Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga de Primera Territorial Grup B

Ace Sansur Jornada
1
F.s. La Salut Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
06-10-2018 16:30
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
1
Betania Fs Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
06-10-2018 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
1
Fs Union La Salut Badalona A Pavelló Grèvol
Carrer de Provençals, 9, 08019 Barcelona
06-10-2018 17:00
Sants Atlètic F.s. "b" Jornada
1
Ce Maristes Rubí CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
06-10-2018 20:45
Cfs Trinitat Nova A Jornada
1
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 08033 BARCELONA
07-10-2018 18:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
1
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas, 08757 Corbera De Llobregat
07-10-2018 19:00
Betania Fs Jornada
2
Cfs Trinitat Nova A Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA
13-10-2018 16:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
2
Sants Atlètic F.s. "b" Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró, 4, 08980 Sant Feliu De Llobregat, Barcelona
13-10-2018 16:00
Ce Maristes Rubí Jornada
2
Ace Sansur Pavelló Maristes RubÍ
Carrer de Magallanes, 65, 08191 Rubí, Barcelona
13-10-2018 19:30
F.s. La Salut Jornada
2
Escola De Futsal Grèvol Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
13-10-2018 21:00
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
2
Senior Corbera Autocorb pabellon de llefia
Avinguda del Doctor Bassols, 109, 08913 Santa Coloma de Gramenet, Barcelona
14-10-2018 12:30
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Jornada
2
Padre Damián Sagrados Corazones B POLIESPORTIU LA BASTIDA
Carrer Prat De La Riba, S/n 08921 Santa Coloma De Gramenet
14-10-2018 18:00
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
3
Fs Union La Salut Badalona A Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
20-10-2018 16:30
Ace Sansur Jornada
3
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
20-10-2018 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
3
Senior Corbera Autocorb Pavelló Grèvol
Carrer de Provençals, 9, 08019 Barcelona
20-10-2018 17:00
Sants Atlètic F.s. "b" Jornada
3
Betania Fs CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
20-10-2018 20:45
F.s. La Salut Jornada
3
Ce Maristes Rubí Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
20-10-2018 21:00
Cfs Trinitat Nova A Jornada
3
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 08033 BARCELONA
21-10-2018 18:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
4
F.s. La Salut Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró, 4, 08980 Sant Feliu De Llobregat, Barcelona
27-10-2018 16:00
Betania Fs Jornada
4
Ace Sansur Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA
27-10-2018 16:00
Ce Maristes Rubí Jornada
4
Escola De Futsal Grèvol Pavelló Maristes RubÍ
Carrer de Magallanes, 65, 08191 Rubí, Barcelona
27-10-2018 19:30
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
4
Cfs Trinitat Nova A pabellon de llefia
Avinguda del Doctor Bassols, 109, 08913 Santa Coloma de Gramenet, Barcelona
28-10-2018 12:30
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Jornada
4
Sants Atlètic F.s. "b" POLIESPORTIU LA BASTIDA
Carrer Prat De La Riba, S/n 08921 Santa Coloma De Gramenet
28-10-2018 18:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
4
Padre Damián Sagrados Corazones B PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas, 08757 Corbera De Llobregat
28-10-2018 19:00
Ace Sansur Jornada
5
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
03-11-2018 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
5
Padre Damián Sagrados Corazones B Pavelló Grèvol
Carrer de Provençals, 9, 08019 Barcelona
03-11-2018 17:00
Ce Maristes Rubí Jornada
5
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Pavelló Maristes RubÍ
Carrer de Magallanes, 65, 08191 Rubí, Barcelona
03-11-2018 19:30
Sants Atlètic F.s. "b" Jornada
5
Fs Union La Salut Badalona A CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
03-11-2018 20:45
F.s. La Salut Jornada
5
Betania Fs Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
03-11-2018 21:00
Cfs Trinitat Nova A Jornada
5
Senior Corbera Autocorb Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 08033 BARCELONA
04-11-2018 18:00
Betania Fs Jornada
6
Ce Maristes Rubí Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA
10-11-2018 16:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
6
Escola De Futsal Grèvol Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró, 4, 08980 Sant Feliu De Llobregat, Barcelona
10-11-2018 16:00
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
6
Cfs Trinitat Nova A Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
10-11-2018 16:30
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
6
Ace Sansur pabellon de llefia
Avinguda del Doctor Bassols, 109, 08913 Santa Coloma de Gramenet, Barcelona
11-11-2018 12:30
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Jornada
6
F.s. La Salut POLIESPORTIU LA BASTIDA
Carrer Prat De La Riba, S/n 08921 Santa Coloma De Gramenet
11-11-2018 18:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
6
Sants Atlètic F.s. "b" PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas, 08757 Corbera De Llobregat
11-11-2018 19:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
7
Betania Fs Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró, 4, 08980 Sant Feliu De Llobregat, Barcelona
17-11-2018 16:00
Ace Sansur Jornada
7
Senior Corbera Autocorb Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
17-11-2018 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
7
Cfs Trinitat Nova A Pavelló Grèvol
Carrer de Provençals, 9, 08019 Barcelona
17-11-2018 17:00
Ce Maristes Rubí Jornada
7
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Pavelló Maristes RubÍ
Carrer de Magallanes, 65, 08191 Rubí, Barcelona
17-11-2018 19:30
Sants Atlètic F.s. "b" Jornada
7
Padre Damián Sagrados Corazones B CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
17-11-2018 20:45
F.s. La Salut Jornada
7
Fs Union La Salut Badalona A Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
17-11-2018 21:00
Betania Fs Jornada
8
Escola De Futsal Grèvol Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA
01-12-2018 16:00
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
8
Ace Sansur Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
01-12-2018 16:30
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
8
Ce Maristes Rubí pabellon de llefia
Avinguda del Doctor Bassols, 109, 08913 Santa Coloma de Gramenet, Barcelona
02-12-2018 12:30
Cfs Trinitat Nova A Jornada
8
Sants Atlètic F.s. "b" Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 08033 BARCELONA
02-12-2018 18:00
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Jornada
8
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat POLIESPORTIU LA BASTIDA
Carrer Prat De La Riba, S/n 08921 Santa Coloma De Gramenet
02-12-2018 18:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
8
F.s. La Salut PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas, 08757 Corbera De Llobregat
02-12-2018 19:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
9
Fs Union La Salut Badalona A Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró, 4, 08980 Sant Feliu De Llobregat, Barcelona
15-12-2018 16:00
Betania Fs Jornada
9
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA
15-12-2018 16:00
Ace Sansur Jornada
9
Cfs Trinitat Nova A Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
15-12-2018 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
9
Sants Atlètic F.s. "b" Pavelló Grèvol
Carrer de Provençals, 9, 08019 Barcelona
15-12-2018 17:00
Ce Maristes Rubí Jornada
9
Senior Corbera Autocorb Pavelló Maristes RubÍ
Carrer de Magallanes, 65, 08191 Rubí, Barcelona
15-12-2018 19:30
F.s. La Salut Jornada
9
Padre Damián Sagrados Corazones B Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
15-12-2018 21:00
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
10
Ce Maristes Rubí Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
12-01-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
10
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Pavelló Grèvol
Carrer de Provençals, 9, 08019 Barcelona
12-01-2019 17:00
Sants Atlètic F.s. "b" Jornada
10
Ace Sansur CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
12-01-2019 20:45
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
10
Betania Fs pabellon de llefia
Avinguda del Doctor Bassols, 109, 08913 Santa Coloma de Gramenet, Barcelona
13-01-2019 12:30
Cfs Trinitat Nova A Jornada
10
F.s. La Salut Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 08033 BARCELONA
13-01-2019 18:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
10
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas, 08757 Corbera De Llobregat
13-01-2019 19:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
11
Padre Damián Sagrados Corazones B Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró, 4, 08980 Sant Feliu De Llobregat, Barcelona
19-01-2019 16:00
Betania Fs Jornada
11
Senior Corbera Autocorb Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA
19-01-2019 16:00
Ace Sansur Jornada
11
Escola De Futsal Grèvol Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
19-01-2019 16:30
Ce Maristes Rubí Jornada
11
Cfs Trinitat Nova A Pavelló Maristes RubÍ
Carrer de Magallanes, 65, 08191 Rubí, Barcelona
19-01-2019 19:30
F.s. La Salut Jornada
11
Sants Atlètic F.s. "b" Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
19-01-2019 21:00
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Jornada
11
Fs Union La Salut Badalona A POLIESPORTIU LA BASTIDA
Carrer Prat De La Riba, S/n 08921 Santa Coloma De Gramenet
20-01-2019 18:00
Betania Fs Jornada
12
Padre Damián Sagrados Corazones B Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA
26-01-2019 16:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
12
Cfs Trinitat Nova A Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró, 4, 08980 Sant Feliu De Llobregat, Barcelona
26-01-2019 16:00
Ce Maristes Rubí Jornada
12
Sants Atlètic F.s. "b" Pavelló Maristes RubÍ
Carrer de Magallanes, 65, 08191 Rubí, Barcelona
26-01-2019 19:30
F.s. La Salut Jornada
12
Ace Sansur Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
26-01-2019 21:00
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
12
Escola De Futsal Grèvol pabellon de llefia
Avinguda del Doctor Bassols, 109, 08913 Santa Coloma de Gramenet, Barcelona
27-01-2019 12:30
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Jornada
12
Senior Corbera Autocorb POLIESPORTIU LA BASTIDA
Carrer Prat De La Riba, S/n 08921 Santa Coloma De Gramenet
27-01-2019 18:00
Ace Sansur Jornada
13
Ce Maristes Rubí Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
02-02-2019 16:30
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
13
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
02-02-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
13
F.s. La Salut Pavelló Grèvol
Carrer de Provençals, 9, 08019 Barcelona
02-02-2019 17:00
Sants Atlètic F.s. "b" Jornada
13
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
02-02-2019 20:45
Cfs Trinitat Nova A Jornada
13
Betania Fs Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 08033 BARCELONA
03-02-2019 18:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
13
Fs Union La Salut Badalona A PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas, 08757 Corbera De Llobregat
03-02-2019 19:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
14
Ace Sansur Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró, 4, 08980 Sant Feliu De Llobregat, Barcelona
09-02-2019 16:00
Betania Fs Jornada
14
Sants Atlètic F.s. "b" Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA
09-02-2019 16:00
Ce Maristes Rubí Jornada
14
F.s. La Salut Pavelló Maristes RubÍ
Carrer de Magallanes, 65, 08191 Rubí, Barcelona
09-02-2019 19:30
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
14
Padre Damián Sagrados Corazones B pabellon de llefia
Avinguda del Doctor Bassols, 109, 08913 Santa Coloma de Gramenet, Barcelona
10-02-2019 12:30
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Jornada
14
Cfs Trinitat Nova A POLIESPORTIU LA BASTIDA
Carrer Prat De La Riba, S/n 08921 Santa Coloma De Gramenet
10-02-2019 18:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
14
Escola De Futsal Grèvol PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas, 08757 Corbera De Llobregat
10-02-2019 19:00
Ace Sansur Jornada
15
Betania Fs Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
16-02-2019 16:30
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
15
Senior Corbera Autocorb Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
16-02-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
15
Ce Maristes Rubí Pavelló Grèvol
Carrer de Provençals, 9, 08019 Barcelona
16-02-2019 17:00
Sants Atlètic F.s. "b" Jornada
15
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
16-02-2019 20:45
F.s. La Salut Jornada
15
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
16-02-2019 21:00
Cfs Trinitat Nova A Jornada
15
Fs Union La Salut Badalona A Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 08033 BARCELONA
17-02-2019 18:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
16
Ce Maristes Rubí Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró, 4, 08980 Sant Feliu De Llobregat, Barcelona
09-03-2019 16:00
Betania Fs Jornada
16
F.s. La Salut Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA
09-03-2019 16:00
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
16
Escola De Futsal Grèvol Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
09-03-2019 16:30
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
16
Sants Atlètic F.s. "b" pabellon de llefia
Avinguda del Doctor Bassols, 109, 08913 Santa Coloma de Gramenet, Barcelona
10-03-2019 12:30
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Jornada
16
Ace Sansur POLIESPORTIU LA BASTIDA
Carrer Prat De La Riba, S/n 08921 Santa Coloma De Gramenet
10-03-2019 18:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
16
Cfs Trinitat Nova A PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas, 08757 Corbera De Llobregat
10-03-2019 19:00
Ace Sansur Jornada
17
Fs Union La Salut Badalona A Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
16-03-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
17
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Pavelló Grèvol
Carrer de Provençals, 9, 08019 Barcelona
16-03-2019 17:00
Ce Maristes Rubí Jornada
17
Betania Fs Pavelló Maristes RubÍ
Carrer de Magallanes, 65, 08191 Rubí, Barcelona
16-03-2019 19:30
Sants Atlètic F.s. "b" Jornada
17
Senior Corbera Autocorb CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
16-03-2019 20:45
F.s. La Salut Jornada
17
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
16-03-2019 21:00
Cfs Trinitat Nova A Jornada
17
Padre Damián Sagrados Corazones B Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 08033 BARCELONA
17-03-2019 18:00
Betania Fs Jornada
18
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA
23-03-2019 16:00
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
18
Sants Atlètic F.s. "b" Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
23-03-2019 16:30
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
18
F.s. La Salut pabellon de llefia
Avinguda del Doctor Bassols, 109, 08913 Santa Coloma de Gramenet, Barcelona
24-03-2019 12:30
Cfs Trinitat Nova A Jornada
18
Escola De Futsal Grèvol Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 08033 BARCELONA
24-03-2019 18:00
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Jornada
18
Ce Maristes Rubí POLIESPORTIU LA BASTIDA
Carrer Prat De La Riba, S/n 08921 Santa Coloma De Gramenet
24-03-2019 18:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
18
Ace Sansur PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas, 08757 Corbera De Llobregat
24-03-2019 19:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
19
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró, 4, 08980 Sant Feliu De Llobregat, Barcelona
30-03-2019 16:00
Ace Sansur Jornada
19
Padre Damián Sagrados Corazones B Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
30-03-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
19
Betania Fs Pavelló Grèvol
Carrer de Provençals, 9, 08019 Barcelona
30-03-2019 17:00
Ce Maristes Rubí Jornada
19
Fs Union La Salut Badalona A Pavelló Maristes RubÍ
Carrer de Magallanes, 65, 08191 Rubí, Barcelona
30-03-2019 19:30
Sants Atlètic F.s. "b" Jornada
19
Cfs Trinitat Nova A CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
30-03-2019 20:45
F.s. La Salut Jornada
19
Senior Corbera Autocorb Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
30-03-2019 21:00
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
20
F.s. La Salut Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
06-04-2019 16:30
Sants Atlètic F.s. "b" Jornada
20
Escola De Futsal Grèvol CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
06-04-2019 20:45
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
20
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat pabellon de llefia
Avinguda del Doctor Bassols, 109, 08913 Santa Coloma de Gramenet, Barcelona
07-04-2019 12:30
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Jornada
20
Betania Fs POLIESPORTIU LA BASTIDA
Carrer Prat De La Riba, S/n 08921 Santa Coloma De Gramenet
07-04-2019 18:00
Cfs Trinitat Nova A Jornada
20
Ace Sansur Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 08033 BARCELONA
07-04-2019 18:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
20
Ce Maristes Rubí PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas, 08757 Corbera De Llobregat
07-04-2019 19:00
Betania Fs Jornada
21
Fs Union La Salut Badalona A Poliesportiu Brafa
carrer artesania num 75 BARCELONA
27-04-2019 16:00
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
21
Senior Corbera Autocorb Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
Carrer Mataró, 4, 08980 Sant Feliu De Llobregat, Barcelona
27-04-2019 16:00
Ace Sansur Jornada
21
Sants Atlètic F.s. "b" Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
27-04-2019 16:30
Ce Maristes Rubí Jornada
21
Padre Damián Sagrados Corazones B Pavelló Maristes RubÍ
Carrer de Magallanes, 65, 08191 Rubí, Barcelona
27-04-2019 19:30
F.s. La Salut Jornada
21
Cfs Trinitat Nova A Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
27-04-2019 21:00
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" Jornada
21
Escola De Futsal Grèvol POLIESPORTIU LA BASTIDA
Carrer Prat De La Riba, S/n 08921 Santa Coloma De Gramenet
28-04-2019 18:00
Padre Damián Sagrados Corazones B Jornada
22
Peña Recreativa Sant Feliu De Llobregat Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
04-05-2019 16:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
22
Ace Sansur Pavelló Grèvol
Carrer de Provençals, 9, 08019 Barcelona
04-05-2019 17:00
Sants Atlètic F.s. "b" Jornada
22
F.s. La Salut CEM LA BASCULA
Carrer del Foc, 132, 08038 Barcelona
04-05-2019 20:45
Fs Union La Salut Badalona A Jornada
22
C.f.s Ibers Santa Coloma "a" pabellon de llefia
Avinguda del Doctor Bassols, 109, 08913 Santa Coloma de Gramenet, Barcelona
05-05-2019 12:30
Cfs Trinitat Nova A Jornada
22
Ce Maristes Rubí Institut escola Trinitat Nova
Pedrosa 2 08033 BARCELONA
05-05-2019 18:00
Senior Corbera Autocorb Jornada
22
Betania Fs PABELLON MUNICIPAL CORBERA DE LLOBREGAT
Josep Tarradellas, 08757 Corbera De Llobregat
05-05-2019 19:00
P Equip Pts J G E P GF GC
Gols Jugador Equip Partits
jugats
Gols per
partit
Jugador Equip Sanció