiva blanes
carrer mas cuni 43 BLANES 17300 GIRONA
30-03-2019 17:15
F.s. Hostalriquenc Jornada
22
C.e.f.s. Begur Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
30-03-2019 19:00
Vilobí F.s. Jornada
22
Joves De Vidreres C.f.s. PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
CARRER EMPORDA S/N VILOBI D'ONYAR 17185 GIRONA
30-03-2019 19:30
Penya Barcelonista Montgrí Jornada
22
Atlètic Vidreres F.s.c.e. PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
CARRER DELS DOLORS, 7 TORROELLA DE MONTGRI 17257 GIRONA
30-03-2019 20:00
C.f.s. Cadaqués Jornada
22
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ FONT D'EN FALCO LLANÇA 17490 GIRONA
30-03-2019 20:30
F.s. Hostalriquenc B Jornada
22
Begurenc Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
31-03-2019 18:30
Maçanet Futsal Jornada
22
E.f.s. Ripoll B PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
SANT LLORENÇ S/N MAÇANET DE LA SELVA 17412 GIRONA
31-03-2019 19:55
E.f.s. Ripoll B Jornada
23
F.s. Hostalriquenc B POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/MESTRE FRANCESC SANZ,2 SANT PAU DE SEGURIES 17864 GIRONA
06-04-2019 17:00
U.a. Tossa - Mestre D'aixa Jornada
23
C.f.s. Cadaqués PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
CARRETERA LLAGOSTERA S/N TOSSA DE MAR 17320 GIRONA
06-04-2019 17:00
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
23
Maçanet Futsal Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 PALAMOS 17230 GIRONA
06-04-2019 17:30
Joves De Vidreres C.f.s. Jornada
23
Penya Barcelonista Montgrí PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
06-04-2019 18:00
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Jornada
23
Ca La Guidó F.s. PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
06-04-2019 19:30
C.e.f.s. Begur Jornada
23
Vilobí F.s. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
07-04-2019 16:15
Begurenc Jornada
23
F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
07-04-2019 17:45
U.a. Tossa - Mestre D'aixa Jornada
24
C.f. Famulus Team Palamós PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
CARRETERA LLAGOSTERA S/N TOSSA DE MAR 17320 GIRONA
27-04-2019 17:00
Ca La Guidó F.s. Jornada
24
Joves De Vidreres C.f.s. ciutat esportiva blanes
carrer mas cuni 43 BLANES 17300 GIRONA
27-04-2019 17:15
F.s. Hostalriquenc Jornada
24
E.f.s. Ripoll B Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
27-04-2019 19:00
Vilobí F.s. Jornada
24
Begurenc PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
CARRER EMPORDA S/N VILOBI D'ONYAR 17185 GIRONA
27-04-2019 19:30
Penya Barcelonista Montgrí Jornada
24
C.e.f.s. Begur PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
CARRER DELS DOLORS, 7 TORROELLA DE MONTGRI 17257 GIRONA
27-04-2019 20:00
C.f.s. Cadaqués Jornada
24
Atlètic Vidreres F.s.c.e. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ FONT D'EN FALCO LLANÇA 17490 GIRONA
27-04-2019 20:30
F.s. Hostalriquenc B Jornada
24
Maçanet Futsal Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
28-04-2019 18:30
E.f.s. Ripoll B Jornada
25
Vilobí F.s. POLIESPORTIU ST.PAU DE SEGÚRIES
C/MESTRE FRANCESC SANZ,2 SANT PAU DE SEGURIES 17864 GIRONA
04-05-2019 17:00
Joves De Vidreres C.f.s. Jornada
25
C.f.s. Cadaqués PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
04-05-2019 18:00
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Jornada
25
U.a. Tossa - Mestre D'aixa PAVELLO MUNICIPAL DE VIDRERES
CARRETERA DE LLORET S/N VIDRERES 17411 GIRONA
04-05-2019 19:30
C.e.f.s. Begur Jornada
25
Ca La Guidó F.s. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
05-05-2019 16:15
Begurenc Jornada
25
Penya Barcelonista Montgrí PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BEGUR
CARRER CARLES D'HOMS, 13 BEGUR 17255 GIRONA
05-05-2019 17:45
F.s. Hostalriquenc B Jornada
25
C.f. Famulus Team Palamós Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
05-05-2019 18:30
Maçanet Futsal Jornada
25
F.s. Hostalriquenc PAVELLO MUNICIPAL DE MAÇANET DE LA SELVA
SANT LLORENÇ S/N MAÇANET DE LA SELVA 17412 GIRONA
05-05-2019 19:55
U.a. Tossa - Mestre D'aixa Jornada
26
Joves De Vidreres C.f.s. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA
CARRETERA LLAGOSTERA S/N TOSSA DE MAR 17320 GIRONA
11-05-2019 17:00
Ca La Guidó F.s. Jornada
26
Begurenc ciutat esportiva blanes
carrer mas cuni 43 BLANES 17300 GIRONA
11-05-2019 17:15
C.f. Famulus Team Palamós Jornada
26
Atlètic Vidreres F.s.c.e. Pavello Municipal Esports de Palamos
Pl. Vila-roma, 1 PALAMOS 17230 GIRONA
11-05-2019 17:30
F.s. Hostalriquenc Jornada
26
F.s. Hostalriquenc B

11-05-2019 19:00
F.s. Hostalriquenc Jornada
26
F.s. Hostalriquenc B Poliesportiu Municipal d'Hostalric
Via Romana S/N Zona Esportiva HOSTALRIC 17450 GIRONA
11-05-2019 19:00
Vilobí F.s. Jornada
26
Maçanet Futsal PAVELLO POLIESPORTIU VILOBI D'ONYAR
CARRER EMPORDA S/N VILOBI D'ONYAR 17185 GIRONA
11-05-2019 19:30
Penya Barcelonista Montgrí Jornada
26
E.f.s. Ripoll B PAVELLO MUNICIPAL DE TORROELLA DE MONTGRI
CARRER DELS DOLORS, 7 TORROELLA DE MONTGRI 17257 GIRONA
11-05-2019 20:00
C.f.s. Cadaqués Jornada
26
C.e.f.s. Begur PAVELLO MUNICIPAL DE LLANCA
C/ FONT D'EN FALCO LLANÇA 17490 GIRONA
11-05-2019 20:30