Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Cadet Grup B

Escola De Futsal Grèvol - A.E. Banús F.S Cadet

27-05-2017
Veure acta
C.e. Sagrerenc - A.E. Tiana Cadet B

27-05-2017
Veure acta
Betania F.S. Cadet - C.C.A. Plaza Macael Cadet

27-05-2017
Veure acta
Grup De Joves Can Tusell - Jesuïtes El Clot Cadet B

27-05-2017
Veure acta
F.s. Esclop - Escola De Futsal Grèvol B

27-05-2017
Veure acta
Futsal Dante Cadet - Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet

28-05-2017
Veure acta
Montsant Sala 5 - Betània Patmos

28-05-2017
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Gols Jugador Equip Partits
jugats
Gols per
partit
Jugador Equip Sanció
Escola De Futsal Grèvol Jornada
1
C.C.A. Plaza Macael Cadet

08-10-2016 12:30
C.e. Sagrerenc Jornada
1
Futsal Dante Cadet

08-10-2016 12:45
A.E. Tiana Cadet B Jornada
1
Betània Patmos

08-10-2016 15:15
Grup De Joves Can Tusell Jornada
1
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet

08-10-2016 16:00
Betania F.S. Cadet Jornada
1
Escola De Futsal Grèvol B

08-10-2016 16:30
F.s. Esclop Jornada
1
Jesuïtes El Clot Cadet B

08-10-2016 18:00
Montsant Sala 5 Jornada
1
A.E. Banús F.S Cadet

09-10-2016 16:00
Betània Patmos Jornada
2
C.e. Sagrerenc

15-10-2016 09:00
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet Jornada
2
F.s. Esclop

15-10-2016 09:00
Jesuïtes El Clot Cadet B Jornada
2
Betania F.S. Cadet

15-10-2016 10:00
C.C.A. Plaza Macael Cadet Jornada
2
Montsant Sala 5

15-10-2016 10:30
Escola De Futsal Grèvol B Jornada
2
Escola De Futsal Grèvol

15-10-2016 11:30
A.E. Banús F.S Cadet Jornada
2
A.E. Tiana Cadet B

16-10-2016 10:45
Betània Patmos Jornada
3
A.E. Banús F.S Cadet

22-10-2016 11:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
3
Jesuïtes El Clot Cadet B

22-10-2016 12:30
C.e. Sagrerenc Jornada
3
Grup De Joves Can Tusell

22-10-2016 12:45
Betania F.S. Cadet Jornada
3
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet

22-10-2016 13:30
F.s. Esclop Jornada
3
Futsal Dante Cadet

22-10-2016 18:00
A.E. Tiana Cadet B Jornada
3
C.C.A. Plaza Macael Cadet

22-10-2016 20:45
Montsant Sala 5 Jornada
3
Escola De Futsal Grèvol B

23-10-2016 16:00
Jesuïtes El Clot Cadet B Jornada
4
Montsant Sala 5

29-10-2016 10:00
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet Jornada
4
Escola De Futsal Grèvol

29-10-2016 10:30
Escola De Futsal Grèvol B Jornada
4
A.E. Tiana Cadet B

29-10-2016 11:30
C.C.A. Plaza Macael Cadet Jornada
4
Betània Patmos

29-10-2016 16:00
Grup De Joves Can Tusell Jornada
4
F.s. Esclop

29-10-2016 17:00
Futsal Dante Cadet Jornada
4
Betania F.S. Cadet

30-10-2016 10:45
A.E. Banús F.S Cadet Jornada
4
C.e. Sagrerenc

30-10-2016 13:15
Betania F.S. Cadet Jornada
5
Grup De Joves Can Tusell

05-11-2016 09:00
Betània Patmos Jornada
5
Escola De Futsal Grèvol B

05-11-2016 11:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
5
Futsal Dante Cadet

05-11-2016 12:30
C.e. Sagrerenc Jornada
5
F.s. Esclop

05-11-2016 12:45
A.E. Tiana Cadet B Jornada
5
Jesuïtes El Clot Cadet B

05-11-2016 20:15
A.E. Banús F.S Cadet Jornada
5
C.C.A. Plaza Macael Cadet

06-11-2016 10:45
Montsant Sala 5 Jornada
5
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet

06-11-2016 16:00
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet Jornada
6
A.E. Tiana Cadet B

12-11-2016 10:30
C.C.A. Plaza Macael Cadet Jornada
6
C.e. Sagrerenc

12-11-2016 10:30
Escola De Futsal Grèvol B Jornada
6
A.E. Banús F.S Cadet

12-11-2016 11:30
Grup De Joves Can Tusell Jornada
6
Escola De Futsal Grèvol

12-11-2016 16:00
F.s. Esclop Jornada
6
Betania F.S. Cadet

13-11-2016 12:30
Futsal Dante Cadet Jornada
6
Montsant Sala 5

13-11-2016 13:30
Futsal Dante Cadet Jornada
2
Grup De Joves Can Tusell

18-11-2016 20:15
C.C.A. Plaza Macael Cadet Jornada
7
Escola De Futsal Grèvol B

19-11-2016 10:30
Betània Patmos Jornada
7
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet

19-11-2016 11:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
7
F.s. Esclop

19-11-2016 12:30
C.e. Sagrerenc Jornada
7
Betania F.S. Cadet

19-11-2016 12:45
A.E. Tiana Cadet B Jornada
7
Futsal Dante Cadet

19-11-2016 20:45
A.E. Banús F.S Cadet Jornada
7
Jesuïtes El Clot Cadet B

20-11-2016 10:45
Escola De Futsal Grèvol B Jornada
8
C.e. Sagrerenc

26-11-2016 11:30
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet Jornada
8
A.E. Banús F.S Cadet

26-11-2016 13:30
Betania F.S. Cadet Jornada
8
Escola De Futsal Grèvol

26-11-2016 16:30
Futsal Dante Cadet Jornada
8
Betània Patmos

27-11-2016 13:30
Montsant Sala 5 Jornada
7
Grup De Joves Can Tusell

30-11-2016 19:30
Jesuïtes El Clot Cadet B Jornada
6
Betània Patmos

01-12-2016 19:15
C.C.A. Plaza Macael Cadet Jornada
9
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet

03-12-2016 10:30
Betània Patmos Jornada
9
Grup De Joves Can Tusell

03-12-2016 11:00
Escola De Futsal Grèvol B Jornada
9
Jesuïtes El Clot Cadet B

03-12-2016 11:30
C.e. Sagrerenc Jornada
9
Escola De Futsal Grèvol

03-12-2016 12:45
A.E. Tiana Cadet B Jornada
9
F.s. Esclop

04-12-2016 16:15
F.s. Esclop Jornada
8
Montsant Sala 5

10-12-2016 16:00
A.E. Banús F.S Cadet Jornada
9
Futsal Dante Cadet

11-12-2016 10:45
Jesuïtes El Clot Cadet B Jornada
8
C.C.A. Plaza Macael Cadet

13-12-2016 19:30
Grup De Joves Can Tusell Jornada
8
A.E. Tiana Cadet B

14-12-2016 19:30
Escola De Futsal Grèvol Jornada
10
Montsant Sala 5

17-12-2016 12:30
F.s. Esclop Jornada
10
Betània Patmos

17-12-2016 18:00
Futsal Dante Cadet Jornada
10
C.C.A. Plaza Macael Cadet

17-12-2016 19:15
Betania F.S. Cadet Jornada
10
A.E. Tiana Cadet B

18-12-2016 12:00
Montsant Sala 5 Jornada
9
Betania F.S. Cadet

21-12-2016 19:30
Grup De Joves Can Tusell Jornada
10
A.E. Banús F.S Cadet

23-12-2016 19:00
Jesuïtes El Clot Cadet B Jornada
10
C.e. Sagrerenc

07-01-2017 10:00
C.C.A. Plaza Macael Cadet Jornada
11
Grup De Joves Can Tusell

14-01-2017 10:30
Betània Patmos Jornada
11
Betania F.S. Cadet

14-01-2017 11:00
Escola De Futsal Grèvol B Jornada
11
Futsal Dante Cadet

14-01-2017 11:30
C.e. Sagrerenc Jornada
11
Montsant Sala 5

14-01-2017 12:45
A.E. Tiana Cadet B Jornada
11
Escola De Futsal Grèvol

14-01-2017 20:15
A.E. Banús F.S Cadet Jornada
11
F.s. Esclop

15-01-2017 10:45
Jesuïtes El Clot Cadet B Jornada
11
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet

19-01-2017 20:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
12
Betània Patmos

21-01-2017 12:30
C.e. Sagrerenc Jornada
12
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet

21-01-2017 12:45
Betania F.S. Cadet Jornada
12
A.E. Banús F.S Cadet

21-01-2017 16:30
Grup De Joves Can Tusell Jornada
12
Escola De Futsal Grèvol B

21-01-2017 17:00
Futsal Dante Cadet Jornada
12
Jesuïtes El Clot Cadet B

22-01-2017 10:45
F.s. Esclop Jornada
12
C.C.A. Plaza Macael Cadet

22-01-2017 11:00
Escola De Futsal Grèvol B Jornada
13
F.s. Esclop

25-01-2017 19:00
C.C.A. Plaza Macael Cadet Jornada
13
Betania F.S. Cadet

28-01-2017 10:30
Betània Patmos Jornada
13
Montsant Sala 5

28-01-2017 11:00
A.E. Tiana Cadet B Jornada
13
C.e. Sagrerenc

28-01-2017 20:45
A.E. Banús F.S Cadet Jornada
13
Escola De Futsal Grèvol

29-01-2017 10:45
Betània Patmos Jornada
14
A.E. Tiana Cadet B

04-02-2017 11:00
C.C.A. Plaza Macael Cadet Jornada
14
Escola De Futsal Grèvol

04-02-2017 11:30
Escola De Futsal Grèvol B Jornada
14
Betania F.S. Cadet

04-02-2017 12:00
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet Jornada
14
Grup De Joves Can Tusell

04-02-2017 17:00
Futsal Dante Cadet Jornada
14
C.e. Sagrerenc

05-02-2017 09:00
Jesuïtes El Clot Cadet B Jornada
14
F.s. Esclop

05-02-2017 10:00
A.E. Banús F.S Cadet Jornada
14
Montsant Sala 5

05-02-2017 17:00
Jesuïtes El Clot Cadet B Jornada
13
Grup De Joves Can Tusell

08-02-2017 20:00
F.s. Esclop Jornada
15
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet

11-02-2017 11:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
15
Escola De Futsal Grèvol B

11-02-2017 12:30
C.e. Sagrerenc Jornada
15
Betània Patmos

11-02-2017 12:45
Betania F.S. Cadet Jornada
15
Jesuïtes El Clot Cadet B

11-02-2017 15:30
A.E. Tiana Cadet B Jornada
15
A.E. Banús F.S Cadet

11-02-2017 20:45
Montsant Sala 5 Jornada
15
C.C.A. Plaza Macael Cadet

12-02-2017 16:00
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet Jornada
13
Futsal Dante Cadet

17-02-2017 19:00
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet Jornada
16
Betania F.S. Cadet

18-02-2017 10:40
Escola De Futsal Grèvol B Jornada
16
Montsant Sala 5

18-02-2017 10:45
C.C.A. Plaza Macael Cadet Jornada
16
A.E. Tiana Cadet B

18-02-2017 16:30
Futsal Dante Cadet Jornada
16
F.s. Esclop

19-02-2017 09:00
A.E. Banús F.S Cadet Jornada
16
Betània Patmos

19-02-2017 10:45
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet Jornada
10
Escola De Futsal Grèvol B

25-02-2017 12:30
Jesuïtes El Clot Cadet B Jornada
16
Escola De Futsal Grèvol

02-03-2017 19:15
Betània Patmos Jornada
17
C.C.A. Plaza Macael Cadet

04-03-2017 11:00
C.e. Sagrerenc Jornada
17
A.E. Banús F.S Cadet

04-03-2017 12:45
Escola De Futsal Grèvol Jornada
17
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet

04-03-2017 13:15
Betania F.S. Cadet Jornada
17
Futsal Dante Cadet

04-03-2017 16:30
A.E. Tiana Cadet B Jornada
17
Escola De Futsal Grèvol B

04-03-2017 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
17
Jesuïtes El Clot Cadet B

05-03-2017 16:00
Jesuïtes El Clot Cadet B Jornada
18
A.E. Tiana Cadet B

11-03-2017 10:00
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet Jornada
18
Montsant Sala 5

11-03-2017 10:00
Escola De Futsal Grèvol B Jornada
18
Betània Patmos

11-03-2017 11:15
F.s. Esclop Jornada
18
C.e. Sagrerenc

11-03-2017 13:00
C.C.A. Plaza Macael Cadet Jornada
18
A.E. Banús F.S Cadet

11-03-2017 16:30
Grup De Joves Can Tusell Jornada
18
Betania F.S. Cadet

11-03-2017 17:00
Futsal Dante Cadet Jornada
18
Escola De Futsal Grèvol

12-03-2017 10:15
Betània Patmos Jornada
19
Jesuïtes El Clot Cadet B

18-03-2017 11:00
C.e. Sagrerenc Jornada
19
C.C.A. Plaza Macael Cadet

18-03-2017 12:45
Escola De Futsal Grèvol Jornada
19
Grup De Joves Can Tusell

18-03-2017 13:15
Betania F.S. Cadet Jornada
19
F.s. Esclop

18-03-2017 16:30
A.E. Tiana Cadet B Jornada
19
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet

18-03-2017 20:30
A.E. Banús F.S Cadet Jornada
19
Escola De Futsal Grèvol B

19-03-2017 10:45
Montsant Sala 5 Jornada
19
Futsal Dante Cadet

19-03-2017 16:00
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet Jornada
20
Betània Patmos

25-03-2017 10:00
Escola De Futsal Grèvol B Jornada
20
C.C.A. Plaza Macael Cadet

25-03-2017 13:15
F.s. Esclop Jornada
20
Escola De Futsal Grèvol

25-03-2017 16:00
Betania F.S. Cadet Jornada
20
C.e. Sagrerenc

25-03-2017 17:30
Futsal Dante Cadet Jornada
20
A.E. Tiana Cadet B

26-03-2017 13:45
Montsant Sala 5 Jornada
12
A.E. Tiana Cadet B

27-03-2017 19:30
Grup De Joves Can Tusell Jornada
15
Futsal Dante Cadet

05-04-2017 19:30
Jesuïtes El Clot Cadet B Jornada
20
A.E. Banús F.S Cadet

08-04-2017 10:00
C.C.A. Plaza Macael Cadet Jornada
21
Jesuïtes El Clot Cadet B

22-04-2017 10:30
Betània Patmos Jornada
21
Futsal Dante Cadet

22-04-2017 11:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
21
Betania F.S. Cadet

22-04-2017 12:00
C.e. Sagrerenc Jornada
21
Escola De Futsal Grèvol B

22-04-2017 12:45
A.E. Tiana Cadet B Jornada
21
Grup De Joves Can Tusell

22-04-2017 20:30
A.E. Banús F.S Cadet Jornada
21
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet

23-04-2017 10:45
Grup De Joves Can Tusell Jornada
16
C.e. Sagrerenc

23-04-2017 12:30
Montsant Sala 5 Jornada
21
F.s. Esclop

23-04-2017 16:00
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet Jornada
22
C.C.A. Plaza Macael Cadet

29-04-2017 09:00
Jesuïtes El Clot Cadet B Jornada
22
Escola De Futsal Grèvol B

29-04-2017 10:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
22
C.e. Sagrerenc

29-04-2017 12:30
Betania F.S. Cadet Jornada
22
Montsant Sala 5

29-04-2017 16:30
Grup De Joves Can Tusell Jornada
22
Betània Patmos

29-04-2017 17:00
F.s. Esclop Jornada
22
A.E. Tiana Cadet B

29-04-2017 18:00
F.s. Esclop Jornada
17
Grup De Joves Can Tusell

30-04-2017 11:00
Futsal Dante Cadet Jornada
22
A.E. Banús F.S Cadet

30-04-2017 13:45
C.C.A. Plaza Macael Cadet Jornada
23
Futsal Dante Cadet

06-05-2017 10:30
Betània Patmos Jornada
23
F.s. Esclop

06-05-2017 11:00
C.e. Sagrerenc Jornada
23
Jesuïtes El Clot Cadet B

06-05-2017 12:45
Escola De Futsal Grèvol B Jornada
23
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet

06-05-2017 13:15
A.E. Tiana Cadet B Jornada
23
Betania F.S. Cadet

06-05-2017 15:15
C.C.A. Plaza Macael Cadet Jornada
25
F.s. Esclop

07-05-2017 10:30
A.E. Banús F.S Cadet Jornada
23
Grup De Joves Can Tusell

07-05-2017 10:45
Montsant Sala 5 Jornada
23
Escola De Futsal Grèvol

07-05-2017 16:00
Grup De Joves Can Tusell Jornada
20
Montsant Sala 5

08-05-2017 19:30
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet Jornada
24
Jesuïtes El Clot Cadet B

13-05-2017 09:00
Escola De Futsal Grèvol Jornada
24
A.E. Tiana Cadet B

13-05-2017 13:15
Betania F.S. Cadet Jornada
24
Betània Patmos

13-05-2017 16:30
Grup De Joves Can Tusell Jornada
24
C.C.A. Plaza Macael Cadet

13-05-2017 17:00
F.s. Esclop Jornada
24
A.E. Banús F.S Cadet

13-05-2017 18:00
Futsal Dante Cadet Jornada
24
Escola De Futsal Grèvol B

14-05-2017 09:00
Montsant Sala 5 Jornada
24
C.e. Sagrerenc

14-05-2017 16:00
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet Jornada
25
C.e. Sagrerenc

20-05-2017 09:00
Jesuïtes El Clot Cadet B Jornada
25
Futsal Dante Cadet

20-05-2017 10:00
Betània Patmos Jornada
25
Escola De Futsal Grèvol

20-05-2017 11:00
Escola De Futsal Grèvol B Jornada
25
Grup De Joves Can Tusell

20-05-2017 12:00
A.E. Tiana Cadet B Jornada
25
Montsant Sala 5

20-05-2017 15:15
A.E. Banús F.S Cadet Jornada
25
Betania F.S. Cadet

21-05-2017 10:45
Escola De Futsal Grèvol Jornada
26
A.E. Banús F.S Cadet

27-05-2017 12:30
C.e. Sagrerenc Jornada
26
A.E. Tiana Cadet B

27-05-2017 12:45
Betania F.S. Cadet Jornada
26
C.C.A. Plaza Macael Cadet

27-05-2017 16:30
Grup De Joves Can Tusell Jornada
26
Jesuïtes El Clot Cadet B

27-05-2017 17:00
F.s. Esclop Jornada
26
Escola De Futsal Grèvol B

27-05-2017 18:00
Futsal Dante Cadet Jornada
26
Manyanet Sant Andreu F.S. Cadet

28-05-2017 10:30
Montsant Sala 5 Jornada
26
Betània Patmos

28-05-2017 16:00