Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Segona Territorial Grup A

Atletic Sant Joan Futsal - Atletic Arrahona F.s. B


Veure acta
CFS Inter Sentmenat - CFS LES GLORIES C

27-05-2017
Veure acta
C.f.s. La Garriga - Futbol Sala Colomense

27-05-2017
Veure acta
Ae Enlleura t Mataró - Unió F.s. La Salut Badalona

27-05-2017
Veure acta
C.E.F.S. Granollers B - AE BANUS FS

27-05-2017
Veure acta
Imperial Sant Crist B - Escola Laietania

28-05-2017
Veure acta
Coveal FS Can Massuet - AE JOSEP BOADA

28-05-2017
Veure acta
F.S. Viladecavalls - F.s. Esclop B

28-05-2017
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Gols Jugador Equip Partits
jugats
Gols per
partit
Jugador Equip Sanció
Atletic Sant Joan Futsal Jornada
22
C.E.F.S. Granollers B

00:00
AE JOSEP BOADA Jornada
25
Atletic Sant Joan Futsal

00:00
Atletic Sant Joan Futsal Jornada
30
Atletic Arrahona F.s. B

00:00
Atletic Sant Joan Futsal Jornada
24
Futbol Sala Colomense

00:00
CFS LES GLORIES C Jornada
27
Atletic Sant Joan Futsal

00:00
CFS Inter Sentmenat Jornada
21
Atletic Sant Joan Futsal

00:00
Atletic Sant Joan Futsal Jornada
26
AE BANUS FS

00:00
Escola Laietania Jornada
29
Atletic Sant Joan Futsal

00:00
Coveal FS Can Massuet Jornada
23
Atletic Sant Joan Futsal

00:00
Atletic Sant Joan Futsal Jornada
28
Unió F.s. La Salut Badalona

00:00
CFS Inter Sentmenat Jornada
1
Unió F.s. La Salut Badalona

24-09-2016 16:00
Ae Enlleura t Mataró Jornada
1
Escola Laietania

24-09-2016 17:00
C.E.F.S. Granollers B Jornada
1
CFS LES GLORIES C

24-09-2016 17:30
Coveal FS Can Massuet Jornada
1
AE BANUS FS

24-09-2016 18:00
Futbol Sala Colomense Jornada
1
AE JOSEP BOADA

25-09-2016 12:00
Imperial Sant Crist B Jornada
1
Atletic Arrahona F.s. B

25-09-2016 12:00
Atletic Sant Joan Futsal Jornada
1
F.s. Esclop B

25-09-2016 12:00
AE JOSEP BOADA Jornada
2
C.f.s. La Garriga

01-10-2016 20:30
Escola Laietania Jornada
2
CFS Inter Sentmenat

02-10-2016 10:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
2
C.E.F.S. Granollers B

02-10-2016 10:30
Atletic Arrahona F.s. B Jornada
2
Ae Enlleura t Mataró

02-10-2016 12:00
AE BANUS FS Jornada
2
Futbol Sala Colomense

02-10-2016 12:30
F.s. Esclop B Jornada
2
Imperial Sant Crist B

02-10-2016 12:30
CFS LES GLORIES C Jornada
2
Coveal FS Can Massuet

02-10-2016 16:00
F.S. Viladecavalls Jornada
2
Atletic Sant Joan Futsal

02-10-2016 19:30
C.f.s. La Garriga Jornada
3
Atletic Sant Joan Futsal

08-10-2016 16:00
CFS Inter Sentmenat Jornada
3
Atletic Arrahona F.s. B

08-10-2016 16:00
Ae Enlleura t Mataró Jornada
3
F.s. Esclop B

08-10-2016 17:00
C.E.F.S. Granollers B Jornada
3
Escola Laietania

08-10-2016 17:30
Coveal FS Can Massuet Jornada
3
Unió F.s. La Salut Badalona

08-10-2016 18:00
AE JOSEP BOADA Jornada
3
AE BANUS FS

08-10-2016 20:30
Imperial Sant Crist B Jornada
3
F.S. Viladecavalls

09-10-2016 12:00
Futbol Sala Colomense Jornada
3
CFS LES GLORIES C

09-10-2016 12:45
C.f.s. La Garriga Jornada
1
F.S. Viladecavalls

12-10-2016 16:45
Escola Laietania Jornada
4
Coveal FS Can Massuet

16-10-2016 10:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
4
Futbol Sala Colomense

16-10-2016 10:30
Atletic Arrahona F.s. B Jornada
4
C.E.F.S. Granollers B

16-10-2016 12:00
Atletic Sant Joan Futsal Jornada
4
Imperial Sant Crist B

16-10-2016 12:00
AE BANUS FS Jornada
4
C.f.s. La Garriga

16-10-2016 12:30
F.s. Esclop B Jornada
4
CFS Inter Sentmenat

16-10-2016 12:30
CFS LES GLORIES C Jornada
4
AE JOSEP BOADA

16-10-2016 16:00
F.S. Viladecavalls Jornada
4
Ae Enlleura t Mataró

16-10-2016 19:30
CFS Inter Sentmenat Jornada
5
F.S. Viladecavalls

22-10-2016 16:00
C.f.s. La Garriga Jornada
5
Imperial Sant Crist B

22-10-2016 16:00
C.E.F.S. Granollers B Jornada
5
F.s. Esclop B

22-10-2016 17:30
Futbol Sala Colomense Jornada
5
Escola Laietania

23-10-2016 12:00
AE BANUS FS Jornada
5
CFS LES GLORIES C

23-10-2016 12:30
Escola Laietania Jornada
6
AE JOSEP BOADA

30-10-2016 10:00
Atletic Sant Joan Futsal Jornada
6
CFS Inter Sentmenat

30-10-2016 12:00
Imperial Sant Crist B Jornada
6
Ae Enlleura t Mataró

30-10-2016 12:00
Atletic Arrahona F.s. B Jornada
6
Futbol Sala Colomense

30-10-2016 12:00
F.s. Esclop B Jornada
6
Coveal FS Can Massuet

30-10-2016 13:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
6
AE BANUS FS

30-10-2016 16:00
CFS LES GLORIES C Jornada
6
C.f.s. La Garriga

30-10-2016 16:00
F.S. Viladecavalls Jornada
6
C.E.F.S. Granollers B

30-10-2016 19:30
C.f.s. La Garriga Jornada
7
Ae Enlleura t Mataró

05-11-2016 15:45
CFS Inter Sentmenat Jornada
7
Imperial Sant Crist B

05-11-2016 16:00
C.E.F.S. Granollers B Jornada
7
Atletic Sant Joan Futsal

05-11-2016 17:30
Coveal FS Can Massuet Jornada
7
F.S. Viladecavalls

05-11-2016 18:00
AE JOSEP BOADA Jornada
7
Atletic Arrahona F.s. B

05-11-2016 20:30
Futbol Sala Colomense Jornada
7
F.s. Esclop B

06-11-2016 12:00
AE BANUS FS Jornada
7
Escola Laietania

06-11-2016 12:30
CFS LES GLORIES C Jornada
7
Unió F.s. La Salut Badalona

06-11-2016 16:00
Ae Enlleura t Mataró Jornada
5
Atletic Sant Joan Futsal

12-11-2016 19:00
Escola Laietania Jornada
8
CFS LES GLORIES C

13-11-2016 10:00
Imperial Sant Crist B Jornada
8
C.E.F.S. Granollers B

13-11-2016 12:00
Atletic Arrahona F.s. B Jornada
8
AE BANUS FS

13-11-2016 12:00
Atletic Sant Joan Futsal Jornada
8
Coveal FS Can Massuet

13-11-2016 12:15
F.s. Esclop B Jornada
8
AE JOSEP BOADA

13-11-2016 13:00
Ae Enlleura t Mataró Jornada
8
CFS Inter Sentmenat

13-11-2016 16:00
F.S. Viladecavalls Jornada
8
Futbol Sala Colomense

13-11-2016 19:30
Coveal FS Can Massuet Jornada
5
Atletic Arrahona F.s. B

16-11-2016 21:00
AE JOSEP BOADA Jornada
5
Unió F.s. La Salut Badalona

17-11-2016 20:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
8
C.f.s. La Garriga

18-11-2016 20:30
C.f.s. La Garriga Jornada
9
CFS Inter Sentmenat

19-11-2016 16:30
C.E.F.S. Granollers B Jornada
9
Ae Enlleura t Mataró

19-11-2016 17:30
AE JOSEP BOADA Jornada
9
F.S. Viladecavalls

19-11-2016 20:30
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
9
Escola Laietania

20-11-2016 10:30
CFS LES GLORIES C Jornada
9
Atletic Arrahona F.s. B

20-11-2016 11:15
AE BANUS FS Jornada
9
F.s. Esclop B

20-11-2016 12:30
Futbol Sala Colomense Jornada
9
Atletic Sant Joan Futsal

20-11-2016 12:45
CFS Inter Sentmenat Jornada
10
C.E.F.S. Granollers B

26-11-2016 16:00
Escola Laietania Jornada
10
C.f.s. La Garriga

27-11-2016 10:00
Atletic Arrahona F.s. B Jornada
10
Unió F.s. La Salut Badalona

27-11-2016 12:00
Atletic Sant Joan Futsal Jornada
10
AE JOSEP BOADA

27-11-2016 12:00
Imperial Sant Crist B Jornada
10
Futbol Sala Colomense

27-11-2016 12:00
F.S. Viladecavalls Jornada
10
AE BANUS FS

27-11-2016 19:30
Coveal FS Can Massuet Jornada
9
Imperial Sant Crist B

01-12-2016 21:00
AE JOSEP BOADA Jornada
11
Imperial Sant Crist B

03-12-2016 20:30
Escola Laietania Jornada
11
Atletic Arrahona F.s. B

04-12-2016 10:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
11
F.s. Esclop B

04-12-2016 10:30
Futbol Sala Colomense Jornada
11
Ae Enlleura t Mataró

04-12-2016 12:00
Coveal FS Can Massuet Jornada
11
CFS Inter Sentmenat

04-12-2016 12:00
CFS LES GLORIES C Jornada
11
F.S. Viladecavalls

04-12-2016 14:00
AE BANUS FS Jornada
11
Atletic Sant Joan Futsal

09-12-2016 20:00
C.f.s. La Garriga Jornada
11
C.E.F.S. Granollers B

10-12-2016 16:30
Ae Enlleura t Mataró Jornada
10
Coveal FS Can Massuet

11-12-2016 13:00
F.s. Esclop B Jornada
10
CFS LES GLORIES C

14-12-2016 21:00
CFS Inter Sentmenat Jornada
12
Futbol Sala Colomense

17-12-2016 16:00
C.E.F.S. Granollers B Jornada
12
Coveal FS Can Massuet

17-12-2016 17:30
Ae Enlleura t Mataró Jornada
12
AE JOSEP BOADA

17-12-2016 19:00
Atletic Sant Joan Futsal Jornada
12
CFS LES GLORIES C

18-12-2016 12:00
Imperial Sant Crist B Jornada
12
AE BANUS FS

18-12-2016 12:00
Atletic Arrahona F.s. B Jornada
12
C.f.s. La Garriga

18-12-2016 12:00
F.s. Esclop B Jornada
12
Escola Laietania

18-12-2016 13:00
F.S. Viladecavalls Jornada
12
Unió F.s. La Salut Badalona

18-12-2016 19:30
C.f.s. La Garriga Jornada
13
Coveal FS Can Massuet

14-01-2017 16:30
AE JOSEP BOADA Jornada
13
CFS Inter Sentmenat

14-01-2017 20:30
Escola Laietania Jornada
13
F.S. Viladecavalls

15-01-2017 10:00
CFS LES GLORIES C Jornada
13
Imperial Sant Crist B

15-01-2017 11:15
Atletic Arrahona F.s. B Jornada
13
F.s. Esclop B

15-01-2017 12:00
Futbol Sala Colomense Jornada
13
C.E.F.S. Granollers B

15-01-2017 12:00
AE BANUS FS Jornada
13
Ae Enlleura t Mataró

15-01-2017 12:30
CFS Inter Sentmenat Jornada
14
AE BANUS FS

21-01-2017 16:00
C.E.F.S. Granollers B Jornada
14
AE JOSEP BOADA

21-01-2017 17:30
Coveal FS Can Massuet Jornada
14
Futbol Sala Colomense

21-01-2017 18:00
Ae Enlleura t Mataró Jornada
14
CFS LES GLORIES C

21-01-2017 19:00
C.f.s. La Garriga Jornada
14
F.s. Esclop B

21-01-2017 19:00
Atletic Sant Joan Futsal Jornada
14
Escola Laietania

22-01-2017 12:00
Imperial Sant Crist B Jornada
14
Unió F.s. La Salut Badalona

22-01-2017 12:00
F.S. Viladecavalls Jornada
14
Atletic Arrahona F.s. B

22-01-2017 19:30
AE JOSEP BOADA Jornada
15
Coveal FS Can Massuet

28-01-2017 20:30
Escola Laietania Jornada
15
Imperial Sant Crist B

29-01-2017 10:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
15
Ae Enlleura t Mataró

29-01-2017 10:30
Atletic Arrahona F.s. B Jornada
15
Atletic Sant Joan Futsal

29-01-2017 10:30
F.s. Esclop B Jornada
15
F.S. Viladecavalls

29-01-2017 11:00
Futbol Sala Colomense Jornada
15
C.f.s. La Garriga

29-01-2017 12:00
AE BANUS FS Jornada
15
C.E.F.S. Granollers B

29-01-2017 12:30
CFS LES GLORIES C Jornada
15
CFS Inter Sentmenat

29-01-2017 13:00
AE JOSEP BOADA Jornada
16
Futbol Sala Colomense

04-02-2017 20:30
Escola Laietania Jornada
16
Ae Enlleura t Mataró

05-02-2017 10:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
16
CFS Inter Sentmenat

05-02-2017 10:30
Atletic Arrahona F.s. B Jornada
16
Imperial Sant Crist B

05-02-2017 12:00
F.s. Esclop B Jornada
16
Atletic Sant Joan Futsal

05-02-2017 13:00
CFS LES GLORIES C Jornada
16
C.E.F.S. Granollers B

05-02-2017 18:30
F.S. Viladecavalls Jornada
16
C.f.s. La Garriga

05-02-2017 19:30
CFS Inter Sentmenat Jornada
17
Escola Laietania

11-02-2017 16:00
C.f.s. La Garriga Jornada
17
AE JOSEP BOADA

11-02-2017 16:30
C.E.F.S. Granollers B Jornada
17
Unió F.s. La Salut Badalona

11-02-2017 17:30
Ae Enlleura t Mataró Jornada
17
Atletic Arrahona F.s. B

11-02-2017 19:00
Imperial Sant Crist B Jornada
17
F.s. Esclop B

12-02-2017 12:00
Atletic Sant Joan Futsal Jornada
17
F.S. Viladecavalls

12-02-2017 12:00
Coveal FS Can Massuet Jornada
17
CFS LES GLORIES C

12-02-2017 12:30
Futbol Sala Colomense Jornada
17
AE BANUS FS

12-02-2017 13:30
AE BANUS FS Jornada
18
AE JOSEP BOADA

18-02-2017 18:00
Escola Laietania Jornada
18
C.E.F.S. Granollers B

19-02-2017 10:00
CFS LES GLORIES C Jornada
18
Futbol Sala Colomense

19-02-2017 11:15
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
18
Coveal FS Can Massuet

19-02-2017 12:00
Atletic Sant Joan Futsal Jornada
18
C.f.s. La Garriga

19-02-2017 12:00
Atletic Arrahona F.s. B Jornada
18
CFS Inter Sentmenat

19-02-2017 12:00
F.s. Esclop B Jornada
18
Ae Enlleura t Mataró

19-02-2017 13:00
F.S. Viladecavalls Jornada
18
Imperial Sant Crist B

19-02-2017 19:30
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
13
Atletic Sant Joan Futsal

26-02-2017 10:30
CFS Inter Sentmenat Jornada
19
F.s. Esclop B

04-03-2017 16:00
C.f.s. La Garriga Jornada
19
AE BANUS FS

04-03-2017 16:30
C.E.F.S. Granollers B Jornada
19
Atletic Arrahona F.s. B

04-03-2017 17:30
Coveal FS Can Massuet Jornada
19
Escola Laietania

04-03-2017 18:00
Ae Enlleura t Mataró Jornada
19
F.S. Viladecavalls

04-03-2017 19:00
AE JOSEP BOADA Jornada
19
CFS LES GLORIES C

04-03-2017 20:30
Imperial Sant Crist B Jornada
19
Atletic Sant Joan Futsal

05-03-2017 12:00
Futbol Sala Colomense Jornada
19
Unió F.s. La Salut Badalona

05-03-2017 13:30
Escola Laietania Jornada
20
Futbol Sala Colomense

12-03-2017 10:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
20
AE JOSEP BOADA

12-03-2017 10:30
Imperial Sant Crist B Jornada
20
C.f.s. La Garriga

12-03-2017 11:00
Atletic Arrahona F.s. B Jornada
20
Coveal FS Can Massuet

12-03-2017 12:00
Atletic Sant Joan Futsal Jornada
20
Ae Enlleura t Mataró

12-03-2017 12:00
CFS LES GLORIES C Jornada
20
AE BANUS FS

12-03-2017 12:30
F.s. Esclop B Jornada
20
C.E.F.S. Granollers B

12-03-2017 13:00
F.S. Viladecavalls Jornada
20
CFS Inter Sentmenat

12-03-2017 19:30
C.f.s. La Garriga Jornada
21
CFS LES GLORIES C

18-03-2017 16:30
C.E.F.S. Granollers B Jornada
21
F.S. Viladecavalls

18-03-2017 17:30
Ae Enlleura t Mataró Jornada
21
Imperial Sant Crist B

18-03-2017 20:00
AE JOSEP BOADA Jornada
21
Escola Laietania

18-03-2017 20:30
Futbol Sala Colomense Jornada
21
Atletic Arrahona F.s. B

19-03-2017 12:00
Coveal FS Can Massuet Jornada
21
F.s. Esclop B

19-03-2017 12:30
AE BANUS FS Jornada
21
Unió F.s. La Salut Badalona

19-03-2017 12:30
F.S. Viladecavalls Jornada
22
Coveal FS Can Massuet

25-03-2017 16:30
Ae Enlleura t Mataró Jornada
22
C.f.s. La Garriga

25-03-2017 17:00
Atletic Arrahona F.s. B Jornada
22
AE JOSEP BOADA

25-03-2017 18:00
Escola Laietania Jornada
22
AE BANUS FS

26-03-2017 10:00
Imperial Sant Crist B Jornada
22
CFS Inter Sentmenat

26-03-2017 12:00
F.s. Esclop B Jornada
22
Futbol Sala Colomense

26-03-2017 13:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
22
CFS LES GLORIES C

26-03-2017 17:30
CFS Inter Sentmenat Jornada
23
Ae Enlleura t Mataró

01-04-2017 16:00
C.f.s. La Garriga Jornada
23
Unió F.s. La Salut Badalona

01-04-2017 16:00
AE JOSEP BOADA Jornada
23
F.s. Esclop B

01-04-2017 20:30
Futbol Sala Colomense Jornada
23
F.S. Viladecavalls

02-04-2017 12:00
AE BANUS FS Jornada
23
Atletic Arrahona F.s. B

02-04-2017 13:00
C.E.F.S. Granollers B Jornada
23
Imperial Sant Crist B

02-04-2017 13:00
CFS LES GLORIES C Jornada
23
Escola Laietania

02-04-2017 16:00
CFS Inter Sentmenat Jornada
24
C.f.s. La Garriga

08-04-2017 16:00
F.s. Esclop B Jornada
24
AE BANUS FS

08-04-2017 17:00
AE BANUS FS Jornada
16
Coveal FS Can Massuet

09-04-2017 12:00
Atletic Arrahona F.s. B Jornada
24
CFS LES GLORIES C

09-04-2017 12:15
F.S. Viladecavalls Jornada
24
AE JOSEP BOADA

09-04-2017 19:30
Escola Laietania Jornada
24
Unió F.s. La Salut Badalona

16-04-2017 10:00
Imperial Sant Crist B Jornada
24
Coveal FS Can Massuet

16-04-2017 12:00
C.f.s. La Garriga Jornada
25
Escola Laietania

22-04-2017 16:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
25
Atletic Arrahona F.s. B

23-04-2017 10:30
CFS LES GLORIES C Jornada
25
F.s. Esclop B

23-04-2017 11:00
Futbol Sala Colomense Jornada
25
Imperial Sant Crist B

23-04-2017 11:30
Coveal FS Can Massuet Jornada
25
Ae Enlleura t Mataró

23-04-2017 12:30
AE BANUS FS Jornada
25
F.S. Viladecavalls

23-04-2017 12:30
C.E.F.S. Granollers B Jornada
25
CFS Inter Sentmenat

23-04-2017 13:00
CFS Inter Sentmenat Jornada
26
Coveal FS Can Massuet

29-04-2017 16:00
C.E.F.S. Granollers B Jornada
26
C.f.s. La Garriga

29-04-2017 17:30
Atletic Arrahona F.s. B Jornada
26
Escola Laietania

29-04-2017 18:00
Ae Enlleura t Mataró Jornada
26
Futbol Sala Colomense

30-04-2017 09:00
Imperial Sant Crist B Jornada
26
AE JOSEP BOADA

30-04-2017 12:00
F.s. Esclop B Jornada
26
Unió F.s. La Salut Badalona

30-04-2017 13:00
F.S. Viladecavalls Jornada
26
CFS LES GLORIES C

30-04-2017 19:30
C.f.s. La Garriga Jornada
27
Atletic Arrahona F.s. B

06-05-2017 16:00
AE JOSEP BOADA Jornada
27
Ae Enlleura t Mataró

06-05-2017 20:30
Escola Laietania Jornada
27
F.s. Esclop B

07-05-2017 10:00
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
27
F.S. Viladecavalls

07-05-2017 10:30
Futbol Sala Colomense Jornada
27
CFS Inter Sentmenat

07-05-2017 12:00
Coveal FS Can Massuet Jornada
27
C.E.F.S. Granollers B

07-05-2017 12:30
AE BANUS FS Jornada
27
Imperial Sant Crist B

07-05-2017 12:30
CFS Inter Sentmenat Jornada
28
AE JOSEP BOADA

13-05-2017 16:00
C.E.F.S. Granollers B Jornada
28
Futbol Sala Colomense

13-05-2017 17:30
Imperial Sant Crist B Jornada
28
CFS LES GLORIES C

14-05-2017 12:00
Ae Enlleura t Mataró Jornada
28
AE BANUS FS

14-05-2017 12:00
Coveal FS Can Massuet Jornada
28
C.f.s. La Garriga

14-05-2017 12:30
F.s. Esclop B Jornada
28
Atletic Arrahona F.s. B

14-05-2017 13:00
F.S. Viladecavalls Jornada
28
Escola Laietania

14-05-2017 19:30
AE JOSEP BOADA Jornada
29
C.E.F.S. Granollers B

20-05-2017 20:30
Unió F.s. La Salut Badalona Jornada
29
Imperial Sant Crist B

21-05-2017 10:30
Atletic Arrahona F.s. B Jornada
29
F.S. Viladecavalls

21-05-2017 12:00
AE BANUS FS Jornada
29
CFS Inter Sentmenat

21-05-2017 12:30
F.s. Esclop B Jornada
29
C.f.s. La Garriga

21-05-2017 13:00
Futbol Sala Colomense Jornada
29
Coveal FS Can Massuet

21-05-2017 13:30
CFS LES GLORIES C Jornada
29
Ae Enlleura t Mataró

21-05-2017 16:00
C.f.s. La Garriga Jornada
30
Futbol Sala Colomense

27-05-2017 16:00
CFS Inter Sentmenat Jornada
30
CFS LES GLORIES C

27-05-2017 16:00
Ae Enlleura t Mataró Jornada
30
Unió F.s. La Salut Badalona

27-05-2017 17:00
C.E.F.S. Granollers B Jornada
30
AE BANUS FS

27-05-2017 17:30
Imperial Sant Crist B Jornada
30
Escola Laietania

28-05-2017 12:00
Coveal FS Can Massuet Jornada
30
AE JOSEP BOADA

28-05-2017 12:30
Ae Enlleura t Mataró Jornada
24
C.E.F.S. Granollers B

28-05-2017 12:30
F.S. Viladecavalls Jornada
30
F.s. Esclop B

28-05-2017 19:30