Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Segona Territorial Grup B

C.f.s. Montsant Sala5 C - C.e. Sagrerenc B


Veure acta
Padre Damián Ss.cc. C - Diablos Rojos AE

27-05-2017
Veure acta
C.E.F.S. Granollers C - Futsal Dante B

27-05-2017
Veure acta
Betania F.s. - Betis Catalunya F.s.

27-05-2017
Veure acta
C.C.A. Plaza Macael B - Atlètic Sant Boi

27-05-2017
Veure acta
Sants Atlètic F.s. - Futbolmania F.s.

27-05-2017
Veure acta
Esportiu Cubelles - Atlètic Les Corts

28-05-2017
Veure acta
Orange Futsal Castellbisbal - Jesuïtes El Clot

28-05-2017
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Gols Jugador Equip Partits
jugats
Gols per
partit
Jugador Equip Sanció
C.f.s. Montsant Sala5 C Jornada
30
C.e. Sagrerenc B

00:00
Esportiu Cubelles Jornada
1
Futsal Dante B

24-09-2016 11:00
Diablos Rojos AE Jornada
1
Atlètic Les Corts

24-09-2016 14:00
C.E.F.S. Granollers C Jornada
1
Futbolmania F.s.

24-09-2016 16:00
Betania F.s. Jornada
1
C.f.s. Montsant Sala5 C

24-09-2016 16:30
C.C.A. Plaza Macael B Jornada
1
Betis Catalunya F.s.

24-09-2016 17:30
C.e. Sagrerenc B Jornada
1
Jesuïtes El Clot

24-09-2016 18:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
1
Atlètic Sant Boi

24-09-2016 20:45
Atlètic Les Corts Jornada
2
Padre Damián Ss.cc. C

01-10-2016 12:30
Futbolmania F.s. Jornada
2
Esportiu Cubelles

01-10-2016 13:00
C.f.s. Montsant Sala5 C Jornada
2
C.C.A. Plaza Macael B

01-10-2016 15:10
Jesuïtes El Clot Jornada
2
Betania F.s.

01-10-2016 17:00
Betis Catalunya F.s. Jornada
2
Sants Atlètic F.s.

02-10-2016 10:00
Futsal Dante B Jornada
2
Diablos Rojos AE

02-10-2016 10:45
Atlètic Sant Boi Jornada
2
C.E.F.S. Granollers C

02-10-2016 12:00
Padre Damián Ss.cc. C Jornada
3
C.e. Sagrerenc B

08-10-2016 11:00
Diablos Rojos AE Jornada
3
Futbolmania F.s.

08-10-2016 14:00
C.E.F.S. Granollers C Jornada
3
Betis Catalunya F.s.

08-10-2016 16:00
Betania F.s. Jornada
3
Orange Futsal Castellbisbal

08-10-2016 17:30
Sants Atlètic F.s. Jornada
3
C.f.s. Montsant Sala5 C

08-10-2016 20:45
Atlètic Les Corts Jornada
3
Futsal Dante B

09-10-2016 12:30
Futbolmania F.s. Jornada
4
Atlètic Les Corts

15-10-2016 13:00
Betis Catalunya F.s. Jornada
4
Esportiu Cubelles

15-10-2016 15:45
C.e. Sagrerenc B Jornada
4
Betania F.s.

15-10-2016 18:00
C.f.s. Montsant Sala5 C Jornada
4
C.E.F.S. Granollers C

15-10-2016 18:45
Futsal Dante B Jornada
4
Padre Damián Ss.cc. C

16-10-2016 10:45
Atlètic Sant Boi Jornada
4
Diablos Rojos AE

16-10-2016 12:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
4
C.C.A. Plaza Macael B

16-10-2016 12:00
C.C.A. Plaza Macael B Jornada
3
Jesuïtes El Clot

17-10-2016 21:00
Padre Damián Ss.cc. C Jornada
5
Betania F.s.

22-10-2016 11:00
C.E.F.S. Granollers C Jornada
5
Jesuïtes El Clot

22-10-2016 16:00
C.C.A. Plaza Macael B Jornada
5
C.e. Sagrerenc B

22-10-2016 16:30
Sants Atlètic F.s. Jornada
5
Orange Futsal Castellbisbal

22-10-2016 20:45
Futsal Dante B Jornada
5
Futbolmania F.s.

23-10-2016 10:45
Atlètic Les Corts Jornada
5
Atlètic Sant Boi

23-10-2016 12:30
Jesuïtes El Clot Jornada
4
Sants Atlètic F.s.

26-10-2016 21:00
Diablos Rojos AE Jornada
5
Betis Catalunya F.s.

26-10-2016 21:30
Jesuïtes El Clot Jornada
6
Esportiu Cubelles

29-10-2016 13:00
Futbolmania F.s. Jornada
6
Padre Damián Ss.cc. C

29-10-2016 13:15
C.f.s. Montsant Sala5 C Jornada
6
Diablos Rojos AE

29-10-2016 15:10
Betania F.s. Jornada
6
C.C.A. Plaza Macael B

29-10-2016 16:30
C.e. Sagrerenc B Jornada
6
Sants Atlètic F.s.

29-10-2016 18:00
Atlètic Sant Boi Jornada
6
Futsal Dante B

30-10-2016 12:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
6
C.E.F.S. Granollers C

30-10-2016 12:00
Betis Catalunya F.s. Jornada
6
Atlètic Les Corts

30-10-2016 15:00
Padre Damián Ss.cc. C Jornada
7
C.C.A. Plaza Macael B

05-11-2016 11:00
Futbolmania F.s. Jornada
7
Atlètic Sant Boi

05-11-2016 13:15
C.E.F.S. Granollers C Jornada
7
C.e. Sagrerenc B

05-11-2016 16:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
7
Betania F.s.

05-11-2016 20:45
Futsal Dante B Jornada
7
Betis Catalunya F.s.

06-11-2016 10:45
Esportiu Cubelles Jornada
3
Atlètic Sant Boi

06-11-2016 12:00
Atlètic Les Corts Jornada
7
C.f.s. Montsant Sala5 C

06-11-2016 12:30
Diablos Rojos AE Jornada
7
Jesuïtes El Clot

06-11-2016 15:00
Jesuïtes El Clot Jornada
8
Atlètic Les Corts

12-11-2016 13:00
Betania F.s. Jornada
8
C.E.F.S. Granollers C

12-11-2016 16:30
C.C.A. Plaza Macael B Jornada
8
Sants Atlètic F.s.

12-11-2016 17:30
C.e. Sagrerenc B Jornada
8
Esportiu Cubelles

12-11-2016 18:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
8
Diablos Rojos AE

13-11-2016 12:00
Atlètic Sant Boi Jornada
8
Padre Damián Ss.cc. C

13-11-2016 12:30
Betis Catalunya F.s. Jornada
8
Futbolmania F.s.

13-11-2016 12:45
Esportiu Cubelles Jornada
5
C.f.s. Montsant Sala5 C

13-11-2016 18:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
2
C.e. Sagrerenc B

16-11-2016 21:00
C.f.s. Montsant Sala5 C Jornada
8
Futsal Dante B

16-11-2016 21:15
Padre Damián Ss.cc. C Jornada
9
Sants Atlètic F.s.

19-11-2016 11:00
Atlètic Les Corts Jornada
9
Orange Futsal Castellbisbal

19-11-2016 12:30
Futbolmania F.s. Jornada
9
C.f.s. Montsant Sala5 C

19-11-2016 13:15
C.E.F.S. Granollers C Jornada
9
C.C.A. Plaza Macael B

19-11-2016 16:00
Esportiu Cubelles Jornada
9
Betania F.s.

19-11-2016 16:50
Futsal Dante B Jornada
9
Jesuïtes El Clot

20-11-2016 10:45
Atlètic Sant Boi Jornada
9
Betis Catalunya F.s.

20-11-2016 12:00
Diablos Rojos AE Jornada
9
C.e. Sagrerenc B

20-11-2016 15:00
Esportiu Cubelles Jornada
7
Orange Futsal Castellbisbal

20-11-2016 16:50
Atlètic Sant Boi Jornada
10
C.f.s. Montsant Sala5 C

25-11-2016 21:00
C.e. Sagrerenc B Jornada
10
Atlètic Les Corts

26-11-2016 13:30
Betania F.s. Jornada
10
Diablos Rojos AE

26-11-2016 17:30
C.C.A. Plaza Macael B Jornada
10
Esportiu Cubelles

26-11-2016 17:30
Sants Atlètic F.s. Jornada
10
C.E.F.S. Granollers C

26-11-2016 20:45
Betis Catalunya F.s. Jornada
10
Padre Damián Ss.cc. C

27-11-2016 17:00
Padre Damián Ss.cc. C Jornada
1
Orange Futsal Castellbisbal

28-11-2016 19:00
Padre Damián Ss.cc. C Jornada
11
C.E.F.S. Granollers C

03-12-2016 11:00
Atlètic Les Corts Jornada
11
Betania F.s.

03-12-2016 12:30
Futbolmania F.s. Jornada
11
Orange Futsal Castellbisbal

03-12-2016 13:15
Esportiu Cubelles Jornada
11
Sants Atlètic F.s.

03-12-2016 18:30
Betis Catalunya F.s. Jornada
11
C.f.s. Montsant Sala5 C

03-12-2016 18:45
Futsal Dante B Jornada
11
C.e. Sagrerenc B

04-12-2016 10:45
Diablos Rojos AE Jornada
11
C.C.A. Plaza Macael B

04-12-2016 15:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
10
Futsal Dante B

11-12-2016 13:00
Jesuïtes El Clot Jornada
10
Futbolmania F.s.

12-12-2016 21:00
C.f.s. Montsant Sala5 C Jornada
12
Padre Damián Ss.cc. C

17-12-2016 15:10
C.E.F.S. Granollers C Jornada
12
Esportiu Cubelles

17-12-2016 16:00
Betania F.s. Jornada
12
Futsal Dante B

17-12-2016 16:00
C.C.A. Plaza Macael B Jornada
12
Atlètic Les Corts

17-12-2016 16:30
C.e. Sagrerenc B Jornada
12
Futbolmania F.s.

17-12-2016 18:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
12
Diablos Rojos AE

17-12-2016 20:45
Atlètic Sant Boi Jornada
11
Jesuïtes El Clot

28-12-2016 21:15
Jesuïtes El Clot Jornada
12
Betis Catalunya F.s.

07-01-2017 13:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
12
Atlètic Sant Boi

08-01-2017 12:00
Padre Damián Ss.cc. C Jornada
13
Esportiu Cubelles

14-01-2017 10:15
Futbolmania F.s. Jornada
13
Betania F.s.

14-01-2017 13:15
C.f.s. Montsant Sala5 C Jornada
13
Jesuïtes El Clot

14-01-2017 15:10
Betis Catalunya F.s. Jornada
13
Orange Futsal Castellbisbal

14-01-2017 18:15
Futsal Dante B Jornada
13
C.C.A. Plaza Macael B

15-01-2017 10:45
Atlètic Sant Boi Jornada
13
C.e. Sagrerenc B

15-01-2017 12:00
Atlètic Les Corts Jornada
13
Sants Atlètic F.s.

15-01-2017 12:30
Diablos Rojos AE Jornada
13
C.E.F.S. Granollers C

15-01-2017 15:00
Padre Damián Ss.cc. C Jornada
14
Jesuïtes El Clot

21-01-2017 10:15
C.E.F.S. Granollers C Jornada
14
Atlètic Les Corts

21-01-2017 16:00
C.C.A. Plaza Macael B Jornada
14
Futbolmania F.s.

21-01-2017 17:30
C.e. Sagrerenc B Jornada
14
Betis Catalunya F.s.

21-01-2017 18:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
14
Futsal Dante B

21-01-2017 20:45
Esportiu Cubelles Jornada
14
Diablos Rojos AE

22-01-2017 12:00
Atlètic Les Corts Jornada
15
Esportiu Cubelles

28-01-2017 12:30
Futbolmania F.s. Jornada
15
Sants Atlètic F.s.

28-01-2017 13:15
Futsal Dante B Jornada
15
C.E.F.S. Granollers C

29-01-2017 11:30
Atlètic Sant Boi Jornada
15
C.C.A. Plaza Macael B

29-01-2017 12:00
Diablos Rojos AE Jornada
15
Padre Damián Ss.cc. C

29-01-2017 15:00
Betis Catalunya F.s. Jornada
15
Betania F.s.

29-01-2017 19:30
Jesuïtes El Clot Jornada
15
Orange Futsal Castellbisbal

01-02-2017 21:00
Futbolmania F.s. Jornada
16
C.E.F.S. Granollers C

04-02-2017 13:15
Betania F.s. Jornada
14
Atlètic Sant Boi

04-02-2017 16:00
Futsal Dante B Jornada
16
Esportiu Cubelles

05-02-2017 10:15
C.f.s. Montsant Sala5 C Jornada
16
Betania F.s.

05-02-2017 11:10
Atlètic Sant Boi Jornada
16
Sants Atlètic F.s.

05-02-2017 12:25
Atlètic Les Corts Jornada
16
Diablos Rojos AE

05-02-2017 12:30
Jesuïtes El Clot Jornada
16
C.e. Sagrerenc B

05-02-2017 13:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
16
Padre Damián Ss.cc. C

05-02-2017 13:00
Betis Catalunya F.s. Jornada
16
C.C.A. Plaza Macael B

05-02-2017 13:15
Padre Damián Ss.cc. C Jornada
17
Atlètic Les Corts

11-02-2017 11:00
C.C.A. Plaza Macael B Jornada
17
C.f.s. Montsant Sala5 C

11-02-2017 16:30
C.e. Sagrerenc B Jornada
17
Orange Futsal Castellbisbal

11-02-2017 18:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
17
Betis Catalunya F.s.

11-02-2017 20:45
Esportiu Cubelles Jornada
17
Futbolmania F.s.

12-02-2017 12:00
Diablos Rojos AE Jornada
17
Futsal Dante B

12-02-2017 15:00
Jesuïtes El Clot Jornada
18
C.C.A. Plaza Macael B

18-02-2017 13:00
C.e. Sagrerenc B Jornada
18
Padre Damián Ss.cc. C

18-02-2017 13:30
C.f.s. Montsant Sala5 C Jornada
18
Sants Atlètic F.s.

18-02-2017 15:10
Futbolmania F.s. Jornada
18
Diablos Rojos AE

18-02-2017 16:00
Futsal Dante B Jornada
18
Atlètic Les Corts

19-02-2017 10:15
Atlètic Sant Boi Jornada
18
Esportiu Cubelles

19-02-2017 12:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
18
Betania F.s.

19-02-2017 13:00
Betis Catalunya F.s. Jornada
18
C.E.F.S. Granollers C

19-02-2017 16:45
C.e. Sagrerenc B Jornada
15
C.f.s. Montsant Sala5 C

22-02-2017 22:00
C.E.F.S. Granollers C Jornada
17
Atlètic Sant Boi

01-03-2017 21:30
Padre Damián Ss.cc. C Jornada
19
Futsal Dante B

04-03-2017 11:00
Atlètic Les Corts Jornada
19
Futbolmania F.s.

04-03-2017 12:30
C.E.F.S. Granollers C Jornada
19
C.f.s. Montsant Sala5 C

04-03-2017 16:00
C.C.A. Plaza Macael B Jornada
19
Orange Futsal Castellbisbal

04-03-2017 17:30
Betania F.s. Jornada
19
C.e. Sagrerenc B

04-03-2017 17:30
Sants Atlètic F.s. Jornada
19
Jesuïtes El Clot

04-03-2017 20:45
Diablos Rojos AE Jornada
19
Atlètic Sant Boi

05-03-2017 15:00
Esportiu Cubelles Jornada
19
Betis Catalunya F.s.

05-03-2017 17:00
Jesuïtes El Clot Jornada
20
C.E.F.S. Granollers C

11-03-2017 13:00
Futbolmania F.s. Jornada
20
Futsal Dante B

11-03-2017 13:15
Betania F.s. Jornada
20
Padre Damián Ss.cc. C

11-03-2017 16:30
C.e. Sagrerenc B Jornada
20
C.C.A. Plaza Macael B

11-03-2017 18:00
Betis Catalunya F.s. Jornada
20
Diablos Rojos AE

12-03-2017 11:15
C.f.s. Montsant Sala5 C Jornada
20
Esportiu Cubelles

12-03-2017 12:00
Atlètic Sant Boi Jornada
20
Atlètic Les Corts

12-03-2017 12:25
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
20
Sants Atlètic F.s.

12-03-2017 13:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
14
C.f.s. Montsant Sala5 C

13-03-2017 21:00
Padre Damián Ss.cc. C Jornada
21
Futbolmania F.s.

18-03-2017 11:00
Atlètic Les Corts Jornada
21
Betis Catalunya F.s.

18-03-2017 12:00
Esportiu Cubelles Jornada
21
Jesuïtes El Clot

18-03-2017 12:00
C.E.F.S. Granollers C Jornada
21
Orange Futsal Castellbisbal

18-03-2017 16:00
C.C.A. Plaza Macael B Jornada
21
Betania F.s.

18-03-2017 17:30
Sants Atlètic F.s. Jornada
21
C.e. Sagrerenc B

18-03-2017 20:45
Futsal Dante B Jornada
21
Atlètic Sant Boi

19-03-2017 10:45
Diablos Rojos AE Jornada
21
C.f.s. Montsant Sala5 C

19-03-2017 15:00
Jesuïtes El Clot Jornada
22
Diablos Rojos AE

25-03-2017 13:00
Betis Catalunya F.s. Jornada
22
Futsal Dante B

25-03-2017 15:30
Betania F.s. Jornada
22
Sants Atlètic F.s.

25-03-2017 15:30
C.C.A. Plaza Macael B Jornada
22
Padre Damián Ss.cc. C

25-03-2017 16:30
C.e. Sagrerenc B Jornada
22
C.E.F.S. Granollers C

25-03-2017 18:00
Atlètic Sant Boi Jornada
22
Futbolmania F.s.

26-03-2017 12:20
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
22
Esportiu Cubelles

26-03-2017 13:00
Padre Damián Ss.cc. C Jornada
23
Atlètic Sant Boi

01-04-2017 11:00
Futbolmania F.s. Jornada
23
Betis Catalunya F.s.

01-04-2017 13:15
C.E.F.S. Granollers C Jornada
23
Betania F.s.

01-04-2017 16:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
23
C.C.A. Plaza Macael B

01-04-2017 20:45
Futsal Dante B Jornada
23
C.f.s. Montsant Sala5 C

02-04-2017 10:15
Esportiu Cubelles Jornada
23
C.e. Sagrerenc B

02-04-2017 12:00
Atlètic Les Corts Jornada
23
Jesuïtes El Clot

02-04-2017 12:30
Diablos Rojos AE Jornada
23
Orange Futsal Castellbisbal

02-04-2017 15:00
C.e. Sagrerenc B Jornada
24
Diablos Rojos AE

08-04-2017 10:00
C.f.s. Montsant Sala5 C Jornada
24
Futbolmania F.s.

08-04-2017 13:00
Betania F.s. Jornada
17
Jesuïtes El Clot

08-04-2017 16:30
Sants Atlètic F.s. Jornada
24
Padre Damián Ss.cc. C

08-04-2017 20:45
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
24
Atlètic Les Corts

09-04-2017 13:00
C.C.A. Plaza Macael B Jornada
24
C.E.F.S. Granollers C

09-04-2017 16:00
Betis Catalunya F.s. Jornada
24
Atlètic Sant Boi

09-04-2017 18:30
C.f.s. Montsant Sala5 C Jornada
22
Atlètic Les Corts

12-04-2017 20:30
Jesuïtes El Clot Jornada
24
Futsal Dante B

15-04-2017 13:00
Padre Damián Ss.cc. C Jornada
25
Betis Catalunya F.s.

22-04-2017 11:00
C.f.s. Montsant Sala5 C Jornada
25
Atlètic Sant Boi

22-04-2017 15:10
Betania F.s. Jornada
24
Esportiu Cubelles

22-04-2017 16:00
C.E.F.S. Granollers C Jornada
25
Sants Atlètic F.s.

22-04-2017 16:00
Futsal Dante B Jornada
25
Orange Futsal Castellbisbal

23-04-2017 10:45
Esportiu Cubelles Jornada
25
C.C.A. Plaza Macael B

23-04-2017 12:00
Futbolmania F.s. Jornada
25
Jesuïtes El Clot

23-04-2017 12:30
Diablos Rojos AE Jornada
25
Betania F.s.

23-04-2017 13:25
Atlètic Les Corts Jornada
25
C.e. Sagrerenc B

23-04-2017 14:00
Jesuïtes El Clot Jornada
26
Atlètic Sant Boi

29-04-2017 13:00
C.f.s. Montsant Sala5 C Jornada
26
Betis Catalunya F.s.

29-04-2017 15:10
C.E.F.S. Granollers C Jornada
26
Padre Damián Ss.cc. C

29-04-2017 16:00
Betania F.s. Jornada
26
Atlètic Les Corts

29-04-2017 17:30
C.C.A. Plaza Macael B Jornada
26
Diablos Rojos AE

29-04-2017 17:30
C.e. Sagrerenc B Jornada
26
Futsal Dante B

29-04-2017 18:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
26
Esportiu Cubelles

29-04-2017 20:45
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
26
Futbolmania F.s.

30-04-2017 13:00
Padre Damián Ss.cc. C Jornada
27
C.f.s. Montsant Sala5 C

06-05-2017 11:00
Atlètic Les Corts Jornada
27
C.C.A. Plaza Macael B

06-05-2017 12:30
Futbolmania F.s. Jornada
27
C.e. Sagrerenc B

06-05-2017 13:15
Futsal Dante B Jornada
27
Betania F.s.

07-05-2017 10:45
Esportiu Cubelles Jornada
27
C.E.F.S. Granollers C

07-05-2017 12:00
Atlètic Sant Boi Jornada
27
Orange Futsal Castellbisbal

07-05-2017 12:25
Betis Catalunya F.s. Jornada
27
Jesuïtes El Clot

07-05-2017 13:30
Diablos Rojos AE Jornada
27
Sants Atlètic F.s.

07-05-2017 15:00
Jesuïtes El Clot Jornada
28
C.f.s. Montsant Sala5 C

13-05-2017 13:00
C.E.F.S. Granollers C Jornada
28
Diablos Rojos AE

13-05-2017 16:00
Betania F.s. Jornada
28
Futbolmania F.s.

13-05-2017 17:30
C.C.A. Plaza Macael B Jornada
28
Futsal Dante B

13-05-2017 17:30
C.e. Sagrerenc B Jornada
28
Atlètic Sant Boi

13-05-2017 18:00
Sants Atlètic F.s. Jornada
28
Atlètic Les Corts

13-05-2017 20:45
Esportiu Cubelles Jornada
28
Padre Damián Ss.cc. C

14-05-2017 12:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
28
Betis Catalunya F.s.

14-05-2017 13:00
Atlètic Les Corts Jornada
29
C.E.F.S. Granollers C

20-05-2017 12:30
Jesuïtes El Clot Jornada
29
Padre Damián Ss.cc. C

20-05-2017 13:00
Futbolmania F.s. Jornada
29
C.C.A. Plaza Macael B

20-05-2017 13:15
C.f.s. Montsant Sala5 C Jornada
29
Orange Futsal Castellbisbal

20-05-2017 15:10
Atlètic Sant Boi Jornada
29
Betania F.s.

21-05-2017 12:00
Betis Catalunya F.s. Jornada
29
C.e. Sagrerenc B

21-05-2017 13:30
Futsal Dante B Jornada
29
Sants Atlètic F.s.

21-05-2017 13:45
Diablos Rojos AE Jornada
29
Esportiu Cubelles

21-05-2017 15:00
Padre Damián Ss.cc. C Jornada
30
Diablos Rojos AE

27-05-2017 11:00
C.E.F.S. Granollers C Jornada
30
Futsal Dante B

27-05-2017 16:00
C.C.A. Plaza Macael B Jornada
30
Atlètic Sant Boi

27-05-2017 17:30
Betania F.s. Jornada
30
Betis Catalunya F.s.

27-05-2017 17:30
Sants Atlètic F.s. Jornada
30
Futbolmania F.s.

27-05-2017 20:45
Esportiu Cubelles Jornada
30
Atlètic Les Corts

28-05-2017 12:00
Orange Futsal Castellbisbal Jornada
30
Jesuïtes El Clot

28-05-2017 13:00