Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Llliga Nacional

P Equip Pts J G E P GF GC
Gols Jugador Equip Partits
jugats
Gols per
partit
Jugador Equip Sanció
Ace Sansur Jornada
1
Albelda Futsal Parc de l'Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
22-09-2018 18:00
Padre Damian Sagrados Corazones Jornada
1
C.e. Sagrerenc Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
22-09-2018 18:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
1
E F S Ripoll A Pavelló D'esports De Bigues I Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
22-09-2018 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
1
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Creueta Del Coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
22-09-2018 19:00
Futsal Tiana Jornada
1
Betània Patmos Barcelona Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
22-09-2018 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
1
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
23-09-2018 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
1
C.f.s. Clot A Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
23-09-2018 11:45
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
2
Montsant Sala 5 Complex Esportiu Municipal El Turó
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
29-09-2018 17:30
Albelda Futsal Jornada
2
Futsal Tiana Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
29-09-2018 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
2
Ace Sansur Poliesportiu Municipal La Sagrera
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
29-09-2018 18:00
E F S Ripoll A Jornada
2
Teià Futbol Cinc Centre De Tecnificació Esportiva L'avellaneda
17500 Ripoll, Girona
29-09-2018 18:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
2
Padre Damian Sagrados Corazones Pavelló Municipal De Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
29-09-2018 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
2
Futsal Dante "a" Pavelló Universitat De Barcelona
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
29-09-2018 19:30
C.f.s. Clot A Jornada
2
Telic Group Bigues I Riells Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
30-09-2018 20:00
Ace Sansur Jornada
3
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Parc de l'Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
06-10-2018 18:00
Albelda Futsal Jornada
3
C.e. Sagrerenc Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
06-10-2018 18:00
Padre Damian Sagrados Corazones Jornada
3
E F S Ripoll A Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
06-10-2018 18:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
3
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Pavelló D'esports De Bigues I Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
06-10-2018 18:30
Futsal Tiana Jornada
3
Futsal Dante "a" Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
06-10-2018 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
3
C.f.s. Clot A Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
07-10-2018 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
3
Betània Patmos Barcelona Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
07-10-2018 11:45
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
4
Teià Futbol Cinc Complex Esportiu Municipal El Turó
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
13-10-2018 17:30
C.e. Sagrerenc Jornada
4
Futsal Tiana Poliesportiu Municipal La Sagrera
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
13-10-2018 18:00
E F S Ripoll A Jornada
4
Ace Sansur Centre De Tecnificació Esportiva L'avellaneda
17500 Ripoll, Girona
13-10-2018 18:15
Futsal Dante "a" Jornada
4
Montsant Sala 5 Creueta Del Coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
13-10-2018 19:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
4
Albelda Futsal Pavelló Municipal De Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
13-10-2018 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
4
Telic Group Bigues I Riells Pavelló Universitat De Barcelona
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
13-10-2018 19:30
C.f.s. Clot A Jornada
4
Padre Damian Sagrados Corazones Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
14-10-2018 20:00
Ace Sansur Jornada
5
C.f.s. Clot A Parc de l'Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
20-10-2018 18:00
Albelda Futsal Jornada
5
E F S Ripoll A Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
20-10-2018 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
5
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Poliesportiu Municipal La Sagrera
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
20-10-2018 18:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
5
Futsal Dante "a" Pavelló D'esports De Bigues I Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
20-10-2018 18:30
Padre Damian Sagrados Corazones Jornada
5
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
20-10-2018 18:30
Futsal Tiana Jornada
5
Montsant Sala 5 Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
20-10-2018 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
5
Betània Patmos Barcelona Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
21-10-2018 11:00
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
6
Ace Sansur Complex Esportiu Municipal El Turó
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
27-10-2018 17:30
E F S Ripoll A Jornada
6
C.e. Sagrerenc Centre De Tecnificació Esportiva L'avellaneda
17500 Ripoll, Girona
27-10-2018 18:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
6
Futsal Tiana Pavelló Municipal De Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
27-10-2018 19:00
Futsal Dante "a" Jornada
6
Teià Futbol Cinc Creueta Del Coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
27-10-2018 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
6
Padre Damian Sagrados Corazones Pavelló Universitat De Barcelona
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
27-10-2018 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
6
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
28-10-2018 11:45
C.f.s. Clot A Jornada
6
Albelda Futsal Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
28-10-2018 20:00
Ace Sansur Jornada
7
Betània Patmos Barcelona Parc de l'Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
03-11-2018 18:00
Albelda Futsal Jornada
7
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
03-11-2018 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
7
C.f.s. Clot A Poliesportiu Municipal La Sagrera
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
03-11-2018 18:00
Padre Damian Sagrados Corazones Jornada
7
Futsal Dante "a" Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
03-11-2018 18:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
7
E F S Ripoll A Pavelló Municipal De Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
03-11-2018 19:00
Futsal Tiana Jornada
7
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
03-11-2018 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
7
Montsant Sala 5 Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
04-11-2018 11:00
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
8
C.e. Sagrerenc Complex Esportiu Municipal El Turó
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
10-11-2018 17:30
E F S Ripoll A Jornada
8
Futsal Tiana Centre De Tecnificació Esportiva L'avellaneda
17500 Ripoll, Girona
10-11-2018 18:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
8
Teià Futbol Cinc Pavelló D'esports De Bigues I Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
10-11-2018 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
8
Ace Sansur Creueta Del Coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
10-11-2018 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
8
Albelda Futsal Pavelló Universitat De Barcelona
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
10-11-2018 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
8
Padre Damian Sagrados Corazones Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
11-11-2018 11:45
C.f.s. Clot A Jornada
8
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
11-11-2018 20:00
Albelda Futsal Jornada
9
Futsal Dante "a" Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
17-11-2018 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
9
Betània Patmos Barcelona Poliesportiu Municipal La Sagrera
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
17-11-2018 18:00
Ace Sansur Jornada
9
Montsant Sala 5 Parc de l'Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
17-11-2018 18:00
E F S Ripoll A Jornada
9
C.f.s. Clot A Centre De Tecnificació Esportiva L'avellaneda
17500 Ripoll, Girona
17-11-2018 18:15
Padre Damian Sagrados Corazones Jornada
9
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
17-11-2018 18:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
9
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Pavelló Municipal De Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
17-11-2018 19:00
Futsal Tiana Jornada
9
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
17-11-2018 20:00
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
10
E F S Ripoll A Complex Esportiu Municipal El Turó
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
24-11-2018 17:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
10
Ace Sansur Pavelló D'esports De Bigues I Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
24-11-2018 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
10
C.e. Sagrerenc Creueta Del Coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
24-11-2018 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
10
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Pavelló Universitat De Barcelona
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
24-11-2018 19:30
Teià Futbol Cinc Jornada
10
Padre Damian Sagrados Corazones Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
25-11-2018 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
10
Albelda Futsal Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
25-11-2018 11:45
C.f.s. Clot A Jornada
10
Futsal Tiana Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
25-11-2018 20:00
Albelda Futsal Jornada
11
Telic Group Bigues I Riells Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
01-12-2018 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
11
Montsant Sala 5 Poliesportiu Municipal La Sagrera
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
01-12-2018 18:00
Ace Sansur Jornada
11
Teià Futbol Cinc Parc de l'Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
01-12-2018 18:00
E F S Ripoll A Jornada
11
Betània Patmos Barcelona Centre De Tecnificació Esportiva L'avellaneda
17500 Ripoll, Girona
01-12-2018 18:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
11
Futsal Dante "a" Pavelló Municipal De Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
01-12-2018 19:00
Futsal Tiana Jornada
11
Padre Damian Sagrados Corazones Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
01-12-2018 20:00
C.f.s. Clot A Jornada
11
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
02-12-2018 20:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
12
C.e. Sagrerenc Pavelló D'esports De Bigues I Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
15-12-2018 18:30
Padre Damian Sagrados Corazones Jornada
12
Ace Sansur Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
15-12-2018 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
12
E F S Ripoll A Creueta Del Coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
15-12-2018 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
12
C.f.s. Clot A Pavelló Universitat De Barcelona
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
15-12-2018 19:30
Futsal Tiana Jornada
12
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
15-12-2018 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
12
Albelda Futsal Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
16-12-2018 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
12
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
16-12-2018 11:45
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
13
Betània Patmos Barcelona Complex Esportiu Municipal El Turó
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
12-01-2019 17:30
Albelda Futsal Jornada
13
Padre Damian Sagrados Corazones Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
12-01-2019 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
13
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Municipal La Sagrera
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
12-01-2019 18:00
Ace Sansur Jornada
13
Futsal Tiana Parc de l'Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
12-01-2019 18:00
E F S Ripoll A Jornada
13
Montsant Sala 5 Centre De Tecnificació Esportiva L'avellaneda
17500 Ripoll, Girona
12-01-2019 18:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
13
Telic Group Bigues I Riells Pavelló Municipal De Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
12-01-2019 19:00
C.f.s. Clot A Jornada
13
Futsal Dante "a" Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
13-01-2019 20:00
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
14
Futsal Dante "a" Complex Esportiu Municipal El Turó
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
19-01-2019 17:30
C.e. Sagrerenc Jornada
14
Padre Damian Sagrados Corazones Poliesportiu Municipal La Sagrera
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
19-01-2019 18:00
Albelda Futsal Jornada
14
Ace Sansur Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
19-01-2019 18:00
E F S Ripoll A Jornada
14
Telic Group Bigues I Riells Centre De Tecnificació Esportiva L'avellaneda
17500 Ripoll, Girona
19-01-2019 18:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
14
Teià Futbol Cinc Pavelló Municipal De Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
19-01-2019 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
14
Futsal Tiana Pavelló Universitat De Barcelona
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
19-01-2019 19:30
C.f.s. Clot A Jornada
14
Montsant Sala 5 Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
20-01-2019 20:00
Ace Sansur Jornada
15
C.e. Sagrerenc Parc de l'Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
26-01-2019 18:00
Padre Damian Sagrados Corazones Jornada
15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
26-01-2019 18:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
15
C.f.s. Clot A Pavelló D'esports De Bigues I Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
26-01-2019 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
15
Betània Patmos Barcelona Creueta Del Coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
26-01-2019 19:00
Futsal Tiana Jornada
15
Albelda Futsal Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
26-01-2019 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
15
E F S Ripoll A Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
27-01-2019 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
15
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
27-01-2019 11:45
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
16
Telic Group Bigues I Riells Complex Esportiu Municipal El Turó
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
02-02-2019 17:30
C.e. Sagrerenc Jornada
16
Albelda Futsal Poliesportiu Municipal La Sagrera
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
02-02-2019 18:00
E F S Ripoll A Jornada
16
Padre Damian Sagrados Corazones Centre De Tecnificació Esportiva L'avellaneda
17500 Ripoll, Girona
02-02-2019 18:15
Futsal Dante "a" Jornada
16
Futsal Tiana Creueta Del Coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
02-02-2019 19:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
16
Ace Sansur Pavelló Municipal De Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
02-02-2019 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
16
Montsant Sala 5 Pavelló Universitat De Barcelona
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
02-02-2019 19:30
C.f.s. Clot A Jornada
16
Teià Futbol Cinc Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
03-02-2019 20:00
Albelda Futsal Jornada
17
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
09-02-2019 18:00
Ace Sansur Jornada
17
E F S Ripoll A Parc de l'Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
09-02-2019 18:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
17
Betània Patmos Barcelona Pavelló D'esports De Bigues I Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
09-02-2019 18:30
Padre Damian Sagrados Corazones Jornada
17
C.f.s. Clot A Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
09-02-2019 18:30
Futsal Tiana Jornada
17
C.e. Sagrerenc Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
09-02-2019 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
17
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
10-02-2019 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
17
Futsal Dante "a" Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
10-02-2019 11:45
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
18
Padre Damian Sagrados Corazones Complex Esportiu Municipal El Turó
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
16-02-2019 17:30
E F S Ripoll A Jornada
18
Albelda Futsal Centre De Tecnificació Esportiva L'avellaneda
17500 Ripoll, Girona
16-02-2019 18:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
18
C.e. Sagrerenc Pavelló Municipal De Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
16-02-2019 19:00
Futsal Dante "a" Jornada
18
Telic Group Bigues I Riells Creueta Del Coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
16-02-2019 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
18
Teià Futbol Cinc Pavelló Universitat De Barcelona
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
16-02-2019 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
18
Futsal Tiana Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
17-02-2019 11:45
C.f.s. Clot A Jornada
18
Ace Sansur Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
17-02-2019 20:00
Ace Sansur Jornada
19
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Parc de l'Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
09-03-2019 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
19
E F S Ripoll A Poliesportiu Municipal La Sagrera
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
09-03-2019 18:00
Albelda Futsal Jornada
19
C.f.s. Clot A Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
09-03-2019 18:00
Padre Damian Sagrados Corazones Jornada
19
Betània Patmos Barcelona Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
09-03-2019 18:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
19
Montsant Sala 5 Pavelló D'esports De Bigues I Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
09-03-2019 18:30
Futsal Tiana Jornada
19
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
09-03-2019 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
19
Futsal Dante "a" Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
10-03-2019 11:00
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
20
Albelda Futsal Complex Esportiu Municipal El Turó
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
16-03-2019 17:30
E F S Ripoll A Jornada
20
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Centre De Tecnificació Esportiva L'avellaneda
17500 Ripoll, Girona
16-03-2019 18:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
20
Futsal Tiana Pavelló D'esports De Bigues I Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
16-03-2019 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
20
Padre Damian Sagrados Corazones Creueta Del Coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
16-03-2019 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
20
Ace Sansur Pavelló Universitat De Barcelona
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
16-03-2019 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
20
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
17-03-2019 11:45
C.f.s. Clot A Jornada
20
C.e. Sagrerenc Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
17-03-2019 20:00
Albelda Futsal Jornada
21
Betània Patmos Barcelona Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
23-03-2019 18:00
Ace Sansur Jornada
21
Futsal Dante "a" Parc de l'Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
23-03-2019 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
21
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Poliesportiu Municipal La Sagrera
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
23-03-2019 18:00
Padre Damian Sagrados Corazones Jornada
21
Montsant Sala 5 Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
23-03-2019 18:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
21
C.f.s. Clot A Pavelló Municipal De Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
23-03-2019 19:00
Futsal Tiana Jornada
21
E F S Ripoll A Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
23-03-2019 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
21
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
24-03-2019 11:00
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
22
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Complex Esportiu Municipal El Turó
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
30-03-2019 17:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
22
Padre Damian Sagrados Corazones Pavelló D'esports De Bigues I Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
30-03-2019 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
22
Albelda Futsal Creueta Del Coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
30-03-2019 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
22
C.e. Sagrerenc Pavelló Universitat De Barcelona
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
30-03-2019 19:30
Teià Futbol Cinc Jornada
22
Futsal Tiana Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
31-03-2019 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
22
Ace Sansur Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
31-03-2019 11:45
C.f.s. Clot A Jornada
22
E F S Ripoll A Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
31-03-2019 20:00
C.e. Sagrerenc Jornada
23
Futsal Dante "a" Poliesportiu Municipal La Sagrera
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
06-04-2019 18:00
Albelda Futsal Jornada
23
Montsant Sala 5 Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
06-04-2019 18:00
Ace Sansur Jornada
23
Telic Group Bigues I Riells Parc de l'Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
06-04-2019 18:00
E F S Ripoll A Jornada
23
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Centre De Tecnificació Esportiva L'avellaneda
17500 Ripoll, Girona
06-04-2019 18:15
Padre Damian Sagrados Corazones Jornada
23
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
06-04-2019 18:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
23
Betània Patmos Barcelona Pavelló Municipal De Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
06-04-2019 19:00
Futsal Tiana Jornada
23
C.f.s. Clot A Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
06-04-2019 20:00
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
24
C.f.s. Clot A Complex Esportiu Municipal El Turó
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
27-04-2019 17:30
Padre Damian Sagrados Corazones Jornada
24
Futsal Tiana Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
27-04-2019 18:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
24
Albelda Futsal Pavelló D'esports De Bigues I Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
27-04-2019 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
24
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Creueta Del Coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
27-04-2019 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
24
E F S Ripoll A Pavelló Universitat De Barcelona
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
27-04-2019 19:30
Teià Futbol Cinc Jornada
24
Ace Sansur Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
28-04-2019 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
24
C.e. Sagrerenc Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
28-04-2019 11:45
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
25
Futsal Tiana Complex Esportiu Municipal El Turó
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
04-05-2019 17:30
Ace Sansur Jornada
25
Padre Damian Sagrados Corazones Parc de l'Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
04-05-2019 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
25
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu Municipal La Sagrera
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
04-05-2019 18:00
Albelda Futsal Jornada
25
Teià Futbol Cinc Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
04-05-2019 18:00
E F S Ripoll A Jornada
25
Futsal Dante "a" Centre De Tecnificació Esportiva L'avellaneda
17500 Ripoll, Girona
04-05-2019 18:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
25
Montsant Sala 5 Pavelló Municipal De Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
04-05-2019 19:00
C.f.s. Clot A Jornada
25
Betània Patmos Barcelona Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
05-05-2019 20:00
Padre Damian Sagrados Corazones Jornada
26
Albelda Futsal Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
11-05-2019 18:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
26
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Pavelló D'esports De Bigues I Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
11-05-2019 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
26
C.f.s. Clot A Creueta Del Coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
11-05-2019 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
26
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Pavelló Universitat De Barcelona
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
11-05-2019 19:30
Futsal Tiana Jornada
26
Ace Sansur Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
11-05-2019 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
26
C.e. Sagrerenc Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
12-05-2019 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
26
E F S Ripoll A Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
12-05-2019 11:45