Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga de Primera Territorial Grup A

Cfs La Garriga - F.s. Union Llagostense Mecman B PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
Futsal Montpedros - F.s. Llinars POLIESPORTIU STA COLOMA CERVELLO
AVDA PAISSOS CATALANS, 1 SANTA COLOMA DE CERVELLO 08690 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
F.s. Racing Llavaneres - Escola Pia Santa Anna - Mataró B POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contravandistes s/n SANT ANDREU DE LLAVANERES 08392 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
Club Esportiu Gadex - Montsant Sala 5 ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
15-12-2018
Veure acta
Teià Futbol Cinc B - Ae Sala 5 Tiana Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
16-12-2018
Veure acta
Atletic Arrahona Can Jonqueres B - Olímpic Argentona B PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
CARRER SOL I PADRIS S/N SABADELL 08206 BARCELONA
16-12-2018
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Jugador Equip Sanció
Ae Sala 5 Tiana Jornada
1
Atletic Arrahona Can Jonqueres B POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
06-10-2018 19:00
Olímpic Argentona B Jornada
1
F.s. Llinars PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
PASSATGE COMTES MIR I BORRELL, 6 MATARÓ 08302 BARCELONA
07-10-2018 12:00
Cfs La Garriga Jornada
2
Ae Sala 5 Tiana PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
13-10-2018 17:00
F.s. Union Llagostense Mecman B Jornada
2
Olímpic Argentona B COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
13-10-2018 19:00
F.s. Llinars Jornada
2
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
14-10-2018 17:00
F.s. Racing Llavaneres Jornada
3
Atletic Arrahona Can Jonqueres B POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contravandistes s/n SANT ANDREU DE LLAVANERES 08392 BARCELONA
20-10-2018 16:00
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
3
F.s. Union Llagostense Mecman B Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
20-10-2018 16:00
Ae Sala 5 Tiana Jornada
3
Futsal Montpedros POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
20-10-2018 19:00
Club Esportiu Gadex Jornada
3
Cfs La Garriga ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
20-10-2018 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
3
F.s. Llinars Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
21-10-2018 09:30
Teià Futbol Cinc B Jornada
3
Olímpic Argentona B Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
21-10-2018 12:30
Cfs La Garriga Jornada
4
F.s. Racing Llavaneres PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
27-10-2018 16:15
F.s. Union Llagostense Mecman B Jornada
4
Montsant Sala 5 COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
27-10-2018 19:00
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
4
Teià Futbol Cinc B Pavello del Nord
Ronda Collsalarca 4 SABADELL 08207 BARCELONA
28-10-2018 11:00
Olímpic Argentona B Jornada
4
Escola Pia Santa Anna - Mataró B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
PASSATGE COMTES MIR I BORRELL, 6 MATARÓ 08302 BARCELONA
28-10-2018 12:00
F.s. Llinars Jornada
4
Ae Sala 5 Tiana Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
28-10-2018 19:15
F.s. Racing Llavaneres Jornada
5
Futsal Montpedros POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contravandistes s/n SANT ANDREU DE LLAVANERES 08392 BARCELONA
03-11-2018 18:00
Ae Sala 5 Tiana Jornada
5
F.s. Union Llagostense Mecman B POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
03-11-2018 19:00
Club Esportiu Gadex Jornada
5
F.s. Llinars ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
03-11-2018 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
5
Olímpic Argentona B Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
04-11-2018 09:30
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
5
Cfs La Garriga PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
CARRER SOL I PADRIS S/N SABADELL 08206 BARCELONA
04-11-2018 12:15
Teià Futbol Cinc B Jornada
5
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
08-11-2018 21:00
Cfs La Garriga Jornada
6
Teià Futbol Cinc B PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
10-11-2018 16:30
Futsal Montpedros Jornada
6
Atletic Arrahona Can Jonqueres B POLIESPORTIU STA COLOMA CERVELLO
AVDA PAISSOS CATALANS, 1 SANTA COLOMA DE CERVELLO 08690 BARCELONA
10-11-2018 18:00
F.s. Union Llagostense Mecman B Jornada
6
Club Esportiu Gadex COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
10-11-2018 19:00
Olímpic Argentona B Jornada
6
Ae Sala 5 Tiana PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
PASSATGE COMTES MIR I BORRELL, 6 MATARÓ 08302 BARCELONA
11-11-2018 12:00
F.s. Llinars Jornada
6
F.s. Racing Llavaneres Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
11-11-2018 17:00
Cfs La Garriga Jornada
7
Futsal Montpedros PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
17-11-2018 17:45
Club Esportiu Gadex Jornada
7
Olímpic Argentona B ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
17-11-2018 19:30
F.s. Racing Llavaneres Jornada
7
F.s. Union Llagostense Mecman B POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contravandistes s/n SANT ANDREU DE LLAVANERES 08392 BARCELONA
17-11-2018 20:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
7
Montsant Sala 5 Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
18-11-2018 11:00
Ae Sala 5 Tiana Jornada
7
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Per determinar
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
18-11-2018 12:00
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
7
F.s. Llinars PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
CARRER SOL I PADRIS S/N SABADELL 08206 BARCELONA
18-11-2018 12:15
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
1
Futsal Montpedros Per determinar
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
24-11-2018 16:00
Montsant Sala 5 Jornada
1
Cfs La Garriga Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
25-11-2018 09:30
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
2
Club Esportiu Gadex PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
CARRER SOL I PADRIS S/N SABADELL 08206 BARCELONA
25-11-2018 12:15
F.s. Racing Llavaneres Jornada
2
Teià Futbol Cinc B POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contravandistes s/n SANT ANDREU DE LLAVANERES 08392 BARCELONA
27-11-2018 21:00
F.s. Union Llagostense Mecman B Jornada
8
Atletic Arrahona Can Jonqueres B COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
01-12-2018 15:30
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
8
Club Esportiu Gadex Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
01-12-2018 16:00
Futsal Montpedros Jornada
8
Teià Futbol Cinc B POLIESPORTIU STA COLOMA CERVELLO
AVDA PAISSOS CATALANS, 1 SANTA COLOMA DE CERVELLO 08690 BARCELONA
01-12-2018 20:15
Olímpic Argentona B Jornada
8
F.s. Racing Llavaneres PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
PASSATGE COMTES MIR I BORRELL, 6 MATARÓ 08302 BARCELONA
02-12-2018 12:00
F.s. Llinars Jornada
8
Cfs La Garriga Per determinar
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
02-12-2018 17:00
Montsant Sala 5 Jornada
8
Ae Sala 5 Tiana Per determinar
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
13-12-2018 21:15
Cfs La Garriga Jornada
9
F.s. Union Llagostense Mecman B PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
15-12-2018 16:30
Futsal Montpedros Jornada
9
F.s. Llinars POLIESPORTIU STA COLOMA CERVELLO
AVDA PAISSOS CATALANS, 1 SANTA COLOMA DE CERVELLO 08690 BARCELONA
15-12-2018 18:01
F.s. Racing Llavaneres Jornada
9
Escola Pia Santa Anna - Mataró B POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contravandistes s/n SANT ANDREU DE LLAVANERES 08392 BARCELONA
15-12-2018 18:15
Club Esportiu Gadex Jornada
9
Montsant Sala 5 ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
15-12-2018 19:30
Futsal Montpedros Jornada
4
Club Esportiu Gadex POLIESPORTIU STA COLOMA CERVELLO
AVDA PAISSOS CATALANS, 1 SANTA COLOMA DE CERVELLO 08690 BARCELONA
15-12-2018 20:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
9
Ae Sala 5 Tiana Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
16-12-2018 10:31
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
9
Olímpic Argentona B PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
CARRER SOL I PADRIS S/N SABADELL 08206 BARCELONA
16-12-2018 12:15
Club Esportiu Gadex Jornada
1
F.s. Racing Llavaneres Per determinar
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
22-12-2018 18:00
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
6
Montsant Sala 5 Per determinar
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
22-12-2018 18:15
Futsal Montpedros Jornada
2
Montsant Sala 5 POLIESPORTIU STA COLOMA CERVELLO
AVDA PAISSOS CATALANS, 1 SANTA COLOMA DE CERVELLO 08690 BARCELONA
31-12-2018 18:00
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
10
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
12-01-2019 16:00
Ae Sala 5 Tiana Jornada
10
Club Esportiu Gadex POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
12-01-2019 19:00
Montsant Sala 5 Jornada
10
F.s. Racing Llavaneres Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
13-01-2019 10:00
F.s. Union Llagostense Mecman B Jornada
10
Futsal Montpedros COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
13-01-2019 10:45
Olímpic Argentona B Jornada
10
Cfs La Garriga PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
13-01-2019 12:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
10
F.s. Llinars Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
13-01-2019 12:30
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
11
Montsant Sala 5 PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
CARRER SOL I PADRIS S/N SABADELL 08206 BARCELONA
19-01-2019 16:30
Futsal Montpedros Jornada
11
Olímpic Argentona B POLIESPORTIU STA COLOMA CERVELLO
AVDA PAISSOS CATALANS, 1 SANTA COLOMA DE CERVELLO 08690 BARCELONA
19-01-2019 18:00
Cfs La Garriga Jornada
11
Escola Pia Santa Anna - Mataró B PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
19-01-2019 19:00
F.s. Llinars Jornada
11
F.s. Union Llagostense Mecman B Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
19-01-2019 19:15
Club Esportiu Gadex Jornada
11
Teià Futbol Cinc B ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
19-01-2019 19:30
F.s. Racing Llavaneres Jornada
11
Ae Sala 5 Tiana POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contravandistes s/n SANT ANDREU DE LLAVANERES 08392 BARCELONA
19-01-2019 20:00
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
12
Ae Sala 5 Tiana PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
CARRER SOL I PADRIS S/N SABADELL 08206 BARCELONA
26-01-2019 16:30
Futsal Montpedros Jornada
12
Escola Pia Santa Anna - Mataró B POLIESPORTIU STA COLOMA CERVELLO
AVDA PAISSOS CATALANS, 1 SANTA COLOMA DE CERVELLO 08690 BARCELONA
26-01-2019 18:00
F.s. Union Llagostense Mecman B Jornada
12
Teià Futbol Cinc B COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
26-01-2019 19:00
Cfs La Garriga Jornada
12
Montsant Sala 5 PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
26-01-2019 19:00
F.s. Llinars Jornada
12
Olímpic Argentona B Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
26-01-2019 19:15
F.s. Racing Llavaneres Jornada
12
Club Esportiu Gadex POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contravandistes s/n SANT ANDREU DE LLAVANERES 08392 BARCELONA
26-01-2019 20:00
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
13
F.s. Llinars Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
02-02-2019 16:00
Ae Sala 5 Tiana Jornada
13
Cfs La Garriga POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
02-02-2019 19:00
Club Esportiu Gadex Jornada
13
Atletic Arrahona Can Jonqueres B ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
02-02-2019 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
13
Futsal Montpedros Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
03-02-2019 10:00
Olímpic Argentona B Jornada
13
F.s. Union Llagostense Mecman B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
03-02-2019 12:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
13
F.s. Racing Llavaneres Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
03-02-2019 12:30
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
14
F.s. Racing Llavaneres PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
CARRER SOL I PADRIS S/N SABADELL 08206 BARCELONA
09-02-2019 16:30
Futsal Montpedros Jornada
14
Ae Sala 5 Tiana POLIESPORTIU STA COLOMA CERVELLO
AVDA PAISSOS CATALANS, 1 SANTA COLOMA DE CERVELLO 08690 BARCELONA
09-02-2019 18:00
F.s. Union Llagostense Mecman B Jornada
14
Escola Pia Santa Anna - Mataró B COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
09-02-2019 19:00
Cfs La Garriga Jornada
14
Club Esportiu Gadex PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
09-02-2019 19:00
F.s. Llinars Jornada
14
Montsant Sala 5 Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
09-02-2019 19:15
Olímpic Argentona B Jornada
14
Teià Futbol Cinc B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
10-02-2019 12:00
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
15
Olímpic Argentona B Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
16-02-2019 16:00
Ae Sala 5 Tiana Jornada
15
F.s. Llinars POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
16-02-2019 19:00
Club Esportiu Gadex Jornada
15
Futsal Montpedros ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
16-02-2019 19:30
F.s. Racing Llavaneres Jornada
15
Cfs La Garriga POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contravandistes s/n SANT ANDREU DE LLAVANERES 08392 BARCELONA
16-02-2019 20:00
Montsant Sala 5 Jornada
15
F.s. Union Llagostense Mecman B Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
17-02-2019 10:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
15
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
17-02-2019 12:30
Teià Futbol Cinc B Jornada
1
F.s. Union Llagostense Mecman B Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
24-02-2019 11:00
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
16
Teià Futbol Cinc B Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
09-03-2019 16:00
Futsal Montpedros Jornada
16
F.s. Racing Llavaneres POLIESPORTIU STA COLOMA CERVELLO
AVDA PAISSOS CATALANS, 1 SANTA COLOMA DE CERVELLO 08690 BARCELONA
09-03-2019 18:00
F.s. Union Llagostense Mecman B Jornada
16
Ae Sala 5 Tiana COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
09-03-2019 19:00
Cfs La Garriga Jornada
16
Atletic Arrahona Can Jonqueres B PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
09-03-2019 19:00
F.s. Llinars Jornada
16
Club Esportiu Gadex Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
09-03-2019 19:15
Olímpic Argentona B Jornada
16
Montsant Sala 5 PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
10-03-2019 12:00
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
17
Futsal Montpedros PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
CARRER SOL I PADRIS S/N SABADELL 08206 BARCELONA
16-03-2019 16:30
Ae Sala 5 Tiana Jornada
17
Olímpic Argentona B POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
16-03-2019 19:00
Club Esportiu Gadex Jornada
17
F.s. Union Llagostense Mecman B ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
16-03-2019 19:30
F.s. Racing Llavaneres Jornada
17
F.s. Llinars POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contravandistes s/n SANT ANDREU DE LLAVANERES 08392 BARCELONA
16-03-2019 20:00
Montsant Sala 5 Jornada
17
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
17-03-2019 10:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
17
Cfs La Garriga Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
17-03-2019 12:30
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
18
Ae Sala 5 Tiana Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
23-03-2019 16:00
Futsal Montpedros Jornada
18
Cfs La Garriga POLIESPORTIU STA COLOMA CERVELLO
AVDA PAISSOS CATALANS, 1 SANTA COLOMA DE CERVELLO 08690 BARCELONA
23-03-2019 18:00
F.s. Union Llagostense Mecman B Jornada
18
F.s. Racing Llavaneres COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
23-03-2019 19:00
F.s. Llinars Jornada
18
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
23-03-2019 19:15
Montsant Sala 5 Jornada
18
Teià Futbol Cinc B Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
24-03-2019 10:00
Olímpic Argentona B Jornada
18
Club Esportiu Gadex PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
24-03-2019 12:00
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
19
F.s. Union Llagostense Mecman B PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
CARRER SOL I PADRIS S/N SABADELL 08206 BARCELONA
30-03-2019 16:30
Ae Sala 5 Tiana Jornada
19
Montsant Sala 5 POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
30-03-2019 19:00
Cfs La Garriga Jornada
19
F.s. Llinars PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
30-03-2019 19:00
Club Esportiu Gadex Jornada
19
Escola Pia Santa Anna - Mataró B ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
30-03-2019 19:30
F.s. Racing Llavaneres Jornada
19
Olímpic Argentona B POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contravandistes s/n SANT ANDREU DE LLAVANERES 08392 BARCELONA
30-03-2019 20:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
19
Futsal Montpedros Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
31-03-2019 12:30
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
20
F.s. Racing Llavaneres Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
06-04-2019 16:00
Ae Sala 5 Tiana Jornada
20
Teià Futbol Cinc B POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
06-04-2019 19:00
F.s. Union Llagostense Mecman B Jornada
20
Cfs La Garriga COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
06-04-2019 19:00
F.s. Llinars Jornada
20
Futsal Montpedros Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
06-04-2019 19:15
Montsant Sala 5 Jornada
20
Club Esportiu Gadex Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
07-04-2019 10:00
Olímpic Argentona B Jornada
20
Atletic Arrahona Can Jonqueres B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
CTRA DE VILASSAR S/N ARGENTONA 08310 BARCELONA
07-04-2019 12:00
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
21
Escola Pia Santa Anna - Mataró B PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
CARRER SOL I PADRIS S/N SABADELL 08206 BARCELONA
27-04-2019 16:30
Futsal Montpedros Jornada
21
F.s. Union Llagostense Mecman B POLIESPORTIU STA COLOMA CERVELLO
AVDA PAISSOS CATALANS, 1 SANTA COLOMA DE CERVELLO 08690 BARCELONA
27-04-2019 18:00
Cfs La Garriga Jornada
21
Olímpic Argentona B PABELLO CAN NOGUERA
AVI MUSQUERA GARRIGA, LA 08530 BARCELONA
27-04-2019 19:00
F.s. Llinars Jornada
21
Teià Futbol Cinc B Pista Annexa Llinars del Vallès
Avinguda Paisos Catalans LLINARS DEL VALLES 08450 BARCELONA
27-04-2019 19:15
Club Esportiu Gadex Jornada
21
Ae Sala 5 Tiana ESCOLA PAU CASALS
CARRER D´ATLANTA, 31 SABADELL 08206 BARCELONA
27-04-2019 19:30
F.s. Racing Llavaneres Jornada
21
Montsant Sala 5 POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contravandistes s/n SANT ANDREU DE LLAVANERES 08392 BARCELONA
27-04-2019 20:00
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
22
Cfs La Garriga Escola Pia Santa Anna - Mataró
C/ Sant agustí, 59 MATARÓ 08301 BARCELONA
04-05-2019 16:00
F.s. Union Llagostense Mecman B Jornada
22
F.s. Llinars COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
04-05-2019 19:00
Ae Sala 5 Tiana Jornada
22
F.s. Racing Llavaneres POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TIANA
EDUARD FONTSERE, 13 TIANA 08391 BARCELONA
04-05-2019 19:00
Montsant Sala 5 Jornada
22
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
05-05-2019 10:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
22
Club Esportiu Gadex Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
05-05-2019 12:30