• Podeu seguir els últims resultats també a @resultatsFCFS
 

> Nacional Catalana Grup A

25 Març de 2017
4  -   3
Poliesportiu Espanya Industrial, Parc Espanya Industrial ,barcelona
Codi partit:52293
2  -   0
Pabellon Virrey amat, C/Joan Alcover 6
Codi partit:52291
18:15 
Poliesportiu Padre DamiÁn Sagrados Corazones, Av. Vallviderera 10 ,barcelona
Codi partit:52297
5  -   2
PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE PORQUERES, 17834 Porqueres Girona
Codi partit:52290
26 Març de 2017
09:00 
Creueta Del Coll, Carrer De Castellterçol, 13 08023 Barcelona
Codi partit:52295
11:00 
Poliesportiu El Cim , C/josep Puigoriol 68-84 ,teiÀ
Codi partit:52301
 
Classificaci? Punts PJPGPEPPGFGC
1F.s. Unión Llagostense MecMan462014426940
2C.F.S. Montsant Sala5392011636641
3A.e. Tiana371811437042
4Futsal Dante341910458383
5A.c.e. Sansur 32209566758
6E.F.S. Alta Segarra292192106776
7C.F.S. La Garriga26207587165
8E.F.S. Ripoll23215885252
9Padre Damian Sagrados Corazones23187294545
10F.S. Porqueres222064106061
11FS. Hortonenc Castellvi202062125264
12Penya Recreativa Sant Feliu142042144990
13Teià Futbol Cinc121926115488
 
 
 Descens a 1a Nacional
 
 Final Four
 
Golejadors

Ivan Dionisio Enriquez
C.F.S. La Garriga
28
21 Gabriel Requena Becerra (Futsal Dante)
21 Blai Bargues Pedreny (FS. Hortonenc Castellvi)
21 Sergio Saavedra Santos (Futsal Dante)
20 Arnau Cardona Caparrós (E.F.S. Alta Segarra)
18 Pau Molina Ferrer (F.S. Porqueres)
16 Marc Fabregas Arenas (F.s. Union Llagostense MecMan B)
16 Ramon Picó Falguera (C.f.s. Montsant Sala5 C)
 

AMF Intercontinental

Territorials Catalanes

Comarcals 2017

Territorials Catalanes

Arbitratge

Últims resultats


Col.laboradors


AMF   UEFS  SELECCIONS   


Secretaria   UFEC  

Contactes

Fotos

Nacional Catalana Grup A  Nacional Catalana Grup A  Nacional Catalana Grup A  Nacional Catalana Grup A  Nacional Catalana Grup A  Nacional Catalana Grup A  Nacional Catalana Grup A  Nacional Catalana Grup A  Nacional Catalana Grup A  Nacional Catalana Grup A  Nacional Catalana Grup A  Nacional Catalana Grup A  
© Federacio Catalana de Futbol Sala 2009 C/Guipuscoa 23-25 5e pis 08018 Barcelona
Tel. 93 244 44 03 Fax 93 247 34 83 futsal@futsal.cat