Federació Catalana de Futbol Sala
C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03
Fax 93 247 34 83

Nacional Catalana Grup A

C.F.S. La Garriga - Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat

13-05-2017
Veure acta
A.c.e. Sansur - Montsant Sala 5

13-05-2017
Veure acta
Padre Damián Ss.cc. - FS. Hortonenc Castellvi

13-05-2017
Veure acta
A.e. Sala 5 Tiana - F.s. Unión Llagostense Mecman

13-05-2017
Veure acta
Futsal Dante - F.S. Porqueres

14-05-2017
Veure acta
Teià Futbol Cinc - E.f.s. Alta Segarra

14-05-2017
Veure acta
P Equip Pts J G E P GF GC
Gols Jugador Equip Partits
jugats
Gols per
partit
Jugador Equip Sanció
Padre Damián Ss.cc. Jornada
1
F.S. Porqueres

24-09-2016 18:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
1
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat

24-09-2016 18:30
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
1
A.c.e. Sansur

24-09-2016 18:45
Teià Futbol Cinc Jornada
1
E.f.s. Ripoll - Servicat

25-09-2016 12:30
Futsal Dante Jornada
1
Montsant Sala 5

25-09-2016 12:30
FS. Hortonenc Castellvi Jornada
2
Teià Futbol Cinc

01-10-2016 18:00
A.c.e. Sansur Jornada
2
Futsal Dante

01-10-2016 18:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
2
C.F.S. La Garriga

01-10-2016 18:00
E.f.s. Alta Segarra Jornada
2
F.s. Unión Llagostense Mecman

01-10-2016 18:30
Montsant Sala 5 Jornada
2
Padre Damián Ss.cc.

02-10-2016 12:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
2
A.e. Sala 5 Tiana

02-10-2016 13:00
C.F.S. La Garriga Jornada
3
FS. Hortonenc Castellvi

08-10-2016 17:00
Padre Damián Ss.cc. Jornada
3
A.c.e. Sansur

08-10-2016 18:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
3
E.f.s. Ripoll - Servicat

08-10-2016 18:30
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
3
Futsal Dante

08-10-2016 19:15
Teià Futbol Cinc Jornada
3
F.S. Porqueres

09-10-2016 12:30
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
3
E.f.s. Alta Segarra

09-10-2016 13:00
C.F.S. La Garriga Jornada
1
E.f.s. Alta Segarra

12-10-2016 19:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
4
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat

15-10-2016 18:00
FS. Hortonenc Castellvi Jornada
4
F.s. Unión Llagostense Mecman

15-10-2016 18:00
E.f.s. Alta Segarra Jornada
4
A.e. Sala 5 Tiana

15-10-2016 18:30
Futsal Dante Jornada
4
Padre Damián Ss.cc.

16-10-2016 12:00
F.S. Porqueres Jornada
4
C.F.S. La Garriga

16-10-2016 12:00
Montsant Sala 5 Jornada
4
Teià Futbol Cinc

16-10-2016 12:00
C.F.S. La Garriga Jornada
5
Montsant Sala 5

22-10-2016 17:00
E.f.s. Alta Segarra Jornada
5
E.f.s. Ripoll - Servicat

22-10-2016 18:30
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
5
F.S. Porqueres

22-10-2016 18:45
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
5
Padre Damián Ss.cc.

22-10-2016 19:15
Teià Futbol Cinc Jornada
5
A.c.e. Sansur

23-10-2016 12:40
A.c.e. Sansur Jornada
6
C.F.S. La Garriga

29-10-2016 18:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
6
A.e. Sala 5 Tiana

29-10-2016 18:00
FS. Hortonenc Castellvi Jornada
6
E.f.s. Alta Segarra

29-10-2016 18:00
F.S. Porqueres Jornada
6
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat

29-10-2016 19:00
Futsal Dante Jornada
6
Teià Futbol Cinc

30-10-2016 10:15
Montsant Sala 5 Jornada
6
F.s. Unión Llagostense Mecman

30-10-2016 12:00
C.F.S. La Garriga Jornada
7
Futsal Dante

05-11-2016 17:30
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
7
A.c.e. Sansur

05-11-2016 18:15
E.f.s. Alta Segarra Jornada
7
F.S. Porqueres

05-11-2016 18:30
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
7
FS. Hortonenc Castellvi

06-11-2016 12:15
Teià Futbol Cinc Jornada
7
Padre Damián Ss.cc.

06-11-2016 12:30
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
7
Montsant Sala 5

06-11-2016 13:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
5
FS. Hortonenc Castellvi

10-11-2016 21:30
A.c.e. Sansur Jornada
8
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat

12-11-2016 16:30
Padre Damián Ss.cc. Jornada
8
C.F.S. La Garriga

12-11-2016 18:15
F.S. Porqueres Jornada
8
E.f.s. Ripoll - Servicat

12-11-2016 19:00
Futsal Dante Jornada
8
F.s. Unión Llagostense Mecman

13-11-2016 10:15
Montsant Sala 5 Jornada
8
E.f.s. Alta Segarra

13-11-2016 12:00
FS. Hortonenc Castellvi Jornada
8
A.e. Sala 5 Tiana

13-11-2016 12:30
FS. Hortonenc Castellvi Jornada
9
F.S. Porqueres

19-11-2016 18:00
E.f.s. Alta Segarra Jornada
9
A.c.e. Sansur

19-11-2016 19:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
9
Padre Damián Ss.cc.

19-11-2016 19:00
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
9
Teià Futbol Cinc

19-11-2016 19:15
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
9
Montsant Sala 5

20-11-2016 11:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
9
Futsal Dante

20-11-2016 13:00
A.c.e. Sansur Jornada
10
E.f.s. Ripoll - Servicat

26-11-2016 18:00
Padre Damián Ss.cc. Jornada
10
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat

26-11-2016 18:15
F.S. Porqueres Jornada
10
A.e. Sala 5 Tiana

26-11-2016 19:00
Futsal Dante Jornada
10
E.f.s. Alta Segarra

27-11-2016 10:15
Teià Futbol Cinc Jornada
10
C.F.S. La Garriga

27-11-2016 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
10
FS. Hortonenc Castellvi

27-11-2016 12:00
E.f.s. Alta Segarra Jornada
11
Padre Damián Ss.cc.

03-12-2016 12:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
11
Teià Futbol Cinc

03-12-2016 17:30
F.S. Porqueres Jornada
11
Montsant Sala 5

03-12-2016 19:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
11
Futsal Dante

03-12-2016 19:00
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
11
C.F.S. La Garriga

03-12-2016 19:45
FS. Hortonenc Castellvi Jornada
11
A.c.e. Sansur

04-12-2016 12:30
A.c.e. Sansur Jornada
12
F.S. Porqueres

17-12-2016 18:00
Padre Damián Ss.cc. Jornada
12
E.f.s. Ripoll - Servicat

17-12-2016 18:15
C.F.S. La Garriga Jornada
12
F.s. Unión Llagostense Mecman

17-12-2016 18:15
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
12
Montsant Sala 5

17-12-2016 19:15
Futsal Dante Jornada
12
FS. Hortonenc Castellvi

18-12-2016 10:15
Teià Futbol Cinc Jornada
12
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat

18-12-2016 12:30
F.S. Porqueres Jornada
13
Futsal Dante

14-01-2017 16:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
13
A.e. Sala 5 Tiana

14-01-2017 17:00
E.f.s. Alta Segarra Jornada
13
Teià Futbol Cinc

14-01-2017 18:30
FS. Hortonenc Castellvi Jornada
13
Padre Damián Ss.cc.

15-01-2017 12:30
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
13
C.F.S. La Garriga

15-01-2017 13:00
A.c.e. Sansur Jornada
14
A.e. Sala 5 Tiana

21-01-2017 18:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
14
Teià Futbol Cinc

21-01-2017 18:00
E.f.s. Alta Segarra Jornada
14
C.F.S. La Garriga

21-01-2017 18:30
F.S. Porqueres Jornada
14
Padre Damián Ss.cc.

21-01-2017 19:00
Montsant Sala 5 Jornada
14
Futsal Dante

22-01-2017 12:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
14
F.s. Unión Llagostense Mecman

22-01-2017 13:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
15
E.f.s. Alta Segarra

28-01-2017 17:00
C.F.S. La Garriga Jornada
15
E.f.s. Ripoll - Servicat

28-01-2017 17:00
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
15
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat

28-01-2017 17:30
Padre Damián Ss.cc. Jornada
15
Montsant Sala 5

28-01-2017 18:15
Teià Futbol Cinc Jornada
15
FS. Hortonenc Castellvi

29-01-2017 11:00
Futsal Dante Jornada
15
A.c.e. Sansur

29-01-2017 12:45
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
16
F.s. Unión Llagostense Mecman

04-02-2017 18:00
FS. Hortonenc Castellvi Jornada
16
C.F.S. La Garriga

04-02-2017 18:00
A.c.e. Sansur Jornada
16
Padre Damián Ss.cc.

04-02-2017 18:00
E.f.s. Alta Segarra Jornada
16
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat

04-02-2017 18:30
F.S. Porqueres Jornada
16
Teià Futbol Cinc

04-02-2017 19:00
Futsal Dante Jornada
16
A.e. Sala 5 Tiana

05-02-2017 11:30
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
17
FS. Hortonenc Castellvi

11-02-2017 17:00
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
17
E.f.s. Alta Segarra

11-02-2017 17:30
C.F.S. La Garriga Jornada
17
F.S. Porqueres

11-02-2017 17:45
Padre Damián Ss.cc. Jornada
17
Futsal Dante

11-02-2017 18:15
Teià Futbol Cinc Jornada
17
Montsant Sala 5

12-02-2017 11:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
17
E.f.s. Ripoll - Servicat

12-02-2017 13:00
A.c.e. Sansur Jornada
18
Teià Futbol Cinc

18-02-2017 18:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
18
E.f.s. Alta Segarra

18-02-2017 18:00
FS. Hortonenc Castellvi Jornada
18
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat

18-02-2017 18:00
F.S. Porqueres Jornada
18
F.s. Unión Llagostense Mecman

18-02-2017 19:30
Montsant Sala 5 Jornada
18
C.F.S. La Garriga

19-02-2017 12:00
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
19
E.f.s. Ripoll - Servicat

26-02-2017 17:15
E.f.s. Alta Segarra Jornada
19
FS. Hortonenc Castellvi

04-03-2017 12:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
19
Montsant Sala 5

04-03-2017 17:00
C.F.S. La Garriga Jornada
19
A.c.e. Sansur

04-03-2017 17:30
Teià Futbol Cinc Jornada
19
Futsal Dante

05-03-2017 12:30
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
19
F.S. Porqueres

05-03-2017 13:00
A.c.e. Sansur Jornada
20
F.s. Unión Llagostense Mecman

11-03-2017 18:00
Padre Damián Ss.cc. Jornada
20
Teià Futbol Cinc

11-03-2017 18:15
FS. Hortonenc Castellvi Jornada
20
E.f.s. Ripoll - Servicat

11-03-2017 19:00
F.S. Porqueres Jornada
20
E.f.s. Alta Segarra

11-03-2017 19:00
Futsal Dante Jornada
20
C.F.S. La Garriga

12-03-2017 11:30
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
21
FS. Hortonenc Castellvi

12-03-2017 17:15
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
21
Futsal Dante

18-03-2017 17:30
C.F.S. La Garriga Jornada
21
Padre Damián Ss.cc.

18-03-2017 17:30
E.f.s. Alta Segarra Jornada
21
Montsant Sala 5

18-03-2017 18:30
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
21
A.c.e. Sansur

19-03-2017 13:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
21
F.S. Porqueres

19-03-2017 18:00
Montsant Sala 5 Jornada
20
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat

20-03-2017 21:15
A.c.e. Sansur Jornada
22
E.f.s. Alta Segarra

25-03-2017 16:30
Montsant Sala 5 Jornada
22
E.f.s. Ripoll - Servicat

25-03-2017 17:00
Padre Damián Ss.cc. Jornada
22
F.s. Unión Llagostense Mecman

25-03-2017 18:15
F.S. Porqueres Jornada
22
FS. Hortonenc Castellvi

25-03-2017 19:00
Futsal Dante Jornada
22
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat

26-03-2017 09:00
Teià Futbol Cinc Jornada
22
A.e. Sala 5 Tiana

26-03-2017 11:00
Montsant Sala 5 Jornada
13
A.c.e. Sansur

02-04-2017 10:30
C.F.S. La Garriga Jornada
23
Teià Futbol Cinc

22-04-2017 17:00
FS. Hortonenc Castellvi Jornada
23
Montsant Sala 5

22-04-2017 18:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
23
A.c.e. Sansur

22-04-2017 18:00
E.f.s. Alta Segarra Jornada
23
Futsal Dante

22-04-2017 19:30
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
23
F.S. Porqueres

23-04-2017 11:00
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
23
Padre Damián Ss.cc.

23-04-2017 13:00
C.F.S. La Garriga Jornada
24
A.e. Sala 5 Tiana

29-04-2017 17:00
A.c.e. Sansur Jornada
24
FS. Hortonenc Castellvi

29-04-2017 18:00
Padre Damián Ss.cc. Jornada
24
E.f.s. Alta Segarra

29-04-2017 18:15
Futsal Dante Jornada
24
E.f.s. Ripoll - Servicat

30-04-2017 10:15
Montsant Sala 5 Jornada
24
F.S. Porqueres

30-04-2017 11:29
Teià Futbol Cinc Jornada
24
F.s. Unión Llagostense Mecman

30-04-2017 12:30
Padre Damián Ss.cc. Jornada
18
A.e. Sala 5 Tiana

05-05-2017 21:00
E.f.s. Ripoll - Servicat Jornada
25
Padre Damián Ss.cc.

06-05-2017 18:00
F.s. Unión Llagostense Mecman Jornada
25
C.F.S. La Garriga

06-05-2017 18:45
FS. Hortonenc Castellvi Jornada
25
Futsal Dante

06-05-2017 19:00
F.S. Porqueres Jornada
25
A.c.e. Sansur

06-05-2017 19:00
Montsant Sala 5 Jornada
25
A.e. Sala 5 Tiana

07-05-2017 11:30
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat Jornada
25
Teià Futbol Cinc

07-05-2017 13:00
C.F.S. La Garriga Jornada
26
Penya Recreativa Sant Feliu De Llobregat

13-05-2017 17:00
A.c.e. Sansur Jornada
26
Montsant Sala 5

13-05-2017 18:00
Padre Damián Ss.cc. Jornada
26
FS. Hortonenc Castellvi

13-05-2017 18:15
A.e. Sala 5 Tiana Jornada
26
F.s. Unión Llagostense Mecman

13-05-2017 19:15
Futsal Dante Jornada
26
F.S. Porqueres

14-05-2017 10:15
Teià Futbol Cinc Jornada
26
E.f.s. Alta Segarra

14-05-2017 12:30