Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga de Primera Territorial Grup A

Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
1
Orange Papiol B Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
06-10-2018 16:00
Club Esportiu Gadex Jornada
1
F.s. Racing Mataro Escola Pau Casals
Carrer de Prat de la Riba, 26, 08160 Montmeló, Barcelona
06-10-2018 19:30
Futsal Tiana Jornada
1
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
06-10-2018 20:00
Montsant Sala 5 Jornada
1
Cfs La Garriga Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
07-10-2018 10:00
Olímpic Argentona B Jornada
1
F.s. Llinars PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
07-10-2018 12:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
1
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
07-10-2018 12:30
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
2
Club Esportiu Gadex PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
13-10-2018 16:30
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Jornada
2
Olímpic Argentona B COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
13-10-2018 19:00
Cfs La Garriga Jornada
2
Futsal Tiana PABELLO CAN NOGUERA
Carrer del Bassal 08530 La Garriga, Barcelona
13-10-2018 19:00
Orange Papiol B Jornada
2
Montsant Sala 5 pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
13-10-2018 19:00
F.s. Racing Mataro Jornada
2
Teià Futbol Cinc B POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contrabandistes, S/n 08392 Sant Andreu De Llavaneres
13-10-2018 20:00
F.s. Llinars Jornada
2
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
14-10-2018 12:30
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
3
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
20-10-2018 16:00
Club Esportiu Gadex Jornada
3
Cfs La Garriga Escola Pau Casals
Carrer de Prat de la Riba, 26, 08160 Montmeló, Barcelona
20-10-2018 19:30
Futsal Tiana Jornada
3
Orange Papiol B Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
20-10-2018 20:00
F.s. Racing Mataro Jornada
3
Atletic Arrahona Can Jonqueres B POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contrabandistes, S/n 08392 Sant Andreu De Llavaneres
20-10-2018 20:00
Montsant Sala 5 Jornada
3
F.s. Llinars Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
21-10-2018 10:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
3
Olímpic Argentona B Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
21-10-2018 12:30
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
4
Teià Futbol Cinc B PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
27-10-2018 16:30
Cfs La Garriga Jornada
4
F.s. Racing Mataro PABELLO CAN NOGUERA
Carrer del Bassal 08530 La Garriga, Barcelona
27-10-2018 19:00
Orange Papiol B Jornada
4
Club Esportiu Gadex pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
27-10-2018 19:00
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Jornada
4
Montsant Sala 5 COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
27-10-2018 19:00
Olímpic Argentona B Jornada
4
Escola Pia Santa Anna - Mataró B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
28-10-2018 12:00
F.s. Llinars Jornada
4
Futsal Tiana Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
28-10-2018 12:30
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
5
Cfs La Garriga PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
03-11-2018 16:30
Club Esportiu Gadex Jornada
5
F.s. Llinars Escola Pau Casals
Carrer de Prat de la Riba, 26, 08160 Montmeló, Barcelona
03-11-2018 19:30
F.s. Racing Mataro Jornada
5
Orange Papiol B POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contrabandistes, S/n 08392 Sant Andreu De Llavaneres
03-11-2018 20:00
Futsal Tiana Jornada
5
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
03-11-2018 20:00
Montsant Sala 5 Jornada
5
Olímpic Argentona B Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
04-11-2018 10:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
5
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
04-11-2018 12:30
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
6
Montsant Sala 5 Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
10-11-2018 16:00
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Jornada
6
Club Esportiu Gadex COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
10-11-2018 19:00
Cfs La Garriga Jornada
6
Teià Futbol Cinc B PABELLO CAN NOGUERA
Carrer del Bassal 08530 La Garriga, Barcelona
10-11-2018 19:00
Orange Papiol B Jornada
6
Atletic Arrahona Can Jonqueres B pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
10-11-2018 19:00
Olímpic Argentona B Jornada
6
Futsal Tiana PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
11-11-2018 12:00
F.s. Llinars Jornada
6
F.s. Racing Mataro Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
11-11-2018 12:30
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
7
F.s. Llinars PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
17-11-2018 16:30
Cfs La Garriga Jornada
7
Orange Papiol B PABELLO CAN NOGUERA
Carrer del Bassal 08530 La Garriga, Barcelona
17-11-2018 19:00
Club Esportiu Gadex Jornada
7
Olímpic Argentona B Escola Pau Casals
Carrer de Prat de la Riba, 26, 08160 Montmeló, Barcelona
17-11-2018 19:30
Futsal Tiana Jornada
7
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
17-11-2018 20:00
F.s. Racing Mataro Jornada
7
F.s. Union Llagostense Mecman "b" POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contrabandistes, S/n 08392 Sant Andreu De Llavaneres
17-11-2018 20:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
7
Montsant Sala 5 Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
18-11-2018 12:30
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
8
Club Esportiu Gadex Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
01-12-2018 16:00
Orange Papiol B Jornada
8
Teià Futbol Cinc B pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
01-12-2018 19:00
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Jornada
8
Atletic Arrahona Can Jonqueres B COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
01-12-2018 19:00
Montsant Sala 5 Jornada
8
Futsal Tiana Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
02-12-2018 10:00
Olímpic Argentona B Jornada
8
F.s. Racing Mataro PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
02-12-2018 12:00
F.s. Llinars Jornada
8
Cfs La Garriga Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
02-12-2018 12:30
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
9
Olímpic Argentona B PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
15-12-2018 16:30
Cfs La Garriga Jornada
9
F.s. Union Llagostense Mecman "b" PABELLO CAN NOGUERA
Carrer del Bassal 08530 La Garriga, Barcelona
15-12-2018 19:00
Orange Papiol B Jornada
9
F.s. Llinars pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
15-12-2018 19:00
Club Esportiu Gadex Jornada
9
Montsant Sala 5 Escola Pau Casals
Carrer de Prat de la Riba, 26, 08160 Montmeló, Barcelona
15-12-2018 19:30
F.s. Racing Mataro Jornada
9
Escola Pia Santa Anna - Mataró B POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contrabandistes, S/n 08392 Sant Andreu De Llavaneres
15-12-2018 20:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
9
Futsal Tiana Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
16-12-2018 12:30
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
10
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
12-01-2019 16:00
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Jornada
10
Orange Papiol B COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
12-01-2019 19:00
Futsal Tiana Jornada
10
Club Esportiu Gadex Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
12-01-2019 20:00
Montsant Sala 5 Jornada
10
F.s. Racing Mataro Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
13-01-2019 10:00
Olímpic Argentona B Jornada
10
Cfs La Garriga PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
13-01-2019 12:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
10
F.s. Llinars Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
13-01-2019 12:30
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
11
Montsant Sala 5 PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
19-01-2019 16:30
Cfs La Garriga Jornada
11
Escola Pia Santa Anna - Mataró B PABELLO CAN NOGUERA
Carrer del Bassal 08530 La Garriga, Barcelona
19-01-2019 19:00
Orange Papiol B Jornada
11
Olímpic Argentona B pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
19-01-2019 19:00
Club Esportiu Gadex Jornada
11
Teià Futbol Cinc B Escola Pau Casals
Carrer de Prat de la Riba, 26, 08160 Montmeló, Barcelona
19-01-2019 19:30
F.s. Racing Mataro Jornada
11
Futsal Tiana POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contrabandistes, S/n 08392 Sant Andreu De Llavaneres
19-01-2019 20:00
F.s. Llinars Jornada
11
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
20-01-2019 12:30
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
12
Futsal Tiana PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
26-01-2019 16:30
Orange Papiol B Jornada
12
Escola Pia Santa Anna - Mataró B pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
26-01-2019 19:00
Cfs La Garriga Jornada
12
Montsant Sala 5 PABELLO CAN NOGUERA
Carrer del Bassal 08530 La Garriga, Barcelona
26-01-2019 19:00
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Jornada
12
Teià Futbol Cinc B COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
26-01-2019 19:00
F.s. Racing Mataro Jornada
12
Club Esportiu Gadex POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contrabandistes, S/n 08392 Sant Andreu De Llavaneres
26-01-2019 20:00
F.s. Llinars Jornada
12
Olímpic Argentona B Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
27-01-2019 12:30
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
13
F.s. Llinars Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
02-02-2019 16:00
Club Esportiu Gadex Jornada
13
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Escola Pau Casals
Carrer de Prat de la Riba, 26, 08160 Montmeló, Barcelona
02-02-2019 19:30
Futsal Tiana Jornada
13
Cfs La Garriga Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
02-02-2019 20:00
Montsant Sala 5 Jornada
13
Orange Papiol B Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
03-02-2019 10:00
Olímpic Argentona B Jornada
13
F.s. Union Llagostense Mecman "b" PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
03-02-2019 12:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
13
F.s. Racing Mataro Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
03-02-2019 12:30
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
14
F.s. Racing Mataro PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
09-02-2019 16:30
Cfs La Garriga Jornada
14
Club Esportiu Gadex PABELLO CAN NOGUERA
Carrer del Bassal 08530 La Garriga, Barcelona
09-02-2019 19:00
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Jornada
14
Escola Pia Santa Anna - Mataró B COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
09-02-2019 19:00
Orange Papiol B Jornada
14
Futsal Tiana pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
09-02-2019 19:00
Olímpic Argentona B Jornada
14
Teià Futbol Cinc B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
10-02-2019 12:00
F.s. Llinars Jornada
14
Montsant Sala 5 Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
10-02-2019 12:30
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
15
Olímpic Argentona B Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
16-02-2019 16:00
Club Esportiu Gadex Jornada
15
Orange Papiol B Escola Pau Casals
Carrer de Prat de la Riba, 26, 08160 Montmeló, Barcelona
16-02-2019 19:30
Futsal Tiana Jornada
15
F.s. Llinars Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
16-02-2019 20:00
F.s. Racing Mataro Jornada
15
Cfs La Garriga POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contrabandistes, S/n 08392 Sant Andreu De Llavaneres
16-02-2019 20:00
Montsant Sala 5 Jornada
15
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
17-02-2019 10:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
15
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
17-02-2019 12:30
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
16
Teià Futbol Cinc B Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
09-03-2019 16:00
Cfs La Garriga Jornada
16
Atletic Arrahona Can Jonqueres B PABELLO CAN NOGUERA
Carrer del Bassal 08530 La Garriga, Barcelona
09-03-2019 19:00
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Jornada
16
Futsal Tiana COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
09-03-2019 19:00
Orange Papiol B Jornada
16
F.s. Racing Mataro pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
09-03-2019 19:00
Olímpic Argentona B Jornada
16
Montsant Sala 5 PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
10-03-2019 12:00
F.s. Llinars Jornada
16
Club Esportiu Gadex Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
10-03-2019 12:30
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
17
Orange Papiol B PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
16-03-2019 16:30
Club Esportiu Gadex Jornada
17
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Escola Pau Casals
Carrer de Prat de la Riba, 26, 08160 Montmeló, Barcelona
16-03-2019 19:30
Futsal Tiana Jornada
17
Olímpic Argentona B Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
16-03-2019 20:00
F.s. Racing Mataro Jornada
17
F.s. Llinars POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contrabandistes, S/n 08392 Sant Andreu De Llavaneres
16-03-2019 20:00
Montsant Sala 5 Jornada
17
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
17-03-2019 10:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
17
Cfs La Garriga Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
17-03-2019 12:30
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
18
Futsal Tiana Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
23-03-2019 16:00
Orange Papiol B Jornada
18
Cfs La Garriga pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
23-03-2019 19:00
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Jornada
18
F.s. Racing Mataro COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
23-03-2019 19:00
Montsant Sala 5 Jornada
18
Teià Futbol Cinc B Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
24-03-2019 10:00
Olímpic Argentona B Jornada
18
Club Esportiu Gadex PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
24-03-2019 12:00
F.s. Llinars Jornada
18
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
24-03-2019 12:30
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
19
F.s. Union Llagostense Mecman "b" PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
30-03-2019 16:30
Cfs La Garriga Jornada
19
F.s. Llinars PABELLO CAN NOGUERA
Carrer del Bassal 08530 La Garriga, Barcelona
30-03-2019 19:00
Club Esportiu Gadex Jornada
19
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Escola Pau Casals
Carrer de Prat de la Riba, 26, 08160 Montmeló, Barcelona
30-03-2019 19:30
Futsal Tiana Jornada
19
Montsant Sala 5 Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
30-03-2019 20:00
F.s. Racing Mataro Jornada
19
Olímpic Argentona B POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contrabandistes, S/n 08392 Sant Andreu De Llavaneres
30-03-2019 20:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
19
Orange Papiol B Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
31-03-2019 12:30
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
20
F.s. Racing Mataro Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
06-04-2019 16:00
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Jornada
20
Cfs La Garriga COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
06-04-2019 19:00
Futsal Tiana Jornada
20
Teià Futbol Cinc B Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
06-04-2019 20:00
Montsant Sala 5 Jornada
20
Club Esportiu Gadex Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
07-04-2019 10:00
Olímpic Argentona B Jornada
20
Atletic Arrahona Can Jonqueres B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
07-04-2019 12:00
F.s. Llinars Jornada
20
Orange Papiol B Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
07-04-2019 12:30
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Jornada
21
Escola Pia Santa Anna - Mataró B PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS
Carrer de Sol i Padrís 08203 Sabadell, Barcelona
27-04-2019 16:30
Orange Papiol B Jornada
21
F.s. Union Llagostense Mecman "b" pavello municipal de papiol
Carrer D'En Pau Casals, 08754 Papiol, Barcelona
27-04-2019 19:00
Cfs La Garriga Jornada
21
Olímpic Argentona B PABELLO CAN NOGUERA
Carrer del Bassal 08530 La Garriga, Barcelona
27-04-2019 19:00
Club Esportiu Gadex Jornada
21
Futsal Tiana Escola Pau Casals
Carrer de Prat de la Riba, 26, 08160 Montmeló, Barcelona
27-04-2019 19:30
F.s. Racing Mataro Jornada
21
Montsant Sala 5 POLIESPORTIU SANT ANDREU DE LLAVANERES
C/ Contrabandistes, S/n 08392 Sant Andreu De Llavaneres
27-04-2019 20:00
F.s. Llinars Jornada
21
Teià Futbol Cinc B Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
28-04-2019 12:30
Escola Pia Santa Anna - Mataró B Jornada
22
Cfs La Garriga Escola Pia Santa Anna - Mataró
Carrer de Sant Agustí, 59, 08301 Mataró, Barcelona
04-05-2019 16:00
F.s. Union Llagostense Mecman "b" Jornada
22
F.s. Llinars COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
04-05-2019 19:00
Futsal Tiana Jornada
22
F.s. Racing Mataro Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
04-05-2019 20:00
Montsant Sala 5 Jornada
22
Atletic Arrahona Can Jonqueres B Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
05-05-2019 10:00
Olímpic Argentona B Jornada
22
Orange Papiol B PAVELLO MUNICIPAL D'ARGENTONA
Carretera de Vilassar 08310 Argentona, Barcelona
05-05-2019 12:00
Teià Futbol Cinc B Jornada
22
Club Esportiu Gadex Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
05-05-2019 12:30
P Equip Pts J G E P GF GC
Gols Jugador Equip Partits
jugats
Gols per
partit
Jugador Equip Sanció