Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga Nacional

C.e. Sagrerenc - Padre Damián Ss.cc. Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
19-01-2019
Veure acta
F.s. Unión Llagostense Mecman - Futsal Dante COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
19-01-2019
Veure acta
Albelda Futsal - A.c.e. Sansur Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 TAMARITE DE LITERA 22550 HUESCA
19-01-2019
Veure acta
E.f.s. Ripoll - Servicat - Telic Group Bigues I Riells C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
19-01-2019
Veure acta
C.e.f.s. Ciutat Granollers - Teià Futbol Cinc PABELLON DEL PARQUET
LLUIS COMPANY, 1 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
20-01-2019
Veure acta
C.f.s. Clot - Montsant Sala 5 CEM Bac de Roda
Rbla. Guipuscoa, 25 BARCELONA 08018 BARCELONA
20-01-2019
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Jugador Equip Sanció
A.c.e. Sansur Jornada
1
Albelda Futsal Poliesportiu Espanya Industrial
Passatge Andalusia, 9 BARCELONA 08014 BARCELONA
22-09-2018 18:00
Padre Damián Ss.cc. Jornada
1
C.e. Sagrerenc Poliesportiu Padre Damian Sagrados Corazones
Av. Vallvidrera, 10 BARCELONA 08023 BARCELONA
22-09-2018 18:30
Futsal Dante Jornada
1
F.s. Unión Llagostense Mecman Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
23-09-2018 11:00
Teià Futbol Cinc Jornada
1
C.e.f.s. Ciutat Granollers Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
23-09-2018 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
1
C.f.s. Clot Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
23-09-2018 11:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
2
Montsant Sala 5 COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
29-09-2018 17:30
C.e. Sagrerenc Jornada
2
A.c.e. Sansur Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
29-09-2018 18:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
2
Teià Futbol Cinc C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
29-09-2018 18:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
2
Padre Damián Ss.cc. Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
29-09-2018 19:00
Betània Patmos Jornada
2
Futsal Dante PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
29-09-2018 19:30
C.f.s. Clot Jornada
2
Telic Group Bigues I Riells CEM Bac de Roda
Rbla. Guipuscoa, 25 BARCELONA 08018 BARCELONA
30-09-2018 20:00
Albelda Futsal Jornada
3
C.e. Sagrerenc Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 TAMARITE DE LITERA 22550 HUESCA
06-10-2018 18:00
A.c.e. Sansur Jornada
3
C.e.f.s. Ciutat Granollers Poliesportiu Espanya Industrial
Passatge Andalusia, 9 BARCELONA 08014 BARCELONA
06-10-2018 18:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
3
F.s. Unión Llagostense Mecman Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
06-10-2018 18:30
Teià Futbol Cinc Jornada
3
C.f.s. Clot Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
07-10-2018 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
3
Betània Patmos Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
07-10-2018 11:45
Padre Damián Ss.cc. Jornada
3
E.f.s. Ripoll - Servicat Poliesportiu Padre Damian Sagrados Corazones
Av. Vallvidrera, 10 BARCELONA 08023 BARCELONA
07-10-2018 18:30
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
4
Teià Futbol Cinc COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
13-10-2018 17:30
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
4
A.c.e. Sansur C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
13-10-2018 18:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
4
Albelda Futsal Pavello Municipal Can Bassa
Caterina Albert, 15 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
13-10-2018 19:00
Betània Patmos Jornada
4
Telic Group Bigues I Riells PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
13-10-2018 19:30
Futsal Dante Jornada
4
Montsant Sala 5 Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
13-10-2018 19:30
C.f.s. Clot Jornada
4
Padre Damián Ss.cc. CEM Bac de Roda
Rbla. Guipuscoa, 25 BARCELONA 08018 BARCELONA
14-10-2018 20:00
C.e. Sagrerenc Jornada
5
C.e.f.s. Ciutat Granollers Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
20-10-2018 17:00
Albelda Futsal Jornada
5
E.f.s. Ripoll - Servicat Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 TAMARITE DE LITERA 22550 HUESCA
20-10-2018 18:00
A.c.e. Sansur Jornada
5
C.f.s. Clot POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
20-10-2018 18:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
5
Futsal Dante Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
20-10-2018 18:30
Padre Damián Ss.cc. Jornada
5
F.s. Unión Llagostense Mecman Poliesportiu Padre Damian Sagrados Corazones
Av. Vallvidrera, 10 BARCELONA 08023 BARCELONA
20-10-2018 19:00
Teià Futbol Cinc Jornada
5
Betània Patmos Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
21-10-2018 09:50
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
6
A.c.e. Sansur COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
27-10-2018 17:30
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
6
C.e. Sagrerenc C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
27-10-2018 18:30
Futsal Dante Jornada
6
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
27-10-2018 19:15
Betània Patmos Jornada
6
Padre Damián Ss.cc. PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
27-10-2018 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
6
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
28-10-2018 11:45
C.f.s. Clot Jornada
6
Albelda Futsal CEM Bac de Roda
Rbla. Guipuscoa, 25 BARCELONA 08018 BARCELONA
28-10-2018 19:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
1
E.f.s. Ripoll - Servicat Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
01-11-2018 20:00
C.e. Sagrerenc Jornada
7
C.f.s. Clot Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
03-11-2018 17:00
A.c.e. Sansur Jornada
7
Betània Patmos POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
03-11-2018 18:00
Albelda Futsal Jornada
7
F.s. Unión Llagostense Mecman Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 TAMARITE DE LITERA 22550 HUESCA
03-11-2018 18:00
Padre Damián Ss.cc. Jornada
7
Futsal Dante Poliesportiu Padre Damian Sagrados Corazones
Av. Vallvidrera, 10 BARCELONA 08023 BARCELONA
03-11-2018 18:30
Teià Futbol Cinc Jornada
7
Montsant Sala 5 Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
04-11-2018 11:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
7
E.f.s. Ripoll - Servicat PABELLON DEL PARQUET
LLUIS COMPANY, 1 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
04-11-2018 13:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
8
Teià Futbol Cinc Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
08-11-2018 20:45
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
8
C.e. Sagrerenc COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
10-11-2018 17:30
Futsal Dante Jornada
8
A.c.e. Sansur Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
10-11-2018 19:15
Betània Patmos Jornada
8
Albelda Futsal PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
10-11-2018 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
8
Padre Damián Ss.cc. Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
11-11-2018 11:00
C.f.s. Clot Jornada
8
C.e.f.s. Ciutat Granollers CEM Bac de Roda
Rbla. Guipuscoa, 25 BARCELONA 08018 BARCELONA
11-11-2018 20:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
9
C.f.s. Clot C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
17-11-2018 18:00
Albelda Futsal Jornada
9
Futsal Dante Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 TAMARITE DE LITERA 22550 HUESCA
17-11-2018 18:00
A.c.e. Sansur Jornada
9
Montsant Sala 5 POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
17-11-2018 18:00
Padre Damián Ss.cc. Jornada
9
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu Padre Damian Sagrados Corazones
Av. Vallvidrera, 10 BARCELONA 08023 BARCELONA
17-11-2018 18:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
9
F.s. Unión Llagostense Mecman PAVELLO MUNICIPAL EL TUB
CARRER DEL CAMP DE LES MORERES 25 GRANOLLERS 08401 BARCELONA
18-11-2018 13:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
10
E.f.s. Ripoll - Servicat COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
24-11-2018 17:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
10
A.c.e. Sansur Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
24-11-2018 18:30
Betània Patmos Jornada
10
C.e.f.s. Ciutat Granollers PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
24-11-2018 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
10
Albelda Futsal Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
25-11-2018 11:00
C.e. Sagrerenc Jornada
11
Montsant Sala 5 Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
01-12-2018 17:00
Albelda Futsal Jornada
11
Telic Group Bigues I Riells Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 TAMARITE DE LITERA 22550 HUESCA
01-12-2018 18:00
A.c.e. Sansur Jornada
11
Teià Futbol Cinc POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
01-12-2018 18:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
11
Futsal Dante PAVELLO MUNICIPAL EL TUB
CARRER DEL CAMP DE LES MORERES 25 GRANOLLERS 08401 BARCELONA
02-12-2018 13:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
11
Betània Patmos C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
02-12-2018 18:00
C.f.s. Clot Jornada
11
F.s. Unión Llagostense Mecman CEM Bac de Roda
Rbla. Guipuscoa, 25 BARCELONA 08018 BARCELONA
02-12-2018 20:00
Padre Damián Ss.cc. Jornada
12
A.c.e. Sansur Poliesportiu Padre Damian Sagrados Corazones
Av. Vallvidrera, 10 BARCELONA 08023 BARCELONA
15-12-2018 18:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
12
C.e. Sagrerenc Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
15-12-2018 18:30
Futsal Dante Jornada
12
E.f.s. Ripoll - Servicat Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
15-12-2018 19:15
Betània Patmos Jornada
12
C.f.s. Clot PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
15-12-2018 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
12
C.e.f.s. Ciutat Granollers Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
16-12-2018 11:00
Teià Futbol Cinc Jornada
10
Padre Damián Ss.cc. Per determinar
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
18-12-2018 21:00
Teià Futbol Cinc Jornada
12
Albelda Futsal Per determinar
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
22-12-2018 18:30
C.e. Sagrerenc Jornada
9
Betània Patmos Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
01-01-2019 17:00
Futsal Dante Jornada
10
C.e. Sagrerenc Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
01-01-2019 19:00
C.e. Sagrerenc Jornada
13
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
12-01-2019 17:00
Albelda Futsal Jornada
13
Padre Damián Ss.cc. Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 TAMARITE DE LITERA 22550 HUESCA
12-01-2019 18:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
13
Betània Patmos COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
12-01-2019 19:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
13
Telic Group Bigues I Riells PABELLON DEL PARQUET
LLUIS COMPANY, 1 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
13-01-2019 13:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
13
Montsant Sala 5 C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
13-01-2019 18:00
C.f.s. Clot Jornada
13
Futsal Dante CEM Bac de Roda
Rbla. Guipuscoa, 25 BARCELONA 08018 BARCELONA
13-01-2019 20:00
C.e. Sagrerenc Jornada
14
Padre Damián Ss.cc. Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
19-01-2019 17:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
14
Futsal Dante COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
19-01-2019 17:30
Albelda Futsal Jornada
14
A.c.e. Sansur Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 TAMARITE DE LITERA 22550 HUESCA
19-01-2019 18:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
14
Telic Group Bigues I Riells C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
19-01-2019 18:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
14
Teià Futbol Cinc PABELLON DEL PARQUET
LLUIS COMPANY, 1 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
20-01-2019 12:00
C.f.s. Clot Jornada
14
Montsant Sala 5 CEM Bac de Roda
Rbla. Guipuscoa, 25 BARCELONA 08018 BARCELONA
20-01-2019 20:00
A.c.e. Sansur Jornada
15
C.e. Sagrerenc POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
26-01-2019 18:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
15
C.f.s. Clot Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
26-01-2019 18:30
Padre Damián Ss.cc. Jornada
15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Poliesportiu Padre Damian Sagrados Corazones
Av. Vallvidrera, 10 BARCELONA 08023 BARCELONA
26-01-2019 18:30
Futsal Dante Jornada
15
Betània Patmos Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
26-01-2019 19:00
Montsant Sala 5 Jornada
15
F.s. Unión Llagostense Mecman Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
27-01-2019 09:35
Teià Futbol Cinc Jornada
15
E.f.s. Ripoll - Servicat Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
27-01-2019 11:00
C.e. Sagrerenc Jornada
16
Albelda Futsal Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
02-02-2019 17:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
16
Padre Damián Ss.cc. C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
02-02-2019 18:30
Betània Patmos Jornada
16
Montsant Sala 5 PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
02-02-2019 19:30
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
16
Telic Group Bigues I Riells COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
03-02-2019 12:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
16
A.c.e. Sansur PABELLON DEL PARQUET
LLUIS COMPANY, 1 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
03-02-2019 13:00
C.f.s. Clot Jornada
16
Teià Futbol Cinc CEM Bac de Roda
Rbla. Guipuscoa, 25 BARCELONA 08018 BARCELONA
03-02-2019 20:00
Albelda Futsal Jornada
17
C.e.f.s. Ciutat Granollers Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 TAMARITE DE LITERA 22550 HUESCA
09-02-2019 18:00
A.c.e. Sansur Jornada
17
E.f.s. Ripoll - Servicat POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
09-02-2019 18:00
Padre Damián Ss.cc. Jornada
17
C.f.s. Clot Poliesportiu Padre Damian Sagrados Corazones
Av. Vallvidrera, 10 BARCELONA 08023 BARCELONA
09-02-2019 18:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
17
Betània Patmos Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
09-02-2019 18:30
Teià Futbol Cinc Jornada
17
F.s. Unión Llagostense Mecman Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
10-02-2019 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
17
Futsal Dante Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
10-02-2019 11:45
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
18
Padre Damián Ss.cc. COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
16-02-2019 17:30
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
18
Albelda Futsal C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
16-02-2019 18:30
Futsal Dante Jornada
18
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
16-02-2019 19:00
Betània Patmos Jornada
18
Teià Futbol Cinc PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
16-02-2019 19:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
18
C.e. Sagrerenc PABELLON DEL PARQUET
LLUIS COMPANY, 1 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
17-02-2019 13:00
C.f.s. Clot Jornada
18
A.c.e. Sansur CEM Bac de Roda
Rbla. Guipuscoa, 25 BARCELONA 08018 BARCELONA
17-02-2019 20:00
Padre Damián Ss.cc. Jornada
19
Betània Patmos Poliesportiu Padre Damian Sagrados Corazones
Av. Vallvidrera, 10 BARCELONA 08023 BARCELONA
09-03-2019 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
19
E.f.s. Ripoll - Servicat Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
09-03-2019 18:00
Albelda Futsal Jornada
19
C.f.s. Clot Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 TAMARITE DE LITERA 22550 HUESCA
09-03-2019 18:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
19
Montsant Sala 5 Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
09-03-2019 18:30
A.c.e. Sansur Jornada
19
F.s. Unión Llagostense Mecman Per determinar
Noguera Pallaresa 34-42 Pol La Bordeta BARCELONA 08014 BARCELONA
09-03-2019 19:30
Teià Futbol Cinc Jornada
19
Futsal Dante Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
10-03-2019 11:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
20
Albelda Futsal COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
16-03-2019 17:30
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
20
C.e.f.s. Ciutat Granollers C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
16-03-2019 18:30
Futsal Dante Jornada
20
Padre Damián Ss.cc. Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
16-03-2019 19:00
Betània Patmos Jornada
20
A.c.e. Sansur PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
16-03-2019 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
20
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
17-03-2019 11:45
C.f.s. Clot Jornada
20
C.e. Sagrerenc CEM Bac de Roda
Rbla. Guipuscoa, 25 BARCELONA 08018 BARCELONA
17-03-2019 20:00
C.e. Sagrerenc Jornada
21
F.s. Unión Llagostense Mecman Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
23-03-2019 18:00
Albelda Futsal Jornada
21
Betània Patmos Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 TAMARITE DE LITERA 22550 HUESCA
23-03-2019 18:00
A.c.e. Sansur Jornada
21
Futsal Dante Per determinar
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
23-03-2019 19:30
Teià Futbol Cinc Jornada
21
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
24-03-2019 11:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
21
C.f.s. Clot PABELLON DEL PARQUET
LLUIS COMPANY, 1 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
24-03-2019 13:00
Padre Damián Ss.cc. Jornada
21
Montsant Sala 5 Poliesportiu Padre Damian Sagrados Corazones
Av. Vallvidrera, 10 BARCELONA 08023 BARCELONA
24-03-2019 18:30
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
22
C.e.f.s. Ciutat Granollers COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
30-03-2019 17:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
22
Padre Damián Ss.cc. Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
30-03-2019 18:30
Futsal Dante Jornada
22
Albelda Futsal Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
30-03-2019 19:00
Betània Patmos Jornada
22
C.e. Sagrerenc PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
30-03-2019 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
22
A.c.e. Sansur Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
31-03-2019 11:45
C.f.s. Clot Jornada
22
E.f.s. Ripoll - Servicat CEM Bac de Roda
Rbla. Guipuscoa, 25 BARCELONA 08018 BARCELONA
31-03-2019 20:00
C.e. Sagrerenc Jornada
23
Futsal Dante Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
06-04-2019 18:00
Albelda Futsal Jornada
23
Montsant Sala 5 Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 TAMARITE DE LITERA 22550 HUESCA
06-04-2019 18:00
A.c.e. Sansur Jornada
23
Telic Group Bigues I Riells POLIESPORTIU ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL S/N BARCELONA 08014 BARCELONA
06-04-2019 18:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
23
F.s. Unión Llagostense Mecman C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
06-04-2019 18:30
Padre Damián Ss.cc. Jornada
23
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Padre Damian Sagrados Corazones
Av. Vallvidrera, 10 BARCELONA 08023 BARCELONA
06-04-2019 20:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
23
Betània Patmos PABELLON DEL PARQUET
LLUIS COMPANY, 1 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
07-04-2019 13:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
24
C.f.s. Clot COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
CARRER JOAQUIM BLUME, 2 LLAGOSTA, LA 08120 BARCELONA
27-04-2019 17:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
24
Albelda Futsal Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
27-04-2019 18:30
Futsal Dante Jornada
24
C.e.f.s. Ciutat Granollers Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
27-04-2019 19:00
Betània Patmos Jornada
24
E.f.s. Ripoll - Servicat PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
27-04-2019 19:30
Teià Futbol Cinc Jornada
24
A.c.e. Sansur Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
28-04-2019 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
24
C.e. Sagrerenc Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
28-04-2019 11:45
C.e. Sagrerenc Jornada
25
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Honduras, 2 BARCELONA 08027 BARCELONA
04-05-2019 18:00
Albelda Futsal Jornada
25
Teià Futbol Cinc Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 TAMARITE DE LITERA 22550 HUESCA
04-05-2019 18:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
25
Futsal Dante C T E L'AVELLANEDA
Rda MAS D'EN BOSC S/N RIPOLL 17500 GIRONA
04-05-2019 18:30
A.c.e. Sansur Jornada
25
Padre Damián Ss.cc. Per determinar
Noguera Pallaresa 34-42 BARCELONA 08014 BARCELONA
04-05-2019 19:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Jornada
25
Montsant Sala 5 PABELLON DEL PARQUET
LLUIS COMPANY, 1 GRANOLLERS 08402 BARCELONA
05-05-2019 13:00
C.f.s. Clot Jornada
25
Betània Patmos CEM Bac de Roda
Rbla. Guipuscoa, 25 BARCELONA 08018 BARCELONA
05-05-2019 20:00
Padre Damián Ss.cc. Jornada
26
Albelda Futsal Poliesportiu Padre Damian Sagrados Corazones
Av. Vallvidrera, 10 BARCELONA 08023 BARCELONA
11-05-2019 18:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
26
C.e.f.s. Ciutat Granollers Pavello Esports Bigues i Riells
Cami Can Badell BIGUES 08415 BARCELONA
11-05-2019 18:30
Futsal Dante Jornada
26
C.f.s. Clot Poliesportiu Creueta del coll
Carrer Castellterçol 15 BARCELONA 08023 BARCELONA
11-05-2019 19:00
Betània Patmos Jornada
26
F.s. Unión Llagostense Mecman PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695-701 BARCELONA 08028 BARCELONA
11-05-2019 19:30
Teià Futbol Cinc Jornada
26
C.e. Sagrerenc Poliesportiu el CIM
Josep Puigoriol, 68-84 TEIA 08329 BARCELONA
12-05-2019 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
26
E.f.s. Ripoll - Servicat Poliesportiu Cotxeres Borbo
Ramon Albo, 41-57 BARCELONA 08031 BARCELONA
12-05-2019 11:45