Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga de Primera Territorial Grup B

Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat 4 - 0 Betania Fs Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Matarã³ S/n Sant Feliu De Llobregat
17-11-2018
Veure acta
Escola De Futsal Grèvol 0 - 7 Cfs Trinitat Nova A Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
17-11-2018
Veure acta
Ace Sansur 0 - 4 Senior Corbera Autocorb POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
Parc Espanya Industrial S/n Barcelona
17-11-2018
Veure acta
F.s. La Salut 2 - 1 Fs Union La Salut Badalona A CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
18-11-2018
Veure acta
Ce Maristes Rubí 6 - 2 C.f.s Ibers Santa Coloma a Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
18-11-2018
Veure acta
Sants Atlètic F.s. b - Padre Damián Sagrados Corazones B CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
18-11-2018
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
1 Ce Maristes Rubí 21 7 7 0 0 42 21
2 Cfs Trinitat Nova A 17 7 5 2 0 43 17
3 Fs Union La Salut Badalona A 13 7 4 1 2 26 18
4 Senior Corbera Autocorb 11 6 3 2 1 23 14
5 Ace Sansur 9 7 3 0 4 29 29
6 Escola De Futsal Grèvol 7 6 2 1 3 23 28
7 Betania Fs 7 6 2 1 3 21 28
8 F.s. La Salut 7 7 2 1 4 21 30
9 Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat 6 7 2 0 5 35 33
10 Padre Damián Sagrados Corazones B 6 5 1 3 1 11 13
11 C.f.s Ibers Santa Coloma a 1 6 0 1 5 14 42
12 Sants Atlètic F.s. b 0 3 0 0 3 7 22
Jugador Equip Sanció
Ace Sansur Jornada
1
F.s. La Salut Poliesportiu Espanya Industrial
Passatge Andalusia, 9 Barcelona
06-10-2018 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
1
Fs Union La Salut Badalona A Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
06-10-2018 17:00
Cfs Trinitat Nova A Jornada
1
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat poliesportiu Municipal Virrei Amat
Joan Alcover 6 Barcelona
06-10-2018 21:30
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
1
Betania Fs Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
07-10-2018 16:30
Sants Atlètic F.s. b Jornada
1
Ce Maristes Rubí CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
07-10-2018 19:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
1
C.f.s Ibers Santa Coloma a PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
07-10-2018 19:00
Betania Fs Jornada
2
Cfs Trinitat Nova A Poliesportiu Brafa
Carrer Artesania Num 75 Barcelona
13-10-2018 16:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
2
Sants Atlètic F.s. b Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Matarã³ S/n Sant Feliu De Llobregat
13-10-2018 16:00
F.s. La Salut Jornada
2
Escola De Futsal Grèvol Nova Ica ria
Av. D'icã ria, 167 Barcelona
13-10-2018 16:30
Ce Maristes Rubí Jornada
2
Ace Sansur Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
13-10-2018 19:00
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
2
Senior Corbera Autocorb pabellon de llefia
Av Doctor Bassols Badalona
14-10-2018 12:30
C.f.s Ibers Santa Coloma a Jornada
2
Padre Damián Sagrados Corazones B POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
14-10-2018 19:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
3
Senior Corbera Autocorb Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
20-10-2018 16:00
Ace Sansur Jornada
3
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
Parc Espanya Industrial S/n Barcelona
20-10-2018 16:30
F.s. La Salut Jornada
3
Ce Maristes Rubí Nova Ica ria
Av. D'icã ria, 167 Barcelona
20-10-2018 16:30
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
3
Fs Union La Salut Badalona A Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
20-10-2018 17:00
Cfs Trinitat Nova A Jornada
3
C.f.s Ibers Santa Coloma a poliesportiu Municipal Virrei Amat
Joan Alcover 6 Barcelona
20-10-2018 21:30
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
4
F.s. La Salut Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Matarã³ S/n Sant Feliu De Llobregat
27-10-2018 16:00
Betania Fs Jornada
4
Ace Sansur Poliesportiu Brafa
Carrer Artesania Num 75 Barcelona
27-10-2018 16:00
Ce Maristes Rubí Jornada
4
Escola De Futsal Grèvol Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
27-10-2018 20:30
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
4
Cfs Trinitat Nova A pabellon de llefia
Av Doctor Bassols Badalona
28-10-2018 16:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
4
Padre Damián Sagrados Corazones B PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
28-10-2018 19:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
5
Padre Damián Sagrados Corazones B Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
03-11-2018 16:00
Ace Sansur Jornada
5
C.f.s Ibers Santa Coloma a POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
Parc Espanya Industrial S/n Barcelona
03-11-2018 16:30
Ce Maristes Rubí Jornada
5
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
03-11-2018 17:30
Cfs Trinitat Nova A Jornada
5
Senior Corbera Autocorb poliesportiu Municipal Virrei Amat
Joan Alcover 6 Barcelona
03-11-2018 17:45
F.s. La Salut Jornada
5
Betania Fs CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
04-11-2018 09:15
Sants Atlètic F.s. b Jornada
5
Fs Union La Salut Badalona A CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
04-11-2018 19:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
6
Escola De Futsal Grèvol Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Matarã³ S/n Sant Feliu De Llobregat
10-11-2018 16:00
Betania Fs Jornada
6
Ce Maristes Rubí Poliesportiu Brafa
Carrer Artesania Num 75 Barcelona
10-11-2018 16:00
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
6
Cfs Trinitat Nova A Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
10-11-2018 18:00
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
6
Ace Sansur pabellon de llefia
Av Doctor Bassols Badalona
11-11-2018 14:00
C.f.s Ibers Santa Coloma a Jornada
6
F.s. La Salut POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
11-11-2018 19:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
7
Betania Fs Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Matarã³ S/n Sant Feliu De Llobregat
17-11-2018 15:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
7
Cfs Trinitat Nova A Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
17-11-2018 16:00
Ace Sansur Jornada
7
Senior Corbera Autocorb POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
Parc Espanya Industrial S/n Barcelona
17-11-2018 16:30
F.s. La Salut Jornada
7
Fs Union La Salut Badalona A CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
18-11-2018 09:00
Ce Maristes Rubí Jornada
7
C.f.s Ibers Santa Coloma a Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
18-11-2018 12:00
Sants Atlètic F.s. b Jornada
7
Padre Damián Sagrados Corazones B CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
18-11-2018 19:00
C.f.s Ibers Santa Coloma a Jornada
4
Sants Atlètic F.s. b Pavelló La Colina
C/gran Bretanya Badalona
24-11-2018 18:00
Sants Atlètic F.s. b Jornada
3
Betania Fs
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
25-11-2018 19:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
6
Sants Atlètic F.s. b PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
27-11-2018 21:00
Betania Fs Jornada
8
Escola De Futsal Grèvol Poliesportiu Brafa
Carrer Artesania Num 75 Barcelona
01-12-2018 16:00
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
8
Ace Sansur Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
01-12-2018 16:30
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
8
Ce Maristes Rubí pabellon de llefia
Av Doctor Bassols Badalona
02-12-2018 12:30
Cfs Trinitat Nova A Jornada
8
Sants Atlètic F.s. b Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
02-12-2018 18:00
C.f.s Ibers Santa Coloma a Jornada
8
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
02-12-2018 19:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
8
F.s. La Salut PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
02-12-2018 19:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
9
Sants Atlètic F.s. b Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
15-12-2018 13:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
9
Fs Union La Salut Badalona A Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Matarã³ S/n Sant Feliu De Llobregat
15-12-2018 16:00
Betania Fs Jornada
9
C.f.s Ibers Santa Coloma a Poliesportiu Brafa
Carrer Artesania Num 75 Barcelona
15-12-2018 16:00
Ace Sansur Jornada
9
Cfs Trinitat Nova A POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
Parc Espanya Industrial S/n Barcelona
15-12-2018 16:30
Ce Maristes Rubí Jornada
9
Senior Corbera Autocorb Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
15-12-2018 19:30
F.s. La Salut Jornada
9
Padre Damián Sagrados Corazones B CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
16-12-2018 09:00
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
10
Ce Maristes Rubí Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
12-01-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
10
C.f.s Ibers Santa Coloma a Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
12-01-2019 17:00
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
10
Betania Fs pabellon de llefia
Av Doctor Bassols Badalona
13-01-2019 12:30
Cfs Trinitat Nova A Jornada
10
F.s. La Salut Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
13-01-2019 18:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
10
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
13-01-2019 19:00
Sants Atlètic F.s. b Jornada
10
Ace Sansur CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
13-01-2019 19:00
Betania Fs Jornada
11
Senior Corbera Autocorb Poliesportiu Brafa
Carrer Artesania Num 75 Barcelona
19-01-2019 16:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
11
Padre Damián Sagrados Corazones B Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Matarã³ S/n Sant Feliu De Llobregat
19-01-2019 16:00
Ace Sansur Jornada
11
Escola De Futsal Grèvol POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
Parc Espanya Industrial S/n Barcelona
19-01-2019 16:30
Ce Maristes Rubí Jornada
11
Cfs Trinitat Nova A Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
19-01-2019 19:30
F.s. La Salut Jornada
11
Sants Atlètic F.s. b CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
20-01-2019 09:00
C.f.s Ibers Santa Coloma a Jornada
11
Fs Union La Salut Badalona A POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
20-01-2019 19:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
12
Cfs Trinitat Nova A Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Matarã³ S/n Sant Feliu De Llobregat
26-01-2019 16:00
Betania Fs Jornada
12
Padre Damián Sagrados Corazones B Poliesportiu Brafa
Carrer Artesania Num 75 Barcelona
26-01-2019 16:00
Ce Maristes Rubí Jornada
12
Sants Atlètic F.s. b Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
26-01-2019 19:30
F.s. La Salut Jornada
12
Ace Sansur CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
27-01-2019 09:00
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
12
Escola De Futsal Grèvol pabellon de llefia
Av Doctor Bassols Badalona
27-01-2019 12:30
C.f.s Ibers Santa Coloma a Jornada
12
Senior Corbera Autocorb POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
27-01-2019 19:00
Ace Sansur Jornada
13
Ce Maristes Rubí POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
Parc Espanya Industrial S/n Barcelona
02-02-2019 16:30
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
13
C.f.s Ibers Santa Coloma a Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
02-02-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
13
F.s. La Salut Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
02-02-2019 17:00
Cfs Trinitat Nova A Jornada
13
Betania Fs Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
03-02-2019 18:00
Sants Atlètic F.s. b Jornada
13
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
03-02-2019 19:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
13
Fs Union La Salut Badalona A PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
03-02-2019 19:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
14
Ace Sansur Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Matarã³ S/n Sant Feliu De Llobregat
09-02-2019 16:00
Betania Fs Jornada
14
Sants Atlètic F.s. b Poliesportiu Brafa
Carrer Artesania Num 75 Barcelona
09-02-2019 16:00
Ce Maristes Rubí Jornada
14
F.s. La Salut Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
09-02-2019 19:30
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
14
Padre Damián Sagrados Corazones B pabellon de llefia
Av Doctor Bassols Badalona
10-02-2019 12:30
Senior Corbera Autocorb Jornada
14
Escola De Futsal Grèvol PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
10-02-2019 19:00
C.f.s Ibers Santa Coloma a Jornada
14
Cfs Trinitat Nova A POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
10-02-2019 19:00
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
15
Senior Corbera Autocorb Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
16-02-2019 16:30
Ace Sansur Jornada
15
Betania Fs POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
Parc Espanya Industrial S/n Barcelona
16-02-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
15
Ce Maristes Rubí Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
16-02-2019 17:00
F.s. La Salut Jornada
15
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
17-02-2019 09:00
Cfs Trinitat Nova A Jornada
15
Fs Union La Salut Badalona A Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
17-02-2019 18:00
Sants Atlètic F.s. b Jornada
15
C.f.s Ibers Santa Coloma a CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
17-02-2019 19:00
Betania Fs Jornada
16
F.s. La Salut Poliesportiu Brafa
Carrer Artesania Num 75 Barcelona
09-03-2019 16:00
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
16
Escola De Futsal Grèvol Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
09-03-2019 16:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
16
Ce Maristes Rubí Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Matarã³ S/n Sant Feliu De Llobregat
09-03-2019 16:00
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
16
Sants Atlètic F.s. b pabellon de llefia
Av Doctor Bassols Badalona
10-03-2019 12:30
Senior Corbera Autocorb Jornada
16
Cfs Trinitat Nova A PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
10-03-2019 19:00
C.f.s Ibers Santa Coloma a Jornada
16
Ace Sansur POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
10-03-2019 19:00
Ace Sansur Jornada
17
Fs Union La Salut Badalona A POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
Parc Espanya Industrial S/n Barcelona
16-03-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
17
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
16-03-2019 17:00
Ce Maristes Rubí Jornada
17
Betania Fs Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
16-03-2019 19:30
F.s. La Salut Jornada
17
C.f.s Ibers Santa Coloma a CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
17-03-2019 09:00
Cfs Trinitat Nova A Jornada
17
Padre Damián Sagrados Corazones B Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
17-03-2019 18:00
Sants Atlètic F.s. b Jornada
17
Senior Corbera Autocorb CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
17-03-2019 19:00
Betania Fs Jornada
18
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Poliesportiu Brafa
Carrer Artesania Num 75 Barcelona
23-03-2019 16:00
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
18
F.s. La Salut pabellon de llefia
Av Doctor Bassols Badalona
24-03-2019 12:30
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
18
Sants Atlètic F.s. b Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
24-03-2019 16:30
Cfs Trinitat Nova A Jornada
18
Escola De Futsal Grèvol Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
24-03-2019 18:00
C.f.s Ibers Santa Coloma a Jornada
18
Ce Maristes Rubí POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
24-03-2019 19:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
18
Ace Sansur PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
24-03-2019 19:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
19
C.f.s Ibers Santa Coloma a Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Matarã³ S/n Sant Feliu De Llobregat
30-03-2019 16:00
Ace Sansur Jornada
19
Padre Damián Sagrados Corazones B POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
Parc Espanya Industrial S/n Barcelona
30-03-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
19
Betania Fs Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
30-03-2019 17:00
Ce Maristes Rubí Jornada
19
Fs Union La Salut Badalona A Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
30-03-2019 19:30
F.s. La Salut Jornada
19
Senior Corbera Autocorb CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
31-03-2019 09:00
Sants Atlètic F.s. b Jornada
19
Cfs Trinitat Nova A CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
31-03-2019 19:00
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
20
F.s. La Salut Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
06-04-2019 18:00
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
20
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat pabellon de llefia
Av Doctor Bassols Badalona
07-04-2019 12:30
Cfs Trinitat Nova A Jornada
20
Ace Sansur Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
07-04-2019 18:00
Sants Atlètic F.s. b Jornada
20
Escola De Futsal Grèvol CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
07-04-2019 19:00
C.f.s Ibers Santa Coloma a Jornada
20
Betania Fs POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
07-04-2019 19:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
20
Ce Maristes Rubí PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
07-04-2019 19:00
Betania Fs Jornada
21
Fs Union La Salut Badalona A Poliesportiu Brafa
Carrer Artesania Num 75 Barcelona
27-04-2019 16:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
21
Senior Corbera Autocorb Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Matarã³ S/n Sant Feliu De Llobregat
27-04-2019 16:00
Ace Sansur Jornada
21
Sants Atlètic F.s. b POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
Parc Espanya Industrial S/n Barcelona
27-04-2019 16:30
Ce Maristes Rubí Jornada
21
Padre Damián Sagrados Corazones B Pavelló Maristes Rubí
Carrer Ca N'oriol 30 Rubi
27-04-2019 19:30
F.s. La Salut Jornada
21
Cfs Trinitat Nova A CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
28-04-2019 09:00
C.f.s Ibers Santa Coloma a Jornada
21
Escola De Futsal Grèvol POLIESPORTIU LA BASTIDA
C/ Prat De La Riba 118-122 Santa Coloma De Gramanet
28-04-2019 19:00
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
22
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Avda. Vallvidrera 10 Barcelona
04-05-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
22
Ace Sansur Pavelló Grèvol
Provençals, 9 Barcelona
04-05-2019 17:00
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
22
C.f.s Ibers Santa Coloma a pabellon de llefia
Av Doctor Bassols Badalona
05-05-2019 12:30
Cfs Trinitat Nova A Jornada
22
Ce Maristes Rubí Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 Barcelona
05-05-2019 18:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
22
Betania Fs PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas S/n Corbera De Llobregat
05-05-2019 19:00
Sants Atlètic F.s. b Jornada
22
F.s. La Salut CEM LA BASCULA
Carrer Del Foc, 132 Barcelona
05-05-2019 19:00