Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga de Primera Territorial Grup B

Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat - Padre Damián Ss.cc. B Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró s/n SANT FELIU DE LLOBREGAT 08980 BARCELONA
19-01-2019
Veure acta
Betania F.s. - C.f.s. Corbera - Autocorb Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA 08042 BARCELONA
19-01-2019
Veure acta
A.c.e. Sansur B - Escola De Futsal Grèvol POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
19-01-2019
Veure acta
C.e. Maristes Rubí - C.f.s. Trinitat Nova Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
19-01-2019
Veure acta
F.s. La Salut 6 - 0 Sants Atlètic F.s. B CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
20-01-2019
Veure acta
C.f.s. Ibers Santa Coloma - Unió F.s. La Salut Badalona POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ PRAT DE LA RIBA 118-122 SANTA COLOMA DE GRAMANET 08922 BARCELONA
20-01-2019
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Jugador Equip Sanció
A.c.e. Sansur B Jornada
1
F.s. La Salut Poliesportiu Espanya Industrial
Passatge Andalusia, 9 BARCELONA 08014 BARCELONA
06-10-2018 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
1
Unió F.s. La Salut Badalona Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
06-10-2018 17:00
C.f.s. Trinitat Nova Jornada
1
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat poliesportiu Municipal Virrei Amat
Joan Alcover 6 BARCELONA 08031 BARCELONA
06-10-2018 21:30
Padre Damián Ss.cc. B Jornada
1
Betania F.s. Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 BARCELONA 08017 BARCELONA
07-10-2018 16:30
Sants Atlètic F.s. B Jornada
1
C.e. Maristes Rubí CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
07-10-2018 19:00
C.f.s. Corbera - Autocorb Jornada
1
C.f.s. Ibers Santa Coloma PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
07-10-2018 19:00
Betania F.s. Jornada
2
C.f.s. Trinitat Nova Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA 08042 BARCELONA
13-10-2018 16:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
2
Sants Atlètic F.s. B Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró s/n SANT FELIU DE LLOBREGAT 08980 BARCELONA
13-10-2018 16:00
F.s. La Salut Jornada
2
Escola De Futsal Grèvol Nova Ica ria
Av. d'Icària, 167 BARCELONA 08005 BARCELONA
13-10-2018 16:30
C.e. Maristes Rubí Jornada
2
A.c.e. Sansur B Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
13-10-2018 19:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
2
C.f.s. Corbera - Autocorb pabellon de llefia
av doctor bassols BADALONA 08913 BARCELONA
14-10-2018 12:30
C.f.s. Ibers Santa Coloma Jornada
2
Padre Damián Ss.cc. B POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ PRAT DE LA RIBA 118-122 SANTA COLOMA DE GRAMANET 08922 BARCELONA
14-10-2018 19:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
3
C.f.s. Corbera - Autocorb Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
20-10-2018 16:00
A.c.e. Sansur B Jornada
3
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
20-10-2018 16:30
F.s. La Salut Jornada
3
C.e. Maristes Rubí Nova Ica ria
Av. d'Icària, 167 BARCELONA 08005 BARCELONA
20-10-2018 16:30
Padre Damián Ss.cc. B Jornada
3
Unió F.s. La Salut Badalona Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 BARCELONA 08017 BARCELONA
20-10-2018 17:00
C.f.s. Trinitat Nova Jornada
3
C.f.s. Ibers Santa Coloma poliesportiu Municipal Virrei Amat
Joan Alcover 6 BARCELONA 08031 BARCELONA
20-10-2018 21:30
Sants Atlètic F.s. B Jornada
3
Betania F.s. CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
21-10-2018 19:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
4
F.s. La Salut Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró s/n SANT FELIU DE LLOBREGAT 08980 BARCELONA
27-10-2018 16:00
Betania F.s. Jornada
4
A.c.e. Sansur B Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA 08042 BARCELONA
27-10-2018 16:00
C.e. Maristes Rubí Jornada
4
Escola De Futsal Grèvol Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
27-10-2018 20:30
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
4
C.f.s. Trinitat Nova pabellon de llefia
av doctor bassols BADALONA 08913 BARCELONA
28-10-2018 16:00
C.f.s. Corbera - Autocorb Jornada
4
Padre Damián Ss.cc. B PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
28-10-2018 19:00
A.c.e. Sansur B Jornada
5
C.f.s. Ibers Santa Coloma POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
03-11-2018 16:30
C.e. Maristes Rubí Jornada
5
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
03-11-2018 17:30
C.f.s. Trinitat Nova Jornada
5
C.f.s. Corbera - Autocorb poliesportiu Municipal Virrei Amat
Joan Alcover 6 BARCELONA 08031 BARCELONA
03-11-2018 17:45
F.s. La Salut Jornada
5
Betania F.s. CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
04-11-2018 09:15
Sants Atlètic F.s. B Jornada
5
Unió F.s. La Salut Badalona CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
04-11-2018 19:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
6
Escola De Futsal Grèvol Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró s/n SANT FELIU DE LLOBREGAT 08980 BARCELONA
10-11-2018 16:00
Betania F.s. Jornada
6
C.e. Maristes Rubí Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA 08042 BARCELONA
10-11-2018 16:00
Padre Damián Ss.cc. B Jornada
6
C.f.s. Trinitat Nova Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 BARCELONA 08017 BARCELONA
10-11-2018 18:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
6
A.c.e. Sansur B pabellon de llefia
av doctor bassols BADALONA 08913 BARCELONA
11-11-2018 14:00
C.f.s. Ibers Santa Coloma Jornada
6
F.s. La Salut POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ PRAT DE LA RIBA 118-122 SANTA COLOMA DE GRAMANET 08922 BARCELONA
11-11-2018 19:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
7
Betania F.s. Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró s/n SANT FELIU DE LLOBREGAT 08980 BARCELONA
17-11-2018 15:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
7
C.f.s. Trinitat Nova Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
17-11-2018 16:00
A.c.e. Sansur B Jornada
7
C.f.s. Corbera - Autocorb POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
17-11-2018 16:30
F.s. La Salut Jornada
7
Unió F.s. La Salut Badalona CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
18-11-2018 09:00
C.e. Maristes Rubí Jornada
7
C.f.s. Ibers Santa Coloma Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
18-11-2018 12:00
C.f.s. Ibers Santa Coloma Jornada
4
Sants Atlètic F.s. B Pavelló La Colina
C/Gran Bretanya BADALONA 08917 BARCELONA
24-11-2018 18:00
C.f.s. Corbera - Autocorb Jornada
6
Sants Atlètic F.s. B PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
27-11-2018 21:00
Betania F.s. Jornada
8
Escola De Futsal Grèvol Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA 08042 BARCELONA
01-12-2018 16:00
Padre Damián Ss.cc. B Jornada
8
A.c.e. Sansur B Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 BARCELONA 08017 BARCELONA
01-12-2018 16:30
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
8
C.e. Maristes Rubí pabellon de llefia
av doctor bassols BADALONA 08913 BARCELONA
02-12-2018 12:30
C.f.s. Ibers Santa Coloma Jornada
8
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ PRAT DE LA RIBA 118-122 SANTA COLOMA DE GRAMANET 08922 BARCELONA
02-12-2018 19:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
9
Sants Atlètic F.s. B Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
15-12-2018 13:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
9
Unió F.s. La Salut Badalona Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró s/n SANT FELIU DE LLOBREGAT 08980 BARCELONA
15-12-2018 16:00
Betania F.s. Jornada
9
C.f.s. Ibers Santa Coloma Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA 08042 BARCELONA
15-12-2018 16:00
A.c.e. Sansur B Jornada
9
C.f.s. Trinitat Nova POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
15-12-2018 16:30
C.e. Maristes Rubí Jornada
9
C.f.s. Corbera - Autocorb Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
15-12-2018 19:00
F.s. La Salut Jornada
9
Padre Damián Ss.cc. B CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
16-12-2018 09:00
Sants Atlètic F.s. B Jornada
7
Padre Damián Ss.cc. B CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
16-12-2018 19:00
C.f.s. Corbera - Autocorb Jornada
8
F.s. La Salut PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
18-12-2018 21:00
Sants Atlètic F.s. B Jornada
8
C.f.s. Trinitat Nova CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
01-01-2019 19:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
10
C.f.s. Ibers Santa Coloma Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
12-01-2019 16:00
C.f.s. Trinitat Nova Jornada
10
F.s. La Salut Pavello Poliesportiu Municipal Valldaura
Carrer de Baltasar Gracián, 9 BARCELONA 08016 BARCELONA
12-01-2019 18:15
Padre Damián Ss.cc. B Jornada
10
C.e. Maristes Rubí Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 BARCELONA 08017 BARCELONA
12-01-2019 18:30
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
10
Betania F.s. pabellon de llefia
av doctor bassols BADALONA 08913 BARCELONA
13-01-2019 13:30
C.f.s. Corbera - Autocorb Jornada
10
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
13-01-2019 19:00
Sants Atlètic F.s. B Jornada
10
A.c.e. Sansur B CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
13-01-2019 19:00
Betania F.s. Jornada
11
C.f.s. Corbera - Autocorb Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA 08042 BARCELONA
19-01-2019 16:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
11
Padre Damián Ss.cc. B Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró s/n SANT FELIU DE LLOBREGAT 08980 BARCELONA
19-01-2019 16:00
A.c.e. Sansur B Jornada
11
Escola De Futsal Grèvol POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
19-01-2019 16:30
C.e. Maristes Rubí Jornada
11
C.f.s. Trinitat Nova Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
19-01-2019 19:00
F.s. La Salut Jornada
11
Sants Atlètic F.s. B CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
20-01-2019 09:00
C.f.s. Ibers Santa Coloma Jornada
11
Unió F.s. La Salut Badalona POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ PRAT DE LA RIBA 118-122 SANTA COLOMA DE GRAMANET 08922 BARCELONA
20-01-2019 19:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
12
C.f.s. Trinitat Nova Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró s/n SANT FELIU DE LLOBREGAT 08980 BARCELONA
26-01-2019 16:00
Betania F.s. Jornada
12
Padre Damián Ss.cc. B Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA 08042 BARCELONA
26-01-2019 16:00
C.e. Maristes Rubí Jornada
12
Sants Atlètic F.s. B Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
26-01-2019 19:30
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
12
Escola De Futsal Grèvol pabellon de llefia
av doctor bassols BADALONA 08913 BARCELONA
27-01-2019 12:30
F.s. La Salut Jornada
12
A.c.e. Sansur B CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
27-01-2019 16:30
C.f.s. Ibers Santa Coloma Jornada
12
C.f.s. Corbera - Autocorb POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ PRAT DE LA RIBA 118-122 SANTA COLOMA DE GRAMANET 08922 BARCELONA
27-01-2019 17:15
Padre Damián Ss.cc. B Jornada
13
C.f.s. Ibers Santa Coloma Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 BARCELONA 08017 BARCELONA
02-02-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
13
F.s. La Salut Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
02-02-2019 17:00
A.c.e. Sansur B Jornada
13
C.e. Maristes Rubí Per determinar
Noguera Pallaresa 34-42 BARCELONA 08014 BARCELONA
03-02-2019 12:30
C.f.s. Trinitat Nova Jornada
13
Betania F.s. Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 BARCELONA 08033 BARCELONA
03-02-2019 18:00
Sants Atlètic F.s. B Jornada
13
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
03-02-2019 19:00
C.f.s. Corbera - Autocorb Jornada
13
Unió F.s. La Salut Badalona PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
03-02-2019 19:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
14
A.c.e. Sansur B Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró s/n SANT FELIU DE LLOBREGAT 08980 BARCELONA
09-02-2019 16:00
Betania F.s. Jornada
14
Sants Atlètic F.s. B Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA 08042 BARCELONA
09-02-2019 16:00
C.e. Maristes Rubí Jornada
14
F.s. La Salut Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
09-02-2019 19:30
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
14
Padre Damián Ss.cc. B pabellon de llefia
av doctor bassols BADALONA 08913 BARCELONA
10-02-2019 12:30
C.f.s. Corbera - Autocorb Jornada
14
Escola De Futsal Grèvol PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
10-02-2019 19:00
C.f.s. Ibers Santa Coloma Jornada
14
C.f.s. Trinitat Nova POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ PRAT DE LA RIBA 118-122 SANTA COLOMA DE GRAMANET 08922 BARCELONA
10-02-2019 19:00
Padre Damián Ss.cc. B Jornada
15
C.f.s. Corbera - Autocorb Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 BARCELONA 08017 BARCELONA
16-02-2019 16:30
A.c.e. Sansur B Jornada
15
Betania F.s. POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
16-02-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
15
C.e. Maristes Rubí Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
16-02-2019 17:00
F.s. La Salut Jornada
15
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
17-02-2019 09:00
C.f.s. Trinitat Nova Jornada
15
Unió F.s. La Salut Badalona Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 BARCELONA 08033 BARCELONA
17-02-2019 18:00
Sants Atlètic F.s. B Jornada
15
C.f.s. Ibers Santa Coloma CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
17-02-2019 19:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
5
Padre Damián Ss.cc. B Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
23-02-2019 16:00
Betania F.s. Jornada
16
F.s. La Salut Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA 08042 BARCELONA
09-03-2019 16:00
Padre Damián Ss.cc. B Jornada
16
Escola De Futsal Grèvol Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 BARCELONA 08017 BARCELONA
09-03-2019 16:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
16
C.e. Maristes Rubí Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró s/n SANT FELIU DE LLOBREGAT 08980 BARCELONA
09-03-2019 16:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
16
Sants Atlètic F.s. B pabellon de llefia
av doctor bassols BADALONA 08913 BARCELONA
10-03-2019 12:30
C.f.s. Corbera - Autocorb Jornada
16
C.f.s. Trinitat Nova PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
10-03-2019 19:00
C.f.s. Ibers Santa Coloma Jornada
16
A.c.e. Sansur B POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ PRAT DE LA RIBA 118-122 SANTA COLOMA DE GRAMANET 08922 BARCELONA
10-03-2019 19:00
A.c.e. Sansur B Jornada
17
Unió F.s. La Salut Badalona POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
16-03-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
17
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
16-03-2019 17:00
C.e. Maristes Rubí Jornada
17
Betania F.s. Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
16-03-2019 19:30
F.s. La Salut Jornada
17
C.f.s. Ibers Santa Coloma CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
17-03-2019 09:00
C.f.s. Trinitat Nova Jornada
17
Padre Damián Ss.cc. B Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 BARCELONA 08033 BARCELONA
17-03-2019 18:00
Sants Atlètic F.s. B Jornada
17
C.f.s. Corbera - Autocorb CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
17-03-2019 19:00
Betania F.s. Jornada
18
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA 08042 BARCELONA
23-03-2019 16:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
18
F.s. La Salut pabellon de llefia
av doctor bassols BADALONA 08913 BARCELONA
24-03-2019 12:30
Padre Damián Ss.cc. B Jornada
18
Sants Atlètic F.s. B Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 BARCELONA 08017 BARCELONA
24-03-2019 16:30
C.f.s. Trinitat Nova Jornada
18
Escola De Futsal Grèvol Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 BARCELONA 08033 BARCELONA
24-03-2019 18:00
C.f.s. Ibers Santa Coloma Jornada
18
C.e. Maristes Rubí POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ PRAT DE LA RIBA 118-122 SANTA COLOMA DE GRAMANET 08922 BARCELONA
24-03-2019 19:00
C.f.s. Corbera - Autocorb Jornada
18
A.c.e. Sansur B PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
24-03-2019 19:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
19
C.f.s. Ibers Santa Coloma Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró s/n SANT FELIU DE LLOBREGAT 08980 BARCELONA
30-03-2019 16:00
A.c.e. Sansur B Jornada
19
Padre Damián Ss.cc. B POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
30-03-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
19
Betania F.s. Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
30-03-2019 17:00
C.e. Maristes Rubí Jornada
19
Unió F.s. La Salut Badalona Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
30-03-2019 19:30
F.s. La Salut Jornada
19
C.f.s. Corbera - Autocorb CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
31-03-2019 09:00
Sants Atlètic F.s. B Jornada
19
C.f.s. Trinitat Nova CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
31-03-2019 19:00
Padre Damián Ss.cc. B Jornada
20
F.s. La Salut Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 BARCELONA 08017 BARCELONA
06-04-2019 18:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
20
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat pabellon de llefia
av doctor bassols BADALONA 08913 BARCELONA
07-04-2019 12:30
C.f.s. Trinitat Nova Jornada
20
A.c.e. Sansur B Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 BARCELONA 08033 BARCELONA
07-04-2019 18:00
Sants Atlètic F.s. B Jornada
20
Escola De Futsal Grèvol CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
07-04-2019 19:00
C.f.s. Ibers Santa Coloma Jornada
20
Betania F.s. POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ PRAT DE LA RIBA 118-122 SANTA COLOMA DE GRAMANET 08922 BARCELONA
07-04-2019 19:00
C.f.s. Corbera - Autocorb Jornada
20
C.e. Maristes Rubí PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
07-04-2019 19:00
Betania F.s. Jornada
21
Unió F.s. La Salut Badalona Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA 08042 BARCELONA
27-04-2019 16:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
21
C.f.s. Corbera - Autocorb Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró s/n SANT FELIU DE LLOBREGAT 08980 BARCELONA
27-04-2019 16:00
A.c.e. Sansur B Jornada
21
Sants Atlètic F.s. B POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
27-04-2019 16:30
C.e. Maristes Rubí Jornada
21
Padre Damián Ss.cc. B Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca n'Oriol 30 RUBI 08191 BARCELONA
27-04-2019 19:30
F.s. La Salut Jornada
21
C.f.s. Trinitat Nova CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
28-04-2019 09:00
C.f.s. Ibers Santa Coloma Jornada
21
Escola De Futsal Grèvol POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ PRAT DE LA RIBA 118-122 SANTA COLOMA DE GRAMANET 08922 BARCELONA
28-04-2019 19:00
Padre Damián Ss.cc. B Jornada
22
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 BARCELONA 08017 BARCELONA
04-05-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
22
A.c.e. Sansur B Pavelló Grèvol
Provençals, 9 BARCELONA 08019 BARCELONA
04-05-2019 17:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
22
C.f.s. Ibers Santa Coloma pabellon de llefia
av doctor bassols BADALONA 08913 BARCELONA
05-05-2019 12:30
C.f.s. Trinitat Nova Jornada
22
C.e. Maristes Rubí Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 BARCELONA 08033 BARCELONA
05-05-2019 18:00
C.f.s. Corbera - Autocorb Jornada
22
Betania F.s. PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
JOSEP TARRADELLAS S/N CORBERA DE LLOBREGAT 08757 BARCELONA
05-05-2019 19:00
Sants Atlètic F.s. B Jornada
22
F.s. La Salut CEM LA BASCULA
CARRER DEL FOC, 132 BARCELONA 08038 BARCELONA
05-05-2019 19:00