Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Lliga Nacional >

Ace Sansur Jornada
1
Albelda Futsal Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
22-09-2018 18:00
Padre Damián Sagrados Corazones A Jornada
1
C.e. Sagrerenc Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
22-09-2018 18:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
1
Servicat E F S Ripoll A Pavello Esports Bigues i Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
22-09-2018 18:30
Futsal Tiana Jornada
1
Betània Patmos Barcelona Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
22-09-2018 20:00
Futsal Dante "a" Jornada
1
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
23-09-2018 11:00
Teià Futbol Cinc Jornada
1
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
23-09-2018 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
1
C.f.s. Clot A Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
23-09-2018 11:45
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
2
Montsant Sala 5 COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
29-09-2018 17:30
C.e. Sagrerenc Jornada
2
Ace Sansur Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
29-09-2018 18:00
Albelda Futsal Jornada
2
Futsal Tiana Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
29-09-2018 18:00
Servicat E F S Ripoll A Jornada
2
Teià Futbol Cinc C T E L'AVELLANEDA
CARRER PROGRES, 41 17500 RIPOLL
29-09-2018 18:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
2
Padre Damián Sagrados Corazones A Pavello Municipal Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
29-09-2018 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
2
Futsal Dante "a" PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
29-09-2018 19:30
C.f.s. Clot A Jornada
2
Telic Group Bigues I Riells Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
30-09-2018 20:00
Albelda Futsal Jornada
3
C.e. Sagrerenc Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
06-10-2018 18:00
Ace Sansur Jornada
3
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
06-10-2018 18:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
3
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Pavello Esports Bigues i Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
06-10-2018 18:30
Padre Damián Sagrados Corazones A Jornada
3
Servicat E F S Ripoll A Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
06-10-2018 18:30
Futsal Tiana Jornada
3
Futsal Dante "a" Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
06-10-2018 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
3
C.f.s. Clot A Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
07-10-2018 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
3
Betània Patmos Barcelona Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
07-10-2018 11:45
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
4
Teià Futbol Cinc COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
13-10-2018 17:30
C.e. Sagrerenc Jornada
4
Futsal Tiana Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
13-10-2018 18:00
Servicat E F S Ripoll A Jornada
4
Ace Sansur C T E L'AVELLANEDA
CARRER PROGRES, 41 17500 RIPOLL
13-10-2018 18:15
Futsal Dante "a" Jornada
4
Montsant Sala 5 Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
13-10-2018 19:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
4
Albelda Futsal Pavello Municipal Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
13-10-2018 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
4
Telic Group Bigues I Riells PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
13-10-2018 19:30
C.f.s. Clot A Jornada
4
Padre Damián Sagrados Corazones A Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
14-10-2018 20:00
Ace Sansur Jornada
5
C.f.s. Clot A Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
20-10-2018 18:00
Albelda Futsal Jornada
5
Servicat E F S Ripoll A Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
20-10-2018 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
5
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
20-10-2018 18:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
5
Futsal Dante "a" Pavello Esports Bigues i Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
20-10-2018 18:30
Padre Damián Sagrados Corazones A Jornada
5
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
20-10-2018 18:30
Futsal Tiana Jornada
5
Montsant Sala 5 Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
20-10-2018 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
5
Betània Patmos Barcelona Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
21-10-2018 11:00
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
6
Ace Sansur COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
27-10-2018 17:30
Servicat E F S Ripoll A Jornada
6
C.e. Sagrerenc C T E L'AVELLANEDA
CARRER PROGRES, 41 17500 RIPOLL
27-10-2018 18:15
Futsal Dante "a" Jornada
6
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
27-10-2018 19:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
6
Futsal Tiana Pavello Municipal Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
27-10-2018 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
6
Padre Damián Sagrados Corazones A PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
27-10-2018 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
6
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
28-10-2018 11:45
C.f.s. Clot A Jornada
6
Albelda Futsal Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
28-10-2018 20:00
Albelda Futsal Jornada
7
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
03-11-2018 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
7
C.f.s. Clot A Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
03-11-2018 18:00
Ace Sansur Jornada
7
Betània Patmos Barcelona Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
03-11-2018 18:00
Padre Damián Sagrados Corazones A Jornada
7
Futsal Dante "a" Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
03-11-2018 18:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
7
Servicat E F S Ripoll A Pavello Municipal Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
03-11-2018 19:00
Futsal Tiana Jornada
7
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
03-11-2018 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
7
Montsant Sala 5 Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
04-11-2018 11:00
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
8
C.e. Sagrerenc COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
10-11-2018 17:30
Servicat E F S Ripoll A Jornada
8
Futsal Tiana C T E L'AVELLANEDA
CARRER PROGRES, 41 17500 RIPOLL
10-11-2018 18:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
8
Teià Futbol Cinc Pavello Esports Bigues i Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
10-11-2018 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
8
Ace Sansur Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
10-11-2018 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
8
Albelda Futsal PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
10-11-2018 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
8
Padre Damián Sagrados Corazones A Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
11-11-2018 11:45
C.f.s. Clot A Jornada
8
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
11-11-2018 20:00
Albelda Futsal Jornada
9
Futsal Dante "a" Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
17-11-2018 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
9
Betània Patmos Barcelona Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
17-11-2018 18:00
Ace Sansur Jornada
9
Montsant Sala 5 Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
17-11-2018 18:00
Servicat E F S Ripoll A Jornada
9
C.f.s. Clot A C T E L'AVELLANEDA
CARRER PROGRES, 41 17500 RIPOLL
17-11-2018 18:15
Padre Damián Sagrados Corazones A Jornada
9
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
17-11-2018 18:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
9
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Pavello Municipal Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
17-11-2018 19:00
Futsal Tiana Jornada
9
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
17-11-2018 20:00
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
10
Servicat E F S Ripoll A COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
24-11-2018 17:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
10
Ace Sansur Pavello Esports Bigues i Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
24-11-2018 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
10
C.e. Sagrerenc Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
24-11-2018 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
10
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
24-11-2018 19:30
Teià Futbol Cinc Jornada
10
Padre Damián Sagrados Corazones A Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
25-11-2018 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
10
Albelda Futsal Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
25-11-2018 11:45
C.f.s. Clot A Jornada
10
Futsal Tiana Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
25-11-2018 20:00
Albelda Futsal Jornada
11
Telic Group Bigues I Riells Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
01-12-2018 18:00
Ace Sansur Jornada
11
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
01-12-2018 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
11
Montsant Sala 5 Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
01-12-2018 18:00
Servicat E F S Ripoll A Jornada
11
Betània Patmos Barcelona C T E L'AVELLANEDA
CARRER PROGRES, 41 17500 RIPOLL
01-12-2018 18:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
11
Futsal Dante "a" Pavello Municipal Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
01-12-2018 19:00
Futsal Tiana Jornada
11
Padre Damián Sagrados Corazones A Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
01-12-2018 20:00
C.f.s. Clot A Jornada
11
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
02-12-2018 20:00
Telic Group Bigues I Riells Jornada
12
C.e. Sagrerenc Pavello Esports Bigues i Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
15-12-2018 18:30
Padre Damián Sagrados Corazones A Jornada
12
Ace Sansur Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
15-12-2018 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
12
Servicat E F S Ripoll A Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
15-12-2018 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
12
C.f.s. Clot A PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
15-12-2018 19:30
Futsal Tiana Jornada
12
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
15-12-2018 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
12
Albelda Futsal Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
16-12-2018 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
12
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
16-12-2018 11:45
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
13
Betània Patmos Barcelona COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
12-01-2019 17:30
Ace Sansur Jornada
13
Futsal Tiana Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
12-01-2019 18:00
Albelda Futsal Jornada
13
Padre Damián Sagrados Corazones A Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
12-01-2019 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
13
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
12-01-2019 18:00
Servicat E F S Ripoll A Jornada
13
Montsant Sala 5 C T E L'AVELLANEDA
CARRER PROGRES, 41 17500 RIPOLL
12-01-2019 18:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
13
Telic Group Bigues I Riells Pavello Municipal Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
12-01-2019 19:00
C.f.s. Clot A Jornada
13
Futsal Dante "a" Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
13-01-2019 20:00
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
14
Futsal Dante "a" COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
19-01-2019 17:30
Albelda Futsal Jornada
14
Ace Sansur Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
19-01-2019 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
14
Padre Damián Sagrados Corazones A Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
19-01-2019 18:00
Servicat E F S Ripoll A Jornada
14
Telic Group Bigues I Riells C T E L'AVELLANEDA
CARRER PROGRES, 41 17500 RIPOLL
19-01-2019 18:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
14
Teià Futbol Cinc Pavello Municipal Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
19-01-2019 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
14
Futsal Tiana PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
19-01-2019 19:30
C.f.s. Clot A Jornada
14
Montsant Sala 5 Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
20-01-2019 20:00
Ace Sansur Jornada
15
C.e. Sagrerenc Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
26-01-2019 18:00
Padre Damián Sagrados Corazones A Jornada
15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
26-01-2019 18:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
15
C.f.s. Clot A Pavello Esports Bigues i Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
26-01-2019 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
15
Betània Patmos Barcelona Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
26-01-2019 19:00
Futsal Tiana Jornada
15
Albelda Futsal Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
26-01-2019 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
15
Servicat E F S Ripoll A Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
27-01-2019 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
15
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
27-01-2019 11:45
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
16
Telic Group Bigues I Riells COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
02-02-2019 17:30
C.e. Sagrerenc Jornada
16
Albelda Futsal Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
02-02-2019 18:00
Servicat E F S Ripoll A Jornada
16
Padre Damián Sagrados Corazones A C T E L'AVELLANEDA
CARRER PROGRES, 41 17500 RIPOLL
02-02-2019 18:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
16
Ace Sansur Pavello Municipal Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
02-02-2019 19:00
Futsal Dante "a" Jornada
16
Futsal Tiana Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
02-02-2019 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
16
Montsant Sala 5 PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
02-02-2019 19:30
C.f.s. Clot A Jornada
16
Teià Futbol Cinc Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
03-02-2019 20:00
Albelda Futsal Jornada
17
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
09-02-2019 18:00
Ace Sansur Jornada
17
Servicat E F S Ripoll A Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
09-02-2019 18:00
Padre Damián Sagrados Corazones A Jornada
17
C.f.s. Clot A Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
09-02-2019 18:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
17
Betània Patmos Barcelona Pavello Esports Bigues i Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
09-02-2019 18:30
Futsal Tiana Jornada
17
C.e. Sagrerenc Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
09-02-2019 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
17
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
10-02-2019 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
17
Futsal Dante "a" Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
10-02-2019 11:45
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
18
Padre Damián Sagrados Corazones A COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
16-02-2019 17:30
Servicat E F S Ripoll A Jornada
18
Albelda Futsal C T E L'AVELLANEDA
CARRER PROGRES, 41 17500 RIPOLL
16-02-2019 18:15
Futsal Dante "a" Jornada
18
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
16-02-2019 19:00
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
18
C.e. Sagrerenc Pavello Municipal Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
16-02-2019 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
18
Teià Futbol Cinc PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
16-02-2019 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
18
Futsal Tiana Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
17-02-2019 11:45
C.f.s. Clot A Jornada
18
Ace Sansur Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
17-02-2019 20:00
Ace Sansur Jornada
19
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
09-03-2019 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
19
Servicat E F S Ripoll A Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
09-03-2019 18:00
Albelda Futsal Jornada
19
C.f.s. Clot A Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
09-03-2019 18:00
Padre Damián Sagrados Corazones A Jornada
19
Betània Patmos Barcelona Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
09-03-2019 18:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
19
Montsant Sala 5 Pavello Esports Bigues i Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
09-03-2019 18:30
Futsal Tiana Jornada
19
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
09-03-2019 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
19
Futsal Dante "a" Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
10-03-2019 11:00
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
20
Albelda Futsal COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
16-03-2019 17:30
Servicat E F S Ripoll A Jornada
20
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A C T E L'AVELLANEDA
CARRER PROGRES, 41 17500 RIPOLL
16-03-2019 18:15
Telic Group Bigues I Riells Jornada
20
Futsal Tiana Pavello Esports Bigues i Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
16-03-2019 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
20
Padre Damián Sagrados Corazones A Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
16-03-2019 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
20
Ace Sansur PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
16-03-2019 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
20
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
17-03-2019 11:45
C.f.s. Clot A Jornada
20
C.e. Sagrerenc Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
17-03-2019 20:00
Albelda Futsal Jornada
21
Betània Patmos Barcelona Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
23-03-2019 18:00
Ace Sansur Jornada
21
Futsal Dante "a" Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
23-03-2019 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
21
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
23-03-2019 18:00
Padre Damián Sagrados Corazones A Jornada
21
Montsant Sala 5 Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
23-03-2019 18:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
21
C.f.s. Clot A Pavello Municipal Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
23-03-2019 19:00
Futsal Tiana Jornada
21
Servicat E F S Ripoll A Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
23-03-2019 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
21
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
24-03-2019 11:00
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
22
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
30-03-2019 17:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
22
Padre Damián Sagrados Corazones A Pavello Esports Bigues i Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
30-03-2019 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
22
Albelda Futsal Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
30-03-2019 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
22
C.e. Sagrerenc PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
30-03-2019 19:30
Teià Futbol Cinc Jornada
22
Futsal Tiana Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
31-03-2019 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
22
Ace Sansur Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
31-03-2019 11:45
C.f.s. Clot A Jornada
22
Servicat E F S Ripoll A Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
31-03-2019 20:00
C.e. Sagrerenc Jornada
23
Futsal Dante "a" Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
06-04-2019 18:00
Albelda Futsal Jornada
23
Montsant Sala 5 Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
06-04-2019 18:00
Ace Sansur Jornada
23
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
06-04-2019 18:00
Servicat E F S Ripoll A Jornada
23
F.s. Union Llagostense Mecman "a" C T E L'AVELLANEDA
CARRER PROGRES, 41 17500 RIPOLL
06-04-2019 18:15
Padre Damián Sagrados Corazones A Jornada
23
Teià Futbol Cinc Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
06-04-2019 18:30
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
23
Betània Patmos Barcelona Pavello Municipal Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
06-04-2019 19:00
Futsal Tiana Jornada
23
C.f.s. Clot A Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
06-04-2019 20:00
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
24
C.f.s. Clot A COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
27-04-2019 17:30
Padre Damián Sagrados Corazones A Jornada
24
Futsal Tiana Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
27-04-2019 18:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
24
Albelda Futsal Pavello Esports Bigues i Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
27-04-2019 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
24
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
27-04-2019 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
24
Servicat E F S Ripoll A PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
27-04-2019 19:30
Teià Futbol Cinc Jornada
24
Ace Sansur Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
28-04-2019 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
24
C.e. Sagrerenc Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
28-04-2019 11:45
F.s. Union Llagostense Mecman "a" Jornada
25
Futsal Tiana COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL "EL TURO"
Carrer De Joaquim Blume, 2, 08120 La Llagosta, Barcelona
04-05-2019 17:30
C.e. Sagrerenc Jornada
25
Telic Group Bigues I Riells Poliesportiu Municipal de Sagrerenc
Carrer d'Hondures, 2, 08027 Barcelona
04-05-2019 18:00
Albelda Futsal Jornada
25
Teià Futbol Cinc Pavelló municipal Tamarite de Litera
Camino Piscinas, 6 Tamarite de Litera
04-05-2019 18:00
Ace Sansur Jornada
25
Padre Damián Sagrados Corazones A Poliesportiu Espanya Industrial
Carrer de Muntadas, 37, 08014 Barcelona
04-05-2019 18:00
Servicat E F S Ripoll A Jornada
25
Futsal Dante "a" C T E L'AVELLANEDA
CARRER PROGRES, 41 17500 RIPOLL
04-05-2019 18:15
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Jornada
25
Montsant Sala 5 Pavello Municipal Can Bassa
Carrer de Caterina Albert, 15, 08402 Granollers, Barcelona
04-05-2019 19:00
C.f.s. Clot A Jornada
25
Betània Patmos Barcelona Cem Bac De Roda
Rambla De Guipúscoa, 25, 08018 Barcelona
05-05-2019 20:00
Padre Damián Sagrados Corazones A Jornada
26
Albelda Futsal Poliesportiu Padre Damián Sagrados Corazones
Av. de Vallvidrera, 10, 08017 Barcelona
11-05-2019 18:30
Telic Group Bigues I Riells Jornada
26
C.e.f.s. Ciutat Granollers Senior A Pavello Esports Bigues i Riells
Camí de Can Badell 08415 Bigues i Riells, Barcelona
11-05-2019 18:30
Futsal Dante "a" Jornada
26
C.f.s. Clot A Poliesportiu Creueta del coll
Carrer De Castellterçol, 1308023 Barcelona
11-05-2019 19:00
Betània Patmos Barcelona Jornada
26
F.s. Union Llagostense Mecman "a" PAVELLÓ ESPORTS UNIVERSITAT DE BARCELONA
Avinguda Diagonal, 695, 08028 Barcelona
11-05-2019 19:30
Futsal Tiana Jornada
26
Ace Sansur Poliesportiu Municipal De Tiana
Avinguda Eduard Fontseré, s/n, 08391 Tiana, Barcelona
11-05-2019 20:00
Teià Futbol Cinc Jornada
26
C.e. Sagrerenc Poliesportiu El Cim
Carrer Josep Puigoriol, 68, 08329 Teià, Barcelona
12-05-2019 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
26
Servicat E F S Ripoll A Poliesportiu Cotxeres Borbó
Carrer De Ramon Albó, 41, 08027 Barcelona
12-05-2019 11:45
P Equip Pts J G E P GF GC
Gols Jugador Equip Partits
jugats
Gols per
partit
Jugador Equip Sanció