Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Benjamí Grup A

Olímpic Argentona - Athletic Sant Joan Futsal Benjamí

20-05-2017
Veure acta
F.s. Llinars - F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí

20-05-2017
Veure acta
Lloret Esportiu F.s. Benjamí - Olímpic Argentona B

20-05-2017
Veure acta
C.f.s. La Garriga - E.F.S. Alta Segarra Benjamí

20-05-2017
Veure acta
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B - F.s. Centelles Benjamí

20-05-2017
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Gols Jugador Equip Partits
jugats
Gols per
partit
Jugador Equip Sanció
C.f.s. La Garriga Jornada
1
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí

22-10-2016 10:00
Olímpic Argentona Jornada
1
Olímpic Argentona B

29-10-2016 10:00
F.s. Llinars Jornada
1
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí

29-10-2016 10:30
F.s. Centelles Benjamí Jornada
1
E.F.S. Alta Segarra Benjamí

29-10-2016 11:30
Lloret Esportiu F.s. Benjamí Jornada
1
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí

30-10-2016 16:00
E.F.S. Alta Segarra Benjamí Jornada
2
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B

05-11-2016 11:00
Olímpic Argentona B Jornada
2
C.f.s. La Garriga

05-11-2016 11:00
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí Jornada
2
Olímpic Argentona

05-11-2016 11:00
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí Jornada
2
Lloret Esportiu F.s. Benjamí

05-11-2016 11:30
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí Jornada
2
F.s. Centelles Benjamí

05-11-2016 15:45
E.F.S. Alta Segarra Benjamí Jornada
3
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí

12-11-2016 11:00
Olímpic Argentona Jornada
3
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí

12-11-2016 11:00
F.s. Centelles Benjamí Jornada
3
Olímpic Argentona B

12-11-2016 14:30
C.f.s. La Garriga Jornada
3
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí

13-11-2016 11:00
F.s. Llinars Jornada
4
Lloret Esportiu F.s. Benjamí

19-11-2016 09:30
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí Jornada
4
F.s. Centelles Benjamí

19-11-2016 11:30
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí Jornada
4
C.f.s. La Garriga

19-11-2016 11:30
Olímpic Argentona B Jornada
4
E.F.S. Alta Segarra Benjamí

20-11-2016 10:00
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí Jornada
4
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B

20-11-2016 12:15
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B Jornada
3
F.s. Llinars

22-11-2016 19:00
Olímpic Argentona Jornada
5
F.s. Llinars

26-11-2016 10:00
E.F.S. Alta Segarra Benjamí Jornada
5
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí

26-11-2016 11:00
F.s. Centelles Benjamí Jornada
5
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí

26-11-2016 16:00
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí Jornada
5
Olímpic Argentona B

27-11-2016 12:15
Lloret Esportiu F.s. Benjamí Jornada
6
Olímpic Argentona

03-12-2016 09:00
F.s. Llinars Jornada
6
C.f.s. La Garriga

03-12-2016 10:30
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí Jornada
6
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí

03-12-2016 11:30
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí Jornada
6
E.F.S. Alta Segarra Benjamí

03-12-2016 11:30
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B Jornada
5
Lloret Esportiu F.s. Benjamí

10-12-2016 10:00
Olímpic Argentona B Jornada
6
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B

11-12-2016 12:00
F.s. Centelles Benjamí Jornada
7
F.s. Llinars

17-12-2016 09:30
C.f.s. La Garriga Jornada
7
Lloret Esportiu F.s. Benjamí

17-12-2016 13:00
Olímpic Argentona B Jornada
7
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí

18-12-2016 09:30
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí Jornada
7
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí

18-12-2016 12:00
Olímpic Argentona Jornada
8
C.f.s. La Garriga

14-01-2017 10:00
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí Jornada
8
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B

14-01-2017 11:30
F.s. Llinars Jornada
8
E.F.S. Alta Segarra Benjamí

14-01-2017 12:00
Lloret Esportiu F.s. Benjamí Jornada
8
F.s. Centelles Benjamí

14-01-2017 12:00
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí Jornada
9
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí

21-01-2017 11:30
E.F.S. Alta Segarra Benjamí Jornada
9
Lloret Esportiu F.s. Benjamí

21-01-2017 12:00
F.s. Centelles Benjamí Jornada
9
Olímpic Argentona

21-01-2017 15:00
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí Jornada
9
F.s. Llinars

22-01-2017 12:00
Olímpic Argentona Jornada
10
E.F.S. Alta Segarra Benjamí

28-01-2017 11:00
C.f.s. La Garriga Jornada
10
F.s. Centelles Benjamí

28-01-2017 12:30
F.s. Llinars Jornada
10
Olímpic Argentona B

28-01-2017 13:00
Lloret Esportiu F.s. Benjamí Jornada
10
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí

28-01-2017 13:30
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí Jornada
8
Olímpic Argentona B

29-01-2017 11:00
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B Jornada
7
Olímpic Argentona

29-01-2017 12:00
E.F.S. Alta Segarra Benjamí Jornada
11
C.f.s. La Garriga

04-02-2017 11:00
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí Jornada
11
F.s. Llinars

04-02-2017 11:30
F.s. Centelles Benjamí Jornada
11
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B

04-02-2017 13:30
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí Jornada
11
Olímpic Argentona

04-02-2017 17:45
Olímpic Argentona B Jornada
11
Lloret Esportiu F.s. Benjamí

05-02-2017 10:00
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí Jornada
12
Lloret Esportiu F.s. Benjamí

11-02-2017 11:00
E.F.S. Alta Segarra Benjamí Jornada
12
F.s. Centelles Benjamí

11-02-2017 12:00
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí Jornada
12
F.s. Llinars

11-02-2017 17:00
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí Jornada
12
C.f.s. La Garriga

12-02-2017 10:00
Olímpic Argentona B Jornada
12
Olímpic Argentona

12-02-2017 11:00
Olímpic Argentona Jornada
13
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí

18-02-2017 10:00
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B Jornada
13
E.F.S. Alta Segarra Benjamí

18-02-2017 11:35
Lloret Esportiu F.s. Benjamí Jornada
13
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí

18-02-2017 12:00
F.s. Centelles Benjamí Jornada
13
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí

18-02-2017 12:30
C.f.s. La Garriga Jornada
13
Olímpic Argentona B

19-02-2017 10:30
F.s. Llinars Jornada
14
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B

04-03-2017 10:30
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí Jornada
14
Olímpic Argentona

04-03-2017 11:00
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí Jornada
14
C.f.s. La Garriga

04-03-2017 12:30
Olímpic Argentona B Jornada
14
F.s. Centelles Benjamí

05-03-2017 10:00
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí Jornada
14
E.F.S. Alta Segarra Benjamí

05-03-2017 12:00
E.F.S. Alta Segarra Benjamí Jornada
15
Olímpic Argentona B

11-03-2017 09:30
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B Jornada
15
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí

11-03-2017 11:00
Lloret Esportiu F.s. Benjamí Jornada
15
F.s. Llinars

11-03-2017 12:00
F.s. Centelles Benjamí Jornada
15
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí

11-03-2017 15:00
C.f.s. La Garriga Jornada
15
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí

12-03-2017 12:00
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí Jornada
16
F.s. Centelles Benjamí

18-03-2017 11:00
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí Jornada
16
E.F.S. Alta Segarra Benjamí

18-03-2017 11:30
Lloret Esportiu F.s. Benjamí Jornada
16
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B

18-03-2017 12:00
F.s. Llinars Jornada
16
Olímpic Argentona

18-03-2017 15:30
Olímpic Argentona Jornada
17
Lloret Esportiu F.s. Benjamí

25-03-2017 10:00
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B Jornada
17
Olímpic Argentona B

25-03-2017 11:00
C.f.s. La Garriga Jornada
17
F.s. Llinars

26-03-2017 10:00
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí Jornada
17
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí

26-03-2017 12:00
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B Jornada
10
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí

31-03-2017 18:30
E.F.S. Alta Segarra Benjamí Jornada
17
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí

08-04-2017 11:30
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B Jornada
9
C.f.s. La Garriga

08-04-2017 12:00
Olímpic Argentona B Jornada
16
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí

09-04-2017 10:00
Olímpic Argentona Jornada
18
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B

22-04-2017 10:00
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí Jornada
18
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí

22-04-2017 11:00
Lloret Esportiu F.s. Benjamí Jornada
18
C.f.s. La Garriga

22-04-2017 12:00
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí Jornada
18
Olímpic Argentona B

22-04-2017 12:30
F.s. Llinars Jornada
18
F.s. Centelles Benjamí

23-04-2017 17:00
C.f.s. La Garriga Jornada
19
Olímpic Argentona

29-04-2017 10:00
E.F.S. Alta Segarra Benjamí Jornada
19
F.s. Llinars

29-04-2017 12:00
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B Jornada
19
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí

29-04-2017 12:00
F.s. Centelles Benjamí Jornada
19
Lloret Esportiu F.s. Benjamí

29-04-2017 15:00
Olímpic Argentona B Jornada
19
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí

30-04-2017 10:00
F.s. Llinars Jornada
20
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí

06-05-2017 09:30
Olímpic Argentona Jornada
20
F.s. Centelles Benjamí

06-05-2017 10:00
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí Jornada
20
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí

06-05-2017 11:00
Lloret Esportiu F.s. Benjamí Jornada
20
E.F.S. Alta Segarra Benjamí

06-05-2017 12:00
C.f.s. La Garriga Jornada
20
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B

06-05-2017 12:00
Manyanet Sant Andreu F.S. Benjamí Jornada
21
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B

13-05-2017 11:00
E.F.S. Alta Segarra Benjamí Jornada
21
Olímpic Argentona

13-05-2017 12:00
F.s. Centelles Benjamí Jornada
21
C.f.s. La Garriga

13-05-2017 12:30
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí Jornada
21
Lloret Esportiu F.s. Benjamí

14-05-2017 09:30
Olímpic Argentona B Jornada
21
F.s. Llinars

14-05-2017 10:00
Olímpic Argentona Jornada
22
Athletic Sant Joan Futsal Benjamí

20-05-2017 10:00
F.s. Llinars Jornada
22
F.S. Sant Cebrià De Vallalta Benjamí

20-05-2017 10:30
Lloret Esportiu F.s. Benjamí Jornada
22
Olímpic Argentona B

20-05-2017 10:30
C.f.s. La Garriga Jornada
22
E.F.S. Alta Segarra Benjamí

20-05-2017 11:00
Manyanet Sant Andreu F.s. Benjami­ B Jornada
22
F.s. Centelles Benjamí

20-05-2017 12:00