• Podeu seguir els últims resultats també a @resultatsFCFS
 

> Territorial Grup D

25 Març de 2017
4  -   5
PavellÓ Municipal Andreu Aixala, Passeig Ronda S/n Alcarràs
Codi partit:55349
16:00 
PISTA POLIESPORTIVA DE PUIGGROS, C/Nou s/n Puiggros 25420
Codi partit:55353
9  -   1
PavellÓ Municipal De La RÀpita, C/ Barceloneta S/n, La RÀpita
Codi partit:55352
26 Març de 2017
18:30 
Partit ajornat, es jugar? el 26 Març de 2017 a les 18:30 hores.
PavellÓ Municipal De Calaf, C/ Mas Domenech S/n, Calaf
Codi partit:55351
08 Abril de 2017
13:30 
Partit ajornat, es jugar? el 08 Abril de 2017 a les 13:30 hores.
PavellÓ Francesc MaciÀ, Av. Francesc MaciÀ 32-34,les Borges Blanques
Codi partit:55350
 
Classificaci? Punts PJPGPEPPGFGC
1F.s. Borges B451715027541
2C.f.s. CRISTEC Balaguer401613129438
3Albelda Futsal351511228841
4La Ràpita C.f.s.331710347947
5Gerb Les Avellanes26178275261
6E.f.s. Alta Segarra B24157356762
7F.s. Bellpuig151743105086
8F.c. Ivars De Noguera141742116483
9Club Futsal Alcarràs B121740135093
10F.S. Puiggròs91630133571
11Bellcaire F.s.61420123869
 
 
 Ascens
 
 Descens
 
Golejadors

31
26 José Miguel Lamora Cosialls (Albelda Futsal)
24 Angel Alburquerque Cirera (La Ràpita C.f.s.)
22 Jordi Delgado Caparros (La Ràpita C.f.s.)
18 Joel Claret Sole (F.s. Borges B)
17 Oriol Angurell Garreta (Albelda Futsal)
17 Edith Alba Guzman (F.s. Bellpuig)
17 Marc Bitria Marias (F.c. Ivars De Noguera)
 

AMF Intercontinental

Territorials Catalanes

Comarcals 2017

Territorials Catalanes

Arbitratge

Últims resultats


Col.laboradors


AMF   UEFS  SELECCIONS   


Secretaria   UFEC  

Contactes

Fotos

Territorial Grup D  Territorial Grup D  Territorial Grup D  Territorial Grup D  Territorial Grup D  Territorial Grup D  Territorial Grup D  Territorial Grup D  Territorial Grup D  Territorial Grup D  Territorial Grup D  Territorial Grup D  
© Federacio Catalana de Futbol Sala 2009 C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03 Fax 93 247 34 83 futsal@futsal.cat