Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Primera Nacional Grup A

A.c.e. Sansur B - F.s. Begues

13-05-2017
Veure acta
F.s. Borges - C.e. Sagrerenc

13-05-2017
Veure acta
C.C.A. Plaza Macael - Orange C.e. Papiol

13-05-2017
Veure acta
Betània Patmos - Futsal Zona Franca

13-05-2017
Veure acta
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza - C.f.s Castellfollit

13-05-2017
Veure acta
Montsant Sala 5 - C.f.s. Alcarràs

14-05-2017
Veure acta
C.f.s. Les Glòries - A.E. Les Botigues De Sitges

14-05-2017
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Gols Jugador Equip Partits
jugats
Gols per
partit
Jugador Equip Sanció
C.C.A. Plaza Macael Jornada
1
A.E. Les Botigues De Sitges

24-09-2016 19:00
C.e. Sagrerenc Jornada
1
A.c.e. Sansur B

24-09-2016 19:30
F.s. Borges Jornada
1
Futsal Zona Franca

24-09-2016 20:00
Betània Patmos Jornada
1
C.f.s Castellfollit

25-09-2016 11:00
C.f.s. Les Glòries Jornada
1
F.s. Begues

25-09-2016 16:45
A.c.e. Sansur B Jornada
2
C.f.s. Les Glòries

01-10-2016 16:30
C.f.s. Alcarràs Jornada
2
Betània Patmos

01-10-2016 17:00
C.f.s Castellfollit Jornada
2
F.s. Borges

01-10-2016 18:00
C.C.A. Plaza Macael Jornada
2
F.s. Begues

01-10-2016 19:30
A.E. Les Botigues De Sitges Jornada
2
Montsant Sala 5

02-10-2016 12:00
Futsal Zona Franca Jornada
2
C.e. Sagrerenc

02-10-2016 19:15
F.s. Borges Jornada
3
C.f.s. Alcarràs

08-10-2016 19:00
Betània Patmos Jornada
3
Orange C.e. Papiol

08-10-2016 19:30
C.C.A. Plaza Macael Jornada
3
A.c.e. Sansur B

08-10-2016 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
3
A.E. Les Botigues De Sitges

08-10-2016 20:00
Futsal Zona Franca Jornada
3
C.f.s Castellfollit

09-10-2016 19:15
F.s. Begues Jornada
4
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza

15-10-2016 16:00
A.c.e. Sansur B Jornada
4
Montsant Sala 5

15-10-2016 16:30
Orange C.e. Papiol Jornada
4
F.s. Borges

15-10-2016 17:00
C.f.s. Alcarràs Jornada
4
Futsal Zona Franca

15-10-2016 17:00
C.f.s Castellfollit Jornada
4
C.e. Sagrerenc

15-10-2016 20:00
A.E. Les Botigues De Sitges Jornada
4
Betània Patmos

16-10-2016 12:00
C.f.s. Les Glòries Jornada
4
C.C.A. Plaza Macael

16-10-2016 16:45
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
5
A.c.e. Sansur B

22-10-2016 13:30
C.f.s Castellfollit Jornada
5
C.f.s. Alcarràs

22-10-2016 19:00
F.s. Borges Jornada
5
A.E. Les Botigues De Sitges

22-10-2016 19:00
C.e. Sagrerenc Jornada
5
C.C.A. Plaza Macael

22-10-2016 19:30
Betània Patmos Jornada
5
F.s. Begues

22-10-2016 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
5
C.f.s. Les Glòries

23-10-2016 12:00
Futsal Zona Franca Jornada
5
Orange C.e. Papiol

23-10-2016 19:15
F.s. Begues Jornada
6
F.s. Borges

29-10-2016 16:00
A.c.e. Sansur B Jornada
6
Betània Patmos

29-10-2016 16:30
C.f.s. Alcarràs Jornada
6
C.e. Sagrerenc

29-10-2016 17:00
Orange C.e. Papiol Jornada
6
C.f.s Castellfollit

29-10-2016 17:00
C.C.A. Plaza Macael Jornada
6
Montsant Sala 5

29-10-2016 18:30
A.E. Les Botigues De Sitges Jornada
6
Futsal Zona Franca

30-10-2016 12:00
C.f.s. Les Glòries Jornada
6
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza

30-10-2016 16:45
C.f.s Castellfollit Jornada
7
A.E. Les Botigues De Sitges

05-11-2016 11:30
C.f.s. Alcarràs Jornada
7
Orange C.e. Papiol

05-11-2016 17:00
F.s. Borges Jornada
7
A.c.e. Sansur B

05-11-2016 17:00
Betània Patmos Jornada
7
C.f.s. Les Glòries

05-11-2016 19:30
C.e. Sagrerenc Jornada
7
Montsant Sala 5

05-11-2016 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
7
C.C.A. Plaza Macael

05-11-2016 20:00
C.e. Sagrerenc Jornada
3
C.f.s. Les Glòries

06-11-2016 12:00
Futsal Zona Franca Jornada
7
F.s. Begues

06-11-2016 19:15
Orange C.e. Papiol Jornada
8
C.e. Sagrerenc

12-11-2016 17:00
A.c.e. Sansur B Jornada
8
Futsal Zona Franca

12-11-2016 18:00
C.C.A. Plaza Macael Jornada
8
Betània Patmos

12-11-2016 19:00
F.s. Begues Jornada
8
C.f.s Castellfollit

12-11-2016 21:00
A.E. Les Botigues De Sitges Jornada
8
C.f.s. Alcarràs

13-11-2016 12:00
Montsant Sala 5 Jornada
8
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza

13-11-2016 18:00
C.f.s. Les Glòries Jornada
8
F.s. Borges

13-11-2016 18:00
Orange C.e. Papiol Jornada
9
A.E. Les Botigues De Sitges

19-11-2016 16:00
C.f.s. Alcarràs Jornada
9
F.s. Begues

19-11-2016 17:00
C.f.s Castellfollit Jornada
9
A.c.e. Sansur B

19-11-2016 19:00
Betània Patmos Jornada
9
Montsant Sala 5

19-11-2016 19:30
F.s. Borges Jornada
9
C.C.A. Plaza Macael

19-11-2016 20:00
Montsant Sala 5 Jornada
3
F.s. Begues

20-11-2016 15:30
C.e. Sagrerenc Jornada
9
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza

20-11-2016 18:00
Futsal Zona Franca Jornada
9
C.f.s. Les Glòries

20-11-2016 19:15
A.c.e. Sansur B Jornada
10
C.f.s. Alcarràs

26-11-2016 16:30
C.C.A. Plaza Macael Jornada
10
Futsal Zona Franca

26-11-2016 19:00
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
10
Betània Patmos

26-11-2016 20:00
F.s. Begues Jornada
10
Orange C.e. Papiol

26-11-2016 21:00
A.E. Les Botigues De Sitges Jornada
10
C.e. Sagrerenc

27-11-2016 12:00
Montsant Sala 5 Jornada
10
F.s. Borges

27-11-2016 16:00
Orange C.e. Papiol Jornada
2
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza

27-11-2016 17:00
C.f.s. Les Glòries Jornada
10
C.f.s Castellfollit

27-11-2016 19:50
C.f.s Castellfollit Jornada
11
C.C.A. Plaza Macael

03-12-2016 11:30
C.f.s. Alcarràs Jornada
11
C.f.s. Les Glòries

03-12-2016 19:00
C.e. Sagrerenc Jornada
11
Betània Patmos

03-12-2016 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
11
F.s. Borges

03-12-2016 20:00
A.E. Les Botigues De Sitges Jornada
11
F.s. Begues

04-12-2016 12:00
Orange C.e. Papiol Jornada
11
A.c.e. Sansur B

04-12-2016 17:45
Futsal Zona Franca Jornada
11
Montsant Sala 5

04-12-2016 19:15
Montsant Sala 5 Jornada
1
Orange C.e. Papiol

10-12-2016 17:00
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
1
C.f.s. Alcarràs

10-12-2016 20:00
A.c.e. Sansur B Jornada
12
A.E. Les Botigues De Sitges

17-12-2016 16:30
Betània Patmos Jornada
12
F.s. Borges

17-12-2016 19:30
C.C.A. Plaza Macael Jornada
12
C.f.s. Alcarràs

17-12-2016 19:30
C.e. Sagrerenc Jornada
12
F.s. Begues

17-12-2016 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
12
Futsal Zona Franca

18-12-2016 11:00
C.f.s. Les Glòries Jornada
12
Orange C.e. Papiol

18-12-2016 17:00
Montsant Sala 5 Jornada
12
C.f.s Castellfollit

18-12-2016 19:00
Orange C.e. Papiol Jornada
13
C.C.A. Plaza Macael

14-01-2017 17:00
C.f.s Castellfollit Jornada
13
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza

14-01-2017 18:00
F.s. Begues Jornada
13
A.c.e. Sansur B

14-01-2017 20:00
C.f.s. Alcarràs Jornada
13
Montsant Sala 5

14-01-2017 20:30
A.E. Les Botigues De Sitges Jornada
13
C.f.s. Les Glòries

15-01-2017 19:00
Futsal Zona Franca Jornada
13
Betània Patmos

15-01-2017 19:15
A.c.e. Sansur B Jornada
14
C.e. Sagrerenc

21-01-2017 16:30
Orange C.e. Papiol Jornada
14
Montsant Sala 5

21-01-2017 17:00
C.f.s Castellfollit Jornada
14
Betània Patmos

22-01-2017 11:00
A.E. Les Botigues De Sitges Jornada
14
C.C.A. Plaza Macael

22-01-2017 12:00
Futsal Zona Franca Jornada
14
F.s. Borges

22-01-2017 19:15
C.e. Sagrerenc Jornada
15
Futsal Zona Franca

28-01-2017 19:30
Betània Patmos Jornada
15
C.f.s. Alcarràs

28-01-2017 19:30
F.s. Begues Jornada
15
C.C.A. Plaza Macael

28-01-2017 20:00
F.s. Borges Jornada
15
C.f.s Castellfollit

28-01-2017 20:00
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
15
Orange C.e. Papiol

28-01-2017 20:00
C.f.s. Les Glòries Jornada
15
A.c.e. Sansur B

29-01-2017 16:45
Montsant Sala 5 Jornada
15
A.E. Les Botigues De Sitges

29-01-2017 19:00
A.c.e. Sansur B Jornada
16
C.C.A. Plaza Macael

04-02-2017 16:30
C.f.s. Alcarràs Jornada
16
F.s. Borges

04-02-2017 17:00
Orange C.e. Papiol Jornada
16
Betània Patmos

04-02-2017 17:00
F.s. Begues Jornada
16
Montsant Sala 5

04-02-2017 20:00
A.E. Les Botigues De Sitges Jornada
16
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza

05-02-2017 12:00
C.e. Sagrerenc Jornada
17
C.f.s Castellfollit

11-02-2017 19:30
Betània Patmos Jornada
17
A.E. Les Botigues De Sitges

11-02-2017 19:30
F.s. Borges Jornada
17
Orange C.e. Papiol

11-02-2017 20:00
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
17
F.s. Begues

11-02-2017 20:00
C.e. Sagrerenc Jornada
13
F.s. Borges

12-02-2017 12:00
Montsant Sala 5 Jornada
17
A.c.e. Sansur B

12-02-2017 17:30
Futsal Zona Franca Jornada
17
C.f.s. Alcarràs

12-02-2017 19:15
A.c.e. Sansur B Jornada
18
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza

18-02-2017 16:30
Orange C.e. Papiol Jornada
18
Futsal Zona Franca

18-02-2017 17:00
C.C.A. Plaza Macael Jornada
18
C.e. Sagrerenc

18-02-2017 19:30
C.f.s. Les Glòries Jornada
18
Montsant Sala 5

19-02-2017 18:15
A.E. Les Botigues De Sitges Jornada
18
F.s. Borges

19-02-2017 19:00
F.s. Begues Jornada
14
C.f.s. Les Glòries

01-03-2017 20:00
C.f.s Castellfollit Jornada
19
Orange C.e. Papiol

04-03-2017 17:00
C.e. Sagrerenc Jornada
19
C.f.s. Alcarràs

04-03-2017 18:00
F.s. Borges Jornada
19
F.s. Begues

04-03-2017 18:30
Betània Patmos Jornada
19
A.c.e. Sansur B

04-03-2017 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
19
C.f.s. Les Glòries

04-03-2017 20:00
Montsant Sala 5 Jornada
19
C.C.A. Plaza Macael

05-03-2017 17:30
Futsal Zona Franca Jornada
19
A.E. Les Botigues De Sitges

05-03-2017 19:15
A.c.e. Sansur B Jornada
20
F.s. Borges

11-03-2017 16:30
Orange C.e. Papiol Jornada
20
C.f.s. Alcarràs

11-03-2017 17:00
C.C.A. Plaza Macael Jornada
20
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza

11-03-2017 19:30
F.s. Begues Jornada
20
Futsal Zona Franca

11-03-2017 20:00
C.f.s. Les Glòries Jornada
20
Betània Patmos

12-03-2017 18:15
Montsant Sala 5 Jornada
20
C.e. Sagrerenc

12-03-2017 19:00
A.E. Les Botigues De Sitges Jornada
20
C.f.s Castellfollit

12-03-2017 19:00
C.e. Sagrerenc Jornada
21
Orange C.e. Papiol

18-03-2017 18:00
C.f.s Castellfollit Jornada
21
F.s. Begues

18-03-2017 18:00
F.s. Borges Jornada
21
C.f.s. Les Glòries

18-03-2017 19:30
Betània Patmos Jornada
21
C.C.A. Plaza Macael

18-03-2017 19:30
C.f.s. Alcarràs Jornada
21
A.E. Les Botigues De Sitges

19-03-2017 17:00
Futsal Zona Franca Jornada
21
A.c.e. Sansur B

19-03-2017 19:15
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
21
Montsant Sala 5

23-03-2017 21:00
F.s. Begues Jornada
22
C.f.s. Alcarràs

25-03-2017 20:00
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
22
C.e. Sagrerenc

25-03-2017 20:00
A.c.e. Sansur B Jornada
22
C.f.s Castellfollit

26-03-2017 12:30
C.f.s. Les Glòries Jornada
22
Futsal Zona Franca

26-03-2017 18:10
Montsant Sala 5 Jornada
22
Betània Patmos

26-03-2017 19:00
A.E. Les Botigues De Sitges Jornada
22
Orange C.e. Papiol

26-03-2017 19:00
C.f.s. Alcarràs Jornada
18
C.f.s Castellfollit

01-04-2017 19:00
C.C.A. Plaza Macael Jornada
17
C.f.s. Les Glòries

01-04-2017 19:30
F.s. Begues Jornada
18
Betània Patmos

01-04-2017 20:45
C.f.s. Alcarràs Jornada
14
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza

08-04-2017 20:00
C.f.s. Les Glòries Jornada
16
C.e. Sagrerenc

09-04-2017 09:30
C.C.A. Plaza Macael Jornada
22
F.s. Borges

09-04-2017 17:30
C.f.s. Alcarràs Jornada
23
A.c.e. Sansur B

22-04-2017 17:00
Orange C.e. Papiol Jornada
23
F.s. Begues

22-04-2017 17:00
C.f.s Castellfollit Jornada
23
C.f.s. Les Glòries

22-04-2017 18:00
C.e. Sagrerenc Jornada
23
A.E. Les Botigues De Sitges

22-04-2017 18:00
F.s. Borges Jornada
23
Montsant Sala 5

22-04-2017 19:00
Betània Patmos Jornada
23
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza

22-04-2017 19:30
Futsal Zona Franca Jornada
23
C.C.A. Plaza Macael

23-04-2017 19:15
A.c.e. Sansur B Jornada
24
Orange C.e. Papiol

29-04-2017 16:30
F.s. Borges Jornada
24
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza

29-04-2017 19:00
C.C.A. Plaza Macael Jornada
24
C.f.s Castellfollit

29-04-2017 19:00
Betània Patmos Jornada
24
C.e. Sagrerenc

29-04-2017 19:30
F.s. Begues Jornada
24
A.E. Les Botigues De Sitges

29-04-2017 20:00
Montsant Sala 5 Jornada
24
Futsal Zona Franca

30-04-2017 12:00
C.f.s. Les Glòries Jornada
24
C.f.s. Alcarràs

30-04-2017 16:45
Orange C.e. Papiol Jornada
25
C.f.s. Les Glòries

06-05-2017 17:00
C.f.s. Alcarràs Jornada
25
C.C.A. Plaza Macael

06-05-2017 17:00
C.f.s Castellfollit Jornada
25
Montsant Sala 5

06-05-2017 18:00
F.s. Borges Jornada
25
Betània Patmos

06-05-2017 19:00
F.s. Begues Jornada
25
C.e. Sagrerenc

06-05-2017 20:00
A.E. Les Botigues De Sitges Jornada
25
A.c.e. Sansur B

07-05-2017 19:00
Futsal Zona Franca Jornada
25
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza

07-05-2017 19:15
A.c.e. Sansur B Jornada
26
F.s. Begues

13-05-2017 16:30
F.s. Borges Jornada
26
C.e. Sagrerenc

13-05-2017 19:00
C.C.A. Plaza Macael Jornada
26
Orange C.e. Papiol

13-05-2017 19:00
Betània Patmos Jornada
26
Futsal Zona Franca

13-05-2017 19:30
C.f.s. Alcalà Prat - Bar La Terraza Jornada
26
C.f.s Castellfollit

13-05-2017 20:00
Montsant Sala 5 Jornada
26
C.f.s. Alcarràs

14-05-2017 12:00
C.f.s. Les Glòries Jornada
26
A.E. Les Botigues De Sitges

14-05-2017 16:45
C.f.s Castellfollit Jornada
16
Futsal Zona Franca

14-05-2017 18:00